חמישי בוולפסון וולפסון-חודורוב, חולון יום ה, 12/11/2020 20:15 - 23:30

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
חניתה עוד התעסקו בקהל שנשאר בחניה
פתיחה חזקה של ריאל גרמניה מעניק לקבוצה יתרון מהיר. דקה 1 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של נדב בורלא .0:1 גרמניה. דקה 9 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של נדב בורלא מבישול של אייל פאסי .0:2 מבטיח לאחר בישול של השוער. צמד לבורלא. דקה 14 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל . אביהו מקנח עם שער שלי. בדיעבד זאת התוצאה שהביאה לריאל גרמניה את האליפות... בסיום 0:3 ריאל גרמניה.
ליגה DUAJ FC 0  :  3 Bat Yam United
בת ים שיחקו את החלום
2 הקבוצות מלאות מוטיבציה. בת ים חבורה צעירה ודואז קבוצה צעירה במדינה. טורניר שני. בת ים עם אלג'ם התחילו להאמין ככל שחלפו הדקות. דקה 4 - שער לקבוצת Bat Yam United של שלו שטיין .0:1 בת ים. דקה 8 - שער לקבוצת Bat Yam United של שלו שטיין . צמד לשלו. 0:2 בת ים. דקה 18 - שער לקבוצת Bat Yam United של שלו שטיין בפנדל. פאול ברחבה. דואז לא התווכחו.הוגנים החבר'ה. שלו משלים שלושער אישי וניצחון מרשים לבת ים 0:3 בסיום.
ההתחלה של חניתה, הסיום של שפדן
שפדן מגיעה באיחור מרגיז. זה פגע ללא ספק בחימום, בהכנה של הקבוצה למשחק הראשון. חניתה מצידה עולה למשחק לאחר הפסד במשחק הראשון. דקה 3 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני מבישול של אלון בן זאב .0:1 חניתה. דקה 5 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון .0:2 לחניתה לאחר פתיחה סוחפת. דקה 8 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון מבישול של אריאל אזון . יובל עם צמד. 0:3. דקה 14 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של כוכב אחואל . הכל מתחיל בכוכבים..1:3 ומתחילה פה הדרמה. דקה 16 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של משה אוחיון .2:3 לחניתה והכל עוד פתוח. 4 דקות חיפשו שפדן את השיוויון, אך רצונות לחוד ושערים לחוד. חניתה עומדים על המשמר. 2:3 לחניתה בסיום. כל קבוצה עם הפסד במשחק הראשון שלה...
מהפך גרמני
לאחר הפסד במשחק הראשון דואז עולים למשחק השני בידיעה ששוב 0:0... דקה 1 - שער לקבוצת DUAJ FC של רותם ענפי . רותם הקפטן מצליח לעלות את הקבוצה ליתרון מהיר. איזה שמחה במגרש. 0:1 דואז. היתרון של דואז לא החזיק זמן רב...ליתר דיוק דקותיים. דקה 3 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של ירין צצקס מבישול של נדב בורלא . שער קבוצתי נאה. שיוויון 1. דקה 10 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל . במחצית המשחק, בדקה העשירית שאני מכריז לקבוצות, מגיע השער השני של ריאל גרמניה. זה היה שער שמסמל על מהפך. גרמניה עלתה ליתרון 1:2. עד סיום המשחק 2 הקבוצות לא כבשו שערים נוספים לכן תוצאת המשחק נשארה 1:2 לריאל גרמניה שרושמת ניצחון שני רצוף.
חניתה פתחו חזק
חניתה מעודדת עם הניצחון במשחק האחרון וגם בת ים עולה לאחר ניצחון , בת ים עדיין מושלמת. דקה 2 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני .0:1 מהיר לחניתה. דקה 7 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני . עידן ימיני יורה בלי הבחנה. צמד ליורה הסורר. 0:2. דקה 16 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של גיא קורן .0:3 מבטיח לחניתה. לקראת הסיום בת ים כובשת שער מצמק. דקה 18 - שער לקבוצת Bat Yam United של לירן כהן מבישול של רז בר .1:3 לחניתה שנשמר עד לסיום. חניתה עולה למאזן של 2 ניצחונות והפסד בודד. בת ים עם ניצחון והפסד עד כה.
