חמישי בלוד מגרש אימונים עירוני, לוד יום ה, 10/05/2018 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
קטלוניה פותחים ברגל ימין
יקיר כובש מבישול של וקנין 1-0 לקטלוניה יקיר כובש את השני ושוב מבישול של וקנין 2-0 לקטלוניה רן מצליח רק לצמק ל2-1 מבישול של שמעון
משחק חד צדדי
אלירן גולן כובש 1-0 לקטלוניה אלירן עם השני 2-0 לקטלוניה וקנין כובש 3-0 לקטלוניה וקנין כובש 4-0 לקטלוניה דין כובש 5-0 לקטלוניה דין כובש 6-0 לקטלוניה יקיר מוסיף אחד משלו וחותם 7-0 לקטלוניה
המנצחת עולה !
מכאל כובש 0-1 לאלעד מכאל משלים צמד 0-2 לאלעד שמעון כובש 0-3 לאלעד שלומי מצמק ל1-3 וזה לא מספיק לגולטיים שמסיימים במקום השלישי
משחק פתיחה לפנתיאון
פרץ מקבל כדור סטייל אינייסטה מתם וכובש באלגנטיות 0-1 למכתש לא חולפות הרבה דקות ותמרי כובש לאחר בישול מצוין של לקסר הישר לרגל של תמרי שמאזן ל1-1 אלון בבעיטה מדויקת מכניע את השוער המצוין של גבעתיים לאחר בישול של פרץ 1-2 למכתש שבטוחים שהניצחון בידיים שלהם ההתקפה האחרונה של המשחקדקל מוסר לקשי כדור כ20 מטר מהשער, קשי לא מהסס ומסובב את הכדור לפינה הרחוקה של השער - השוער נישאר חסר עונים לדיוק. חלוקת נקודות בסיום המשחק 2-2
מה קורה למכתש?!
דקה לתוך המשחק ורוי כובש מבישול של ממן השוער 1-0 לטיקי טקה לאחר לחץ של המכתש וכמה עצירות הירואיות של ממן השוער , דווקא טיקי טקה היא זאת שכובשת. קוגן מבשל לרוי את השני שלו 2-0 לטיקי טקה
נתנו את הכל !
גבעתיים יודעים שאסור להם להפסיד כי זה עשוי לסבך אותם. הקבוצה באדום נותנת כל מה שיש לה, הגנה בלתי חדירה שמובילה למתפרצת שבסופה מורדוב כובש מבישול של קשי. 0-1 לגבעתיים שמבטיחים עלייה.
עם פציעה ובלי חילוף
גבעתיים שהגיעו בלי חילוף סופגים פציעה ומוכרחים להביא שחקן זר. המשחק היה מאוזן כמעט עד סופו, אך שוב קשי היה שם לעשות את ההבדל כאשר מורדוב מבשל לו, וקשי שיודע את העבודה כובש ב"וולה מפחיד", כמו שכינו חברי הקבוצה את המהלך. גבעתיים עולים לגמר עם 0-1 קטן וניצחון גדול.
מי יעצור את קטלוניה?!
וקנין כובש מבישול של אלירן 0-1 לקטלוניה וקנין כובש מבישול של אלירן 0-2 לקטלוניה וקנין מקבל כדור במרכז הרחבה כאשר הוא מוקף ב3 שחקני טיקי טקה, הוא מקפיץ לעצמו מסתובב ובוולה כובש שער מדהים 0-3 לקטלוניה אופרי מצמק מבישול של קוגן 1-3 וקנין משלים רבעייה מבישול של אלירן 1-4 לקטלוניה רוי כובש גם הוא , אך לטיקי טקה ומצמק ל2-4 איש המשחק, וקנין, מצליח גם לבשל הפעם ליקיר שכובש וקובע עלייה לגמר עם 2-5 לקטלוניה
אלעד מנצחים בפנדלים
נתנו את הכל !
גבעתיים מגיעים לגמר בלי מחליפים ובלי שחקן, שאותון הם משלימים מבחוץ. הקבוצה כבר סחוטה אך עדין נותנת את כל כולה. וקנין כובש מבישול של פזארקר 1-0 לקטלוניה גבאי כובש מבישול של גולן 2-0 לקטלוניה פזארקר כובש מבישול של דין 3-0 לקטלוניה דין כובש מבישול של וקנין 4-0 לקטלוניה יקיר כובש מבישול של גבאי 5-0 לקטלוניה הפועל קטלוניה היא הזוכה שלנו להערב !!!
סיכום הטורניר
סוגרים עוד שבוע עם טורניר מצוין בלוד. שש קבוצות מגיעות לתת הכל, מה שאנחנו קיבלנו היה בעיקר הפתעות.

