שבוע העצמה במדינת הכדורגל #5 מרכז הספורט, חולון יום א, 29/12/2019 20:45 - 23:00

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
F.C Juniors 07 3 1 0 7 2 10
מ.ס. גן הירדן 3 1 0 7 3 10
מיניפיט 1 1 2 2 4 4
רעננה מערב 0 2 2 2 4 2
הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים 0 1 3 2 7 1

סיקורי המשחקים

רעננה מול הפנתרים במשחק הראשון של הערב

מס גן הירדן פוגשים את הג׳וניורס לקרב מעניין במחזור הראשון!דקה 10 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של שלומי בן חיון מבישול של אבי לוי, בישול מופלא של אביב שמעלה את גן הירדן ליתרון של 1-0! דקה 5 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של שקד ירדן, שער בהתקפה האחרונה מאזן את התוצאה וזה 1-1 בסיום!

רעננה אחרי תיקו במחזור הקודם עולים מול מיניפיט למחזור השני של הערב
אחרי הרבה החמצות לרעננה מערב המשחק נגמר בתיקו 0-0 מאכזב לשני הצדדים

שתי הקבוצות מחפשות ניצחון ראשון הערב!דקה 7 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של רועי אוליאל, רועי עם שער אחרי בעיטה נהדרת שפוגעת בקורה הקרובה ונכנסת לשער! 1-0 גן הירדן! דקה 10 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של אביב לוי, שער מצויין לאביב שעובר שחקן וכובש שער מהפינה וזה 2-0 לגן הירדן!

דקה 14 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של שקד ירדן

הפנתרים רוצים לנצח לראשונה הערב והפעם הם מול מיניפיט שסיימה בתיקו במחזור הקודם מול רעננה. דקה 2 - שער לקבוצת הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים של אלדר ברדה מבישול של חגי מנסטר, שער נהדר לאלדר אחרי שעובר שחקן ובועט לפינה הרחוקה וזה 1-0 לפנתרים! דקה 5 - שער לקבוצת מיניפיט של רועי מליחי, שער ענק למליחי שחולף על שני שחקנים ושולח בעיטה נהדרת לשער וזה 1-1 שוויון! דקה 13 - שער לקבוצת מיניפיט של רון אמיגה, שער דומה מאוד לשער הראשון שלהם אבל הפעם זה אמיגה עם השער הנהדר וזה 2-1 למיניפיט!

גן הירדן מול רעננה שעולה למשחקה האחרון הערב ותרצה לסיים בטעם טוב! דקה 2 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של רועי אוליאל מבישול של אבי לוי, שער נהדר לאביב שממשיך להיות הכובש הבכיר הערב של גן הירדן! דקה 8 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של שלומי בן חיון דקה 13 - שער לקבוצת רעננה מערב של יהב שוורצמן מבישול של עדי כהן , עדי מוריד כדור ליהב שמשתלט על הכדור ובנגיעה שנייה כבר בועט לשער וזה 2-1 ועכשיו הכל פתוח! דקה 15 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של יהב שוורצמן, יהב מוציא את עדי למתפרצת קטלנית ועדי מצליח לעבור שחקן וגם את השוער וכובש שער נהדר וזה שוויון 2-2! דקה 17 - שער לקבוצת מ.ס. גן הירדן של רועי אוליאל

דקה 4 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של עודד ברידא דקה 16 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של אלעד מדרר

