מהלך האליפות
גמר ארצי
8 קבוצות בגמר הארצי
גמר ארצי
יום חמישי,14/11/2019  20:00-23:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל קטלוניה  אלופת אליפות כדורגל הוגן ע"ש אבי כהן 2019
גמר אזורי - מרכז
2 בתים של 4 קבוצות. 2 ראשונות מכל בית עולות לגמר ארצי.
בית 2
יום שלישי,05/11/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מס מנדלבאום  ממשיכים לגמר הארצי
2 הפועל קטלוניה  ממשיכים לגמר הארצי
בית 1
יום ראשון,03/11/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכה לשלב הבא
2 FC NST  ממשיכה לשלב הבא
גמר אזורי - שפלה
בית 1 של 5 קבוצות. 2 ראשונות מכל בית עולות לגמר ארצי.
בית 1
שבת,09/11/2019  20:45-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  ממשיכה לגמר הארצי
2 בית סמואל  ממשיכה לגמר הארצי
3 אריות רחובות  ממשיכה לגמר הארצי
גמר אזורי - שרון צפון
בית 1 של 5 קבוצות. 2 ראשונות מכל בית עולות לגמר ארצי.
גמר מחוזות
יום שני,04/11/2019  20:15-22:45  לויטה סינטטי , כפר סבא
לגלרית המפגש
1 FC ל`אקיפ  ממשיכים לגמר הארצי
שלב 2 - מרכז
4 בתים של 6 קבוצות. 2 ראשונות מכל בית עולות שלב.
בית 4
יום חמישי,31/10/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC NST  ממשיכה לשלב הבא
2 מ.ס. גן הירדן  ממשיכה לשלב הבא
בית 3
יום רביעי,30/10/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכה לשלב הבא
2 ניבי פאוור  ממשיכה לשלב הבא
בית 2
יום שלישי,29/10/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מס מנדלבאום  ממשיכה לשלב הבא
2 הגלבוע ביל"ו  ממשיכה לשלב הבא
בית 1
יום ראשון,27/10/2019  20:00-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל קטלוניה  ממשיכים לשלב הבא
2 F.C Juniors 07  ממשיכים לשלב הבא
שלב 2 - שפלה
2 בתים של 6 קבוצות. 2 ראשונות מכל בית עולות שלב.
בית 2
יום שני,04/11/2019  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בית סמואל  ממשיכה לשלב הבא
1 FC Modiin  ממשיכה לשלב הבא
בית 1
יום רביעי,30/10/2019  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  ממשיכים לשלב הבא
2 אריות רחובות  ממשיכים לשלב הבא
שלב 2 - שרון
בית 1 של 6 קבוצות. 2 ראשונות עולות שלב
בית 1
יום רביעי,30/10/2019  20:00-23:00  לויטה סינטטי , כפר סבא
לגלרית המפגש
1 ליגיונרים  ממשיכה לשלב הבא
1 FC ל`אקיפ  ממשיכה לשלב הבא
שלב 2 - צפון
1 בית של 4 קבוצות. השתיים הראשונות עולות שלב לשרון
בית 1
יום רביעי,30/10/2019  20:00-23:00  צור שלום - סינטטי, קרית ביאליק
לגלרית המפגש
1 Azzurri  ממשיכה לשלב הבא
2 הצפרדעים  ממשיכה לשלב הבא
שלב 1 - מרכז
8 בתים של 6 קבוצות. 3 הראשונות מכל בית עולות שלב
בית 8 - דרג בינוני
יום חמישי,24/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC NST  ממשיכים לשלב הבא
2 עירוני טקסס  ממשיכים לשלב הבא
3 אתלטיקופל  ממשיכים לשלב הבא
בית 7
יום רביעי,23/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 חור בקונדום  ממשיכה לשלב הבא
2 הגילגל  ממשיכה לשלב הבא
3 The Cohens  ממשיכה לשלב הבא
בית 6
יום שלישי,22/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ניבי פאוור  ממשיכה לשלב הבא
2 סטרייקה  ממשיכה לשלב הבא
3 רעננה מערב  ממשיכה לשלב הבא
בית 4
יום חמישי,17/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל קטלוניה  ממשיכה לשלב הבא
2 מס מנדלבאום  ממשיכה לשלב הבא
3 SENIORS  ממשיכה לשלב הבא
בית 3
יום רביעי,16/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
2 אפרוחי חולוניה  ממשיכים לשלב הבא
3 השרוטים  ממשיכים לשלב הבא
בית 2
יום שלישי,15/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C.R  ממשיכים לשלב הבא
2 Estudiantes TLV  ממשיכים לשלב הבא
3 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
בית 5 - דרג בינוני
יום ראשון,06/10/2019  20:30-23:30  מרכז הספורט, חולון
לגלרית המפגש
1 FC Partisan  ממשיכה לשלב הבא
2 מ.ס. גן הירדן  ממשיכה לשלב הבא
3 los pollos hermanos  ממשיכה לשלב הבא
בית 1
יום ראשון,06/10/2019  19:30-23:00  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכה לשלב הבא⁦
2 החלשים  ממשיכה לשלב הבא⁦
3 אריות הצפון  ממשיכה לשלב הבא⁦
שלב 1 - שפלה
6 בתים של 6 קבוצות. 3 הראשונות מכל בית עולות שלב
בית 3
יום שני,28/10/2019  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 FC Modiin  ממשיכים לשלב הבא
2 אנטי מכבי  ממשיכים לשלב הבא
3 אגדות בת ים  ממשיכים לשלב הבא
בית 1
יום רביעי,23/10/2019  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  ממשיכים לשלב הבא
2 אחוזת בית  ממשיכים לשלב הבא
3 הכבאים באים  ממשיכים לשלב הבא
בית 2
יום רביעי,16/10/2019  20:00-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 F.C Putzatz  ממשיכים לשלב הבא
2 A.C PATTAYA  ממשיכים לשלב הבא
3 אריות רחובות  ממשיכים לשלב הבא
שלב 1 - שרון
2 בתים של 6 קבוצות. 3 הראשונות מכל בית עולות שלב
בית 2
יום רביעי,23/10/2019  20:00-23:00  לויטה סינטטי , כפר סבא
לגלרית המפגש
1 FC ל`אקיפ  ממשיכה לשלב הבא
2 פריים טיים יונייטד  ממשיכה לשלב הבא
3 אריות חדרה  ממשיכה לשלב הבא
בית 1
יום שני,07/10/2019  19:45-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 הפועל דוזף  ממשיכה לשלב הבא⁦
2 ליגיונרים  ממשיכה לשלב הבא⁦
3 הכוכבים של גוזי  ממשיכה לשלב הבא⁦
שלב 1 - ירושלים
בית 1 של 6 קבוצות. 3 הראשונות עולות שלב לשפלה
בית 1
יום שני,28/10/2019  17:30-20:30  מבט, ירושלים
לגלרית המפגש
שלב 1 - צפון
2 בתים של 4 קבוצות. 2 הראשונות מכל בית עולות שלב
שלב 1 - באר שבע
בית 1 של 5 קבוצות. 2 הראשונות עולות שלב לשפלה
בית 1
יום שלישי,29/10/2019  20:00-23:00  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 בית סמואל  מקום ראשון
2 לה קבסה  מקום שני
תקצירים
גמר ארצי
14/11/2019 20:00-23:00 קרית שלום
חלומי. ערב סיום אליפות כדורגל הוגן ע"ש אבי כהן היה פשוט מושלם. 8 קבוצות מצויינות. משחקים, לרוב, צמודים. פנדלים, דרמה ואלופה חדשה. שאפו לכל השחקנים ולקהל המדהים של מס מנדלבאום!!