ריאל גרמניה כבר לא מושלמת
שפדן ראתה את הקבוצות אוספות נקודות בזמן שהם נחו והפסידו. ריאל גרמניה מושלמת עם 2 ניצחונות עד כה. הפתיחה הייתה שקולה בין הקבוצות. הייתה קורה של דייב ומשקוף לריאל גרמניה של בורלא, אם לא טועה. בשערים התחילו לטפטף בשלהי המשחק. דקה 9 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של דייב גנאור מבישול של לירן יודלביץ .0:1 שפדן. יודלביץ בבישול מצוין. דקה 14 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של סרגי בובלני . סרגי מפתיע בבעיטה מרחוק. 0:2 לשפדן. ריאל גרמניה עשו קולות של קאמבק... דקה 17 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל . אביהו מצמק את התוצאה ל1:2. הלחץ בסיום המשחק לא עזר לריאל גרמניה, היא מפסידה את המשחק 1:2. במאזן בין הקבוצות 2 הקבוצות עם 2 ניצחונות והפסד. גם חניתה עם אותו מאזן. שמח בגן :-)
ליגה מ.ס חניתה 4  :  0 DUAJ FC
משחק רביעי רצוף לחניתה
חניתה עולה למשחקם הרביעי ברציפות. משימה לא קלה אפילו לשחקנים מקצוענים. דקה 3 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של שגיא גרוסמן .0:1 לחניתה. דקה 7 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון . לבון שוב מרשית.0:2. דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של יובל לבון מבישול של גיא קורן . 0:3 חניתה. דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס חניתה של עידן ימיני . ימיני משלים את הבליץ של חניתה. בסיום 0:4 לחניתה שכעת תתפלל למדע כדי שהמחזור האחרון יאיר להם פנים.
איזה קרב בין הקבוצות
2 הקבוצות עשו דרך זהה, אך הפוכה. בת ים התחילה עם ניצחון והפסד במשחק האחרון ולעומתה שפדן לאחר הפסד , הקבוצה מנצחת. יחס זהה וניתן לסמן את זה כמשחק מפתח. דקה 8 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של כוכב אחואל .0:1 שפדן. דקה 13 - שער לקבוצת Bat Yam United של צח שטיין . בת ים חוזרת לעניינים. שיוויון 1. דקה 14 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של כוכב אחואל . תוך דקה כוכב מחזיר את היתרון לשפדן. בת ים עבדו כה קשה להשיג את השיוויון ומיד ספגו שוב. 1:2 שפדן. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של קובי מנדה . בדקה האחרונה נכבש שער נוסף כאשר בת ים שלחו את הכוחות למעלה במטרה להשיג את השיוויון. הפעם זה לא הצליח לבת ים. שפדן מנצחת 1:3. מי שיסתכל על התוצאה , לא יבין כמה התוצאה פה משקרת.
