בורח מהגל בית דני, תל אביב יום ג, 21/07/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

דקה 4 - שער לקבוצת רעננה מערב של ערן בן טוב
דקה 8 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של נועם מרלינסקי
שער לקבוצת רעננה מערב של נבו גל מבישול של יהב שוורצמן
דקה 14 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של דור שמואל
דקה 15 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של נועם מרלינסקי מבישול של רותם טייג
דקה 22 - שער לקבוצת רעננה מערב של יהב סוגולוף
מבישול של יהב שוורצמן

דקה 18 - שער לקבוצת הפועל דוזף של רועי אשכנזי

דקה 8 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של נועם מרלינסקי
דקה 10 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של רותם טייג
דקה 13 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של ניר סבן מבישול של רותם טייג

דקה 14 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מושיקו כהן מבישול של מתנאל היבה
דקה 15 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מושיקו כהן

דקה 9 - שער לקבוצת אגדות בת ים של עדן אגמי מבישול של עמית בובליל
דקה 10 - שער לקבוצת אגדות בת ים של עמית בובליל
דקה 12 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה
שער לקבוצת אגדות בת ים של מושיקו כהן
מבישול של עמית בובליל


דקה 6 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של משה אוחיון
דקה 13 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה
דקה 13 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה
דקה 13 - שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של ניר סבן

דקה 4 - שער לקבוצת אגדות בת ים של עדן אגמי
דקה 7 - שער לקבוצת אגדות בת ים של עדן אגמי מבישול של מושיקו כהן
דקה 10 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן
דקה 12 - שער לקבוצת רעננה מערב של נבו גל
מבישול של עדי כהן
דקה 19 - שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ
דקה 21 - שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ

דקה 6 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה מבישול של עידן אליאדי
דקה 11 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של משה אוחיון מבישול של עידן אליאדי
דקה 15 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של שי סבג מבישול של קובי מנדה
דקה 18 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של שי סבג מבישול של קובי מנדה
דקה 21 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה מבישול של שי סבג
סיכום הטורניר
ערב של 6 קבוצות ברמה גבוהה, ההפתעה הגדולה הגיעה מארמני שבמאני טיים הוכיחה שהיא הווינרית הגדולה של הערב, עם שתי הופעות גדולות בחצי גמר ובגמר, הם מסיימים במקום הראשון! שאפו לשרון והחברים!
נתחיל מארמני
הקבוצה המיוחדת של שרון הגיעה הערב בסגל עמוק וחזק וזה עזר לה בשלבים האחרונים, כאשר בחצי הגמר היא מנצחת 3-1 את קרית אונו החזקים ובגמר היא מפרקת 5-0 את אגדות בת ים וזוכה סוף סוף בתואר, ברכות!
אגדות בת ים
הערב האגדות של עמית שיחקו מצויין, עם מאזן מושלם בבתים, וניצחון בחצי הגמר מול רעננה מערב הם מגיעים לגמר בתחושת ביטחון, אך מהר מאוד ארמני משתלטת על המשחק ולאגדות בת ים אין תשובה למתפרצות הקטלניות של ארמני, מסתיים בתבוסה 0-5 והחברים הולכים הבייתה
רעננה מערב
שבוע שני ברצף בבית הקשה, שבוע שני ברצף שהם מדיחים קבוצה סופר חזקה, הפועל דוזף של עמית, בחצי הגמר הם מתקשים מול אגדות בת ים ולבסוף יורדים מנוצחים והולכים הבייתה מוקדם
דפורטיבו לה קרית אונו
הקבוצה המצויינת של אור הדיחה את דוזף אחרי משחק גדול בבתים שהעלה אותה לשלב הבא מהמקום הראשון! שם קיבלה את ארמני, שלאורך רוב המשחק שיחקה על מתפרצות ועקצה בכל דרך אפשרית את דפורטיבו, הקבוצה של אור לא ידעה איך להגיב וזה נגמר ב1-3 לארמני.
הפועל דוזף
הקבוצה של עמית שרגילה להגיע לגמר לפחות בכל טורניר, הערב שיחקה פחות טוב והיו חסרים לה שחקנים מאוד משמעותיים, היא סיימה את הבית באותן מספר נקודות כמו שאר הקבוצות אך יחס שערים נחות שלח אותה הבייתה
הפנתרים
שבוע אחרי הזכייה הפנתרים חוזרים לדשא, הערב זה הלך להם פחות טוב והם מסיימים את הבית עם תיקו והפסד, אך מה שגרם להם לא להעפיל לשלב הבא זה מספר שערי הזכות שהיה נחות משל ארמני

דירוג סופי
1. ARMANY צפון חולון ערב בלתי נשכח
2. אגדות בת ים הגיעו בלי אוויר לגמר
3. דפורטיבו לה קרית אונו עוד ערב נהדר לקבוצה של אור
4. רעננה מערב חצי גמר שגרתי לעדי והחברים
5. הפועל דוזף מפתיע, אבל גם לטובים יש ערב פחות טוב
6. הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים הודחה בגלל מספר שערי זכות נמוך

מבקיעים

מבשלים