רישום שחקן חדש

אם אין לך עם מי ואיפה לשחק כדורגל, הגעת למקום הנכון. ברגע שתשלים את שלב הרישום, תקבל שם משתמש וסיסמא שבאמצעותם תכנס לכניסת שחקן בדף הבית. שם יפתחו בפניך מספר אפשרויות להשתלבות במדינת הכדורגל.

כניסת שחקן

רשימת העברות – לאחר הרישום אתם מוגדרים כשחקנים חופשיים מה שמאפשר לכם להרשם למפגשים על בסיס אישי ולהשתתף בפורום. אם אתם גם מעוניינים שמנהלי קבוצות יציעו לכם להצטרף אליהם לקבוצה מסודרת עם תלבושת שמשתתפת בטורנירים וליגות, הציבו עצמכם ברשימת העברות וחכו להצעות...

פורום שחקנים – אם אתם רוצים להשתתף בקהילת מדינת הכדורגל כנסו מדי פעם לפורום השחקנים. פעמים רבות קבוצות נתקעות בלי שחקנים ומפרסמות שם הודעות בעניין. גם אתם תוכלו לשים הודעה ו"לשווק" את עצמכם למקרה שתרצו להצטרף לקבוצה.

עדכון פרטים – כאן תוכלו לעדכן את פרטיכם האישיים: תמונה, טקסט קצר, טלפון אימייל וכו'

שינוי סיסמא – במידה ותרצו לשנות את הסיסמא האוטומטית שקיבלתם מהמערכת.

 

רישום קבוצה חדשה

אתם קבוצה של חברים שמשחקים יחד בשכונה? יש לכם קבוצה של חברים מהעבודה או הלימודים ואתם רוצים להפוך לקבוצת כדורגל אמיתית? הגעתם למקום הנכון. אחרי שתשלימו את את הליך הרישום תוכלו להירשם לטורנירים ולשחקן נגד קבוצות אחרות.

 

קבוצה נרשמת באמצעות מנהל שמוכן לקבל עליו את האחריות הכרוכה בכך. בשלב ראשון הוא ממלא טופס עם פרטיו האישיים, ומחכה ליצירת קשר ממינהל הכדורגל. דרישות המינימום לקבוצה חדשה הן רשימת שחקנים, שם לקבוצה, סמל לקבוצה ותלבושת עם סמל ומספר. בלי כל אלה אי אפשר לבוא לשחק!!!

לפני שהמנהל החדש מתחיל את תהליך רישום הקבוצה. אנו ממליצים להצטייד מראש בכל הפרטים הנחוצים: שמות השחקנים ומספריהם, כתובות האימייל שלהם, טלפונים, תקציר תולדות הקבוצה, תמונה קבוצתית וסמל המועדון. מינהל הכדורגל ילווה את התהליך, יספק עזרה טכנית וסיוע עם הסמל והתלבושת במידת הצורך.

 

כניסת מנהל

לאחר שהקבוצה משלימה את הרישום המנהל מקבל שם משתמש וסיסמא ומעדכן את כרטיס הקבוצה וסגל השחקנים. כל שחקן מקבל שם משתמש וסיסמא משלו המאפשרים לו לעדכן את פרטיו, להכנס לפורום השחקנים וגם להרשם באופן אישי למשחקים אם ירצה.

 

רישום לטורניר – מנהל הקבוצה רואה ברשימת ה טורנירים קרובים איפה מתאים לקבוצתו לשחק ונרשם.

פורום שחקנים – מנהל קבוצה יכול גם שלים הודעות בפורום שחקנים   

סגל הקבוצה – כאן מנהל הקבוצה מזין ומעדכן את רשימת השחקנים ויכול להזין גם את הפרטים האישיים של השחקנים.

פרטי הקבוצה – כאן מנהל הקבוצה יכול לעדכן את הטקסט על הקבוצה ולהחליף את התמונה הקבוצתית.

רשימת העברות – כאן מנהל קבוצה יכול ליצור קשר עם שחקנים מתאימים מרשימת ההעברות. מישהו צריך שוער?

צרו קשר