הצג/הסתר את כל התקצירים
09/11/2019 20:45-23:30 מגרש אימונים עירוני
איזה ערב מותח זה היה. קבוצות בדו קרב פנדלים כדי לקבוע את הזהות השניה של בית. שער דרמטי שקבע את זהות הקבוצה השלישית. שאפו לקבוצות ובהצלחה לעולות

05/11/2019 20:00-23:00 בית דני
ערב דרמטי במיוחד עם יופי של מתח

04/11/2019 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
יום שני בשבוע, שלב שני של אליפות לוד עם הבית השני וכל זה קורה ביום שני עם שתי עולות לשלב הבא, מודיעין ובית סמואל. כדורגל באוירה טובה היה לנו הערב עם 7 קבוצות שכל אחת מהם הרגישה באיזשהו שלב שהיא עולה משלב הבתים וזה נמצא ברגליים שלה, היה תענוג לראות קבוצות שונות מאיזורים שונים בארץ מתקבצים לטורניר מיוחד שבסופו רק 2 קבוצות חוזרות הביתה עם חיוך רחב יותר משאר הקבוצות. בית סמואל שמגיעה מבאר-שבע מפסידה את המשחק הראשון ועושה תיקו במשחק השני ועם נקודה מ6 נקודות אפשריות קשה מאוד לעלות אך ניצחון במשחק המכריע מסדר להם את הכרטיס למשחק על העלייה בו הם עולים לשלב הבא בענק עם ניצחון 1-2 על אגדות בת-ים בשער זהב, שאפו לבית סמואל. מודיעין בלבן שגם פותחת את הערב עם הפסד במשחק הראשון מצליחה לנצח את 2 המשחקים שלאחר מכן ועומדת במשימה הקשה של עלייה לשלב הבא, הקבוצה מנצחת עם שער ענק בשער זהב של אדיר נחמיאס ששווה עלייה לשלב הבא. הירושלמים, אוהדי ביתר ירושלים הקבוצה הכי חזקה שהייתה הערב מבין כל הקבוצות הייתה צריכה לעלות ליתרון במשחק על העלייה לשלב הבא אך לברק השוער של מודיעין היו תוכניות אחרות ובהחלט החברים מירושלמים יכולים להיות שמחים על היכולת שהם הציגו, אמנם פחות על התוצאה אבל הקבוצה נראתה מצויין לאורך כל הטורניר. שאפו לאביחי. אגדות בת-ים של הקפטן עמית בובליל גם פתחו את הערב בצורה נהדרת ונראו טוב ב2 המשחקים הראשונים, עמית כבש שער עם הראש וגם שער מהאוויר , מושיקו נתן עוד איזה טיל מקילומטר אבל במשחק המכריע על העלייה לשלב הבא הקבוצה לא הצליחה למצוא את הנוסחא שתנצח את בית סמואל והם מסיימים את הטורניר בכבוד. אנטי מכבי בראשות הקפטן יקיר מצליחה לנצח את המשחק הראשון החשוב שנותן המון ביטחון לאחר הסיבוב הראשון של בית ה4 משחקים, במשחק השני הקבוצה עמדה יפה נגד הירושלמים אך טעויות בדקות האחרונות גרמה להם להפסד אך למרות זאת במשחק השלישי הם היו תלויים בעצמם ותיקו ומעלה היה מסדר להם את הכרטיס לפלייאוף אך חוסר מזל גדול מנע מהחברים לכבוש שער שיוויון נגד בית סמואל בדקות האחרונות , שער שהיה מסדר להם את הכרטיס לפלייאוף על העלייה. אריות ההר, עוד קבוצה ירושלמית חביבה מצליחה ב2 משחקים לעלות ליתרון ולהטריף את הקהל האולטראס שלה שהגיע לעודד מאחורי השער אך הקבוצה לא הצליחה לשמור על היתרון והיא מסיימת את הערב עם חיוך ועם ציפייה לטורנירים טובים אחרים בקרוב. לה קבסה הבאר-שבעית החביבה עולה ליתרון מוקדם במשחק הראשון משער של הרכש ינאי, הקבוצה הרגישה לכמה דקות בפתיחה את הכרטיס לשלב הבא, החבורה עמדה מצויין במשחק הראשון ואם הייתה ממשיכה עם המערך שהיא פתחה ועמידה נכונה הייתה מצליחה גם לעלות לפלייאוף תודה רבה לכולם, מוזמנים לרשום את הקבוצה שלכם בהמשך לטורנירים היומיים שאנחנו מקיימים בכל שבוע בלוד/תל אביב וערים נוספות, לפרטים נוספים 0549733105

04/11/2019 20:15-22:45 לויטה סינטטי
הערב התקיים גמר שרון צפון בכפר סבא. קבוצת לאקיפ שיחקו בצורה המשכנעת ביותר ועם שקט ומשחק חכם עלו מהמקום הראשון. קבוצת הצפרדעים עלו מהמקום השני עם ניצחון מוחץ במשחקה האחרון אשר הבטיח לה מקום בשלב הבא. קבוצת הליגיונרים הפגינו ספורטיביות ויכולת טובה אך זה לא הספיק לעלייה לשלב הבא.

