נותנים בראש בשיטת ליגה מרכז הספורט, חולון יום א, 05/01/2020 20:45 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

אתלטיקו תל אביב חוזרת למגרשים ופותחת את הערב מול לוס פויוס של רן!דקה 6 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של ניסים קטן מבישול של קובי פרי, קובי עם בישול נהדר לניסים שכובש שער קליל מקרוב וזה 1-0 אתלטיקו!
דקה 24 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של קובי פרי, קובי מקבל כדור לאחד על אחד וכובש שער נהדר אל בין החיבורים וזה 2-0 לאתלטיקו!
דקה 26 - שער לקבוצת los pollos hermanos של ליאור דקל
דקה 27 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של קובי פרי מבישול של בני קדושים, שער נהדר של קובי עם בישול מופלא של בני קובעים 3-1 וניצחון אדיר לאתלטיקו!

מ.ס גן הירדן של אבי פותחת מול עודד והגוניורס!דקה 14 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ארז דניאל
דקה 22 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ניסים עמר מבישול של דביר אנגלשטיין, אלעד משאיר כדור לדביר שמוריד פס נהדר לניסים שבגאונות עובר את השוער וכובש שער נהדר וזה 2-0 גדול לגוניורס!
דקה 27 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של דביר אנגלשטיין
דקה 27 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי מבישול של אלעד מדרר
דקה 27 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של עידו פרגר

אתלטיקו תל אביב עולה מול גן הירדן למשחק במחזור השני של הערב!
דקה 11 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של שלומי בן חיון מבישול של עידו פרגר, מתפרצת קטלנית של גן הירדן, עידו מריץ את שלומי שמסיים באמנות לשער וזה 1-0 לגן הירדן!
דקה 12 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של ניסים קטן מבישול של קובי פרי
דקה 17 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של בני קדושים מבישול של ניסים קטן, מהפך אדיר של אתלטיקו, ניסים עם שער ובישול הופך את התוצאה וזה 2-1 לאתלטיקו שחוזרת להוביל!
דקה 19 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של טל ששון מבישול של שלומי בן חיון, שלומי מוריד כדור גדול אל מול שער ריק וששון מסיים מול שער ריק וזה 2-2!
דקה 26 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של טל ששון מבישול של שלומי בן חיון, שלומי מוריד כדור נהדר וששון כובש את השני שלו והופך את התוצאה בדקה האחרונה וזה 3-2 לגן הירדן!

גוניורס פתחו נהדר עם ניצחון גדול על גן הירדן ומנגד לוס פויוס פתחו פחות טוב עם הפסד כואב לאתלטיקו, שתי הקבוצות חמות לנצח את המשחק הזה!
דקה 2 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי מבישול של שקד ירדן, שקד עם בישול נהדר לחלבי שכובש בקלילות וזה 1-0 מהיר מאוד לגוניורס!
דקה 3 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ניסים עמר, שער נהדר לניסים מהמיטה חופשית וזה כבר 2-0 לגוניורס!
דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos
דקה 8 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי מבישול של שקד ירדן , גוניורס מפרקים את לוס פויוס! חלבי כבר עם השני שלו וזה שוב שקד שמבשל 3-1 נהדר לגוניורס וזה רק תחילת המשחק!
דקה 14 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי מבישול של שקד ירדן, חלבי הירדן מפרקים את הגוניורס!
דקה 23 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של אלעד מדרר
דקה 23 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי
דקה 23 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ארז דניאל מבישול של שקד ירדן
דקה 24 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של אלעד מדרר
דקה 26 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי מבישול של ארז דניאל

