טורניר קטרגל שכונות זכרון יעקב
מפגש 5 גולן חזן יום ד,23/11/22 22:30 - 19:00

מהלך המשחקים

סיקורי המשחקים

ליגה
FC ZICHRON 3  :  2 הכח גיבור
19:30

דקה 10 - שער לקבוצת הכח גיבור של תומר ביטון מבישול של תמיר כץ
דקה 17 - שער לקבוצת FC ZICHRON מבישול של אופיר שבתאי שער עצמי
דקה 18 - שער לקבוצת FC ZICHRON של אופיר שבתאי
דקה 20 - שער לקבוצת FC ZICHRON של אופיר שבתאי דקה 20 - שער לקבוצת הכח גיבור של אלכס בלן
ליגה
מ.ס.זכרון 4  :  9 רימקס מקצוענים נווה שרת
20:30

דקה 1 - שער לקבוצת מ.ס.זכרון של ספי קובי דקה 4 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של גלאגאי קבדה דקה 4 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של כפיר רביבו דקה 6 - שער לקבוצת מ.ס.זכרוןדקה 8 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של גלאגאי קבדה דקה 9 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של איתי שדה דקה 9 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של אלי אסולין דקה 11 - שער לקבוצת מ.ס.זכרוןדקה 11 - שער לקבוצת מ.ס.זכרון של ספי קובי דקה 12 - שער לקבוצת מ.ס.זכרון של ליאור כהן דקה 14 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של כפיר רביבו דקה 15 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של איתי שדה דקה 15 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של גלאגאי קבדה דקה 16 - שער לקבוצת רימקס מקצוענים נווה שרת של כפיר רביבו
סיכום המפגש
מחזור הסיום של טורניר קטרגל שכונות זכרון יעקב נערך אמש במגרש גיבור ע"ש גולן חזן בנווה שרת. אחרי שנים רבות בהן לא נערך טורניר מתמשך ביישוב, המועצה יחד עם עמותת זמארין החליטו להרים את הכפפה וחברו עם ארגון "מדינת הכדורגל" שיארגן את הטורניר.
בטורניר השתתפו 5 קבוצות של שחקנים חובבים מהמועצה בגילאים 20 עד 50 שהתמודדו בבינהם בחמשת השבועות האחרונים בטורניר בשיטת ליגה. למחזור הסיום הגיעה קבוצת "רימקס נווה שרת" במקום הראשון כאשר היא חייבת ניצחון על קבוצות מ.ס. זכרון על מנת להבטיח את תואר האליפות. המשחק היה קצבי ומרובה שערים ונערך לעיני עשרות צופים בינהם ראש המועצה, זיו דשא. המשחק הסתיים בתוצאה 9-4 לרימקס נווה שרת ובסיום ההתמודדות הם זכו להניף את הגביע שהוענק על ידי ראש המועצה לקפטן הקבוצה, כפיר רביבו, שזכה גם בתאר מלך השערים של הטורניר.
"מי שגדל בזכרון זוכר את ליגת השכונות של המועדונים של הצעירים. רצינו להחיות את העסק והמפגשים היו ברוח חיובית. השתדלתי השנה לבוא לראות כל כל המשחקים, כיף שטורניר כזה קיים במועצה. הטורניר צפוי להמשיך בשנה הבאה עם 8 קבוצות."

דירוג המפגש
1. רימקס מקצוענים נווה שרת מקום ראשון
2. FC ZICHRON מקום שני
3. הכח גיבור מקום שלישי
4. מ.ס.זכרון

הבקעות

בישולים
צרו קשר