03/11/2019 20:00-23:00 בית דני
וואו, איזה ערב מטורף. ערב דרמטי, מותח עם 4 קבוצות שרצו להצליח. לחלקן זה הצליח יותר. xXx החברה של רמי כבר רגילים למעמדים האלה כמו בכל שנה, עומר שיפמן הערב היה בשיאו ובהובלתו הם מנצחים בשני המשחקים הראשונים, מה שנותר זה להוציא נקודה במחזור האחרון והם בגמר! אחרי משחק קשוח מול הגלבוע שמסתיים בסופו 0-0 הם מסיימים במקום הראשון וכמובן יגיעו ב14.11 לגמר הגדול של האליפות! NST איזה הפתעה של גיל והחברים, הקבוצה שעלתה מהדרג ביניים לשלב הגמר האיזורי! מגיעה הערב לגמר האיזורי עם שלושה קבוצות ותיקות וחזקות מאוד במדינת הכדורגל, במשחק הראשון הם מפסידים לxXx, במשחק השני הם כבר מגיעים חדורי מוטיביציה ומבינים שזה הסיכוי שלהם להעפיל לשלב הבא! במחזור השני הם מנצחים ניצחון מפתיע מאוד על הגלבוע והם מגיעים למחזור האחרון במצב טוב שהם תלויים בעצמם! הם מנצחים גם את הגוניורס ועולים לגמר האליפות הארצית!!! שאפו לגיל ושאר הקבוצה! הגלבוע אסף ושאר החברים התחילו מצויין את הערב עם ניצחון גדול על גוניורס, הם הפסידו במשחק השני מול NST, וכנראה בגלל ההפסד המפתיע הזה הם מסיימים במקום השלישי ומודחים בשלב הגמר האיזורי גוניורס כבר במשחק הראשון הערב של ברידא והחברים הם הפסידו 3-0 כואב שסימן את המשך הערב, שבו הם מסיימים עם שלושה הפסדים ובמקום האחרון, שאפו על ההגעה לשלב הגמר האיזורי!

31/10/2019 20:00-23:00 בית דני
מפגש אחרון שלב שני באליפות כדורגל הוגן עש אבי כהן באזור המרכז. ערב מותח של כדורגל. פוקס יונייטד הקבוצה של פליקס גם נבחרה לעלות לשלב השני בתור קבוצה הוגנת, הקבוצה ותיקה סיימה את הבית במקום הראשון עם שני ניצחונות קלילים, בחצי הגמר משהו קרה להם, למרות פיגור מהיר של 2-0 הם חוזרים ל2-1 אבל זה לא מספיק והם מפסידים והולכים הבייתה, בכל זאת שאפו לקבוצה על ההוגנות! לוס פויוס הרמנוס הערב התחיל ורן התעסק בהרבה בעיות טכניות בקבוצה, כמו חוסר בתלבושות ואי רשימת שחקן, כנראה שזה הפריע להם כי לא ראינו את הכדורגל הקבוע שאנחנו רגילים לראות מהם, שתי הפסדים בבתים ועוד הפסד במשחק ה5/6 והם הולכים הבייתה במקום האחרון כוח צביקה הקבוצה שעלתה לשלב השני בתור קבוצה ההוגנת, הגיעה הערב בתוספת חיזוק של אביהו ואחיו איתמר, זה נראה טוב מההתחלה אבל היה חסר להם רגל מסיימת, הם שלטו בכל שני המשחקים אבל לא הצליחו להביא את זה לידי ביטוי בשערים, הם מסיימים במקום השלישי בבית ונשארים למשחק ה5/6 שם הם מנצחים והולכים הבייתה בתחושה טובה

30/10/2019 20:00-23:00 בית דני
השלב השני באליפות הארצית, הרבה קבוצות איכותיות הגיעו הערב ואיתן מגיעים גם המון שערים גדולים ובעיקר הרבה דרמות! 6 קבוצות בשיטת בתים, חצי גמר וגמר, שתי העולות לגמר העפילו לשלב הבא באליפות, אז ברכות לעולות! xXx הקבוצה המצוינת של רמי ללא רמי בתחילת הערב, פתחו מול אריות הצפון, המשחק מסתיים בתיקו. רמי הערב הגיע רק במשחק השני, שם הם הצליחו לנצח ובגדול והעפילו לשלב חצי הגמר! בחצי הגמר הם מנצחים בכמה דקות גדולות 4-2 את שמריהו והם בגמר, וכמובן בשלב הבא באליפות! בגמר הם מנצחים בקלילות את ניבי פאוור והם ישחקו כבר ביום ראשון הקרוב באליפות! ניבי פאוור הקבוצה שמראה הכי הרבה רצינות, מגיעה ראשונה ומתחילה להתחמם ראשונה, באים חדורי מטרה אחרי שבשלב הראשון ניצחו בכל המשחקים, בחצי הגמר הם עוברים בפנדלים את אריות הצפון ומעפילים לשלב הבא באליפות, ברכות! במשחק הגמר הם מפסידים לxXx ועולים מהמקום השני אתלטיק שמריהו הקבוצה ההוגנת מהשלב הראשון שנבחרה לעלות לשלב השני הגיעו הערב נרגשים מאוד ועם המון ציפייה לעשות הפתעה ולהעפיל לשלב הבא! זה התחיל עם הפסד כואב לניבי פאוור, אחר כך ניצחון ענק על הגילגל והם ממשיכים לשלב חצי הגמר, מול xXx הם חזרו מפיגור שני שערים ולמרות זאת קיבלו בשתי דקות האחרונות עוד שני שערים והם נפלו בחצי הגמר אריות הצפון האריות הגיעו הערב ללא אלון ועומר, למרות זאת הם משחקים נפלא ומצליחים לעבור את הבית בעיקר בזכות ההגנה החזקה והגולים במצבים הנייחים, בחצי הגמר הם מודחים לאחר דו קרב פנדלים הגילגל הקבוצה של אורי לא הייתה מאורגנת מתחילת הערב, איחור של שחקני הקבוצה וסטים שנעלמו היו חלק מהבעיות הערב של הקבוצה, על הדשא היא הראתה ניצוצות והוכיחה למה היא הגיעה לשלב הזה! את המשחק הראשון הם מפסידים אבל במשחק השני מול ניבי פאוור הם מנצחים כנגד כל הסיכויים, זה לא מספיק להם לעלות לחצי גמר בגלל הפרש שערים נחות אפרוחי חולוניה החברה מחולון פתחו טוב את המשחק הראשון עם 2-0 אחרי מספר דקות, אך משני מצבים נייחים הם סופגים אחרי שהיו בשליטה כל המשחק והם מסיימים בתיקו 2-2, במשחק השני הם מובסים מול xXx והם הולכים הבייתה, התוצאות הערב לא שיקפו כלל את היכולת של הקבוצה המצוינת