רק ניצחון של אתלטיקו יכול למנוע אליפות מגוניורס!דקה 3 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של אלעד מדרר מבישול של ניסים עמר
דקה 11 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי
דקה 11 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של בני קדושים, אחרי פתיחה סוערת של גוניורס, בני מחזיר את אתלטיקו למשחק וזה שער נהדר שלו ועכשיו זה רק שער אחד שמבדיל בין הקבוצות!
דקה 16 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של בשארי מבישול של בני קדושים, הפעם בני בתפקיד המבשל, הוא מוריד כדור נהדר לבשארי שכובש שער קליל וזה 2-2 שוויון!
דקה 19 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ניסים עמר מבישול של אלעד מדרר, ניסים מחזיר את ההובלה לגוניורס! איזה משחק קצבי בין שתי הקבוצות הנהדרות הללו!
דקה 20 - שער לקבוצת Atletico tel-aviv b של קובי פרי מבישול של בשארי, קובי מחזיר את אתלטיקו למשחק תוך דקה! בשארי עם פס נהדר לקובי ששולח טיל לשער וזה 3-3 שוויון!
דקה 23 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של דביר אנגלשטיין מבישול של ניסים עמר, ניסים עם קרן שולח פס לדביר שכובש שער ענק וזה 4-3 לג׳וניורס!!! משחק מטורף!!!
דקה 25 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ארז דניאל, מבצע אישי של ארז אחרי חטיפת כדור קובע 5-3 ענק לגוניורס והם מנצחים את המשחק וגם את הטורניר!דקה 29 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ארז דניאל

מס גן הירדן תנסה לנצח ולקוות להפסד של גוניורס וגם במקרה הזה היא לא תלויה בעצמה!דקה 2 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של אבי לוי מבישול של עידו פרגר, אבי עם שער מהיר מאוד מעלה את מס גן הירדן ל1-0!
דקה 15 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין
דקה 16 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של טל ששון מבישול של שלומי בן חיון
דקה 17 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של אבי לוי
דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של עידו פרגר
דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של שלומי בן חיון
גן הירדן מפרקת את לוס פויוס וזה כבר 5-1 ויש עוד 7 דקות לשחק!
סיכום הטורניר
יום ראשון בחולון, ארבעה קבוצות מצויינות, שלושה משחקים, 25 דקות כל משחק ויופי של כדורגל, מי צריך יותר מזה??

גוניורס
הערב בסגל מלא, חוץ מעודד שפצוע, עם חיזוק של ניסים ולירן הגיעו הגוניורס במטרה להראות את הכדורגל השמח והמרתק שהם משחקים בדרך כלל, מהמשחק הראשון כבר ראו לאן זה הולך הערב הזה! עם כדורגל סוחף ומרשים הם מנצחים בשלושת המשחקים די בקלילות, ניסים עם ערב ענק, כמובן גם רועי ושקד שאחראים על לא מעט שערים, ובאמת שאפשר לציין את כולם שהיו הערב נהדרים! שאפו לקבוצה הנהדרת על ערב מדהים!

מ.ס גן הירדן
החברה של אבי משחקים מצויין בשבועות האחרונים, הערב זה נפתח פחות טוב עם הפסד כואב לגוניורס, אחרי ההפסד הם התאוששו ובגדול ועם שתי ניצחונות בהמשך הערב הם הולכים הביתה במקום השני והמכובד!

אתלטיקו תל אביב
הקבוצה המצוינת של דוד פתחה את הערב מצויין עם ניצחון גדול על לוס פויוס, הם המשיכו עם הפסד כואב מאוד בדקה האחרונה למ.ס גן הירדן ולמשחק האחרון הגיעו כשהם יודעים שרק ניצחון ישאיר להם סיכוי לזכייה! והם סיפקו את משחק הערב מול הגוניורס, אחרי כל שער של גוניורס הם מגיבים עם שער מהיר רק שבסוף המשחק הם התפרקו קצת וזה מסתיים בסוף בתוצאת 6-3 לגוניורס!

לוס פויוס הרמנוס
הקבוצה הנהדרת של רן לא הצליחה להתמודד עם אף קבוצה הערב, כנראה זה פשוט לא היה הערב שלה, אפשר להיות רגועים הם יחזרו לעצמם כבר בטורניר הבא!


דירוג סופי
1. F.C Juniors 07 גדולים על כולם
2. מ.ס. גן הירדן הנהדרים של אבי
3. Atletico tel-aviv b הכוכבים של דוד
4. los pollos hermanos המשובחים של רן

מבקיעים

מבשלים