ליגת לוד מספר 3  02/11/16 - 20/09/16

קבוצה מש' נצ' תי' הפ' זכ' חו' הפרש נק'
1 F.C מכתש 22 17 3 2 68 20 48 54
2 בוננזה 22 15 1 6 65 29 36 46
3 ריאל רחובות 22 13 4 5 46 24 22 43
4 NAVY SEALS 22 13 3 6 48 23 25 42
5 בן אנד גריס 22 13 2 7 50 36 14 41
6 אריות גני דן 22 11 2 9 41 44 -3 35
7 Carnivores Lod 22 8 3 11 25 35 -10 27
8 Top Mix 22 8 1 13 29 38 -9 25
9 F.C UPS 22 8 0 14 35 55 -20 24
10 ריאל פרדס כץ 22 6 2 14 39 57 -18 20
11 underdogs 22 3 4 15 27 58 -31 13
12 ביתר אבו גוש 22 3 3 16 24 78 -54 12

ניהול דניאל ח  

סיכום  מחזור ראשון - 20/09/2016 מגרש אימונים עירוני, לוד

ערב מצוין סיפק לנו המחזור האחרון של ליגת לוד !
אמנם כבר אתמול ידענו מי הזוכה אך זה לא מנע מהקבוצות שהגיעו היום להילחם על הפסגה.
נתחיל בתודה רבה לקבוצות גן הירדן וגבעתי שעזרו להשלים שתי קבוצות שלא הצליחו להגיע היום למפגש.
בוננזה שנמצאים כבר בכושר הטוב ביותר שלהם עשו את הבלתי יאומן והגיעו למקום השני, כאשר כל הליגה הם טיילו אי שם במקומות ה5-6. ללא ספק זו דחיפה רצינית לקראת אליפות אבי כהן !
רחובות הגיעו היום ללא אלון השוער המצוין שלהם, כניראה הסיבה העיקרית לתבוסה שקיבלו מבוננזה במשחק במחזור ! היכולת המדהימה של עזרן היום השכיחה את היעדרותו של אלון כאשר עזרן כובש היום שישה שערים ועוד כמה בישולים ! איזה שחקן !
המיקס של יגאל, היו חסרים את הדובדבן שבקצפת. הם חזרו מפיגור של 3 שערים מול גבעתי ואפילו כמעט כבשו את הניצחון, הפסידו רק בשער אחד לבוננזה שנמצאים בתקופה יותר טובה מברצלונה, ניצחו את גן הירדן, אך לפרדס כץ כבר לא נשארו להם הכוחות והם נחלו תבוסה.
פרדס כץ התנדנדו עד תחילת הערב, אביעד בקושי הצליח להעמיד סגל, אך בסוף עם אמונה גדולה קם סגל שהגיע בגדול ! היריבות המרה בין אביעד ואבי של גן הירדן סיפקה לנו שמונה שערים. מאיר הגיע עם רעל בעיניים וכל מה שהעיניים ראו זה את המסגרת !
גן הירדן, שהגיעו במקום אנדרדוגס לא הגיעו חדים מספיק. הם אמנם ניצחו את גבעתי, אך בשאר המשחקים לא הצליחו להגיע לתוצאות שציפו.
גבעתי של יניב אבוחצירא היא עוד קבוצה שעזרה לנו הערב כאשר החליפה את אבו גוש. הירוקים כבר עלו ליתרון של שלוש שערים במשחק הראשון אך לא הצליחו להחזיק את היתרון במשחק שבסוף נגמר בתיקו. הניצחון על פרדס כץ כניראה השאיר אותם שאננים כאשר הם עלו למשחק עם רחובות והוציאו שמונה פעמים את הכדור מהרשת.
תודה רבה לכל הקבוצות שהשתתפו בליגה המצוינת שרהתנהלה כחודשיים בלוד וסיפקה לנו דרמות, הפתעות, ריגושים ובעיקר תאווה לעיניים !!
נישמח לראות את הקבוצות האלו ועוד נוספות גם בליגה הבאה שתקום !
המשך שבוע מצוין לכולם !!

