עוד חוזר הניגון מגרש אימונים עירוני, לוד יום ב, 15/06/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר
  חצי גמר 1  
1
:
0
  חצי גמר 2  
2
:
3

סיקורי המשחקים
חלוקת נקודות בין 2 קבוצות צעירות
שער לקבוצת אבו קומונה שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו כובש השער נועם מרלינסקי. שיוויון 1 בסיום.
הפרלמנט מבצעים מהפך לקראת הסיום
שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של ליאור ארגמן. 0:1 דפורטיבו. שער לקבוצת FC פרלמנט שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של אור מגד מבישול של נועם מרלינסקי. שער לקבוצת FC פרלמנט שער לקבוצת FC פרלמנט של מור דהן 2:3 פרלמנט בסיום.

שער לקבוצת אבו קומונה
בית ב' בטיח 4  :  0 השמיניות

שער לקבוצת בטיח של רון אבני שער לקבוצת בטיח של רון אבני שער לקבוצת בטיח של נועם מזרחי שער לקבוצת בטיח של רן עזרן

שער לקבוצת בטיח של נועם מזרחי דקה 17 - שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ חצי דקה לסיום כדור של דניאל עם רגל שמאל מעל כל ההגנה מוצא את נועם שמסיים ברשת רגע לפני השריקה

שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ שער לקבוצת אגדות בת ים שער לקבוצת אגדות בת ים של בוריס בנאה שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ מבישול של צח שטיין דקה 10 - שער לקבוצת אגדות בת ים של נתנאל פרץ דקה 14 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מתן חכמון מבישול של עמית בובליל דקה 14 - שער לקבוצת אגדות בת ים של מתן חכמון

דקה 2 - שער לקבוצת אבו קומונה
חצי גמר 2 בטיח 2  :  3 FC פרלמנט

דקה 27 - שער לקבוצת FC פרלמנטדקה 27 - שער לקבוצת FC פרלמנט דקה 27 - שער לקבוצת FC פרלמנט דקה 27 - שער לקבוצת FC פרלמנט דקה 27 - שער לקבוצת בטיח של נועם מזרחי שער לקבוצת בטיח של דור דבוש שער לקבוצת בטיח
משחק משוחרר בין 2 הקבוצות החביבות
שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו של ליאור ארגמן שער לקבוצת דפורטיבו לה קרית אונו כובשים לדפורטיבו: אור מגד, נועם מרלינסקי שלושער, יונתן סילש, בר יעל צמד וליאור ארגמן צמד. ניצחון ראשון לדפורטיבו.

דקה 25 - שער לקבוצת אבו קומונה של מור נתי דקה 25 - שער לקבוצת אבו קומונה דקה 25 - שער לקבוצת FC פרלמנטדקה 25 - שער לקבוצת FC פרלמנט דקה 25 - שער לקבוצת אבו קומונה דקה 25 - שער לקבוצת אבו קומונה הגמר הוכרע בפנדלים לטובת אבו קומונה והשוער המצטיין שלהם
סיכום הטורניר
איזה יופי של טורניר.
אבו קומונה היא הזוכה של הערב עם השוער האגדי מור נתי, שנתן הצגות גדולות לאורך כל הערב, ושאר הקבוצה שידעה לצאת למתפרצות ולנצח במשחקים החשובים!
המשחק של הערב היה בחצי הגמר שפרלמנט פגשה את בטיח, לאורך רוב שלבי המשחק בטיח תקפה ופרלמנט סיפקה משחק הגנתי אדיר. בתום 20 דקות מאופסות הלכנו לפנדלים ופרלמנט עושה את הבלתי ייאמן ומנצחת את בטיח ועולה אל הגמר! שם היא לא מצליחה להכניע את מור נתי המצטיין של הערב והיא מסיימת במקום השני.
אגדות בת ים זאת קבוצה שתמיד כיף לראות ובדרך כלל הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי יפה בין הקבוצות, הערב קצת פחות הלך לה, היא עלתה אל חצי הגמר מהמקום השני בבית והפסידה שם לאבו קומונה.
דפורטיבו לה קרית אונו הייתי מצויינת לטורניר ראשון שלה וניצחה במשחק האחרון 9:1 אדיר!
השמיניות הביאו מצלמה לצלם את הטורניר הראשון שלהם, אך שבטורניר לא כל כך הלך להם והם הפסידו בכל המשחקים, מטורניר לטורניר הם ישתפרו.


דירוג סופי
1. אבו קומונה טורניר בכורה. מור השוער היה כוכב
2. FC פרלמנט הפתעה מרעננת
3. בטיח נעצרו בפנדלים בחצי הגמר
4. אגדות בת ים התנהגותם פגעה בעצמם
5. דפורטיבו לה קרית אונו ניצחון בכורה
6. השמיניות ילמדו מהצילומים של מאי איפה להשתפר

מבקיעים

מבשלים