פגרת מונדיאל - חצי בומבה של טורניר מגרשי אימונים עירוני, הרצליה יום ב, 09/07/2018 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
גולדה 0 2 0 3 3 2
SDV 0 2 0 2 2 2
מ.ס הכנסה 0 2 0 1 1 2
  חצי גמר 1  
1
:
2
  חצי גמר 2  
1
:
3
  מקום 3/4  
3
:
2

סיקורי המשחקים
פתיחה חלשה לערב
משחק הפתיחה של הערב נפתח חלש עם תוצאת תיקו מאופסת ללא שערים וחלוקת נקודות.
ג'לג'וליה פותחים נהדר
ג'לג'וליה עם משחק קאמבק נהדר בו הם מנצחים תוך כדי שהם שולטים ברוב דקות המשחק. כבשו לזמאלק-חליל, עלא, עהאד. השווה זמנית למדאג'ין יובל באחד השערים היותר יפים שניראו בהרצליה עם מספרת מושלמת.
משחק עם קצב נהדר.
קצב נהדר היה לנו בין שתי הקבוצות הנפלאות האלו ראשונים לכבוש היו ג'לג'וליה משער של סאמח אחריו השווה לאנטי מכבי אחמד,ואז שוב סאמח העלה את ג'לג'וליה ליתרון, שלא החזיק הרבה זמן מעמד כי אז שוב אחמד השווה.
בית ב' מ.ס הכנסה 1  :  1 גולדה
משחק בין שתי קבוצות מעולות
משחק שתוצאת תיקו די שקפה את המחשק כי שתי הקבוצות היו שוות ולא הייתה קבוצה ששלטה יותר או הייתה עדיפה ולכן חלוקת נקודות היא תוצאה נכונה למשחק הזה. כבש למס הכנסה-עדי. כבש לגולדה-גל.
בית ב' מ.ס הכנסה 0  :  0 SDV
מס הכנסה עם עוד תוצאת תיקו
שוב מס הכנסה לא מצליחה לנצח משחק ושוב היא מסיימת בתיקו ומסתכנת באי העפלה לשלב הבתים.
בית ב' גולדה 2  :  2 SDV
משחק מעולה שמעלה את שתי הקבוצות שלב.
משחק נהדר סיפקו גולדה ושדה דב, כאשר גולדה עלו ליתרון פעמיים משערים של וטורי ושקד אבל גידי ושאולי הצליחו להשוות ולעלות את קבוצתם לחצי הגמר.
חצי גמר 1 ANTI MACCABl 1  :  2 גולדה
משחק ברמה גבוהה
משחק ברמה גבוהה מאוד סיפקו לנו אנטי מכבי וגולדה, גולדה עלו ליתרון משער של אבי אבל יכולת מצויינת של אנטי מכבי נתנה להם את השויון משער של אחמד, אבל זה לא החזיק הרבה זמן מעמד ושקד הצליח לנצח את המשחק לטובת גולדה.
חצי גמר 2 SDV 1  :  3 זמאלק ג'לג'וליה
ג'לג'וליה מדלגת לשלב הבא.
ג'לג'וליה מנצחת את משחק חצי הגמר די בקלות ועולה אל הגמר בזכות צמד של סמאח ועוד שער של עלא, שדה דב הצליחו רק לצמק משער של אורי גלילי.
מדאגין מסיימת ערב עם טעם טוב
הקבוצה של אורי מצליחה להשיג ניצחון ראשון הערב ומסיימת את הערב עם טעם טוב. בזכות שערים של מיילי ודין, מס הכנסה הצליחו רק לצמק.
מקום 3/4 ANTI MACCABl 3  :  2 SDV
משחק לפרוטקול מבטיח הנאה בלבד!
המשחק על מקומות 3 ו4 היה מהנה מאוד עם הרבה שערים והרבה מצבים בסיומו אנטי מכבי מסיימת עם עוד ניצחון לערב מוצלח שלה.
תוצאת פנדלים
אחרי תום הזמן החוקי של המשחק והארכה שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את הרשת והלכו לדו קרב פנדלים. בסיומו ג'לג'וליה יוצאת כמנצחת של המשחק ושל הערב כולו, כל הכבוד.
סיכום הטורניר
בזמן שיש פגרה קצרה מהמונדיאל ומחכים בציפייה לחצאי הגמר אנחנו נפגשים לעוד טורניר נהדר באצטדיון הפנטסטי בהרצליה והפעם שש קבוצות איכותית מאוד הגיעו לנסות לסיים כזוכה של הערב, ובסופו של ערב עם המון כדןרגל טוב ג׳לג׳וליה שחזרה אלינו אחריי תקופה זוכה בטורניר. ברכות.