גרמניה שיחקה לראשונה נגד קהל רב
חניתה הגיעו לחזק את בת ים כדי שלא יפסידו לריאל גרמניה. לצורך הסבר, אם גרמניה לא מנצחת, חניתה מסיימת במקום הראשון הערב. אם ריאל מנצחת , היא חולפת על פני חניתה בגלל ההפסד במשחק ביניהן. אם שפדן וריאל גרמניה מנצחות, חניתה תסיים במקום השלישי לאור הבית הפנימי. שפדן בטוח כבר לא יכולה לזכות בטורניר , המקסימום סגנות. חניתה עם 9 נק'. ניצחון של שפדן ישווה את הנקודות בין חניתה לשפדן, אך חניתה ניצחה אותה במשחק ביניהן. אם ריאל גרמניה מנצחת, היא בטוח אלופה לאור היחס הפנימי בבית הפנימי של 3 הקבוצות. גם אם שפדן לא תנצח וריאל גרמניה תנצח, אזי ריאל גרמניה אלופה כי היא ניצחה את חניתה במשחק ביניהן. מקווה שזה היה ברור, כי אני לא הבנתי כלום... דקה 2 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל . 0:1 מהיר לריאל גרמניה. חניתה מתחילה להתפלל למדע. דקה 6 - שער לקבוצת Bat Yam United של לירן כהן מבישול של שלו שטיין . שיוויון 1 וחניתה מתחילה להמציא שירי עידוד לבת ים. דקה 9 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל . שוב אביהו מעלה את ריאל גרמניה ליתרון. הפעם 1:2 גרמניה. דקה 12 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של נדב בורלא . בורלא הפעלתן מעלה את קבוצתו ליתרון דו שערים עם 1:3 לריאל גרמניה. חניתה על הקוים לא מתייאשים וממשיכים לעודד. בת ים במקביל שואבים כוחות ונלחמים. מחזה אדיר. משחק באוירה מחשמלת. אין טוב מדרמה עם עוד שער מצמק של בת ים... דקה 16 - שער לקבוצת Bat Yam United של לירן כהן . לירן כהן , גם הוא עם צמד אישי. 2:3 ריאל גרמניה כעת. אם הייתי סטיבן שפילברג הייתי מייצר דרמה בהתקפה האחרונה בסגנון פנדל לבת ים ומשם מה שיקרה יקרה... אם הפנדל נכבש המצלמה מתמקדת בחניתה ואם הפנדל מוחמץ, בעיטה מחוץ למסגרת, לחגיגות של אייל פסי שוער ריאל גרמניה וקבוצתו... אך אני בסך הכל מנהל טורניר, פנדל לא היה וגם לא עוד שער... בסיום 2:3 לריאל גרמניה שנרשמת לטורניר אחרונה ומסיימת ראשונה. שאפו לחניתה, בת ים וריאל גרמניה.
חגיגת השער של דואז מדהים
שפדן בטוח כבר לא יכולה לזכות בטורניר , המקסימום סגנות. חניתה עם 9 נק'. ניצחון של שפדן ישווה את הנקודות בין חניתה לשפדן, אך חניתה ניצחה אותה במשחק ביניהן. אם ריאל גרמניה מנצחת, היא בטוח אלופה לאור היחס הפנימי בבית הפנימי של 3 הקבוצות. גם אם שפדן לא תנצח וריאל גרמניה תנצח, אזי ריאל גרמניה אלופה כי היא ניצחה את חניתה במשחק ביניהן. מקווה שזה היה ברור, כי אני לא הבנתי כלום... דקה 6 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד"ן של משה אוחיון .0:1 שפדן. דקה 12 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד"ן של דייב גנאור עם השפיץ. 0:2 שפדן שבדרך לסיים את הערב בצורה מתוקה. דקה 14 - שער לקבוצת DUAJ FC של רוי קילביץ .הספסל כולו שמח ופירגן. יפה לצפיה.1:2 לשפדן. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס מקורות שפד``ן של קובי מנדה . מנדה מצנן את דואז עם כיבוש שלישי לשפדן. אתה יכול לכבוש הרבה שערים, אך הרגע שנכרת בזכרוני זה הספסל של דואז משתולל לאחר השער של רוי. 1:3 שפדן בסיום . שאפו לקבוצות על יופי של משחק באוירה מצוינת.
סיכום הטורניר
טורניר ברמה הגבוהה של ההנאה.
שאפו לקבוצות.
כיף לדעת שהטורניר הזה יהיה בראש האתר עד יום ראשון.