30/10/2019 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
אליפות מדינת הכדורגל על שם אבי כהן ז"ל ממשיכה, סיבוב שני יוצא לדרך. חמש קבוצות עולות לכר הדשא, רק 2 יעפילו לסיבו הבא. העולות לסיבוב הבא הם בטיח-עולה מהמקום הראשון. קבוצה נהדרת שהציגה כדורגל אימתני. עם שלוש ניצחונות ותיקו בודד. אריות רחובות-עולות מהמקום השני. קבוצה טובה ואיכותית, שלאחר הפסד צורם חזרה עם 2 ניצחונות גדולים על המנסות לתפוס מקום בסיבוב. הקבוצות הנושרות. הכבאים באים- קבוצה טובב ומחוברת, שיחקה היטב והיתה מילימטר מלהתברג במקום השני. פטייה- קבוצה איכותית מאוד. שיחקה טוב עד הסוף, היתה ראש בראש על העליה, נכנעו במשחק האחרון. פוצץ- הגיעו הערב לא מרוכזים, נתנו פייט אבל לא דייקו בסיומת. סיימו ערב עגום ללא ניצחון. שאפו על ערב מצוין של כדורגל ברמה גבוה.

30/10/2019 20:00-23:00 לויטה סינטטי
ערב עטור כוכבים במגרש בכפר סבא. קבוצת הכהנים עם תמיר, בנו של אבי כהן, מסיימת את דרכה עם טעם של עוד. ערב מותח שהעולות שלב נקבעו רק בבעיטות עונשין, פנדלים. כל הכבוד לכולם על ההשקעה. בהצלחה לעולות בהמשך. תודה למי שהשתתף והתנהג בצורה הוגנת

30/10/2019 20:00-23:00 צור שלום - סינטטי
יש לנו עולות לגמר האיזורי! אחרי ערב של כדורגל טוב בצור שלום אזורי והצפרדעים יסעו לכפר-סבא להתמודד מול קבוצות השרון על הכרטיסים לגמר הארצי.

29/10/2019 20:00-23:00 בית דני
האליפות הארצית ממשיכה עם השלב השני, 6 קבוצות, 2 העפילו לשלב הבא! מס מנדלבאום הקבוצה הנהדרת פתחה את הערב נהדר עם 3-0 מוחץ על רעננה מערב! הם המשיכו עם תיקו 0-0 במשחק השני ועלו לשלב חצי הגמר! את חצי הגמר מול החלשים הם פותחים עם ספיגת שער מהיר, אך זה כלל לא משפיע עליהם ובעשר דקות האחרונות של המשחק הם מכתיבים את הקצב וכובשים שלושה שערים גדולים ששולחים אותם אל הגמר האיזורי! בגמר של הטורניר הערב הם ניצחו בקלילות את הגלבוע, ניצחון שייתן להם הגרלה יותר נוחה בגמר האיזורי! שאפו! הגלבוע בילו החברה של אסף התחילו את הערב עם הפסד כואב לחלשים 1-0, למשחק השני הם כבר הגיעו חדורי מטרה! ומהרגע הראשון שטפו את המגרש, עם 4-0 מהדהד הם עולים לשלב חצי הגמר, שם הם פגשו את חור בקונדום, למרות פיגור מהיר של 1-0 הם מתאוששים ומנצחים 2-1 גדול שמעלה אותם לגמר האיזורי!!! החלשים הקבוצה הוותיקה שמגיעה באופן קבוע לטורנירים של המדינת כדורגל הגיעה הערב במטרה להעפיל לגמר האיזורי! זה התחיל נהדר כשאת שלב הבתים הם מסיימים ללא הפסד וממשיכים לשלב החצי גמר מהמקום הראשון! בחצי הגמר הם פוגשים את מנדלבאום, למרות שכבשו את השער הראשון במשחק הם מקבלים שלושה שערים מהירים לקראת סוף המשחק ויורדים מנוצחים 3-1, לצערם הם מודחים מהאליפות, נמשיך לראות אותם בטורנירים הרגילים! חור בקונדום הקבוצה המוכשרת של איציק סיימה את שלב הבתים במקום הראשון אחרי תיקו וניצחון, בשלב חצי הגמר הם פגשו את הגלבוע, אחרי משחק איכותי מאוד וכבר אחרי שהובילו 1-0 הם יורדים עם הפסד כואב 2-1 ומסיימים את דרכם באליפות F.C.R עם פתיחה מדהימה במשחק הראשון שכבר אחרי מספר דקות הם מובילים 2-0 מהיר על החלשים, מהרגע הזה הכל השתבש להם, הבלם שלהם הורחק אחרי משיכה בחולצה ומניעת מצב של אחד על אחד, הם סיימו את המשחק בתיקו 2-2 ובמשחק השני הם כלל לא היו בתמונה והובסו 0-4 לגלבוע, בכך מסתיימת דרכם באליפות רעננה מערב הקבוצה החביבה של עדי פתחה את הערב רע עם הפסד 3-0 למנדלבאום והמשיכה עם עוד הפסד 3-0 ובכך סיימה את דרכה באליפות, הם יחזרו לטורנירים הרגילים להראות לנו מה הם יודעים!