במקום הראשון הפועל קטלוניה. בזמנים בהם קטלוניה לא מקבלת עצמאות בספרד, קמה הפועל קטלוניה שנותנת לעצמה עצמאות ודואגת שכל היריבות ירגישו זאת. הקבוצה באדום צהוב הגיעה בכל הכח לטורניר. היא מסיימת את שלב הבתים עם שני ניצחונות ומעפילה לחצי הגמר שם היא לא מתבלבלת מול טיקי טקה ושולחת אותם הביתה. בגמר הם פוגשים את גבעתיים שעשו לכולם בעיות, אך את גבעתיים הם מקבלים סחוטים ופצועים, הם מנצלים זאת ומפרקים אותם 5-0 בדרך לפודיום. וקנין היה מהבולטים בקבוצה עם 7 שערים. ואיך אפשר שלא לצין את השוער וההגנה שכבשו רק 3 שערים הערב ומסיימים עם מאזן מטורף של 19-3.

במקום השני אפרוחי גבעתיים. הקבוצה באדום הגיעה במטרה אחת - להילחם עד השנייה האחרונה ולהביא את הגביע, את החלק הראשון הם מילאו בהצלחה כאשר השחקנים שירדו מהמגרש ירדו באלונקות, וזה מנע מהם לבצע את החלק השני כאשר הם מגיעים לגמר סחוטים ופצועים ודעין נותנים הכל. חוויה לראות את החבר'ה האלה נילחמים ונותנים הכל.

במקום השלישי אלעד. אלעד מתחילים ברגל שמאל כאשר מפסידים לקטןלוניה אך מתאוששים במשחק הבא מול הגולטיים ומשיגים ניצחון שמעלה אותם לחצי הגמר. בחצי הגמר לאחר משחק צמוד הם נכנעים לגבעתיים וניפרדים מאיתנו בשלב זה.

במקום הרביעי טיקי טקה. טיקי טקה מגיעה עם חיזוק של החלוץ רוי והשוער ממן. יחד הם עושים למכתש בעיות כאשר מנצחים את הקבוצה שפעם היתה "אימת הקבוצות" ועולים למרות שהפסידו לגבעתיים לחצי הגמר. שם הם פוגשים את קטלוניה ולא מצליחים לעצור את הסוס הדוהר.

במקום החמישי גולטיים. גולטיים מגיעים לטורניר קשה ונותנים הכל. זה לא מספיק להם והם מסימים במקום השלישי בבית שמוביל למשחק על המקום ה5/6, בו הם מצליחים לחזור מפיגור אך נכנעים בפנדלים.

במקום האחרון - המכתש. יש האומרים "נפילתה של אימפריה" אחרים אומרים שדור איטח לא מצליח לחזור לכושר. אך רק מי שעומד מאחורי הקלעים יודע שהמכתש חזרו מפגרה ארוכה וגם קבוצה כמו המכתש צריכה כמה טורנירים כדי לחזור לעצמה. השמועה אומרת שלאחר נזיפת המאמן הם כבר רשומים לטורניר בשבוע הבאה - הפעם לסיים בקצה העליון של הטבלה.

תודה רבה לכל מי שלקח חלק בטורניר הערב. מחכים לכם כבר שבוע הבא !!!
סוף שבוע רגוע ושקט לכולם !

דירוג סופי
1. הפועל קטלוניה אין מי שיעצור אותם
2. אפרוחי גבעתיים נלחמו עד השנייה האחרונה
3. הפועל אלעד לא היו רחוקים
4. טיקי-טקה הרימו ידיים בחצי גמר
5. העגלות של שלומי זה יבוא
6. F.C מכתש נפילתה של אימפריה

מבקיעים

מבשלים