מדאג׳ין
אורי הקפטן אירגן לקבוצתו מדים חדשים, אבל בבכורה שלהם עם המדים החדשים הערב לא היה כלכך מוצלח מבחינתם והם לא הצליחו לעבור את שלב הבתים כבר שבוע שני ברצף למרות שהם ניראו די טוב על הדשא, בטוח שבטורניר הבא שלהם זה יראה אחרת.

אנטי מכבי
הקבוצה שמגיעה אלינו מטייבה מצליחה להציג בתקופה האחרונה יכולת נהדרת ומראה שהיא קבוצה מאוזנת ויודעת גם לעשות הגנה וגם לתקוף והם ניראים פשוט נהדר על המגרש והערב הם הצליחו לעבור את שלב הבתים מהמקום השני, ובחצי הגמר הם מפסידים למרות משחק גדול שלהם.

גולדה
הקבוצה של גל כמעט כמו תמיד היו מעולים הערב ואת שלב הבתים הם עברו מהמקום הראשון למרות שזה היה בגלל הפרש שערים זה הגיע להם, בחצי הגמר הם ניצחו בשיניים וממשחק זה הם צריכים ללמוד לוותר קצת ולא להתווכח על כל דבר, בגמר זה כבר היה שונה והם ניראו טוב ושינו גישה ובגלל חוסר מזל הם מפסידים בבעיטות פנדלים.

מס הכנסה
מס הכנסה היא קבוצה איכותית מאוד והערב חוסר מזל מנע מהם לעבור את שלב הבתים כאשר רק בגלל הפרש שערים הם מסיימים במקום השלישי בבית , וגם במשחק האחרון על מקומות חמש ושש הם מפסידים כניראה בגלל שהם לא רגילים למעמד.

שדה דב
בתחילת הערב זה היה ניראה כאילו הם הגיעו בסגל חסר וגם ללא כושר אבל ללא ספק הם היו ההפתעה הנעימה של הערב, הם הצליחו לעבור בית קשה ולעלות לחצי הגמר בזכות משחק גדול בשלב הבתים נגד גולדה שהם לוזרים פעמיים מפיגור, גם בחצי הגמר הם שיחקו טוב ולא נפלו מהיריבה אבל לבסוף הפסידו וסיימו ערב עם הגעה לחצי הגמר כל הכבוד.

ג׳לג׳וליה
הקבוצה שחוזרת אלי ו אחריי תקופה ארוכה בה הם לא השתתפו בטורנירים והקאמבק שלהם היה פשוט מושלם את שלב הבתים הם מסיימים במקום הראשון, בחצי הגמר ניראו טוב וריבוי החילופים שלהם עזר להם להישאר רעננים ולנצח במשחק , בגמר הם היו שותפים למשחק מעולה בין שתי קבוצות איכותית שלא הצליחו למצוא את הרשת בתום הזמן החוקי ובפנדלים מאהדי השוער נתן הצגה וניצח להם את המשחק, ברכות על זכייה אחריי תקופה ארוכה.

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות.

דירוג סופי
1. זמאלק ג'לג'וליה מקום ראשון
2. גולדה מקום שני
3. ANTI MACCABl מקום שלישי
4. SDV
5. FC Atletico Medellin
6. מ.ס הכנסה

מבקיעים

מבשלים