אטאלנטה- ולנסיה וטוטנהאם- לייפציג בית דני, תל אביב יום ג, 10/03/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
ללא שערים
2 הקבוצות פותחות את הערב עם רצון לניצחון. סבי תמיד אמר לי שרצונות לחוד ומעשים לחוד. בסיום 0:0 ללא שערים...
משחק תהפוכות
דרבי בת ימי על כר הדשא. נמצא ביציאה אבא של הכוהנים שבא לראות את בניו, כל אחד בקבוצה. את מי האבא מעודד?? אחלה של משחק. דקה 2 - שער לקבוצת אגדות בת ים של צח שטיין שער לקבוצת אגדות בת ים של בוריס בנאה שער לקבוצת אגדות בת ים של עמית בובליל שער לקבוצת Bat Yam United של יובל חגאי שער לקבוצת Bat Yam United של שלו שטיין מבישול של אבי אלגם בת הובילה 0:1. בת ים הובילה 1:2. מהפך אגדות בת ים 2:3 אגדות בת ים. הצעירים גילו נחישות והתלהבות כבר מהתחלה, הם גם עלו ליתרון, פעמיים, אך הסיומת עם המהפך שייך לאגדות בת ים. בסיום בדרבי אגדות בת ים ניצחו 2:3.
אמרת חלשים, אמרת אין שערים
אגדות בת ים עם התלהבות לאחר ניצחון בדקת הסיום. החלשים טרם ראו שער במשחקם בטורניר. מדוע להרוס מורשת...גם הפעם אין שערים במשחק של החלשים. 0:0 בסיום. החלשים עם 2 נקודות. אגדות עם 4.
דוזף עדיין תקועים בחניה וארמני אש
דוזף מגיעים באיחור, הם לא הצליחו לעדכן גל באתר לפני בעיטת הפתיחה וחבל. ארמני לאחר תוצאת תיקו מול אחת הטובות של הערב ושוב עוד מכשול גדול בדמות דוזף. הפתיחה של שרון וחבריו לארמני הייתה מצוינת. דקה 5 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של מושיק אוחיון .0:1 ארמני. דקה 8 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של מושיק אוחיון . מושיקו לא עוצר. צמד למושיקו המצוין. 0:2 לארמני שנשמר עד לסיום. מעניין אם האיחור של דוזף השפיע על החימום והיכולת במשחק... לא נדע.
מבול של שערים
2 הקבוצות נחו את המשחק שלהן הערב. בת ים ממש הרגע ודוזף בתחילת הערב. דוזף הייתה עדיפה על בת ים כבר מהפתיחה. שער לקבוצת הפועל דוזף שער לקבוצת הפועל דוזף שער לקבוצת הפועל דוזף שער לקבוצת הפועל דוזףשער לקבוצת הפועל דוזף דקה 17 - שער לקבוצת הפועל דוזף דקה 20 - שער לקבוצת הפועל דוזף בסיום 0:6 מרשים לדוזף.
ארמני באגדות
משחק צמרת. 2 הקבוצות עם 4 נקודות. ראש בראש על הפסגה. ארמני הגיעה מפוקסת מול האגדות שנשארו עם הזכרונות על הקלף. דקה 8 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה.0:1 ארמני. דקה 12 - קורה לאגדות. כמעט שיוויון. סימבולי...לא כבשת, ספגת ותם הטקס. הסיומת של המשחק שייכת לארמני. דקה 15 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין.0:2. דקה 19 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין.0:3. דקה 20 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין.0:4. דקה 20 - שער לקבוצת אגדות בת ים של בוריס בנאה .1:4 ארמני בסיום. ארמני חזק בתמונת הזכייה.
גם 4 משחקים רצופים לא עצרו את ארמני
אני כל כך אוהבים את הלך הרוח של בת ים. אולי שאנו צעירים יותר, אנו חולמים שניתן לחזור מכל סיטואציה. ארמני שוב פותחת חזק. דקה 3 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין.0:1 ארמני. דקה 4 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של מרט .0:2 ארמני. דקה 11 - שער לקבוצת Bat Yam United של שלו שטיין מבישול של יובל חגאי .1:2 ארמני. דקה 15 - שער לקבוצת Bat Yam United של יאיר ללא שם.שיוויון 2. וואו. ארמני היו בשוק. שרון צעק להם להתעורר והקבוצה חזרה לחיים. למזלם השער הגיע מהר וצינן את הריצה של בת ים. דקה 16 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין.2:3 ארמני. דקה 19 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של עידן ימין. צמד לעידן. בסיום ארמני משלימה ניצחון נוסף בדרך לזכייה בטורניר. מחמאות גדולות לבת ים על היכולת והרצון. אהבתי. אחלה משחק.
