מהלך המשחקים
  סיקורי המשחקים

דקה 7 - שער לקבוצת The Cohens, דניאל היידמן כובש וקובע 1-0. דקה 12 - שער לקבוצת שפיצבורג של שחר בוגנים שמשווה את התוצאה וקובע למעשה את תוצאת המשחק,1-1 בסיום.

דקה 4 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של ליעד כהן מבישול של חן ג`רסי היתרון החזיק מעמד עד לסיומו של המשחק והפנתרים מנצחים וזוכים בשלוש נקושות חשובות.
ליגה
The Cohens 2  :  1 FC Partisan

המחזור השני נפתח עם הכהנים שסיימו בתיקו במחזור הקודם נגד פרטיזן שעולים לראשונה הערב. דקה 4 - שער לקבוצת The Cohens, תמיר כהן כובש את שערו הראשון בטורניר ומעלה את קבוצתו ליתרון של 1-0. דקה 5 - שער לקבוצת The Cohens, תמיר כהן משלים צמד ומכפיל את היצרון של הכהנים, 2-0. דקה 11 - שער לקבוצת FC Partisan של אליק סטוניס, כובש וקובע את תוצאת הסיום של המשחק, 2-1 לזכות הכהנים.

דקה 15 - שער לקבוצת שפיצבורג של משה מבישול של אסי רוזנברג , 0-1. דקה 18 - שער נוסף לזכותה של קבוצת שפיצבורג, כובש השער הוא אסי רוזנברג שקובע את תוצאתי הסופית של המשחק,0-2.

המחזור השלישי נפתח עם הפנתרים שעולים מהמנוחה אחרי ניצחון במחזור הראשון, ומולם פרטיזן שהפסידו במחזור האחרון. המשחק מסתיים בתוצאה 0-0 וכל קבוצה זןכה בנקוה.

דקה 5 - שער לקבוצת הבילויים גדרה של עמית אלמקייס מבישול של אלמוג ליטמן דקה 7 - שער לקבוצת עגלטסראיי של ליאור שרון מבישול של ירדן ספרן דקה 10 - שער לקבוצת עגלטסראיי של ליאור שרון מבישול של עמיר ויגודזקי דקה 13 - שער לקבוצת הבילויים גדרה של דור שמואל מבישול של תומר מרגוליס דקה 15 - שער לקבוצת הבילויים גדרה של רועי טל מבישול של דור שמואל

המחזור הרביעי נפתח עם הכהנים שעולים מהמנוחה נגד הפנתרים שסיימו בתיקו במחזור האחרון. דקה 2 - שער לקבוצת The Cohens, שער ענק של קופר אחרי השתלטות מהאוויר וסיומת חזקה לפינה 1-0 לכהנים! דקה 5 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של חן ג`רסי מבישול של ליעד כהן, מתפרצת קטלנית של הפנתרים מתחילה אצל ליעד ששולח כדור גדול לג׳רסי שמול שוער לא מתבלבל ושולח את הכדור פנימה וזה שוויון 1-1!

ערן אגיסון כובש את השער הראשון במשחק לאחר בישול של אהרון אוסטייב , 1-0. ערן אגיסון כובש שער נוסף וקובע 0-2 לזכות שפיצבורג. ערן אגיסון כובש פעם נוספת, משלים שלושער וקובע את תוצאת המשחק, 0-3 לזכות ש0יצבורג בסיום.

המחזור החמישי נפתח עם הכהנים שעולים אחרי תיקו ומולם עגלאטאסריי שעולים מהמנוחה. דקה 3 - שער לקבוצת The Cohens, תמיר כהן בישל כדור גדול לדביר כהן שמול שוער לא מתבלבל וזה 1-0 לכהנים! דקה 7 - שער לקבוצת The Cohens, שער נהדר של תמיר כהן שעובר שחקן וגם את השוער ומגלגל בקלילות לשער וזה 2-0 לכהנים! דקה 8 - שער לקבוצת The Cohens, דביר כהן מקבל כדור מול השוער ושולח פס חלש לפינה וזה 3-0 גדול לכהנים! דקה 10 - שער לקבוצת The Cohens דביר כהן כובש פעם נוספת ומשלים שלושער. דקה 12 - שער לקבוצת The Cohens , דניאל היידמן כובש וקובע את תוצאת המשח2, 0-5 לזכות הכהנים.

שער לקבוצת FC Partisan של אליק מבישול של מושיקו אוחיון דקה 13 - שער לקבוצת FC Partisan של אליק שער לקבוצת FC Partisan של חגי חגי

דקה 7 - שער לקבוצת עגלטסראיי של איתי קלומק מבישול של עמיר ויגודזקי דקה 10 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של ליעד כהן דקה 13 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של ליעד כהן

נרכה היה שהמשחק בין הבילויים גדרה לבין פרטיזן, יסתיים בתוצאה 0-0, אך שער של ג'ן אובארוב בהתקפה האחרונה של המשחק קבעה שפרטיזן מנצחים בץוצאה 1-0.

תמיר כהן כובש את השער הראשון במשחק והוא מעחה את הכהנים ליתרון של 0-1. דביר כהן כובש לזכות הכהנים שמכפילים את היתרון שלהם, 0-2. דניאל היידמן כובש לזכות הכהנים וקובע 0-3. דניאל היידמן בועט בעיטה חופשית מושלמת ושולח את הכדור פנימה, 0-4 בסיום לזכות הכהנים.

המחזור השביעי נפתח עם שפיצבורג שעולים מהמנוחה ומולם הפנתרים שעולים אחרי ניצחון קשה במחזור הקודם, המנצחת במשחק תבטיח עלייה. דקה 1 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של בנצי שמלשוילי מבישול של דנאל דקה 2 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של בנצי שמלשוילי מבישול של חן ג`רסי דקה 11 - שער לקבוצת הפנתרים ``ענק הרכבים`` השחורים של יניב בוקוביץ

דקה 9 - לאון כובש לזכות פרטיזן שעולים ליתרון של 0-1. דקה 10 - היתרון של.פרטיזן החזיק דקה אחת בלבד, עמיר ויגודרזקי כבד את שער השוויןן לזכות עגלאטסריי וקבע את תוצאת המשחק, 1-1 בסיום.
סיכום המפגש
פותחים את הסיבוב השני של אליפות הארץ לכדורגל הוגן על שם אבי כהן זכרונו לברכה עם טורניר נהדר בשכונת התקווה.

הכהנים והפנתרים השחורים עולות לסיבוב הבא, כאשר הכהנים מסיימים במקום הראשון וחולפים על פני הפנתרים השחורים בשל הפרש שערים טוב יותר.

דירוג המפגש

מבקיעים

מבשלים