אליפות אור יהודה 2022
בית ג שחבק יובלים יום ה,04/08/22 22:30 - 19:30

מהלך המשחקים

 קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
  עמית עמל 2 0 0 5 3 6
  דורטמונד קאסם 1 0 1 6 5 3
  lions 0 0 2 3 6 0

סיקורי המשחקים

בית ב'
lions 1  :  2 עמית עמל
19:30
עמית עמל עם ניצחון חשוב במשחק צמוד
הערב השלישי של המוקדמות נפתח.שער לקבוצת עמית עמל של אופיר שרעבי, שרעבי מגיע למצב מעולה מול השוער, לא מתבלבל ושולח בעיטה חזקה שמכניעה את השוער וזה 1-0 לעמית עמל.
שער לקבוצת עמית עמל של גיא יצחקוב מבישול של מקסים שנקמן, פריצה מדהימה של מקסים ומסירה אל יצחקוב שמסיים בקלילות, 2-0.
שער לקבוצת lions של שגב אשכנזי,טעות של השוער מובילה לשער מהיר של האריות שמצמק את התוצאה ל2-1.
בית ב'
lions 2  :  4 דורטמונד קאסם
20:15
משחק מעולה של שתי הקבוצות, קאסם עם 3 נקודות
קאסם עם משחק ראשון בטורניר מול האריות שרוצים להוציא נקודות משלב הבתים.
שער לקבוצת דורטמונד קאסם של יחיא עיסא,
1-0 מהיר לדורטמונד!שער לקבוצת דורטמונד קאסם של אבו גאבר מוחמד מבישול של יחיא עיסא, חילופי מסירות מהירים והתקפה גדולה של דורטמונד קאסם וזה השער השני של הקבוצה בכתום! 2-0.
שער לקבוצת lions של שגב אשכנזי, שער של המון נחישות, שגב עובר שחקן ומרים את הכדור מעל השוער אל בין החיבורים הקרובים וזה 1-2 והאריות חוזרות למשחק לפני המחצית. שער לקבוצת דורטמונד קאסם של יחיא עיסא מבישול של נור אבו צעלוק, עוד שער קבוצתי מעולה מבית היוצר של קאסם. המון חילופי מסירות שמטעות את ההגנה ובסוף יחיא כובש מול שער ריק וזה 3-1 רגע לפני המחצית.
שער לקבוצת lions של רועי חנאי
שער לקבוצת דורטמונד קאסם של אבו גאבר מוחמד,שער שקובע את תוצאת המשחק, 4-2 לדורטמונד קאסם בסיום.
בית ב'
עמית עמל 3  :  2 דורטמונד קאסם
21:00
בסיום עמית עמל עם ניצחון שני ומאזן מושלם
מפגש שיכריע על המקום הראשון בבית ג.
דקה 11 - שער לקבוצת עמית עמל של אופיר שרעבי, אחרי 10 דקות צמודות בלי הרבה מצבים, אופיר עם מצב מעולה מחוץ לרחבה שולח בעיטה חזקה שלא משאירה לשוער סיכוי ו1-0 עמל.
דקה 14 - שער לקבוצת דורטמונד קאסם של טארק עאמר, השוער מגיע עד לרחבת השוער הנגדי וכובש בבעיטה סופר חזקה את השער הראשון במשחק לקאסם וזה שוויון 1-1 רגע לפני המחצית.
דקה 16 - שער לקבוצת עמית עמל של גיא יצחקוב מבישול של מקסים שנקמן, גיא יצחקוב עם פריצה מדהימה על הקו עובר שני שחקנים ואחרי דאבל פס עם מקסים הוא מול שער ריק ומגלגל את הכדור לרשת! 2-1 לעמל.
דקה 20 - שער לקבוצת עמית עמל של עמית ערוסי, מהחצי המגרש שלו עמית ערוסי רואה את השוער מחוץ לשער ושולח בעיטה חכמה מעליו וזה ה3-1 לקבוצת עמית עמל.
דקה 29 - שער לקבוצת דורטמונד קאסם של אבו גאבר מוחמד, קולות של קאמבק דקה לסיום, דורטמונד קאסם עם לחץ כבד על השער של עמל שמשתלם להם עם שער שמצמק את התוצאה 3-2.
צרו קשר