טורניר 10 קבוצות חגיגי בלוד לכבוד המונדיאל מגרש אימונים עירוני, לוד יום ה, 05/07/2018 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר
  חצי גמר 1  
2
:
4
  חצי גמר 2  
1
:
2

סיקורי המשחקים


בית א' super strika 3  :  1 LOS GALACTICOS


בית א' super strika 8  :  2 fc ben guryonשער של רכבת של נידאל שער של רכבת של פאדי


חצי גמר 2 LOS GALACTICOS 1  :  2 רכבת לוד


סיכום הטורניר
חגיגת כדורגל בלוד עם 10 קבוצות נהדרות לכבוד המונדיאל.

אין ספק שמדובר בטורניר 6X6 יש להרבה קבוצות הרבה יותר סיכוי להפתיע כי המשחק פחות מסודר, אין טקטיקות, המשחקים הרבה יותר קצרים ולשחקני הקטרגל יש יותר אופציה להביע את עצמם במגרש כזה והיום קיבלנו טורניר עם המון הפתעות

מזכיר ששבוע הבא יום חמישי יערך טורניר דומה, מוזמנים להירשם שוב עם הקונספט של הגביע מונדיאל.

לפתיחת קבוצה עם חברים יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105.
שלושה קבוצות שסומנו כפייבוריטיות נס ציונה גוניורס,קטלוניה,סופר סטרייקה אפילו לא עברו את הבתים וכמו במונדיאל גרמניה,ארגנטינה וספרד הלכו הביתה מוקדם מהצפוי כך גם הערב בלוד.בן גוריון ללא ספק היא הקבוצה ההוגנת של הערב למרות שהקבוצה ספגה 4 הפסדים , בכל משחק בכל רגע נתון החברים מנסים לתת הכל ולכבוש שער שיתן שמחה, כיף לראות את זה, הלוואי עלינו להעריך כל רגע בחיים על מגרשי הכדורגל כמו שבן גוריון מעריכה כל גול שהיא כובשת גם במצב של פיגור 4-0.

זאת המהות של מדינת הכדורגל לבוא ליהנות ובן גוריון עושה את זה בענק.


מ.ס מנדלבאום קבוצה חדשה שאף אחד לא הכיר וכל אחד רצה לקבל אתה בבית המוקדם טרפה את הקלפים ועברה בית קשה וצמוד מאוד עם 8 נקודות כולל ניצחון מוחץ על סטרייקה במשחק הקובע עם 0:4, בחצי גמר הקבוצה המשיכה עם עוד רביעייה נגד הספרטנים ובמשחק הגמר נתנה חמישייה שמביאה לה את גביע המונדיאל הביתה. שאפו למזרחי והחברים על טורניר טוב ספורטיבי והוגן ולשוער על ההצלה של הפנדל במשחק הגמר.

רכבת לוד של מוסטפה עוד קבוצה חדשה שאף אחד לא הכיר גם הייתה הפתעה גדולה הערב, החברים בכחול השיגו 3 נצחונות שסידרו להם את העלייה לשלב הבא מוקדם מהצפוי, בחצי גמר ניצחה משחק קשה מאוד נגד הירושלמים 1:2 עם מהפך גדול
ובגמר לחברים כבר נגמר האוויר אך סך הכל יכולים להיות מרוצים.


הספרטנים מגיעים בהרכב חסר מאוד אבל בחיזוק העונה לשם חלימי וביחד עם יגאל ,אליעד והחברים הקבוצה עושה טורניר יפה ומצליחה להגיע לחצי גמר ועם עוד קצת חוזק בחלק ההגנתי הקבוצה הייתה גם מגיעה לגמר ואולי גם לוקחת את הטורניר.


לוס גאלקטיקוס הירושלמית עם החברה הנהדרים של אביחי עושים טורניר מעולה ומשיגים 7 נקודות בשלב הבתים שמסדרים להם את הכרטיס לחצי גמר. החברים מראים המון אופי במהלך הטורניר אך בחצי הגמר למרות יתרון מוקדם של 1:0 החברים מפסידים את המשחק ומסיימים במקום הרביעי המכובד.


סופר סטרייקה וקטלוניה הקבוצות הכי חזקות בתחום הטורנירים של הגילאי 30+ מסיימים את הערב מוקדם מהצפוי למרות שהיו עם צאנסים גדולים במחזור הסיום של כל אחת מהן.
הקטלונים היו צריכים תיקו במשחק האחרון כדיי לעלות לשלב הבא וכנל סופר סטרייקה במשחק המכריע שלהם היו גם צריכים תיקו וכנראה המזל לא היה בצד של הקבוצות בצבע האדום.

אבי מגיע עם סגל נוצץ ומרשים אך משאיר את עמודי הבית בהגנה אך חוסר ריכוז במחזור הסיום מונע ממנו להתקדם ולהילחם על הגביע.

הקטלונים מגיעים עם חצי סגל ותיקים ועוד כמה שחקנים משלימים , זה עוזר לקבוצה להשיג תוצאות טובות עד למחזור האחרון בו הקבוצה לא הופיעה מספיק עם כל העוצמה כדיי להתקדם קדימה, לא נורא העיקר ההנאה והכדורגל הספורטיבי.


קבוצת הפועל אלעד גם בצבע בגוון של האדום גם היו צריכים תיקו במחזור הסיום שלהם כדיי לעלות לשלב הבא מהבית שלהם וכמו שנראה השבוע זה לא השבוע של הצבע האדום אחריי שספרד הולכת הביתה


נס ציונה גוניורס התקשתה לבצע את המעבר החד ממשחק ה7X7 למשחק ה6X6 נראה שהחברים מתקשים לבנות מערך שייתן להם יציבות בהגנה ובהתקפה, כי בסך הכל הקבוצה עד הערב הייתה עם מאזן מושלם הקיץ עד שהגיעו הפועל אלעד ורכבת לוד שהפתיעו אותם ושלחו אותם למקלחת מוקדמת מהצפוי.
דירוג סופי
1. מ.ס מנדלבאום ! אלופים בבכורה שלהם
2. רכבת לוד מקום שני מכובד
3. LOS GALACTICOS היה שווה לבוא מירושלים
4. ספרטנים טורניר מצויין בהרכב חסר
5. הפועל קטלוניה נפלו בגלל מאזן פנימי
6. super strika היו טובים עד המשחק המכריע
7. הפועל אלעד היו קרובים מאוד
8. Ness Ziona Juniors לא טורניר טוב של הלבנים
9. מועדון ספורט פולישוק באו ליהנות מכדורגל טוב
10. fc ben guryon חוזרים אחריי פגרה ארוכה

מבקיעים

מבשלים