טורניר בלי שם בית דני, תל אביב יום ג, 07/01/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

ארמאני חולון פותחת מול קטלוניה!שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה, שער ניצחון לקובי מנדה מסיים את המשחק בתוצאת 1-0 וניצחון חשוב לארמני חולון!

ארמני אחרי ניצחון במחזור הקודם רוצה להמשיך במומנטום והפעם היא בקרב קשה מול החלשים!דקה 5 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה, קובי המנוסה עם שער נהדר קובע יתרון 1-0 לארמני חולון!
דקה 19 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה מבישול של דביר אנגלשטיין, דביר מוריד נהדר לקובי שמסיים בנגיעה וזה 2-0 לארמני!
דקה 14 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון
דקה 17 - שער לקבוצת החלשים של אביטל נווה
דקה 20 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של דביר אנגלשטיין מבישול של קובי מנדה, דביר כובש אחרי שקובי מרים לו כדור שפוגע לו ישר באיזור הרגיש ונכנס לשער! שער ניצחון מוזר ומתוק לארמני חולון!

החלשים וקטלוניה מתמודדות ביניהן מי תעלה לשלב הבא ותצטרף לארמני!דקה 11 - שער לקבוצת החלשים, שער נהדר של לידור שעובר שחקן ובועט לפינה הקרובה קובע 1-0 לחלשים!
דקה 16 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אורן מוסאיי
דקה 17 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה
דקה 17 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה צמד של לידור קובע 3-2 להפועל קטלוניה! שכרגע בשלב הבא!
דקה 18 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון
דקה 22 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אורן מוסאיי דקה 22 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה

הגלבוע פוגשים את רעננה במחזור הראשון!שער לקבוצת רעננה מערב של יהב שוורצמן
שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן הצלה של ביטון מ רעננה מערב
שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו

רעננה אחרי ניצחון חשוב מאוד במחזור הקודם רוצה להשיג נקודות במשחק הזה כדי להבטיח את העפלה, מנגד דוזף עולים לשחק לראשונה הערב!דקה 15 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של רועי אשכנזי, גיא כובש מקרוב אחרי בישול נהדר של רועי וזה 1-0 מוצדק להפועל דוזף!
הפועל דוזף פירקה את הגלבוע עם 4-0 גדול!
הגלבוע חייבת ניצחון כדי לאיים על שתי המובילות בבית!דקה 7 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של עמית קורן, עמית עם בישול נהדר לגיא שממשיך להיות בתפקיד המבצע הערב אצל דוזף! 1-0 להפועל דוזף!
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל דוזף של Igor Ilel


דקה 21 - שער לקבוצת הפועל דוזף מבישול של גל קיפר
דקה 21 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה

ארמני עולה אחרי מאזן מושלם בבית א, מנגד רעננה עולה מהמקום השני בבית ב!דקה 10 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של יהב שוורצמן
דקה 17 - שער לקבוצת רעננה מערב של יהב שוורצמן מבישול של דור שמואל
יכולת נהדרת של רעננה מעלה אותה ל2-0 חשוב מאוד שכנראה יעלה אותה לשלב הבא!
דקה 19 - שער לקבוצת רעננה מערב של יהב סוגולוף מבישול של דור שמואל
דקה 20 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה, שער ענק של קובי קובע את תוצאת המשחק וזה 3-1 לרעננה שממשיכה לגמר!

הפועל דוזף מסיימת את הבית במאזן מושלם ומנגד עולה קטלוניה החזקה שעלתה מהמקום השני בבית החזק!
דקה 1 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אורן מוסאי, אורן הגיע הערב בתפקיד הסקורר של קטלוניה, והוא פותח בצורה חדה גם את חצי הגמר, הוא מקבל כדור נהדר מזווית שאפשר לבעוט לשער, הוא בועט חזק לפינה הרחוקה וזה 1-0 לקטלוניה!
דקה 5 - הצלה של אורון שכטר מ הפועל קטלוניה, שתי הצלות רצופות אדירות של אורון משאירות את התוצאה 1-0 לקטלוניה!
דקה 20 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה, עוד שער לקטלוניה אחרי טעות בהגנה לדוזף וזה כבר 2-0 שכנראה מבטיח להם את המקום בגמר!

