מהלך המשחקים
  סיקורי המשחקים

סופר סטרייקה פותחת את הערב ופוגשת את רעננה. משחק הפתיחה של הערב יוצא לדרך.

דקה 1 - שער לקבוצת סטרייקה של בר סויסה. שער מהיר במיוחד, הכדור פוגע במשקוף, פוגע השוער ומתגלגל לשער.
דקה 6 - שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל מבישול של עדי כהן. עדי מכניס כדור עומק לדור שתוך כדי סיבוב מגלגל את הכדור לפינה.

ניבי פאוור היא קבוצה חדשה ומרעננת ומולה אלטעזאכן ב של רועי גבריאלוב.
דקה 3 - שער לקבוצת ניבי פאוור של יובל שמריהו, משחק קבוצתי מצויין של ניבי פאוור, יובל כובש אחרי כדור רוחב נהדר וזה 1-0 לניבי פאוור!
דקה 9 - שער לקבוצת ניבי פאוור, שער של תומר פלורנס, שוב משחק קבוצתי עם הרבה פסים בין השחקנים של ניבי פאוור עד שתומר מגיע למצב קליל וכובש שוער נהדר וזה 2-0 לניבי פאוור!

מבישול של אורי מאיר
מבישול של עומר קושמירסקי

המחזור השני של הערב נפתח עם השבאזיס לבין סטרייקה. שבאזיס עולים למשחקם הראשון הערב, סטרייקה עם נקודה בכיס.

דקה 11 - שער לקבוצת סטרייקה של אור אהרוני. אור מרים את הכדור מהבלם לחלוץ, בלם היריבה נוגח אחורה ושער.
דקה 12 - שער לקבוצת סטרייקה של שמואל לזמי מבישול של אור קליין

רעננה מערב עולה אחרי תיקו במחזור הקודם ומולה המי ומי במשחק הראשון שלהם!דקה 4 - שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל מבישול של יהב שוורצמן, מצב נייח ותרגיל מצויין של רעננה! פס של יהב לדור ודור שולח טיל לרשת! 1-0 רעננה!

דקה 5 - שער לקבוצת ניבי פאוור של עומר קושמירסקי. דריבל מוצלח של עומר מסתיים בבעיטה שטוחה נגד כיוון התנועה של השוער. דקה 7 - שער לקבוצת ניבי פאוור של תומר פלורנץ מבישול של אורי מאיר. כדור אלכסוני לאחור ובעיטה בנגיעה לחיבורים!

שתי הקבוצות מפסידות במשחקם הראשון, וינסו לנצח במשחק השני כדי להתחיל ליצור רצף ניצחונות ולהלעלות לשלב הבא! דקה 4 - שער לקבוצת המי ומי של טל זימבריס מבישול של אביב מוניס , שער נהדר למי ומי עם הרבה מסירות בהתקפה שבסופן הכדור מגיע לטל וזה שער גדול של טל! 1-0 המי ומי!
דקה 9 - שער לקבוצת אלטעזאכן ב של יהונתן כהן, צ׳יפ של יהונתן לאמצע הרחבה שבטעות נכנס לשער וזה שוויון 1-1!

דקה 5 - שער לקבוצת ניבי פאוור של תומר פלורנץ
דקה 8 - שער לקבוצת ניבי פאוור של אורי מאיר מבישול של דור ביסמוט. כדור ארוך של ביסמוט לאורי מאיר שעובר את השוער ומגלגל מקרוב.

אלטעזאכן אחרי תיקו במחזור הקודם ורעננה מערב עולה אחרי מנוחה, שתי הקבוצות רוצות ניצחון כדי להמשיך לטפס בטבלה אל הצמרת! דקה 12 - שער לקבוצת רעננה מערב של נבו גל מבישול של עדי כהן
דקה 14 - שער לקבוצת רעננה מערב של דור שמואל מבישול של יהב שוורצמן , שני גולים בדקה האחרונה, שניהם מפס רוחב ובעיטה חזקה לשער וזה 2-0 לרעננה שמנצחת את המשחק ומתקדמת לעבר השלב הבא!

דקה 10 - שער לקבוצת סטרייקה של נועם מזרחי
דקה 12 - שער לקבוצת סטרייקה של אור קליין מבישול של אור אמסלם

רעננה מערב עולה אחרי ניצחון חשוב במחזור הקודם, ומולם השבזיס שעולים אחרי מנוחה.דקה 10 - שער לקבוצת רעננה מערב של יהב שוורצמן, יהב חוטף כדור ורץ לבד עד שהוא כובש שער נהדר קורה פנימה וזה 1-0 לרעננה!