ג׳וניורס רוצה לנצח כדי לקרב את הזכייה במקום הראשון, מנגד הפנתרים רוצים ללכת בתחושה טובה הבייתה. דקה 3 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של אלעד מדרר, שער ענק לאלעד מהחצי שקובע 1-0 ג׳וניורס! דקה 5 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של ארז דניאל, ארז כובש מהנקודה הלבנה ומכפיל את היתרון! דקה 8 - שער לקבוצת הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים של אלדר ברדה, אלדר חותך לקו ועובר שני שחקנים ומוצא את עצמו לפתע מול השוער באחד על אחד, הוא לא מתבלבל שולח את הכדור לפינה הרחוקה וזה 2-1! הפנתרים חוזרים למשחק ! דקה 14 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של שקד ירדן מבישול של אלעד מדרר , שקד מכניס מול שער ריק אחרי בישול נהדר של אלעד וזה 3-1 לג׳וניורס!
גן הירדן נצמדת לג`וניורס
אביב לוי כובש את השער היחידי במשחק כדי להעניק לגן הירדן את הניצחון השלישי הערב.
איזה יופי של משחק!
סיכום הטורניר
נר שמיני, חג שמח, חולון במלוא הכח בשבוע עוצמה עם 5 קבוצות.
יש לנו 5 קבוצות איכותיות שבאו לשחק כדורגל הוגן ואיכותי!

גוניורס
הקבוצה הותיקה של ברידא מגיעה הערב במטרה לזכות כמו בכל טורניר שהיא מגיעה, את הערב היא פתחה עם תיקו 1-1 מול מ.ס גן הירדן, אחרי המשחק הזה הכל התפרץ אצל הגוניורס, ומהמשחק השני אף אחד לא מצליח לעצור אותם והם מנצחים בכל שלושת המשחקים! הם מסיימים במקום הראשון כשהם בלתי מנוצחים עם ערב של כדורגל משובח!

מ.ס גן הירדן
הקבוצה הנהדרת של אבי ממשיכה עם היכולת הנהדרת שלה מהטורנירים האחרונים ואת הערב היא פותחת עם תיקו 1-1 מול הפנתרים, ממשיכה עם שתי ניצחונות מרשימים והרבה בזכות אביב לוי ורועי אוליאל שמרשימים עם יכולת מצויינת, למשחק האחרון הם מגיעים במצב שאם הם מנצחים ומסיימים עם הפרש יותר גבוה מגוניורס הם אלופי הערב, אך כנראה הלחץ השפיע והם מסיימים את המשחק האחרון בתיקו 0-0 ומסיימים במקום השני והמכובד וללא אף הפסד הערב!

מיניפיט
חייב לציין שהקבוצה של אמיגה איחרה הערב והגיעה רק באמצע המשחק הראשון, הם פתחו את הערב עם תיקו 0-0 מול רעננה והמשיכו עם ניצחון נהדר על הפנתרים, לאחר מכן הם יצאו מריכוז והתווכחו ביניהם הרבה מה שגרם להם להפסיד את המשחק הבא ולסיים את המחזור האחרון בתיקו, למרות הפוטנציאל הרב של הקבוצה הערב זה פחות הלך להם והם מסיימים במקום השלישי

רעננה מערב
החברה מרעננה בתקופה פחות טובה, הערב הם ניסו לחזור לרמה הרגילה שלהם, הם פתחו את הערב עם שתי תוצאות תיקו 0-0 והמשיכו עם שני הפסדים, הקבוצה תרצה לחזור לעצמה כבר בטורניר הבא, בכל מקרה ראוי לציין את ההתנהגות הנהדרת שיכולה לתת דוגמה לשאר הקבוצות, קבוצה שמגיעה בזמן ומשחקת בצורה הוגנת ביותר, שאפו לעדי והחברים!

הפנתרים השחורים
חגבי והחברים לא הצליחו הערב להראות את היכולת הרגילה שלהם והם לא ניצחו באף משחק הערב, חוץ מתיקו במשחק הראשון מול רעננה הם מפסידים בשאר המשחקים, למרות זאת חשוב לציין את ההתנהגות שרק הולכת ומשתפרת מהקבוצה של חגבי.

דירוג סופי
1. F.C Juniors 07 הישג מרשים
2. מ.ס. גן הירדן יופי של ערב
3. מיניפיט נשאר רק להדפיס סמלים
4. רעננה מערב אלופי התיקו
5. הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים הרכב משפחתי

מבקיעים

מבשלים