29/10/2019 20:00-23:00 באר שבע - רייסר
4 קבוצות בארשבעיות היגו למגרש "רייסר" החדש בספורטק לערב קצבי ומותח. 4 קבוצות שוות ברמתן התמודדו עד השניה האחרונה על שני הכרטיסים לחצי הגמר האיזורי ובסוף בית סמואל ולה קבסה עשו זאת.

28/10/2019 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
מפגש 3 שסוגר לנו את הסיבוב הראשון של מחוז השפלה בלוד עם 6 קבוצות חביבות. מודיעין - מציגים כדורגל טוב ומסודר, מנצחים את כל המשחקים הערב וסופגים רק שער חובה בודד, ברכות. אנטי מכבי - אוסף של שחקנים מעולים, נתנו הכל על המגרש ומשיגים הערב ארבעה נצחונות חשובים בדרך לשלב הבא, לא הגיעו לשיא היכולת הערב אבל הפוטנציאל עצום. אגדות בת ים - מביאים כדורגל טוב והתקפי, כובשים הכי הרבה שערים הערב. ניכר כי התעייפו לפרקים אך מצליחים להשיג שלושה ניצחונות חשובים בדרך לשלב הבא. נשארו מאחור עם המחמאות, האלופים מוינגייט - הקבוצה המפתיעה של הערב ללא ספק, נתנו הכל על המגרש, משיגים ניצחון ותיקו נתנו פייט ועשו כאב ראש לכל הקבוצות, טורניר מעולה חברים. כוכבי הרצליה - הצליחו להשיג ניצחון בודד הערב, משהו לא התחבר, שחקן משמעותי נפצע והיה חסר תיאום אך תמיד נתנו הכל על המגרש. ג'נגו לבמבו - הגיעו אלינו ממגרש של גני אביב בפעם הראשונה לטורניר 7על7 במגרש גדול יותר והוגרלו למפגש קשה מאוד, נתנו הכל על המגרש אך משהו לא עבד הערב, מצפים לראותכם בקרוב ביכולת הרגילה. ברכות לעולות, תודה לכל המשתתפות. ניתן ליצור קשר עם דניאל לרישום הקבוצה לטורנירים הרגילים השוטפים שקורים כל שבוע באיזור השפלה, טלפון 0549733105

28/10/2019 17:30-20:30 מבט
ערב מרתק בירושלים בירת הנצח. אוהדי בית״ר הוכיחו שהם לא רק אוהדים אחא גם שחקנים עם מאזן מושלם. רומא ואריות ההר מצטרפות אליה לשלב הבא.

27/10/2019 20:00-23:00 בית דני
שלב ב באליפות אבי כהן הגדולה. ברכות לעולות לשלב הבא קטלוניה וגוניורס ראשית נתחיל עם הטורניר הנפלא שהיה לנו בבית דני בו שש קבוצות ניסו להשיג את הכרטיס לשלב הבא באליפות קבוצת גוניורס הראתה היום המון אופי כשניצחה בצורה חלקה את שני משחקיה בשלב הבית ללא אף ספיגה ולאחר מכן ניצחו בבעיטות עונשין מכריעות וסופר דרמתיות את סטרייקה. כל הכבוד לחבורה של עודד על טורניר משובח בו הם עלו לשלב הבא עם המון אופי וכישרון השרוטים הגיעו כסוג של אנדרדוג לטורניר הזה אבל הראו ללא ספק כדורגל יפה למרות שלא הצליחו להעפיל לשלב חצי הגמר אסטודיינטס שיחקו בצורה סוחפת לאורך כל הטורניר והיו בשלבים מסויימים הקבוצה השולטת של בית א למרות שסיימו רק במקום השני ולאחר מכן תיקו 2-2 בחצי הגמר מול קטלוניה והפסד בבעיטות הכרעה יכולים להיות גאים ביכולת שהציגו שבוע טוב לכולם

24/10/2019 19:30-23:00 בית דני
המפגש האחרון של שלב הבתים הראשון במרכז הגיע לסיומו עם מפגש מקבוצות ליגת הדבש. איזה כיף לסיים שלב עם אפס תקלות, בעיות. זכינו . שאפו לכולם!!

23/10/2019 19:30-23:00 בית דני
קבוצת הכוהנים בראשותו של תמיר, בנו של אבי כהן , מגיעים ועולים בסטייל לשלב הבא. 5 קבוצות בשיטת ליגה, שלושה קבוצות ממשיכות לשלב הבא! חור בקונדום אם יש קבוצה אחת שהייתה מעל כולן היום אז זאתי הקבוצה, עם שחקנים מוכשרים מאוד כמו תמיר גורדנה וברוך גרגוריאן הם מכניעים כמעט כל קבוצה שעומדת בדרך! 3 ניצחונות ותיקו והם זוכים במקום הראשון וכמובן ממשיכים לשלב הבא! הגילגל איזה מפתיעים החברה של אורי, הפתעת הערב ללא ספק, אחרי ניצחון גדול כבר במחזור הראשון על הכהנים וניצחון במחזור האחרון על הכוכבים של נתניה, הם מסיימים במקום השני וגם הם יגיעו לשלב הבא באליפות הארצית! הכהנים הקבוצה של משפחתו של אבי כהן זל עם תמיר בנו בראשה הגיעה הערב כמו בכל שנה לשלב המוקדם של האליפות, הערב הלך להם קשה, זה התחיל עם הפסד כואב לגילגל, ואז תיקו מול מגורשי וולפסון, למשחק השלישי מול הכוכבים של נתניה הם עלו בטירוף וניצחו 4-0 גדול, ההפסד האחרון לחור בקונדום כבר לא משנה דבר והם ממשיכים לשלב הבא מהמקום ה3! מגורשי וולפסון לצד שערים ענקיים ויפהפיים של טל, מה שיהיה לו זכור זה בעיקר ההחמצה שמנעה מהם לעלות לשלב הבא. הקבוצה של טל מאוד חזקה ואיכותית אבל את הערב הם סיימו עם ארבעה משחקי תיקו וזה לא מספיק להם כדי לעלות שלב! הכוכבים של נתניה אחרי שהפסידו כבר בערב אחר של האליפות, הגיעו שוב דולב והחברים כדי הפעם כן לעלות שלב, שוב הערב זה לא הצליח להם, עם תיקו אחד ושלושה הפסדים הם מסיימים במקום האחרון