משחקים  מחזור ראשון - 20/09/2016 מגרש אימונים עירוני, לוד

ברנר כובש מבישול של אדבך 1-0 לגבעתי
ברנר כובש מבישול של אדבך 2-0 לגבעתי
אדבך כובש מבישול של ברנר 3-0 לגבעתי
דסה כובש לזכות המיקס 3-1
דסה כובש שוב לזכות המיקס 3-2
יגאל משווה מבישול של דסה 3-3

רון כובש מבישול של שמעון 1-0 לבוננזה
אושר כובש מבישול של שמעון 2-0 לבוננזה
מושיקו כובש מבישול של שמעון 3-0 לבוננזה

יניב כובש מבישול של רועי 0-1 לגן הירדן
שלומי כובש מבישול של סער 0-2 לגן הירדן
סער כובש בבעיטה נהדרת 0-3 לגן הירדן

עדי חסן כובש את השער היחיד במשחק מבישול של מושיקו 1-0 לבוננזה

רפאל כובש מבישול של יגאל 1-0 למיקס
אטלאי כובש מבישול של דסה 2-0 למיקס
אטלאי שוב ושוב מבישול של דסה 3-0 למיקס
סהר מרדיאן כובש מבישול של סער 3-1
שלומי כובש מבישול של סער לזכות גן הירדן 3-2

יניב כובש מבישול של שיר 1-0 לגבעתי
שיר כובש מבישול של יניב 2-0 לגבעתי
מאיר מצליח רק לצמצם לטובת פרדס כץ 2-1

רון כובש מבישול של מושיקו 1-0 לבוננזה
עדי כובש מבישול של רון 2-0 לבוננזה
מושיקו כובש מבישול של רון 3-0 לבוננה
ירין כובש מבישול של עדי 4-0 לבוננזה

מאיר כובש 1-0 לפרדס כץ
מאיר כובש 2-0 לפרדס כץ
גן הירדן מצמקים 2-1
מאיר כובש 3-1 לפרדס כץ
גן הירדן מצמקים שוב 3-2
דני כובש מבישול של מאיר 4-2 לפרדס כץ
אביעד כובש מבישול של מאיר 5-2 לפרדס כץ
ישי כובש מבישול של מאיר 6-2 לפרדס כץ

עזרן כובש מבישול של גואטה 0-1 לרחובות
עזרן כובש מבישול של איל 0-2 לרחובות
עזרן כובש מבישול של יזער0-3 לרחובות
עזרן כובש מבישול של מיכאל 0-4 לרחובות
ורד כובש מבישול של יגל 0-5 לרחובות
גואטה כובש מבישול של עזרן 0-6 לרחובות
ורד כובש מבישול של עזרן 0-7 לרחובות
עזרן מוסיף ממהלך אישי 0-8 לרחובות

מאיר כובש מבישול של ישי 1-0 לפרדס כץ
נחמן כובש מבישול של מאיר 2-0 לפרדס כץ
אביעד כובש מבישול של נחמן 3-0 לפרדס כץ

עזרן כובש מבישול של ורד 0-1 לרחובות
יזער כובש ממהלך אישי 0-2 לרחובות
גואטה מצליח רק לצמק מבישול של מאיר 1-2 לרחובות

