אלופה יש,מחזיקת גביע יש.מה נשאר? בית דני, תל אביב יום ג, 15/05/2018 20:15 - 23:30

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
לגיון הזרים 1 1 0 4 3 4
הזאבים 0 2 0 3 3 2
Estudiantes TLV 0 1 1 0 1 1
  חצי גמר 1  
0
:
1
  חצי גמר 2  
1
:
2
  גמר  
1
:
2

סיקורי המשחקים

משחק הפתיחה של הערב שוחק בין הפועל דוזף לבין בולדוגז. שתי קבוצות חזקות מאוד שלא מוכנות לוותר. דקה 16 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן מבישול של יהב שוורצמן

הגלבוע עולה למשחק הראשון הערב ופוגשת את דוזף שניצחה במשחק הקודם. דקה 14 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן מבישול של עידו גרוסברג. כדור ארוך של עידו לדר קורן שכובש ומעלה את דוזף ליתרון במשחק.

משחק הנעילה של בית א שוחק ,מן הגלבוע לבין בולדוגז. שתי הקבוצות הפסידו במשחקן הראשון. דקה 4 - שער לקבוצת בולדוגס. עומרי שם סוף לערבוביה ברחבה והעלה את קבוצתו ליתרון במשחק.

הזאבים פוגשים את לגיון הזרים למשחק הפתיחה של בית ב. לגיון הזרים בטורניר הבכורה שלהם במדינת הכדורגל. דקה 3 - שער לקבוצת הזאבים של אור חן מבישול של דיןן. כדור רוחב ושער מתוך הרחבה. דקה 14 - שער לקבוצת הזאבים של לידור מוסטקי. כשער מכדור חוזר. דקה 14 - שער לקבוצת לגיון הזרים של שמעון כהן. כדור חופשי אדיר לקבורה העליונה ופנימה!!! דקה 20 - שער לקבוצת הזאבים של דיןן דקה 24 - שער לקבוצת לגיון הזרים של אופק אהרון מבישול של עומרי אלקבץ דקה 24 - שער לקבוצת לגיון הזרים של עומרי אלקבץ

הזאבים פוגשים את הסתודיאנטס. בעקבות תוצאת התיקו במשחק הקודם, הקבוצה אשר תנצח את המשחק תבטיח את מקומה בחצי הגמר.

בית התיקו עולה למשחק האחרון בין לגיון הזרים לבין הסתודיאנטס. דקה 16 - שער לקבוצת לגיון הזרים מבישול של שמעון כהן. התקפת מעבר מהירה מסתיימת בדאבל פס בין שמעון לדבוש מגלגל מקרוב.
חצי גמר 1 הפועל דוזף 0  :  1 הזאבים

חצי הגמר הראשון שוחק בין הפועל דוזף - אלופת בית א, לבין סגנית בית ב - הזאבים. דקה 9 - שער לקבוצת הזאבים של דיןן

חצי הגמר השני שוחק בין אלופת בית ב - לגיון הזרים, לבין סגנית בית א - בולדוגז. דקה 9 - שער לקבוצת לגיון הזרים של שמעון כהן. שמעון חטף להגנה והעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 10 - שער לקבוצת בולדוגס. אורדן מאזן את התוצאה בבעיטה מדויקת. דקה 10 - שער לקבוצת בולדוגס. מהפך!! אורדן משלים צמד ומהפך גדול.

לגיון הזרים זכו במשחק נוסף ופגשו את הסתודיאנטס. משחק ארוך וצמוד עד שריקת הסיום. כבשו להסתודיאנטס - אלחנדרו בבעיטה מדויקת ואיוון בשער ניצחון.

דקה 11 - שער לקבוצת בולדוגס. כספי כובש מסוף הרחבה ומקרב את קבוצתו לתואר. דקה 20 - שער לקבוצת הזאבים של דיןן מבישול של אור חן. בדקה האחרונה במשחק, כדור רוחב של אור מוצא את דין שכובש בנגיעה מתוך הרחבה. דקה 24 - שער לקבוצת בולדוגס של מתן מלכא
סיכום הטורניר
יום שלישי בשכונת התקווה. מזג אוויר נהדר לכדורגל. שש קבוצות בטורניר מחולק לרמות.

הגלבוע סיימה את הערב עם מקלחת מוקדמת. הקבוצה שהגיעה בסגל חסר לא הצליחה להעפיל לשלב חצי הגמר.

הבולדוגז פתחו את הערב בהפסד אך התאפסו על עצמם במנוחה וחזרו עם יכולת נהדר ואליפות גדולה מאוד! הקבוצה הציגה יכולת פנטסטית. כל הכבוד.

מעל הקו האדום נמצאת קבוצת הסתודיאנתס. הקבוצה לא הצליחה להעפיל משלב הבתים. במשחק האחרון נהנו ממשחק ארוך.

הזאבים הציגו הערב יכולת טוב והגיעו עד לגמר הגדול. הקבוצה הציגה רמה גבוהה עם משחק הגנה נהדר.

לגיון הזרים רשמו טורניר בכורה במדינת הכדורגל. שמעון הקפטן רשם שער יוצא מן הכלל בבעיטה חופשית וקבוצתו נהנתה ממשחק בונוס בסיום. קבוצה עם הרבה כישרון וכדוגל.

אחרונים חביבים זוהי קבוצת דוזף. הקבוצה של עמית נעצרו לאחר חמש זכיות ברציפות!!!! מקום שלישי ומכובד עם מדלית הארד.

המשך שבוע נהדר לכולם

דירוג סופי
1. בולדוגס מקום ראשון
2. הזאבים סגנות מכובדת בהחלט
3. הפועל דוזף אלופי הבית המוקדם
4. לגיון הזרים טורניר בכורה במדינת הכדורגל
5. Estudiantes TLV מעל הקו האדום
6. הגלבוע ביל"ו נפלו בשלב הבתים

מבקיעים

מבשלים