יום רביעי בשכונת התקווה בית דני, תל אביב יום ד, 16/09/2020 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר
  חצי גמר 1  
0
:
1
  חצי גמר 2  
0
:
2

סיקורי המשחקים
סיום דרמטי למשחק
2 קבוצות מצוינות נפגשות למשחק ראשון בבית א. דקה 15 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של גוני גולן מבישול של אליה ביקובסקי .0:1 גלבוע. דקה 19 - שער לקבוצת מועדון ספורט רמת אביב. שער שיוויון דרמטי. 1:1. נכנסנו לדקה אחרונה.. דקה 20 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של לאנדרו ברונשטיין מבישול של גוני גולן . שער ניצחון של גלבוע בצורה סופר דרמטי. 1:2 גלבוע בסיום.
גלבוע מבטיחה חצי גמר
גלבוע מסיימים את המשחק הראשון בצורה חלומית עם שער ברגעי הסיום ששווה 3 נק' בטבלה. קטלוניה היו עם בעיית סגל, הם, אורון, השלימו מקבוצות במדינה ויש לנו קבוצה מעורבת. יאללה כדורגל. דקה 4 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור דוידוביץ כדור חופשי. 0:1 גלבוע. דקה 8 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של יהב שוורצמן . שיוויון 1. יהב משחק יום אחרי יום לאחר שאתמול שיחק עם רעננה. אחרי 2 השערים הללו הייתה דממה. שיוויון 1 בסיום.
קטלוניה עולה לחצי הגמר
קטלוניה יודעים שאסור להם להפסיד אם רוצים לעלות לחצי הגמר. לרמת אביב רק ניצחון יהיה שווה חצי גמר. דקה 8 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של גיא יפת מבישול של אלק סטוניס . מהלך קבוצתי של חילופי מסירות שמשאיר את גיא לכבוש מעמדה קורצת.0:1 קטלוניה. דקה 9 - עמית הראל בעיטה למשקוף. כמעט שער שיוויון מצד רמת אביב, אך הכדור חמק מהרחבה. בסיום קטלוניה מנצחת 0:1 ועולה לחצי הגמר מהמקום השני בעקבות זה שכבשו פחות מגלבוע, אפילו שיחס השערים זהה.
תוכנית החלוקה של יובל את אלון
פתיחת בית ב משחק בין קבוצה ותיקה לבין קבוצה חדשה. הקבוצה הצעירה, היא זאת שעולה ליתרון ראשון...ומוקדם. דקה 3 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון מבישול של איתי עמרם .0:1 חניתה. דקה 9 - שער לקבוצת אריות הצפון של עומר קדוש מבישול של אלון מלץ . ממש לפני שהכרזתי עבר 10, מצליחה קבוצת אריות הצפון להשוות. עד הסיום לא נכבשו שערים נוספים. שיוויון 1 בסיום.
משחק של זרמים
המשחק הזה מתאפיין לפי זרמים. תחילת המשחק של החלשים, המחצית הראשונה, למרות שאין מחצית והחלק השני של אריות הצפון. דקה 5 - שער לקבוצת החלשים של תומר יפת .0:1 חלשים. דקה 7 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון מבישול של עדי ועקנין . דודי כובש מקרוב לאחר בישול מושלם. 0:2 חלשים. דקה 9 - שער לקבוצת החלשים של עדי ועקנין מבישול של דודי בן נון . עדי גם כובש וגם מבשל. 0:3 חלשים. גמור?? ממש לא...אם זה קשור לאריות הצפון. דקה 16 - שער לקבוצת אריות הצפון של עומר אלתר . 1:3 חלשים. דקה 19 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון מלץ . 2:3 חלשים. עד הסיום אריות הצפון חיפשו את השיוויון, אך הזמן עצר מלכת לפני שער נוסף במשחק. 2:3 חלשים בסיום.אריות הצפון לא הבטיחו עלייה לחצי הגמר עדיין.
החלשים ראש בית
החלשים הבטיחו עליה לחצי הגמר לאור תוצאת התיקו של חניתה ואריות הצפון. חניתה ללא הפסד תהיה בחצי הגמר. דקה 16 - שער לקבוצת החלשים של אביטל נווה . החלשים עולים ליתרון ראשונים. קבוצת אריות הצפון בסיטואציה הזאת עולה לחצי הגמר. 0:1 חלשים. דקה 19 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון . דקה לסיום החלום של אריות הצפון נגוז לנגד עיניהם עם שער השיוויון של חניתה. השיוויון נשאר עד לסיום ו-2 הקבוצות ממשיכות לחצי הגמר. 1:1 בסיום.
שער בודד ששווה גמר
גלבוע עלו מראש בית וחניתה לאחר 2 תוצאות תיקו. המשחק היה די מאוזן. דקה 12 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון . 0:1 מרשים לחניתה. החילופים של חניתה היו ארוכים מה שהעלה את רמת המתח בין הקבוצות. דקה 17 - עידן ימיני החמצת המאה מול שער ריק בועט לקורה. כמעט שער שני לחניתה. עד הסיום גלבוע לחצו על הדוושה, אך לא הצליחו למצוא את השיוויון. חניתה מנצחת 0:1 ועולה למשחק הגמר.
הדרבי של משפחת יפת שייך לגיא