מבקיעים

תם אלון F.C מכתש 24
אלון לוין F.C מכתש 20
רן עזרן ריאל רחובות 14
סהר שאול אריות גני דן 10
יהודה בנודיס בן אנד גריס 10
מאיר סיבוני ריאל פרדס כץ 8
עילי הלוי NAVY SEALS 8
פלג דוד אריות גני דן 7
חן פרץ F.C מכתש 7
אשר זעפרני בן אנד גריס 7
אטלאי Top Mix 6
ישראל גלאם בן אנד גריס 6
דור איטח F.C מכתש 5
בר מלצר F.C מכתש 4
אורי שטרן NAVY SEALS 4
יגאל מטטוב Top Mix 4
נעם מחבש אריות גני דן 4
פליקס רזיקוב Carnivores Lod 3
מתן כהן NAVY SEALS 3
רמי גרידיש F.C UPS 3
אביחי זכריה ריאל רחובות 3
בן סיטבון F.C UPS 3
אלי מולה NAVY SEALS 3
דדי הינדי ריאל רחובות 3
דוד דדון NAVY SEALS 3
דוד לוי NAVY SEALS 3
יאיר פיש NAVY SEALS 3
גל ורד ריאל רחובות 2
ירין אבוקרט בוננזה 2
טום חאוזי אריות גני דן 2
דני ריאל פרדס כץ 2
בן שוקרי אריות גני דן 2
אושרי ערוסי בן אנד גריס 2
אלדד דהרי בן אנד גריס 2
Meiran Altit NAVY SEALS 2
אוראל שרפי ריאל רחובות 2
מושיקו גורדני בוננזה 2
רוסלן סוקול Carnivores Lod 2
רפאל לוי Top Mix 2
עדי חסן בוננזה 2
עלאא אבראהים ביתר אבו גוש 2
עמית חדד בוננזה 2
מעיין ללוש Carnivores Lod 1
נדב גוטרמן underdogs 1
נמרוד בן בסט F.C מכתש 1
סיימון טספמהארת Carnivores Lod 1
אביעד ראש ריאל פרדס כץ 1
אור גוטמן בן אנד גריס 1
אושר עטייה בוננזה 1
איתי טננבאום Top Mix 1
איתי ידיד F.C UPS 1
אלון פלטו F.C UPS 1
אמין אבראהים ביתר אבו גוש 1
ולדי קולו Top Mix 1
חופי ניסים בוננזה 1
חן אסרק underdogs 1
בר מרכוס ריאל רחובות 1
ברק עשור Top Mix 1
ברק שריקי underdogs 1

מבשלים

אלון לוין F.C מכתש 14
בר מלצר F.C מכתש 12
דור איטח F.C מכתש 12
תם אלון F.C מכתש 10
מאיר סיבוני ריאל פרדס כץ 8
יהודה בנודיס בן אנד גריס 7
עילי הלוי NAVY SEALS 7
בן שוקרי אריות גני דן 6
פלג דוד אריות גני דן 5
חן פרץ F.C מכתש 5
אביחי זכריה ריאל רחובות 5
אלדד דהרי בן אנד גריס 4
דוד דדון NAVY SEALS 4
ישראל גלאם בן אנד גריס 4
רן עזרן ריאל רחובות 4
סהר שאול אריות גני דן 4
נמרוד בן בסט F.C מכתש 3
רמי גרידיש F.C UPS 3
מיכאל אלשוילי ריאל רחובות 3
אטלאי Top Mix 3
Meiran Altit NAVY SEALS 3
אורי שטרן NAVY SEALS 2
אלי מולה NAVY SEALS 2
מתן כהן NAVY SEALS 2
נדב גוטרמן underdogs 2
מושיקו גורדני בוננזה 2
דוד לוי NAVY SEALS 2
יגאל מטטוב Top Mix 2
יגל קרטה ריאל רחובות 2
פליקס רזיקוב Carnivores Lod 2
נסים אברהים ביתר אבו גוש 1
עלאא אבראהים ביתר אבו גוש 1
סיימון טספמהארת Carnivores Lod 1
עדי חסן בוננזה 1
עומר כהן בוננזה 1
הראל גרבי בן אנד גריס 1
ולדי קולו Top Mix 1
חופי ניסים בוננזה 1
ליעד פרץ F.C UPS 1
יוסי מצליח underdogs 1
אמין אבראהים ביתר אבו גוש 1
אשר זעפרני בן אנד גריס 1
בן בן חיים ריאל רחובות 1
בר מרכוס ריאל רחובות 1
ברק שריקי underdogs 1
גל ורד ריאל רחובות 1
גל נחמני אריות גני דן 1
דדי הינדי ריאל רחובות 1
אלון אאולוב ריאל רחובות 1
lod Top Mix 1
אביעד ראש ריאל פרדס כץ 1
אור גוטמן בן אנד גריס 1