לוד , אני בא מגרש אימונים עירוני, לוד יום ב, 10/02/2020 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר
  משחקי דירוג  
2
:
2

סיקורי המשחקים
פוקס בהגנה רכה
סטרייקה פותחת את המשחק בצורה מושלמת. דקה 4 - שער לקבוצת סטרייקה של צורי אליה מבישול של טל אמסלם .0:1 סטרייקה. דקה 8 - שער לקבוצת סטרייקה של מתן סעיד .0:2. פוקס לא הצליחה למצוא את הרשת במשחק הזה. 0:2 סטרייקה בסיום.
בית א' סטרייקה 3  :  3 LATIN SPORTS
איזה שוד של סטרייקה
לטין ספורט עולים למשחק לאחר מנוחה במחזור הראשון בבית. גם הפעם הפתיחה של סטרייקה הייתה מצוינת. דקה 6 - שער לקבוצת סטרייקה של אור קליין. 0:1 טטרייקה. דקה 8 - שער לקבוצת LATIN SPORTS של Juan carlos . שיוויון 1. דקה 10 - שער לקבוצת LATIN SPORTS. הכובש לא מופיע בסגל הקבוצה. מהפך 1:2 לטין ספורט. דקה 14 - שער לקבוצת סטרייקה של טל אמסלם .שיווייון 2. דקה 17 - שער לקבוצת LATIN SPORTS של Marco antonio . הדרמה נמשכת.2:3 לטין ספורט. דקה 20 - שער לקבוצת סטרייקה של צורי אליה מבישול של אור אהרוני . בהתקפה האחרונה סטרייקה גונבת תיקו מלטין ספורט. בסיום 3:3 בסיום.
מהפך ששווה חצי גמר
ללטין מספיק תוצאת תיקו כדי לעלות לחצי הגמר. פוקס חייבת ניצחון כדי לעלות לחצי הגמר על חשבון לטין . דקה 5 - שער לקבוצת LATIN SPORTS של Jean carlos . לטין בפתיחה מצוינת .0:1 לטין. דקה 9 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של דין אופנהיים מבישול של אור זנדני .שיוויון 1. פוקס מבצעת מהפך. דקה 12 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של אברהם סויסה מבישול של אור זנדני .1:2 פוקס בסיום.
איזה משחק
2 קבוצות מ.ס. על משחק היוקרה של המגדר. דקה 6 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של בר. 0:1 מהנדסים. דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של שלומי מבישול של הראל.שיוויון 1. דקה 19 - שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של שלומי מבישול של הראל. איזה מהפך. 1:2 הנוקמים. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים. בדקה האחרונה ששיייוין 2 בצורה דרמטית. חלוקת נק' בין הקבוצות.
טוב מהנדס ממנעולן
מנעולנים בטורניר שני. הפתיחה של המשחק לא בישרה על העתיד... דקה 3 - שער לקבוצת מנעולן vip של יוסי אברמוב.0:1 VIP. דקה 8 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של Nana .שיוויון 1. דקה 12 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של Nana מבישול של טל בנימיני . מהפך. 1:2 מהנדסים. דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים.1:3. דקה 14 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים. 1:4. שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני .1:5. דקה 17 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני .1:6. איזה משחק הזוי ואיזה סף שבירה למנעולנים. בסיום 1:6 למהנדסים שמבטיחה עלייה לחצי הגמר.
בלי נקמות, רק פסגות
המנעולנים המשיכו את ההתפרקות מהמשחק הקודם. שער לקבוצת מ.ס הנוקמים שער לקבוצת מ.ס הנוקמים שער לקבוצת מ.ס הנוקמים שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של אליאור פסח שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של אלעד רון שער לקבוצת מ.ס הנוקמים שער לקבוצת מ.ס הנוקמים בסיום 0:7 לנוקמים בסיום.
סטרייקה מוותרת וממשיכה לגמר
יריבות של שנים שוב נפגשים. דקה 4 - שער לקבוצת סטרייקה של טל אמסלם .0:1 סטרייקה. דקה 11 - שער לקבוצת סטרייקה של אור קליין .0:2 מבטיח לסטרייקה. דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני מבישול של איגור שוסטר .1:2. דקה 15 - שער לקבוצת סטרייקה של מתן סעיד בפנדל.1:3. דקה 16 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני .בפנדל. 2:3 לסטרייקה בסיום.
הנוקמים בגמר , לא בפוקס
הניסיון של פוקס לא עזר לה מול המוטיבציה של הנוקמים. דקה 6 - שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של אופיר אברהם .0:1 הנוקמים. דקה 10 - שער לקבוצת מ.ס הנוקמים של שלומי. 0:2 הנוקמים. פוקס לא הצליחו להזיז את הרשת של הנוקמים.0:2 הנוקמים בסיום.
שאפו למהנדסים שנשארו
2 הקבוצות רצו עוד דקות על כר הדשא... המהנדסים עלו ליתרון 0:2 ובהמשך לטין ספורט השוו לקראת בסיום. שער לקבוצת LATIN SPORTS של Juan carlos שער לקבוצת LATIN SPORTS של Jean carlos דקה 1 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני דקה 5 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני . בסיום 2:2.
סטרייקה זוכה בסטייל
2 הקבוצות שסיימו כראש הבית. דקה 7 - שער לקבוצת סטרייקה של טל אמסלם .0:1. דקה 19 - שער לקבוצת סטרייקה של טל אמסלם .0:2. סטרייקה מנצחת 0:2. שאפו לקבוצות על יופי של הישג.
סיכום הטורניר
עוד ערב משובח עם דרמות בלוד.
שאפו לקבוצת סטרייקה ולקפטן הקבוצה, אבי מוזס..
אני אפרט
כשאתה רואה קפטן שמוותר על פנדל ללא ויכוח, למרות שנגיעת היד הייתה רחוקה מהשער,
שאתה רואה שחקן שבמקום להתווכח על כדור חוץ, מוסר את הכדור לשער שהקבוצה שמנגד, אתה מבין שדברים מחלחלים.
6 קבוצות, 2 בתים ושערים בדקות הסיום שקבעו גורלות.
לטין ספורט הציגו את הקהל הגדול של הערב. מקסימים.
פוקס הגיעו בסגל הקבוע עם הפרצופים המתוקים של אסי, דין ושות.
מנעולן vip התפרקו בסיום הבתים.לא כך אנו מצפים מקבוצה. אם יחזרו, חייבים להשתפר.
מהנדסים עושים דבר מקסים לצד ויכוחים לא מוצדקים.
הגיע הזמן לקחת אחריות ולדעת להפסיד בכבוד.
נשארו למשחק ידידות מול לטין.שאפו.
הנוקמים חייבים להגיע בזמן כי מעבר לזה היו סבבה לאללה. יופי של ערב.
סטרייקה, שוב תודה על הכל וגם זכו הבונוס בדמות זכייה.
נתראה בפעם הבאה

דירוג סופי
1. סטרייקה בסטייל ועם ויתורים
2. מ.ס הנוקמים מפתיעי הערב
3. מ.ס. מהנדסים נשארו לשחק עוד משחק ידידות
4. פוקס יונייטד החבורה של פליקס את ברק התאחדו
5. LATIN SPORTS עשו קאמבק במשחק בידידות
6. מנעולן vip צריכים ללמוד לעבוד כקבוצה

מבקיעים

מבשלים