בחזרה לשגרת החיים מגרש אימונים עירוני, לוד יום ב, 07/09/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
אגדות בת ים 1 1 0 3 1 4
פתחיה 1 1 0 3 2 4
מ.ס חניתה 0 0 2 1 4 0
  חצי גמר 2  
0
:
1
  מקום 5/6  
1
:
2

סיקורי המשחקים
משחק ברמה גבוהה
פתחיה בטורנירה הראשון פוגשת את אגדות בת ים המנוסה יותר בטורנירי המדינה. פתחיה עדיין ללא תלבושת אחידה. דקה 12 - שער לקבוצת פתחיה של משה לוי מבישול של אלמוג אוהב ציון . שער ראשון לפתחיה במדינת הכדורגל. 0:1 פתחיה. דקה 16 - שער לקבוצת אגדות בת ים של צח שטיין . אגדות החלו להפעיל לחץ על כל המגרש וזה נשא פירות. שיוויון 1. הכדור בהתקפה האחרונה יוצא החוצה, השחקנים משתי הקבוצות מתבאסים על חלוקת הנקודות. 1:1 בסיום. לאחר הסכמה אגדות בת ים ממשיכה למשחק השני בבית. פתחיה יורדת לנוח.
אגדות בת ים בחצי הגמר
חניתה בטורנירה הראשונה במדינה מגיעים עם סט יפה ומוכנים בשיא הרצינות למשימה של הערב והיא הצלחה בטורניר. אגדות בת ים ממשיכה למשחקה השני ברצף בשלב הבתים. דקה 6 - שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ מבישול של מושיקו כהן . שילוב מסירות מוצלח. 0:1 אגדות. דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של סלבר אוספנוב . 0:2 לאגדות שמבססת את יתרונה ממש לפני הסיום. התוצאה פה מעט משקרת כי חניתה לחצו במטרה להשיג את השיוויון וספגו רק בדקת הסיום. 0:2 לאגדות בת ים בסיום.
בית א' פתחיה 2  :  1 מ.ס חניתה
פתחיה עושה את עבודתה
חניתה צריכה לנצח את המשחק כדי לחלוף על פני פתחיה בטבלה ולעלות לחצי הגמר על חשבונה מהמקום השני בבית. עבור חניתה הפתיחה הייתה קטסטרופה. ספיגת שער מהיר בדקה השניה... דקה 2 - שער לקבוצת פתחיה של גיא נטף מבישול של בר אקוקה .0:1 פתחיה. דקה 15 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני בפנדל לאחר מחלוקת של כדור עבר את קו השער או לא.שיוויון 1. חניתה היו צריכים עוד שער כדי לעלות לחצי הגמר, אך גם פה כמו במשחק מול אגדות בת ים הקבוצה סופגת שער שני בדקת הסיום. דקה 20 - שער לקבוצת פתחיה של גיא גלבוע מבישול של משה לוי . 1:2 לפתחיה שעולה לחצי הגמר מהמקום השני בבית. חניתה צריכה ללמוד ללחוץ בדקות הסיום, אך מאידך לא להשאיר הגנה רכה מאחור. זה נקרא ניסיון בימינו. אחלה משחק היה פה.
שער בודד קובע את זהות המנצחת
רפאים מגיעים לטורנירם ה-3 במדינה. הטורניר האחרון מבחינתם היה מושלם עם 2 ניצחונות והפסד שהוביל לזכיה בטורניר שהיה בשיטת ליגה. שער בודד הכריע את זהות המנצחת... דקה 10 - שער לקבוצת פוקס יונייטד מבישול של גילי מזרחי . 0:1 פוקס יונייטד. האמת שהמשחק היה ממש מעניין עם מספר מצבים טובים ל-2 הקבוצות, אך השוערים נעלו את השער ולא השאירו מפתח ברחבה... 0:1 פוקס בסיום.
הפעם מהנדסים בצד של השער הבודד
מהנדסים הסתבכו עם האתר ונשארו מחוץ למגרש עד לסילוק הבעיה. שער בודד גם פה הכריע את זהות המנצחת. הבית ממש סבוך ומעניין. דקה 7 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אברהים אזברגה מבישול של טל בנימיני . 0:1 למהנדסים שנשמר עד לסיום. פוקס יורדת לנוח עם ניצחון והפסד. יחס שערים 1:1. טרם הבטיחה את עלייתה לחצאי הגמר.
כמה צמוד היה הבית הזה
עד כה כל משחק בבית הסתיים בתוצאה 0:1. רפאים חייבת לנצח כדי להשאיר לה את הסיכוי לעלות לחצי הגמר. דקה 15 - שער לקבוצת רפאים של נווה חסון . הקפטן מעלה את קבוצתו ליתרון 0:1 מה שאומר שכל קבוצה כבשה שער אחד וספגה אחד. אם התוצאה הייתה נשארת ככה עד הסיום, הייתה מתבצעת הגרלה על העולה הראשונה בבית ו2 האחרות היו ניגשות לדו קרב , פנדלים, כדי לקבוע את זהות הקבוצה השנייה בבית שתעלה לחצאי הגמר. כל החישובים נמחקו לאחר כיבוש שער נוסף במשחק... דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אברהים אזברגה . שיוויון 1 שנשמר עד לסיום. מהנדסים עולה לחצי הגמר מהמקום הראשון בבית, פוקס מסיימת שניה והמחמאות לרפאים על יופי של טורניר עד כה. איזה בית משוגע וצמוד.
הוכרע בפנדלים לאחר 0:0 בתום הזמן החוקי
דקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של גילי מזרחי מבישול של אור זנדני דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מושיקו כהן דקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של גילי מזרחי דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מושיקו כהן דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של צח שטיין דקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטדדקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטדדקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של פליקס רזיקוב שער לקבוצת פוקס יונייטד של פליקס רזיקוב דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של עמית בובליל דקה 20 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של ברק ליאון דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מתן חכמון בסיום שער אחד יותר לאגדות בת ים שמסיימת לפוקס טורניר מצוין. היו לפוקס מספר מצבים שהם יכלו להכריע את המשחק. מלוא המחמאות ל-2 הקבוצות על משחק ברמה גבוהה, אך השערים הגיעו רק בפנדלים... אגדות בת ים ממשיכה למשחק הגמר.
חצי גמר 2 מ.ס. מהנדסים 0  :  1 פתחיה
הוכרע בפנדלים לאחר 0:0 בתום הזמן החוקי
שער לקבוצת פתחיה של בר אקוקה . המשחק היה משחק רבוי עצירות, נאלצנו לעצור אותו לפחות פעם אחת. אנשים דיברו בצורה לא מכבדת את האחר. לאחר אזהרות אחרונות הצלחנו לראות כדורגל. שערים בזמן החוקי לא היו, אך בפנדלים קבוצת פתחיה כבשה שער אחד יותר מהמהנדסים והיא העולה לגמר. מהנדסים ממשיכים את המומנטום החיובי מבחינת הישגים, אך היום גם הטיפול באתר והן התנהגות השחקנים הייתה פחות מכבדת.
מקום 5/6 מ.ס חניתה 1  :  2 רפאים
גם פה הכל צמוד
2 הקבוצות משחקות במקביל לגמר משחק על המקום החמישי. המשחק שוחק במקביל למשחק הגמר. דקה 7 - שער לקבוצת רפאים של מאור בכר .0:1 רפאים. דקה 9 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני .שיוויון 1. דקה 16 - שער לקבוצת רפאים של אביב בטיטו . ההכרעה במשחק נפלה. 1:2 לרפאים בסיום. יופי של משחק ,אנשים.
אל תספרו לי סיפורי אגדות..אבק של כוכבים
2 הקבוצות כבר נפגשו הערב בטורניר בשלב הבתים. המשחק הסתיים בתוצאה 1:1. דקה 6 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מתן חכמון מבישול של צח שטיין .0:1 אגדות. דקה 9 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מתן חכמון מבישול של מושיקו כהן .0:2 אגדות ואיזה כדור ענק של מושיקו. דקה 13 - שער לקבוצת אגדות בת ים של צח שטיין מבישול של מושיקו כהן . שוב מושיקו מבשל . בסיום 0:3 לאגדות בת ים. פתחיה סבלו ממתיחות שרירים של חלק מהשחקנים, יהיה מעניין מה יהיה איתם בעתיד. יופי של משחקים היו בין 2 הקבוצות.
סיכום הטורניר
טורניר חזק ברמתו עם מתח בכל בית עד השניה האחרונה.
2 חצאי הגמר מסתיימים עם פנדלים, משחק על מקום 5 היה כה צמוד.
17 שערים ב10 משחקים מראה לנו כמה צמוד היה היום.
אגדות בת ים הייתה היום חדה, ממוקדת ופשוט יעילה.
ככל שעבר זמן הטורניר הקבוצה התחברה יותר. יופי של מהלכים. מושיקו טבח חבלז.
פוקס יונייטד הצליחו למתוח את הזוכה עד פנדלים בחצי הגמר.
על זה מגיעה לקבוצה מילה טובה והם עוד החמיצו לפני הפנדלים. יופי של טורניר.
רפאים מצליחים להבין את המשחק ורואים בקבוצה שיפור ממשחק למשחק.
נותר להזמין חולצות ונראה מולנו כבר קבוצה...
מהנדסים היום הרבו להתווכח על כלום ושום דבר, כה מיותר המילים שנאמרו.
גם בקליטת הקבוצה הייתה תקלה שלא מתאימה. טעון שיפור בדברים שלא קשורים ליכולת על כר הדשא.
פתחיה בטורנירה הראשון הציגה כדורגל טוב עם הופעה מרשימה. ללא ספק קבוצה שנשמח לראות בעתיד.
חניתה בטורנירה הראשון השאירה אצלי רושם של קבוצה טובה שחסר לה מעט ניסיון בעמידה על המגרש.
הקבוצה לא מתפרקת, נותנת פייט וללא ספק רק תשתפר עם הזמן.
שאפו לכל האנשים שעזרו לנו בהצלחת הערב.
נתראה בפעם הבאה!

דירוג סופי
1. אגדות בת ים הופעה מחשמלת
2. פתחיה סגנון מרשימה
3. מ.ס. מהנדסים נעצרו בפנדלים
4. פוקס יונייטד נעצרו בפנדלים
5. רפאים יופי של טורניר
6. מ.ס חניתה קבוצה מצוינת שתתחבר

מבקיעים

מבשלים