23/10/2019 20:00-23:00 לויטה סינטטי
שלב ראשון בבית מספר 2 אזור שרון אשר מכיל בתוכו מספר קבוצות ותיקות וחדשות הבטיח וגם קיים משחקים טובים אטרקטיביים לצד רוח ספורטיבית והגינות . קבוצת אריות חדרה פתחה מצוין את הטורניר עם 2 ניצחונות רצופים אשר הקנה להם הרבה אויר ומוטיבציה להמשך . לקיפ הותיקה התחילה טוב אך בהמשך התעייפה מעט והורידה הילוך כאשר במשחק האחרון הפסידה לקבוצת יונייטד יונייטד של שרוני המנוסה התחילה קצת בגימגום וידעה לסיים בצורה טובה כשידה על העליונה במשחק האחרון מול לקיפ בתוצאה של 2 0 . יתר הקבוצות ניכר נהנו מערב ספורטיבי ומשובח ובעיקר מרוח הטורניר . אסכם אומר שהיום הראשון בכפר סבא הבטיח וקיים כדורגל הוגן עם הרבה שערים. מאת יניב אבידן

23/10/2019 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
המשך אליפות מדינת הכדורגל על שם אבי כהן ז"ל, יוצאת לדרך! מזג אוויר אירופאי לכל דבר, משטח מצוין ואוויר צונן. כדורגל שוטף על הדשא ושערים בכמויות. כל הקבוצות הגיעו חדורות. רק 3 עלו לשלב הבא! בטיח- עולה מהמקום הראשון לאחר חמש ניצחונות חלקים ומרשימים בהם ספגה שער אחד בלבד!! אחוזת בית- מהמקום השני עם עם טורניר מרתק יחס טוב והמון כישרון. הכבאים- עולים מהמקום השלישי והאחרון לשלב הבא, עם כושר טוב, הרבה כדורגל ומעט מזל. נשארו לנו מאחור עם המון מחמאות, מקלן- שהיו רציניים ומלוכדים עד הדקה האחרונה עם המון מלחמה. מהנדסים- נתנו פייט, אבל נפלו בדבר החשוב ביותר, שזה הכיבושים. חבל רעננה- קבוצה יציבה ורעננה שהיתה הפתעת הערב, כבשה ושיחקה יפה, ואף הובילה בחלק גדול מהמשחקים, אבל בסוף נכנעה במאני טיים. תודה לכל הקבוצות שהגיעו ושיחקו בערב הזה.

23/10/2019 20:30-22:30 צור שלום - סינטטי
כוד ערב משובח של כדורגל בצור שלום שמשלים את תמונות העולות לשלב הבא עם הצפרדעים ואזורי שממשיכים לגמר האיזורי.

22/10/2019 19:30-23:00 בית דני
חוזרים לשגרה עם עוד ערב של האליפות על שם אבי כהן, 6 קבוצות בשיטת ליגה, ברכות לשלושת הקבוצות שעלו לשלב הבא! ניבי פאוור מה יש לומר על קבוצה חדשה שמגיעה משום מקום, מנצחת את כל המשחקים הערב וגם לא סופגת אף שער! ערב פשוט מדהים לניבי פאוור שימשיכו לשלב הבא ובגדול! סטרייקה אבי מוזס בנה קבוצה לקראת האליפות, הוא אסף המון שחקנים נהדרים ומוכשרים והם מחזירים לו על המגרש, שלושה ניצחונות גדולים וגם הם ממשיכים לשלב הבא מהמקום השני! רעננה מערב הקבוצה של עדי שכבר שבוע אחרי שבוע מגיעה קבוע לטורנירים הרגילים מרגישה בבית דני כמו בבית, שלושה ניצחונות גדולים הספיקו לה כדי לסיים במקום השלישי ולעלות לשלב הבא, ברכות! השבזיס הערב אחרי פגרה של חודש שלא הגיעו לטורנירים, מגיעים דקל ושאר החברים לערב של האליפות הארצית כשהם בכושר פחות טוב, בהתחלה הם מפסידים את שלושת המשחקים הראשונים, ולאחר מכן הם מתעוררים ומנצחים את השניים הנותרים, הניצחונות הגיעו מאוחר מדי והם מסיימים במקום הרביעי אלטעזאכן ב הקבוצה השנייה של רועי גבריאלוב הגיעה היום לעוד טורניר של אבי כהן, הקבוצה לא נראתה כל כך טוב, חוץ מהתיקו מול המי ומי היא לא הצליחה להוציא נקודות משאר הקבוצות וסיימה במקום האחרון הערב המי ומי הקבוצה שמשחקת קבוע בימי חמישי, הגיעה כהרגלה כמו בכל שנה לאליפות הארצית, הערב זה הלך לה פחות טוב, עם תיקו אחד וארבעה הפסדים הם מסיימים במקום החמישי

17/10/2019 19:30-23:00 בית דני
ערב מפגש נוסף באליפות כדורגל הוגן ע"ש אבי כהן מסתיים עם דרמה לא קטנה כאשר במקום הראשון נמצאות 2קבוצות. את המקום השלישי קבוצה עדיפה על פני האחרת בגלל הניצחון במשחק הפנימי ביניהן. דרגת - קבוצת דרגת סנטר עשו את הדרך הארוכה מהברזלים של שכונת בן גוריון בחולון לברזלים של שכונת התקווה. דור שמיר חוזר למגרשים, גורפינקל מציג יכולת טובה בין הקורות ואמיר בן חמו עם כל הלב והנשמה הדבק של הקבוצה. הפועל קטלוניה - אורון שכטר בונה קבוצה איכותית מאוד לאליפות הגדולה ומסיים את הערב הערב במקום הראשון. קבוצה חזקה מאוד, בהצלחה בהמשך. וויגן - הקבוצה הטבעונית של הערב השתדלה מאוד וניסתה להפתיע אך סבלה מחוסר ריכוז ומזל במצבי הכיבוש.

