רביעי בא לי כדורגל בלוד מגרש אימונים עירוני, לוד יום ד, 04/07/2018 20:00 - 23:30

מהלך הטורניר
  משחקי דירוג  
1
:
4

סיקורי המשחקים
משחק פתיחה מעניין
גבעון פותחים את הערב מעולה ומפתיעים את גלקסי לוד שהגיעו בסגל חזק ומצליחים לנצח את המשחק די בקלות. כבשו לגבעון-ראובן,צגאי, ודניאל צמד. דן הצליח רק לצמק לטובת לוד.
חלוקת נקודות.
שתי הקבוצות הטובות בבית נפגשות למשחק על ראשות הבית ומחלקות את נקודות ביניהן ומסיים משחק ללא הכרעה. כבש לגבעון-דניאל צגאי. כבש לגוניורס-נועם חדד.
אבי גוניורס בהצגה.
הקבוצה של אבי מצליחה להוסיף עוד ניצחון מה שמבטיח לה עלייה לשלב חצי הגמר, והיא עושה את זה בסטייל נגד לוד תוך כדי שהיא כובשת ארבעה שערים. כבשו לאבי גוניורס-כנר,שחר, וצמד של עומרי.
אשדוד פותחים טוב
אשדוד מצליחים לנצח את המשחק הראשון של הערב נגד המהנדסים שהקשו עליהם ולא עשו להם חיים קלים. כבשו לאשדוד-ליאל,אלעד, סגה. כבש למהנדסים- אבי אדרי צמד.
אשדוד מבטיחים את ראשות הבית
אשדוד עם עוד משחק מעולה מבטיחה את המקום הראשון כשהפעם היא מנצחת את בטיח החזקה. כבשו לאשדוד-ליאל ומור.
קרב על ההעפלה לחצי הגמר
שתי הקבוצות עלו למשחק בידיעה שהמנצתחת מעפילה לחצי הגמר, וזה גרם לשתי הקבוצות לתת הכל מה בנתן משחק מעולה שבסופו של דבר בטיח יוצאת כמנצחת. כבשו לבטיח-עילי צמד, ואושר בן שטרית. למהנדסים כבש אבי אדרי המצויין שוב צמד.
בטיח עושה מהפך
משחק חצי גמר מעולה בין שתי קבוצות טובות מאוד, אומנם גבעון הובילו משער של צגאון אבל עילי הצליח להשוות מהר מאוד את התוצאה וממש לקראת סוף המשחק דניאל עם שער נדיר מנצח את המשחק.
אשדוד מעפילה לגמר
אשדוד מצליחה לנצח משחק שלישי ברצף הערב והפעם זה קרה בשלב חצי הגמר, ולא בקלות כמו שהלך לה במשחקים הקודמים כי החבורה של אבי נתנה משחק מצויין והיוותה יריב קשה אבל לבסוף שער בודד של יניב הספיק לאשדוד לעלות לגמר.
משחק לפרוטוקול בלבד
משחק מהנה מאוד נערך בין שתי הקבוצות הללו שבסופו של המשחק הקבוצה של אבי מסיימת עם טעם טוב את הערב ועם עוד ניצחון. כבשו לגוניורס-נועם, עומרי, וכנר צמד. כבשי למהנדסים-אבי אדרי שכבש את כל השערים של קבוצותו הערב.
הניסיון ניצח את הכישרון
החבורה המנוסה של בטיח מצליחה לגבור על הכישרון של החברה מאשדוד שהיו מעולים הערב עד לשלב הגמר, שם בטיח הוכיחה שהיא תמיד קבוצה מעולה, והיא מליחה לנצח בקלות די מפתיעה. כבשו לבטיח-עילי, וצמד של אושר בן שטרית שהיה הבולט בשחקני בטיח הערב.
סיכום הטורניר
בזמן שיש לנו פגרה קצרה מהמונדיאל אנחנו נפגשים לטורניר נהדר עם שבע קבוצות שבאו לרוץ ולחזור לכושר במגרש בלוד, הערב הקבוצות חולקו לשני בתים, בית של ארבע ובית של שלוש, שתי קבוצות עלו מכל בית לחצי הגמר והמנצחות לגמר, ובסופו של הערב בטיח שוב זוכה למרות שפתחו את הערב אל טוב בלשון המעטה, ברכות על הזכייה.

גלקסי לוד.
הפעם לאסף הקפטן אין שום תירוצים כי הערב הם הגיעו בסגל משופר ואיכותי אבל משום מה זה לא התחבר להם הערב והם לא מצליחים לעבור את שלב הבתים, הם מצליחים להשיג ניצחון בודד לעומת שני הפסדים מה שלא הספיק לה.

אבי גוניורס
הקבוצה של אבי הגיעה הערב במדים חדשים וכניראה שזה עבד להם כי הם ניראו נהדר והראו הערב כדורגל איכותי, את שלב הבתים הם עברו המקום השני רק בגלל הפרש שערים, וגם בחצי הגמר למרות שהפסידו הם שיחקו נהדר והיוו יריבה קשה.

קינגס.
גם הקינגס הגיעו הערב עם מדים חדשים אבל להם זה לא כלכך עבד והם לא הצליחו להציג כדורגל טוב הערב, את שלב הבתים הם סיימו במקום האחרון כאשר הם מפסידים את שלושת המשחקים בהם הם שיחקו, מאמין שהם יודעים מה לשנות לפעם הבאה.

ספורטינג גבעון.
הקבוצה שחיבר אלכס השוער שניראה מעולה הערב שיחקה פשוט נפלא והיתה הקבוצה המפתיעה של הערב כאשר הם עברו את שלב הבתים מהמקום הראשון תוך כדי שהם מציגים כדורגל מעולה, גם בחצי הגמר הם כבר הובילו במשחק אבל בטיח הצליחו לעשות מהפך ולנצח ובחצי הגמר הם סיימו ערב מוצלח מבחינתם.

מ.ס מהנדסים
מבחינת המהנדסים הערב הזה לא היה מוצלח כי הם לא הצליחו לעבור את שלב הבתים ולעלות לחצי הגמר, אנחנו רגילים לראות מהם קצת יותר וגם בדרך כלל בחצי הגמר אבל לפעמים יש גם ימים כאלו, לא נורא תמיד יש את פעם הבאה לתקן. יש לציין את החלוץ אבי אדרי הוותיק שלעומת קבוצתו הוא הגיע חד והצליח לכבוש חמישה שערים והיה נקודת האור בקבוצה.

אשדוד סן זרמן.
הקבוצה האשדודית ניראתה הערב כמי שהולכת לזכות בקלות בטורניר מכיוון שבשלב הבתים הם פשוט ניראו נהדר וניצחו די בקלות את המשחקים שלהם, בחצי הגמר הם ירדו קצת ביכולת אבל הצליחו לנצח והעפיל לשלב הגמר, שם כבר ניגמר להם האוויר והם הפסידו את הגמר, ללא ספק אם הם ישארו באותו הסגל הם יהיו מועמדים לזכייה בכל טורניר בו ישתתפו.

בטיח
הקבוצה בכתום פתחה את הערב לא כלכך טוב עם הפסד וגם משחק לאחר מכן הם מצליחים לנצח בשיניים ולעבור את שלב הבתים, בחצי הגמר הם הצליחו לעשות מהפך גדול ולעלות לגמר, בגמר הם פשוט שיחקו מעולה והצליחו להביס את האשדודים ולזכות בטונריר למרות ערב שהתחיל לא טוב בכלל.

נתראה בשמחות.

דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים