שותפי מדינת הכדורגל:


 

 

 

 

 

 

משרד התרבות והספורט
משרד התרבות והספורט באמצעות מינהל הספורט שואף לפיתוח ענף הספורט בארץ בכל הרמות על ידי פיתוח מצוינות, טיפוח הספורט ההישגי, מתן סיוע, קידום ופיתוח פעילות ספורטיביות בקרב אוכלוסיות שונות תוך חיזוק קשרי המשרד עם הרשויות המקומיות ועם ארגוני ספורט בינלאומיים.
משרד התרבות והספורט ומדינת הכדורגל פועלים במשותף משנת 2010 לקידום הכדורגל ההוגן ולהנגשת המשחק למגזרים שונים בחברה הישראלית.
לאתר משרד התרבות והספורט - 
http://mcs.gov.il


ההתאחדות לכדורגל בישראל
ההתאחדות לכדורגל בישראל ניצבת בראש פירמידת הכדורגל במדינה. קרוב לאלף קבוצות ילדים, נערים, נוער בוגרים ונשים מאיישות כ-40 אלף שחקנים ושחקניות המנווטים בכל ימות השנה על ידי ההתאחדות לכדורגל בכל המסגרות - ליגות, גביע המדינה וגביע הטוטו. ההתאחדות לכדורגל ומדינת הכדורגל משתפות פעולה בקידום כדורגל וקטרגל חובבני ועממי במסגרת פעילות ה-Grassroots של ההתאחדות.
לאתר ההתאחדות לכדורגל - 
http://football.org.il


מרכז הפועל
איגוד של הסתדרות העובדים הכללית בארץ ישראל, ומטרתו טיפוח תרבות הגוף הבריאות והספורט. האיגוד תומך באלפים מן הספורטאים החברים בו ובין המטרות שלו: לפתח את הכושר הגופני, ערכי הבריאות והרוח של החברים בו, לפתח את הספורט העממי, התחרותי וההישגי, להקים מועדונים ומרכזי ספורט לפעילות ספורטיבית, קהילתית וחברתית ולפתח קשרים ומפגשים בינלאומיים, בין קבוצות וארגונים ספורטיביים ממדינות שונות. מרכז הפועל ומדינת הכדורגל מקיימים שיתוף פעולה אסטרטגי משנת 2015.
לאתר מרכז הפועל - http://www.hapoel.org.il

 


הטוטו

הטוטו תורם באופן משמעותי לקהילה באמצעות קידום תרבות הפנאי והספורט ושיפור איכות החיים. בעשור האחרון העמיד הטוטו 3 מיליארד ₪ לרשות הספורט הישראלי. ביחד עם משרד התרבות והספורט הטוטו השיק באחרונה תכנית לאומית אסטרטגית להקמת מתקני ספורט ברחבי הארץ (תכנית 2020), שבבסיסה השקעה של 5.5 מליארד ₪ בעשור הקרוב. התכנית מקנה עדיפות בבניית מתקנים לנוער, לספורט העממי ולפריפריה. הטוטו הינו שותף ראשי של פרוייקט מדינת הכדורגל לנוער יחד עם המועצה למניעת אלימות בספורט.

  www.winner.co.il

 


Derby
דרבי הוא אחד ממותגי הספורט הנמכרים בישראל. אין כמעט שחקן כדורסל או כדורגל שלא נחשף למוצרי המותג המציע מכלול מקיף של מוצרים לספורטאים; ביגוד מקצועי לאימונים, ציוד עזר, סטים מפוארים למשחקים, כדורים לכל הענפים ועוד. המותג מיוצר ומיבוא ע"י ספורטגום בע"מ, אחת החברות הותיקות שפועלות בענף הספורט בישראל אשר נוסדה ב-1971. ספורטגום היא גם היבואנית והמשווקת של המותגים: Givova ,Peak, Molten , .
לאתר ספורטגום: http://www.sportgum.co.il/העמותה לספורט עממי מחוז השרון
ממטרת העמותה שהוקמה ב–1996 היא ארגון וקיום ליגות סדירות מענפי הספורט השונים לקבוצות ממקומות עבודה. פעילותה מכסה את כלל ישובי מחוז השרון (בין נתניה לפתח תקוה) ובעיקר בערים: הרצליה, רעננה, הוד השרון, רמת השרון וכפר סבא. העמותה מפעילה שלוש ליגות למקומות עבודה, קטרגל חמישיות, 6x6 ו-7x7.
לאתר העמותה והליגות - https://ligot-hasharon.co.il/

 

WMF
ארגון ה- World MiniFootball Federation  הינו ההתאחדות הבינלאומית של כדורגל 5X5, 6X6 ו-7X7 המשוחק על דשא ודשא סינטטי. בארגון חברות 67 מדינות והוא מקיים אליפות עולם מדי שנתיים. מדינת הכדורגל היא הארגון המוכר בישרל של ה-WMF. 
לאתר ה-
WMFhttp://www.minifootball.com/


EMF
ארגון ה-European MiniFootball Federation  מאגד את כל ארגוני כדורגל החובבים באירופה. מטרת הארגון היא לקדם את הכדורגל הלא ממוסד ברחבי היבשת ולתת מסגרת בינלאומית לכלהארגונים החברים בו. ב-EMF חברים כרגע 36 מדינת והוא מארגן מדי שנה את אליפות אירופה בכדורגל 6X6 מאז שנת 2010. מדינת הכדורגל היא הנציגה הישראלית בארגון מאז 2012 ושולחת את נבחרת ישראל לאליפות אירופהב-4 שנים האחרונות.
לאתר ה-
EMF: www.minifootball.euFARE

ארגון FARE – Football Against Racism Europe ב  הינו ארגון גג לארגונים רשומים, וגורמים לא רשומים הלוקחים חלק במאבק בגזענות ואלימות בכדורגל, ופועלים באמצעות הכדורגל לשינוי חברתי. מדינת הכדורגל חברה ב-FARE  מאז 2008 ומדי שנה לוקחת חלק ב-Football People Action Week.
לאתר
FAREhttp://www.farenet.org