המאורע הפיקנטי במשחק, זה המשחק בין האחים למשפחת יפת. גיא משחק עם קטלוניה ותומר משחק עם החלשים. דקה 6 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אמיתי כלפון .0:1 קטלוניה. דקה 14 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של גיא יפת מבישול של שון זרחיה . גיא גם כובש את המסמר השני בארון של החלשים שמסיימים את דרכם בטורניר. המחמאות לקטלוניה על העליה למשחק הגמר.
משחק מרובה שערים
2 הקבוצות התחילו לשחק לפני משחק הגמר וגם סיימו לאחר שהסתיים משחק הגמר. המשחק שוחק לפחות 28 דקות. דקה 5 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון מלץ .0:1 אריות הצפון. שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ` .0:2 אריות. דקה 19 - שער לקבוצת מועדון ספורט רמת אביב של עמית הראל .1:2 אריות. דקה 15 - שער לקבוצת אריות הצפון של עמית הרפז .1:3. דקה 18 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ` .1:4. רבינוביץ לוהט. דקה 19 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ` מבישול של עומר אלתר .1:5 .שלושער לאלון רבינוביץ הקפטן. דקה 19 - שער לקבוצת מועדון ספורט רמת אביב של דניאל גודס . שער מצמק לקראת הסיום. בסיום 2:5 לאריות הצפון. שאפו לקבוצות על משחק שזרם סבבה.
זכייה בטורניר השניה
קטלוניה מצליחים בסגל מעורב לרשום הופעה בגמר מולם מגיעה חניתה שזה טורנירם השני ולאחר הופעה במשחק 5/6 בטורניר הקודם. דקה 2 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון .0:1 מהיר לחניתה. דקה 10 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של שגיא גרוסמן .0:2 לחניתה והאמת אני די מופתע. דקה 15 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של גיא יפת מבישול של אלק סטוניס . אלק בבישול מושלם מצד ימין. כעת 1:2. דקה 17 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני מבישול של אלון בן זאב .שער שנועל את תוצאת המשחק . חניתה מפתיעה את כולנו עם זכייה בטורניר ועם הופעה מרשימה. הקבוצה ניצחה את 2 הקבוצות שזכו בעבר באליפות אבי כהן. לקטלוניה מגיע שאפו לאחר שהצליחו לארגן סגל שכלל 2 שחקנים מXXX, שחקן מרעננה מערב, שחקן מזניט ושחקן מהגלבוע לאחר ששי נפצע והשלימו סגל. ללא ספק קיבוץ גלויות בשכונת התקווה... שאפו לקבוצות על ההישג.
סיכום הטורניר
וואלה טורניר מעניין לניהול עם הפתעה בדמות הזוכה.
הקבוצה שזכתה שבוע שעבר בטורניר, השבוע מסיימת במקום אחרון.
ככה זה בחיים יום אחד אתה למעלה ויום אחרי אתה כבר לא.
תמיד צריך להעריך את הטוב שיש לנו , ללמוד מהפחות טוב ולשאוף להכניס לחיינו יותר טוב מאשר רע.
קטלוניה נתקלה בבעיית סגל לאור כמה בידודים,
אורון עשה התאמות והקבוצה הגיעה לטורניר.
לא רק שהגיעה, אלא נתנה הופעה. אם היו פחות נכנסים לויכוחים, היו זוכים לחמש כוכבים.
קבוצת רמת אביב חייבת להבין שיש כללים, הכללים הם לכולם, אין קהל המגרשים וחובה גם לא להזמין.
הקבוצה הגיעה עם דגל קבוצה משלה וגם חילקה מדבקות.
למעט שחקן אחד שלא היה עם חולצה, כולם היו.
בפן התנהגותי עליהם פחות לדרוש תשומת לב ממנהל מפגש ולהתרכז בכדורגל, כי ראינו שיש להם את היכולת.
אריות הצפון הגיעו עם צמד האלונים, הם היו ברורים היום.
קבוצה מקסימה שתמיד כיף לפגוש. כל הכבוד.
גלבוע בילו הגיעו בסגל רחב עם אסף הקפטן הפצוע על הקווים עם שיר.
הקבוצה חביבת הקהל בשנת 2013 וזוכת אליפות אבי כהן 2017 ללא ספק היסטוריה מהלכת פה במגרש. חבורה מקסימה עם חזי האהוב.
תתחדשו על הסט.
החלשים ללא שחר הקפטן ראו את האחים לבית משפחת יפת משחקים זה מול זה הדרבי משפחתי. ידו של גיא הייתה על העליונה.
דודי היה סבבה היום. הקבוצה סיימה כראש בית. בסהך הכלל ערב טוב לקבוצה.
אסיים בקבוצת חניתה יופי של חבורה. אנשים מלאי מוטיבציה. השתפרו. זכו ורק חייבים להבין שמולם יש שחקנים , לכן חילופים, הוצאות חוץ וקרן חייבות להיות מהר במיוחד שאתה מוביל, אחרת זה גורם לצד השני לחשוד שמעבירים זמן וזה מעצבן.שאפו על ההישג.
נותר לי לאחל לך שנה טובה, שנת בריאות ואושר לכולנו.נתראה בהמשך...

דירוג סופי
1. מ.ס חניתה הפתעת הערב
2. הפועל קטלוניה בסגל חסר שווים גמר
3. החלשים הצליחו להתגבר על משברים
3. הגלבוע ביל"ו ראש בית
5. אריות הצפון סיימו במתיקות כמו תפוח בדבש
6. מועדון ספורט רמת אביב פעם למעלה, פעם למטה

מבקיעים

מבשלים