הטורניר קיבל ראש חץ של 3 קבוצות עם 9 נקודות, אך ברשותכם, אני אתחיל לכתוב על הקבוצות שהראו אופי, גם שהתוצאות היו פחות מאירות פנים.
אני אתחיל בקבוצת DUAJ FC.
אם תסתכלו על רשימת הסטטיסטיקה של הקבוצה, אתה מצפה לראות קבוצה שבורה, חסרת עמוד שדרה,
אך שאתה רואה שבמשחק הרביעי בפיגור 0:2 רוי כבש שער מצמק, כל הקבוצה בהתלהבות, במחיאות כפיים,
אתה אומר לעצמך בקבוצה כזאת אני מוכן למות. ריגשתם אותי בטירוף!.
קבוצת בת ים יונייטד אומנם הגיע לאירופה דרך האינטרטוטו, אך הקסם הקבוצתי הוא בכלל בחומר האנושי,
המיוחד שאפילו במשחק האחרון , במצב של פיגור, הם נלחמו בכל הכח , לא בשבילם, אלא בשביל אהבת המשחק.
זה הזכיר את רעננה של שנות ה-2000 שהייתה במחזור האחרון הורסת שמחות. תמשיכו להיות מקסימים.
במקום השני סיימו שפדן. האמת מבחינת ניהול קבוצה, אזי בליגה ג הקבוצה לא הייתה שורדת.
הקבוצה הגיעה באיחור, אוירה של מותר לי הכל ואני שם קצוץ. מרגע שהקבוצה נכנסה למגרש, לקח לקבוצה משחק אחד להתאפס,
אולי זה המשחק היקר שעלה לקבוצה בהפסד ובסגנות. אנא ממכם, רוצים להיות חלק, תתנהגו כשווים.
כבני אדם אחלה אנשים.
הקבוצה שהגיע עם סגל רחב, במהלך המשחקים הראשונים הספסל חימם את האוירה בדרישות על דברים במשחק, זה פשוט לא עזר.
ככל שחלפו להן הדקות נראה שנוצרה סוג של הבנה ביני לבין הסובבים בקבוצה...
אם תשאלו אותי בסוף כבר הייתי חצי מאוהב. מי ייתן ובטורניר הבא לא נצטרך לבזבז אנרגיה על קהל, הערות מהקוים ונתעסק רק בכדורגל.
מקסימים ומצחיקים...חצי מאוהב כבר רשמתי??
הקבוצה האחרונה , היא גם זוכת הטורניר. איך אומרים צריך לדעת איך לנצח ואיך להפסיד.
הקבוצה של החברים של אלון את אביהו בעמ מצליחה להחבר בצורה הכי מפתיע עד הופעה מושלמת.
למעט איחור של שחקן אחד, אין מילה אחת לציין לשלילה.
ראוי לציין את המחליפים של DUAJ FC ובת ים שבכל רגע שביקשתי, הם דאגו להחזיר כדורים שהתעופפו למגרשים מקבילים.
בתקנון רשום שבמידה ו3 קבוצות עם אותו מאזן , מתייחסים רק לתוצאות הקבוצות.
כנראה ראיתי את הנולד, כי על זה במפגש הקפטנים הסברתי בצורה מפורטת..מוזר.
3 קבוצות סיימו עם 9 נקודות.
1. ריאל גרמניה 3 נק' 3:5 2+.
2. מקורות שפד"ן 3 נק' 4:4 --.
3. מ.ס. חניתה 3 נק' 5:3 2-.
מאחל לכולנו בריאות ואושר. כן ירבו טורנירים כאלו.

דירוג סופי
1. ריאל גרמניה הבית הפנימי חייך אליהם
2. מ.ס מקורות שפד"ן הישג לאור ההכנה הלקויה
3. מ.ס חניתה הסגל הרחב ביותר
4. Bat Yam United הקבוצה היחידה ששיחקה מול קהל
5. DUAJ FC בתהליך בניה

מבקיעים

מבשלים