דקה 4 - שער לקבוצת ניבי פאוור של עומר קושמירסקי מבישול של אורי מאיר. כדור רוחב של אורי לעומר שמפציץ פנימה. דקה 8 - שער לקבוצת ניבי פאוור של תומר פלורנץ מבישול של אורי מאיר. מסירה על סף הרחבה ובעיטה נמוכה לפינה
דקה 9 - שער לקבוצת ניבי פאוור של תומר פלורנץ. השתלטות נהדרת מהאוויר, דריבל בין שניים ושיר מקרוב.

אלטעזאכן מול השבזיס, שתי הקבוצות ללא ניצחון ורוצות לנצח לראשונה במחזור השישי!דקה 7 - שער לקבוצת השבזיס של אוהד צפרי מבישול של צחי שם טוב, כדור רוחב של צחי וצפרי כובש מקרוב, 1-0 שבזיס!
דקה 13 - שער לקבוצת השבזיס, שער בפנדל לאוראל וזה כבר 2-0 לבסיס!

סטרייקה עולים מהמנוחה, מולם אלטעזאכן שעדיין לא השיגה ניצחון הערב!דקה 3 - שער לקבוצת סטרייקה של אור אהרון
דקה 3 - שער לקבוצת סטרייקה של אור אמסלם מבישול של נועם מזרחי
מבישול של שחר סירוהא
דקה 6 - שער לקבוצת סטרייקה של שחר סירוהא מבישול של אור אמסלם
דקה 9 - שער לקבוצת סטרייקה של נועם מזרחי

דקה 8 - שער לקבוצת ניבי פאוור של תומר פלורנץ מבישול של אורי מאיר

אחרי שידועות כבר העולות נשאר לשחק רק בשביל הכיף, השבזיס והמי ומי למשחק אחרון נטו בשביל הכדורגל!דקה 6 - שער לקבוצת השבזיס של אוראל קלימיאן, אוראל עובר שני שחקנים ומסיים לפינה הרחוקה, שער נהדר לשחקן המצטיין הזה וזה 1-0 שבזיס!
סיכום המפגש
חוזרים לשגרה עם עוד ערב של האליפות על שם אבי כהן, 6 קבוצות בשיטת ליגה, ברכות לשלושת הקבוצות שעלו לשלב הבא!

ניבי פאוור
מה יש לומר על קבוצה חדשה שמגיעה משום מקום, מנצחת את כל המשחקים הערב וגם לא סופגת אף שער! ערב פשוט מדהים לניבי פאוור שימשיכו לשלב הבא ובגדול!

סטרייקה
אבי מוזס בנה קבוצה לקראת האליפות, הוא אסף המון שחקנים נהדרים ומוכשרים והם מחזירים לו על המגרש, שלושה ניצחונות גדולים וגם הם ממשיכים לשלב הבא מהמקום השני!

רעננה מערב
הקבוצה של עדי שכבר שבוע אחרי שבוע מגיעה קבוע לטורנירים הרגילים מרגישה בבית דני כמו בבית, שלושה ניצחונות גדולים הספיקו לה כדי לסיים במקום השלישי ולעלות לשלב הבא, ברכות!

השבזיס
הערב אחרי פגרה של חודש שלא הגיעו לטורנירים, מגיעים דקל ושאר החברים לערב של האליפות הארצית כשהם בכושר פחות טוב, בהתחלה הם מפסידים את שלושת המשחקים הראשונים, ולאחר מכן הם מתעוררים ומנצחים את השניים הנותרים, הניצחונות הגיעו מאוחר מדי והם מסיימים במקום הרביעי

אלטעזאכן ב
הקבוצה השנייה של רועי גבריאלוב הגיעה היום לעוד טורניר של אבי כהן, הקבוצה לא נראתה כל כך טוב, חוץ מהתיקו מול המי ומי היא לא הצליחה להוציא נקודות משאר הקבוצות וסיימה במקום האחרון הערב

המי ומי
הקבוצה שמשחקת קבוע בימי חמישי, הגיעה כהרגלה כמו בכל שנה לאליפות הארצית, הערב זה הלך לה פחות טוב, עם תיקו אחד וארבעה הפסדים הם מסיימים במקום החמישי

דירוג המפגש
1. ניבי פאוור ממשיכה לשלב הבא
2. סטרייקה ממשיכה לשלב הבא
3. רעננה מערב ממשיכה לשלב הבא
4. השבזיס מקסימים
5. המי ומי כיף לראותם
6. אלטעזאכן ב אהבה למשחק

מבקיעים

מבשלים