אש על הכדור בית דני, תל אביב יום ג, 08/06/2021 20:15 - 23:00


מהלך הטורניר

  חצי גמר 1  

סיקורי המשחקים

משחק פתיחת הבתים
משחק ראשון בבית א', הקבוצות עלו למגרש אחרי חימום ממושך ובהרכב מלא לשני הקבוצות אך קבוצת רעננה מערב הייתה הרבה יותר מעורבת בהתקפות ובשליטה על אמצע המגרש, קבוצת הלוזרים נלחמו בכל מה שהיה להם ואפילו השוו את התוצאה עד לאמצע המשחק אך רעננה ובעיקר דור שמואל ניצל את ההגנה הפתוחה של קבוצת הלוזרים והביא את המשחק להכרעה, דור שמואל היה השחקן המועדף במשחק כאשר הכניס שני גולים ובישל גול אחד. חשוב לציין שגול אחד הגיע כל הדרך מהשוער של רעננה. שאפו על משחק הרגל.

שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של דור שמואל
שער לקבוצת הלוזרים של עמרי יוחאי מבישול של אביהו חזוט
שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל מבישול של אלדד הימלבלאו
שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל

תוצאה סופית 3-1 לקבוצת רעננה מערב.
המשחק החשוב בבית א'
משחק שני בבית א', קבוצת רעננה שניצחו את המשחק הקודם עלו כנגד קבוצת הנאיבים הטריים למשחק החשוב והמכריע בבית א', קבוצת הנאיבים פשוט שטפו את המגרש ונתנו משחק מהסרטים, דודו מבורך מקבוצת הנאיבים נתן תצוגה מרשימה, רעננה מערב נפלה במשחק נגד הנאיבים ולא הצליחה לשחזר את הצלחתה כמו במשחק הראשון.

שער לקבוצת הנאיבים של לידור אלישע מבישול של דודו מבורך
שער לקבוצת הנאיבים של דודו מבורך מבישול של ניב אהרון

תוצאה סופית 2-0 לקבוצת הנאיבים.
סגרו חשבון
משחק שלישי בבית א', קבוצת הנאיבים שניצחה במשחק הקודם עלתה נגד קבוצת הלוזרים שחזרו למגרש כדי לנסות ולהחזיר את כבודם, אך זה לא צלח כאשר כבר בדקות הראשונות של המשחק דודו מבורך מקבוצת הנאיבים כבש שער יפייפה מבעיטה חופשית כאשר היה ספק אם זה פנדל או בעיטה מחוץ למסגרת, הלוזרים לא הצליחו לשמור על מערך מסודר על המגרש וקבוצת הנאיבים לא הפסיקה לאיים לה על השער.

שער לקבוצת הנאיבים של דודו מבורך מבעיטה חופשית
שער לקבוצת הנאיבים של ניב אהרון מבישול של מרדכי ישראלוב
שער לקבוצת הנאיבים של דניאל עימבר מבישול של ניב אהרון

תוצאה סופית 3-0 לקבוצת הנאיבים.
משחק האלופות
משחק ראשון בבית ב', קבוצת הברווזונים הגיעו בהרכב כמעט מלא נגד קבוצת הגלבוע שהגיעה בלי הכובש הראשי שלהם, משחק פיזי וקשה עם המון מאמץ לשלוט על הקישור, שני השוערים הצילו בעיטות מרחוק בלי הפסקה, המשחק התנהל בקצב גבוה מאוד אך ללא הכרעה.

תוצאה סופית תיקו 0-0.
הברווזון היפה
משחק שני בבית ב', קבוצת הברווזונים עלו נגד קבוצת ארמני חולון הטריה למשחק מכריע, קבוצת ארמני חולון הצליחו לסכל את רוב ההתקפות של הברווזנים עד חצי המשחק אך ללא חילופים מצידם התקשו מאוד להחזיק את העומס ו"הברווזון היפה" בר מזרחי הצליח להכניע את קבוצתם בהתקפות מתפרצות ומתסכלות.

שער לקבוצת הברווזונים של בר מזרחי מבישול של חי שהינו
שער לקבוצת הברווזונים של בר מזרחי מבישול של אמיר בן דוד

תוצאה סופית 2-0 לקבוצת הברווזונים.
הפירוק
משחק שלישי בבית ב', קבוצת ארמני עלו למשחק אחרון בבית נגד קבוצת הגלבוע, ארמני שהגיעו מאוד עייפים למשחק הזה ושוב להזכיר בלי חילופים פשוט התפרקו מהדקה הראשונה של המשחק, שלא נדבר על החוסר מנטליות ששררה את הקבוצה מההפסד הקודם לברווזונים, קבוצת ארמני כהרגלם יודעים לנצח הזדמנות שהם רואים אחת כזו ובזזו את קבוצת ארמני לכל אורך המשחק.

שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של עומר תדמור מבישול של לאנדרו ברונשטיין
שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של אלישע אמיר מבישול של אסף קפצן
שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של אלישע אמיר מבישול של אסף קפצן
שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של אסף קפצן

תוצאה סופית 4-0 לקבוצת הגלבוע.
השקט שלפני הסערה
חצי גמר ראשון, קבוצת הנאיבים שעלו ממקום הראשון בבית א' התמודדו נגד קבוצת הברווזונים שעלתה שניה מבית ב', המשחק התנהל במרכז המגרש עד החצי הראשון של המשחק, היה סוג של שקט לא מוסבר במגרש עד שהברווזונים פתחו באש לאחר החצי הראשון והתחילו להפגיז את שעריה של קבוצת הנאיבים שמהעייפות כבר לא הצליחה לחזור להגנה ולהמשיך את ההצלחה שבשלבי הבתים. שאפו לגיא צזנה הרדום שלאחר שקיבל קצת "טראש טוק" התחיל להוכיח את יכולתו במגרש.

שער לקבוצת הברווזונים של גיא צזנה מבישול של אמיר בן דוד
שער לקבוצת הברווזונים של בר מזרחי מבישול של חי שהינו
שער לקבוצת הברווזונים של גיא צזנה מבישול של חי שהינו

תוצאה סופית 3-0 לקבוצת הברווזונים.
שוק (תדהמה)
חצי גמר שני, קבוצת הגלבוע שעלתה במקום הראשון בבית ב' התמודדה מול קבוצת רעננה מהמקום השני בבית א', רוב המשחק היה בשליטה של קבוצת הגלבוע כאשר הם סיכנו את שערה של רעננה מערב בלי הפסקה, אך משום מקום בדקות אחרונות למשחק רעננה הגיחה עם התקפה מתפרצת מהסרטים שהביאה אותה להובלה 1-0 על קבוצת הגלבוע, התצוגה המרשימה ביותר הייתה ההתגוננות שלהם ב5 דקות אחרונות של המשחק, הבונקר השמיימי והלוחמה של השחקנים שלא אפשרה לקבוצת הגלבוע להתקרב להם לשער, משחק מרגש ביותר! להזכירכם קבוצת רעננה עלתה מהמקום השני בבית א' (בית הדרג הנמוך)
שער לקבוצת רעננה מערב של נבו גל מבישול של עידו רוזנר

תוצאה סופית 1-0 לקבוצת רעננה מערב.
משחק ראווה
משחק עם המון שערים שכבר לא הצלחנו לספור מרוב שהקבוצות כבר לא עמדו על הרגלים והמשחק התנהל בין שוער לשוער, הלוזרים הצעירים ניצחו בזכות הכושר שלהם.

שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של לירוי דותן מבישול של קובי מנדה
שער לקבוצת הלוזרים של עמרי יוחאי
שער לקבוצת הלוזרים של אביהו חזוט
שער לקבוצת הלוזרים של עומר סמורודינסקי
שער לקבוצת הלוזרים של עומר סמורודינסקי
שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה

תוצאה סופית 5-4 לקבוצת הלוזרים.
הגמר הגדול (והמפתיע!)
משחק הגמר, קבוצת רעננה מערב שניצחה את קבוצת הגלבוע בחצי גמר מול קבוצת הברווזונים שניצחה את קבוצת הנאיבים בחצי הגמר נפגשו כדי לתת לנו שואו ענק והפתעה מוחלטת כאשר שוב! קבוצת הברווזונים שלטה על המשחק, ביצעה התקפות מתפרצות, בעטה בעיטות מרחוק, שלטה על הקישור ועשתה הכל נכון חוץ מלהצליח להבקיע לשוערם של קבוצת רעננה מערב, וכמו שרעננה יודעת לעשות במתפרצת אחת קטלנית יהב הבקיעה לשערם של הברווזונים בעיטה מהסרטים כאשר נותר 3 דק למשחק, הברווזונים לא הפסיקו להילחם ולנסות להבקיע עד הדקה האחרונה, בהתקפה האחרונה של המשחק שוערם של הברווזונים עלה להתקפה לנסות להשפיע אך איבוד כדור קטן של שחקן ההגנה של הברווזנים שלח את קבוצת רעננה להבקיע את הגול השני. מחזה מרהיב ושוב שאפו ענק לקבוצת רעננה מערב! הידד.

שער לקבוצת רעננה מערב של יהב סוגולוף מבישול של דור שמואל
שער לקבוצת רעננה מערב של נבו גל

תוצאה סופית לגמר הגדול 2-0 לקבוצת רעננה מערב

סיכום הטורניר

יום שלישי בשכונה, עם מזג אוויר מושלם והפעם טורניר אישי מרגש לקבוצת רעננה מערב שהמון זמן לא זכו לקחת מקום ראשון בטורניר, התמדה אכן משתלמת. כימיה מושלמת בין אותם שחקנים שמתמידים להגיע, אחווה בין שחקני הקבוצה והגינות כלפי הקבוצות האחרות הם אלו שהביאו את הקבוצה לנצח את הטורניר. לפחות על פי המתבונן :) שאפו גדול! תמשיכו ככה

דירוג סופי

1. רעננה מערב מתמידי המתמודדות
2. הברווזונים התברווזו בגמר
3. הגלבוע ביל"ו איפה הילד (ג'וני)
4. הנאיבים הנביאים הנאיבים
5. הלוזרים הלוז הערים
6. ARMANY צפון חולון חוסר מנטליות

מבקיעים


מבשלים


צרו קשר