חזרה לימי רביעי בית דני, תל אביב יום ד, 09/05/2018 20:15 - 23:30

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

משחק הפתיחה של הערב שוחק בין הפדלאות לבין אריות הצפון. הפדלאות חוזרים למגרשים, אריות הצפון רוצים לפתוח ברגל ימין. דקה 5 - שער לקבוצת הפדלאות של רועי ברדוגו מבישול של שלומי שרם. רועי ברדוגו פורץ קדימה, מוסר לשלומי שמחזיר לו וברגודו מעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 7 - שער לקבוצת הפדלאות של אלעד שבו. אלעד בועט שטוח לפינה הרחוקה ומכפיל את התוצאה. דקה 7 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ'. פריצה סוחפת של אלון מסתיימת בשער קליל אחרי שהוא עובר את שוער היריבה. דקה 11 - שער לקבוצת הפדלאות של שלומי שרם מבישול של בראל שרם דקה 16 - שער לקבוצת אריות הצפון של איתי רבינוביץ'. התקפת מעבר מהירה מסתיימת בבעיטה מדויקת לרשת. דקה 17 - שער לקבוצת הפדלאות של שלומי שרם מבישול של רועי ברדוגו. שער מהיר שמכפיל את ההפרש. דקה 17 - שער לקבוצת אריות הצפון של איתי רבינוביץ' דקה 18 - שער לקבוצת אריות הצפון של ינאי לוין. שער מזוית קשה שמאזנת את תוצאת המשחק. דקה 23 - שער לקבוצת הפדלאות של רועי ברדוגו מבישול של אלעד שבו

הגלבוע מחזירים את הילל לסגל ופוגשים במשחק הפתיחה את אלטע זאכן. דקה 8 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של איתמר "סורין" גנור. איתמר מעלה את קבוצתו ליתרון מבעיטה מתוך הרחבה.

הפדלאות רשמו ניצחון דרמטי במשחק הקודם וכעת פוגשים את פרטיזן שעולה למשחק הבכורה הערב. משחק ללא שערים בין הפדלאות לבין פרטיזן. שתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים אך לא הצליחו למצוא את הרשת. ברדוגו מצד אחד ניסה את מזלו אך שוער פרטיזן ביכולת נהדרת מנע שער. גרי הציג ערב נפלא בין הקורות.

אריות הצפון מאוכזבים מתוצאת המשחק הקודם וכעת פוגשים את הגלבוע שרשמה ניצחון קטן-גדול במחזור הקודם. דקה 5 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של איתמר "סורין" גנור מבישול של דניאל גנור. דניאל גנור מתקדם ומשאיר לאיתמר שבועות שטוח לרחוק וכובש. דקה 9 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של לאנדרו ברונשטיין. מהלך מסירות נפלא שהתחיל מקרן קצרה, הסתיים בעקב של אסף דב פריס ללאו שגלגל באלגנטיות לפינה. דקה 11 - שער לקבוצת אריות הצפון דקה 11 - שער לקבוצת אריות הצפון של איתי רבינוביץ' מבישול של אלון רבינוביץ' דקה 15 - שער לקבוצת אריות הצפון מבישול של אבירם שאול. אבירם פורץ באגף ומוציא כדור רוחב, הילל מנסה לגעת אך כובש שער עצמי.

מחזור הביניים נפתח עם אלטע זאכן והפדלאות. אלטע זאכן חוזרים מהמנוחה, הפדלאות כרגע מובילים את הטבלה. דקה 6 - שער לקבוצת הפדלאות של רועי ברדוגו. בעיטה מדויקת של ברדוגו מעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 20 - שער לקבוצת הפדלאות של בראל שרם. בראל קובע את תוצאת המשחק עם שער בדקה האחרונה במשחק.

אריות הצפון מחכים לפרטים. פרטיזן עם נקודה אחת, האריות רשמו מהפך אדיר. דקה 5 - שער לקבוצת אריות הצפון של דניאל גולני. בעיטה מדויקת ממרכז הרחבה. פרטיזן ניסתה להשוות את התוצאה אך שוער אריות הצפון עמד במשימה ושמר על רשת נקייה.

משחק אליפות?? הפדלאות במשחקם האחרון הערב פוגשים את הגלבוע שינסו למנוע מהם אליפות.. דקה 6 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של רני פרידמן מבישול של איתמר "סורין" גנור. כדור עומק מהצד, השוער פספס ואני גלגל מקרוב. דקה 10 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של לאנדרו ברונשטיין מבישול של רני פרידמן. כדור רוחב של אני ללאו שכבש מקרוב. דקה 10 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של לאנדרו ברונשטיין מבישול של איתמר "סורין" גנור. דקה 11 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של דניאל גנור. אסף בישל לדניאל שהצטרף לחגיגה. דקה 15 - שער לקבוצת הפדלאות מבישול של רועי ברדוגו. ברדוגו הרים כדור שפגע בלאו ונכנס פנימה.

אלטע זאכן פוגשים את פרטיזן. רגע לפני המחזור האחרון בליגה.... דקה 5 - שער לקבוצת אלטעזאכן של עמיחי הייק. בעיטה מדויקת ושער מהיר שמעלה את קבוצתו ליתרון. אלטע זאכן שמרה על רשת נקייה על שריקת הסיום וניצחה את המשחק.

דקה 22 - שער לקבוצת אלטעזאכן של עמיחי הייק מבישול של איתי קבילי דקה 23 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ' דקה 23 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ' מבישול של דין גרוס דקה 23 - שער לקבוצת אריות הצפון של אלון רבינוביץ' דקה 23 - שער לקבוצת אלטעזאכן של דימה אוציטל. בעיטה חופשית מדהימה מתחת לחומה בסטייל רונאלדיניו. דקה 24 - שער לקבוצת אריות הצפון של דניאל גולני

דקה 11 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו. אסף דב פריס הקפטן האגדי כובש שער יתרון במשחק. דקה 11 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של רני פרידמן. רני מכפיל את התוצאה עם שער מקרוב. דקה 20 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו דקה 21 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו
סיכום הטורניר
ערב בלי צלם בשכונת התקווה. הפועל חיפה הדהימה את ביתר ירושלים ואנחנו היינו חלק מטורניר נהדר, חמש קבוצות בשיטת ליגה.

קבוצת פרטיזן פתחה את הערב על הספסל ועלתה לארבעה משחקים ברציפות. הקבוצה הציגה רגעים נהדרים של כדורגל אך לא הצליחה לטפס בטבלה.

אריות הצפון פתחו את הערב עם הפסד לאחר משחק יוצא מן הכלל. הקבוצה לא ויתרה ובשאר המשחקים ניצחה כל הדרך. אליפות מתוקה לאריות מהצפון.

אלטע זאכן חוזרת לשכונת התקווה לאחר כחודש וחצי שלא נפגשנו. הקבוצה השתדלה מאוד וסיימה מעל הקו האדום. הקבוצה יודעת ליישב מחלוקות תוך רגעים ספורים, כל הכבוד.

סוףסוף הגלבוע סיימה את הליגה בלוד וחזרה למחוז המרכז, מדינת תל אביב. הקבוצה הפסידה משחק אחד הערב, משחק שלמעשה הכריע את האליפות. אסף דה פריס רקד על הדשא והסטטיסטיקה בהתאם. מישהו הרגיש שהילל נכח הערב במגרש?

אחרונים חביבים הם הפדלאות. הקבוצה של שלומי שרם הגיעה ללא מחליפים ושיחקה ארבעה משחקים ברציפות. הקבוצה פתחה את הערב בניצחון חשוב אך האוויר נגמר בהמשך ולבסוף סיימו עם מדלית הארד.

המשך שבוע נהדר.

דירוג סופי
1. אריות הצפון אלופי הערב
2. הגלבוע ביל"ו ערב מוצלח
3. הפדלאות יכולת טובה
4. אלטעזאכן מעל הקו האדום
5. FC Partisan השתדלו מאוד

מבקיעים

מבשלים