16/10/2019 19:30-23:00 בית דני
שכונת התקווה נצבעת בצבעי אליפות עש אבי כהן ערב נוסף בשבוע זה. ערב משובח של כדורגל ודרמטי בסיום. קלישר - מבין הקבוצות הותיקות יותר במדינה ויתרו הערב על הפזמון המורלי לפני המשחקים כפי שהיה בשנה שעברה. הקבוצה השתדלה מאוד אך עטופה בחלודה שמנעה ממנה את המשך הטורניר. XXX - הקבוצה של רמי הציגה כדורגל משובח ואיכותי וחגגה כל הדרך בדרך לשלב הבא. אחת הקבוצות היותר חזקות שיש למחוז מרכז להציע באליפות הזו. דינמו בזאבך - פרצופים שתמיד כיף לראות. הקבוצה של משה השתדלה מאוד אך לא הצליחה להשיג את הכרטיס לשלב הבא. אפרוחי חולוניה - החולונים עומדים במשימה הקשה ומעפילים לשלב הבא באליפות אבי כהן. הקבוצהסיימה במקום השני והמכובד. הוד השרון - הקבוצה החביבה הציגה ערב נהדר של כדורגל עם אווירה טובה. הקבוצה פספסה את הכרטיס לשלב הבא במחזור האחרון של הערב. השרוטים - הקבוצה הדרמטית של הערב שהשיגה את הכרטיס לשלב הבא במשחק האחרון עם הרבה אופי. בהצלחה בהמשך!

16/10/2019 20:00-23:00 מגרש אימונים עירוני
פתיחת המוקדמות של מחוז השפלה הערב חול המועד סוכות בלוד עובר בצורה מושלמת עם 6 קבוצות נהדרות שבאות לשחק במשטח הדשא האמיתי בלוד. אשדוד סן זרמן הגיבורה הטראגית של הערב, הקבוצה מצליחה להשיג 2 נצחונות ו2 תיקו בפתיחה וסופגת מעט מאוד , במחזור הסיום הקבוצה כבר הרגישה את הכרטיס לשלב הבא אך שער אכזרי 3 דקות לסיום שולח את האשדודים חזרה לסוכה הטהורה. שבע בנווז בצבע לבן לא מצליחה לשחזר את ההצלחות של קיץ 2017 בלוד. החברים היו חייבים לעשות טורניר הכנה כדיי להצליח הערב. החקלאים גם חוזרים אחריי 3 שבועות בלי כדורגל, הקבוצה בשחור לא הצליחה להופיע לטורניר כמו שצריך, החברים הגיעו בדקה ה90 ושההכנה גרועה הכל גרוע. פאטייה שגם מגיעה מאוחר למפגש וניצלת במזל מהפסד טכני במשחק הפתיחה בגלל שההגרלה סידרה לה משחק ראשון בחוץ מצליחה לעבור את הערב בהצלחה עם 3 נצחונות ותיקו שמסדרים להם כרטיס לשלב הבא כבר לפני מחזור הסיום. פוצץ, הלהיט של הערב בכחול כהה מצליחה לרשום 2 נצחונות חשובים בפתיחה שנותנים להם המון ביטחון להמשך, והקבוצה סוגרת את הערב עם מקום ראשון. אריות רחובות מצליחים לגנוב את הכרטיס לשלב הבא למרות ערב בינוני של הכתומים. החבורה פותחת עם ניצחון, ממשיכה עם הפסד, שוב עם ניצחון , שוב עם הפסד וברגע האמת שהכל על כף המאזניים הקבוצה משיגה שער חשוב מהרגליים של הקפטן, שחקן הנשמה אור חדד . מוזמנים להרשם לטורניר רגיל בשבוע הבא בלוד. ניפגש בשמחות, חג שמח.

16/10/2019 20:30-22:30 צור שלום - סינטטי
האליפות יצאה לדרך באווירה מצויינת עם מיטב קבוצות הצפון שחזרו מהפגרה. קריית אליעזר ובית ג'אן עוברות לשלב הבא.

15/10/2019 19:30-23:00 בית דני
ערב נוסף של אליפות עם כדורגל איכותי בשכונת התקווה. קבוצות ותיקות וחדשות נפגשות. קבוצת פוקס יונייטד החביבה סיימה בתחתית הטבלה ולצערנו לא ממשיכה איתנו לשלב הבא. הקבוצה השתדלה מאוד וסבלה מערב מחוסר מזל. שחקני קבוצת FCR עשו את הדרך הארוכה מבאר-שבע לתל-אביב לא לחינם. הקבוצה הציגה כדורגל משובח וסיימה את הערב במקום הראשון עם העפלה לשלב הבא. כל הכבוד. קבוצת הנוקמים, אשר חבריה הכירו בשכונת בן גוריון החביבה סיימו את הערב במקום החמישי ולא השיגו את הכרטיס לשלב הבא. הקבוצה שמגיעה לשחק מדי פעם בפעם החליפה מספר שחקנים ברגע האחרון וחוסר התיאום פגע מעט בקבוצה. הפרויקט של אוליאל ממשיך לשלב הבא. קבוצת הסתודיאנטס החזקה הציגה עוד ערב משובח של כדורגל, סיימה במקום השני והמכובד ולקחה את הכרטיס הנוסף לשלב הבא. קבוצת המגינים בהופעת הבכורה במדינת הכדורגל. הקבוצה אשר גם היא הגיעה אלינו מחולון - עיר הילדים, השתדלה מאוד אך סיימה מקום אחד אחרי המקום המיוחל. נשמח להיפגש בהמשך! אחרונים חביבים הם הגלבוע בילו. הקבוצה שיש בארגון התארים שלה גם תואר אלופי אבי כהן, עמדה במשימה והעפילה לשלב הבא. בהצלחה בהמשך לקבוצות הממשיכות, נשמח לפגוש גם את הקבוצות האחרות במהלך הטורנירים השונים.