דוזף מתאוששת לאחר ההפסד
דוזף לאחר נייצחון מרשים עולה למשחק נוסף מול קבוצה חזקה - החלשים. החלשים לאחר מנוחה ו2 תוצאות תיקו ללא שערים יחפשו למצוא את הרשת... אם לא שיובילו, אזי שיספגו... דוזף פתחו מצוין את המשחק. דקה 3 - שער לקבוצת הפועל דוזף.0:1 דוזף. דקה 7 - שער לקבוצת הפועל דוזף.0:2 דוזף. דקה 13 - שער לקבוצת הפועל דוזף.0:3 דוזף. דקה 15 - שער לקבוצת החלשים של אביטל נווה . שער ראשון של החלשים לערב ה לאחר 55 דקות משחק. זה שער מצמק, אך שער זה שער. בסיום 1:3 לדוזף שרושמת ניצחון שני בדרך למאבק על הכרטיס לאירופה...
דוזף אש
אגדות בת ים כבר בהתחלה התפרקו ומשם הדרך לסיומת מהירה הגיע חיש מהר. דקה 1 - שער לקבוצת הפועל דוזף דקה 4 - שער לקבוצת הפועל דוזף דקה 7 - שער לקבוצת הפועל דוזף דקה 9 - שער לקבוצת הפועל דוזף דקה 14 - שער לקבוצת הפועל דוזף המשחק הופסק בהסכמת 2 הקבוצות בדקה ה-15. בסיום 0:5 מרשים לדוזף.
החלשים מסיימים בטעם של עוד
משחק אחרון של הערב ל2 הקבוצות. החלשים פתחו חזק, בת ים הגיבו מדי פעם עד לסיום הזמן. דקה 1 - שער לקבוצת החלשים של אדיר דנון דקה 3 - שער לקבוצת החלשים דקה 4 - שער לקבוצת החלשים של אביטל נווה דקה 10 - שער לקבוצת Bat Yam United של יאיר הכובש דקה 17 - שער לקבוצת החלשים של קובי הסקורר דקה 19 - שער לקבוצת Bat Yam United של אסי זיגדון מבישול של יובל חגאי דקה 19 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת דקה 21 - שער לקבוצת החלשים של שחר ישי .איזה מלך. בסיום הסתיים המשחק בחן, חיוכים ואוירה מצוינת. נהניתי להסתכל על המשחק. בסיום 2:6 לחלשים.
סיכום הטורניר
בצל הסיטואציה שאנו חיים בה, הצלחנו בצורה מושלמת לשחק ערב מהנה של כדורגל עם יופי של אנשים ורמת כדורגל טובה.
יש קבוצות שאתה מתאהב בהן מהרגע הראשון, כזאת היא בת ים יוניטד. מגיעה בזמן, עוזרת ככל שתבקש, הכל בחיוך ועונג של קבוצה ואנשים. תודה.
אגדות בת ים מבחינתי תמיד תהיה קבוצה מסוכנת, אך השאלה היא האם היום הגיעו במוד קבוצתי, אם כן חבל לקבוצות על הזמן. הערב הם לא התחברו חברתית בינם לבין עצמם. מחכה לפיצוץ ספורטיבי על המגרש. עמית, תודה.
החלשים של שחר עוברת תהליך של התבגרות במגרש. זה מתבטא ראשית במינון נמוך של מחלוקות, יותר חיוכים, הבנה שזאת זכות לשחק.
היה שווה הכל כדי לראות את שחר מאושר בסוף. ניהול פיקס.
ארמני של שרון הגיע עם לייבו האגדי, אדם שחובה להכיר, היסטוריה שלמה של מדינת הכדורגל עוברת ברגליו. תמיד כיף לראותו.
ארמני עצמה הייתה חדה היום, התנהגות למופת וזה גם התבטא על כר הדשא.
דוזף של עמית, האמת, היו מרגיזים. פקקים לא היו, ככה שאין תירוץ לאיחור, אך הם איחרו.
לא מצליח להבין אנשים שיש להם את הזכות לשחק כדורגל ופעם בשבוע לא מסוגלים להגיע בזמן.
אין לי ספק שאם היו מגיעים בזמן , מתייחסים לטורניר ברצינות,גם היכולת במשחק הראשון הייתה שונה.
מאחל לכולנו בריאות ואושר.
נתראה במגרשים.

דירוג סופי
1. ARMANY צפון חולון היו חדים וטובים
2. הפועל דוזף שילמו את מחיר האיחור
3. החלשים שחר כבש וחגג
4. אגדות בת ים אחת הקבוצות המוכשרות שלנו
5. Bat Yam United חותם איתכם חוזה לשנים

מבקיעים

מבשלים