אל הגמר הגדול הגיעו שתי הקבוצות שסיימו במקום השני בבתים! מי מביניהן תהיה המנצחת הגדולה?
אחרי תיקו מאופס בסוף ה20 דקות אנחנו ממשיכים ל5 דקות הארכה שתוכרע על ידי
שער זהב!
הגענו לפנדלים!
דקה 25 - שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל, פנדל מוצלח של דור!
דקה 26 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אורן מוסאיי, פנדל מוצלח לאורן! 1-1!
נדב מחמיץ פנדל ועכשיו לקטלוניה יש הזדמנות לנצח!
דקה 26 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה, פנדל מוצלח של עידו! 2-1 קטלוניה
רעננה מחטיאה את הפנדל הבא וקטלוניה זוכה באליפות הערב!
סיכום הטורניר
יום שלישי בשכונת התקווה, 6 קבוצות מצויינות סיפקו לנו ערב של כדורגל ברמה הכי גבוהה שאפשר! סיום מתוק לקטלוניה ששוב זוכים בדו קרב פנדלים, שאפו לשתי הקבוצות בגמר ששיחקו כדורגל הוגן ויפה!

הפועל קטלוניה
שוב ושוב הקבוצה הזאת מוצאת את עצמה במקום הראשון, הרבה לב ונשמה יש בקבוצה הזאת שבתקופה הזאת לא יודעת מזה להפסיד, אורון פשוט נהדר בשער שמשאיר את קטלוניה כל הזמן בתמונה, הרבה הצלות אדירות בחצי הגמר נתנו להם את הניצחון הגדול על הפועל דוזף! בגמר הם מנצחים את רעננה בדו קרב הפנדלים והם מסיימים במקום הראשון!

רעננה מערב
מתחילת הערב הייתה את התחושה שהערב זה הערב של החברים מרעננה, הם פתחו את הערב עם ניצחון חשוב על הגלבוע ולמרות שהפסידו במשחק השני לדוזף הם מסיימים במקום השני בבית ועולים לשלב חצי הגמר, בחצי הגמר הם סיפקו משחק גדול מול ארמני חולון החזקים וניצחון 3-1 מדהים! בגמר מול קטלוניה הם מסיימים 25 דקות כולל הארכה ללא אף שער לשתי הקבוצות ובדו קרב הפנדלים הם מפסידים ומסיימים במקום השני!

ארמני חולון
שרון מגיע עם קבוצה של שחקנים ותיקים מאוד במדינת כדורגל כמו דביר וקובי, את הערב הם פתחו עם ניצחון 1-0 קשה על קטלוניה והמשיכו עם ניצחון גדול על החלשים והם בשלב הבא מהמקום הראשון בבית החזק! בשלב חצי הגמר הם פוגשים את רעננה, הם כנראה התקררו ולא היו מרוכזים כמו שהיו לפני כי רעננה הייתה הרבה יותר טובה במשחק וניצחה 3-1! ארמני חולון יחזרו חזקים יותר לטורניר הבא!

הפועל דוזף
הקבוצה הנהדרת של עמית פתחה טוב במיוחד את הערב כשהיא מסיימת את הבתים במאזן מושלם עם שתי ניצחונות! בחצי הגמר היא פגשה את קטלוניה, למרות שהשליטה בכדור היה אצלה היא לא הגיעה להרבה מצבים והפסידה 0-2 לקטלוניה!

החלשים
עוד קבוצה בנוסף להגלבוע שאנחנו לא רגילים לראות נופלות ל5/6, הערב הטורניר היה מורכב מ6 קבוצות נפלאות ואין מקום לכולן בחצי הגמר, החלשים פתחו עם הפסד צמוד 3-2 לארמני חולון והמשיכו עם הפסד 4-2 להפועל קטלוניה.

הגלבוע
הקבוצה של אסף לא מצליחה כל-כך להביא את אותן תוצאות שהם היו רגילים אליהם כל כך הרבה זמן, הערב הם פתחו עם הפסד כואב 2-1 לרעננה ובמשחק השני מול דוזף הם כבר הושפלו 4-0, הערב זה לא היה הערב של אסף ושאר החברים אבל הם עוד יחזרו לעצמם!

דירוג סופי
1. הפועל קטלוניה אלופי הפנדלים מכים שוב
2. רעננה מערב ערב מצויין לחברים מרעננה
3. הפועל דוזף הכוכבים של עמית
4. ARMANY צפון חולון התקררו במשחק מנוחה
5. החלשים הערב פחות הלך לחולונים
6. הגלבוע ביל"ו יחזרו חזקים יותר

מבקיעים

מבשלים