07/10/2019 19:45-23:00 מגרשי אימונים עירוני
ממשיכים עם האליפות לזכרו של אבי כהן! הערב 6 קבוצות הגיעו למגרש בהרצליה כדי לנסות ולהעפיל לשלב הבא באליפות, רמה מאוד גבוהה הייתה הערב ועם נציגות מרובה לשחקני עבר בליגת העל. ליגיונרים שוהם והקבוצה האדירה שלו מורכבת מהרבה שחקנים מוכשרים ושחקן ליגת העל לשעבר רן יצחק, היא התחזקה לאליפות והביאה גם את זאביק חיימוביץ(לשעבר הפועל תל אביב) וחן דילמוני(לשעבר ביתר ירושלים והפועל חיפה), והחיבור בין השחקנים המוכשרים לשחקני ליגת העל לשעבר היה מצויין, הם היו נהדרים לאורך כל שלבי הטורניר וסיימו עם 4 ניצחונות רצופים ואז הפסד הכוכבים של גוזי הערב הגיע להופעת אורח בקבוצה ערן לוי שחקן ביתר ירושלים בעונה שעברה, למרות הסגל האיכותי זה התחיל פחות טוב עם 4 נקודות בשלושת המשחקים הראשונים, לאחר מכן הם התאשתו ,והרבה בזכות ערן וההגנה הקשוחה, ניצחו את שני המשחקים הבאים וסיימו במקום השלישי שמעלה אותם לשלב הבא אתלטיק שמריהו הקבוצה הנחמדה משמריהו הגיעה עם מספר אוהדים ועם מורל בשמיים, עם רמה גבוהה כזאת בערב הם הסתפקו רק במקום הרביעי עם שתי ניצחונות, שאפו על הלחימה והרצון! שועלי מדריד אלירן והחברים התקשו מתחילת הערב לייצר ניצחונות, למרות יכולת טובה הם לא הצליחו לכבוש הרבה שערים והפסידו בשלושת המשחקים הראשונים, במשחק הרביעי הם ניצחו אבל זה כבר היה מעט מדי ומאוחר מדי מקאלן הקבוצה של נתנאל לא הצליחה להוות יריב לכל הקבוצות היום ולצערה הפסידה בכל המשחקים וסיימה במקום האחרון

06/10/2019 20:30-23:30 מרכז הספורט
יוצאים לדרך!! אליפות מדינת הכדורגל על שם אבי כהן ז"ל. ערב משובח של כדורגל טוב אווירה טובה ומלחמה על כר הדשא. כוח צביקה- הקבוצה בשחור הגיעה רעננה, ניסתה ולחצה והיתה קרובה. היה חסר טאץ בסיומת. פויוס- הקבוצה הגיעה חמה ולוחצת, עשתה בלאגן לכל הקבוצות והראתה כמה כוח יש לה. גן הירדן- קבותה מאומנת ומתאומת. חיבור מורגש בין השחקנים, והשערים לא איחרו להגיע! יופי של כדורגל. פרטיזן- כשמה כן הוא. קבוצה מסודרת, רעבה, חייתית. ניצחה בצרורות והראו מה זה כדורגל מחובר ומאוחד. שאפו. מבזבזי זמן-לדעתי יכלו להוציא יותר מהערב הזה אבל לצערם זה מסתכם בתיקו וניצחון בודד שלא הספיקו כדי לעבור שלב. אלטעזאכן- הם התחילו את הערב מעולה ולא הפסידו בשלושת המשחקים הראשונים והשיגו חמש נקודות התחלה טובה לערב אבל לאחר מכן משום מה הם ירדו ביכולת וספגו שני הפסדים שמנעו מהם העפלה לשלב הבא. באווירת יום כיפור מתנצל בפני כל מי שאולי פגעתי בו במהלך אחד הטורנירים שניהלתי, שנחתם כולנו לשנה טובה מוצלחת ופוריה לשון הרע לא מדבר אלי! אוטיסט זה לא קללה! נתראה בשמחות...

06/10/2019 19:30-23:00 בית דני
אליפות לזכרו של אבי כהן יצאה לדרך עם מפגש מושלם ומעניין. שאפו לקבוצות ולשחקנים שהיו חלק מהחווה... גוניורס כשמגיעים לאליפות לזכרו של אבי כהן אפשר לסמוך על החבורה של עודד! הערב הם הציגו יכולת מצויינת עם ערב מצויין נקי מהפסדים וארבעה ניצחונות!! הם חוגגים מקום ראשון וכמובן מקום בשלב הבא! החלשים שחר כרגיל כמו בכל אליפות בא במטרה לעלות שלב בלי הרבה בעיות, הם התחילו קצת מנומנם עם ניצחון ושני משחקי תיקו, במשחקים האחרונים והמכריעים הם ניצחו פעמיים 3-0 ועלו מהמקום השני לשלב הבא באליפות! אריות הצפון אלון והחברים פתחו את הערב עם הפסד כואב לחלשים וירדו לנוח, מהמנוחה לא עלתה אותה קבוצה ופתאום הכל התחבר! שלושה ניצחונות ברצף והם כבר חזק בתמונת המקום הראשון בבית, במשחק האחרון הם הפסידו ולמרות זאת הם סיימו במקום השלישי ויכולים לחגוג העפלה! הנסיכים מנתניה הקבוצה הנהדרת מנתניה פתחה עם ניצחון מצויין על הפנתרים, אך אחרי זה נרגעה ומהמחזור השני הם ספגו 11 שערים ולא ניצחו אף משחק ועם הגנה כזאת קשה מאוד לנצח, והם מסיימים במקום הרביעי הפנתרים החברה של חגבי שיחקו טוב בהכנה לפני אבי כהן אבל משהו קרה להם הערב והם פתחו אותו עם שלושה הפסדים כואבים שכנראה סגרו את הסיפור, לאחר מכן ניצחו וחזרו קצת לעניינים אבל זה לא הספיק והם מסיימים במקום החמישי רעננה הקבוצה של יהונתן אברמוב נכשלה הערב במשימה שלה, הם סיימו את הערב עם שני תוצאות תיקו ושלושה הפסדים, עם 2 נקודות הם במקום האחרון הערב


מבקיעים
מבשלים
הצלות

אודות האליפות