נגר נשאר נגר בית דני, תל אביב יום ד, 04/07/2018 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר
  חצי גמר 1  
1
:
3
  חצי גמר 2  
2
:
1

סיקורי המשחקים

הזאבים פוגשים את ג'לג'וליה במשחק הפתיחה של הערב. דקה 17 - שער לקבוצת הזאבים של דיןן מבישול של גל מרום. גל חתך מצד ימין לאמצע והניף את רגל שמאל לחיבורים!!!

משחק הביניים של בית א שוחק בין הגלבוע לבין הזאבים. הגלבוע במשחק הבכורה הערב. דקה 4 - שער לקבוצת הזאבים של גל מרום/ גל קיבל כדור נהדר והמשיך בבעיטה מדויקת לרשת. דקה 9 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של חזי דימרי. חזי מהיר על מסירה כושלת של הגנת הזאבים ואיזן את התוצאה. דקה 20 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של חזי דימרי. שער מדהים של חזי ממחצית המגרש מנצח את המשחק עבור קבוצתו.

הגלבוע שניצחה במשחק הקודם פוגשת כעת את ג'לג'וליה שחייבת ניצחון. דקה 7 - שער לקבוצת זמאלק ג'לג'וליה של מוחמד ניס מבישול של עלאא עראר. בעיטה מרחוק בסטייל די מריה מסתיימת בשער יתרון. דקה 16 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של איתמר ``סורין`` גנור מבישול של אור דוידוביץ

פיקי פוקו פוגשים את צונאמי במחזור הפתיחה של הערב. שתי הקבוצות רוצות לפתוח את הערב ברגל ימין ועם שלוש נקודות בכיס. דקה 15 - שער לקבוצת צונאמי ישראל. שער של רון בבעיטה מדויקת מעלה את קבוצתו ליתרון במשחק. דקה 17 - שער לקבוצת פיקי פוקו של שחר כהן מבישול של אבי מויאל. אבי נכנס לאמצע ומסר לשחק שכבש בנגיעה בבעיטה חזקה ונמוכה.

בעקבות תוצאת התיקו במשחק הקודם בבית, הקבוצה אשר תנצח את המשחק תבטיח את מקומה בחצי הגמר. דקה 4 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי. מושיקו מסר מימין לרועי חלבי שביט ברגל שמאל לפינה הרחוקה. דקה 16 - שער לקבוצת צונאמי ישראל של קובי גוילי. קובי בעט מקרוב ואיזן את התוצאה.

משחק הנעילה של שלב הבתים שוחק בין הגוניורס, לבין פיקי פוקי. ה' דקה- שער לקבוצת F.C Juniors 07 של דביר אנגלשטיין. דביר במבצע נהדר בתוך הרחבה מסיים עם כדור ברשת. דקה 14 - שער לקבוצת פיקי פוקו של שחר כהן מבישול של דני בודניק הבית המדהים הזה הסתיים בשלוש תוצאות תיקו, בכל המשחקים התוצאות היו זהות. בסיום המשחק, הגוניורס נהנו מהמזל וסיימו במקום הראשון. פיקי פוקו ניצחו את צונאמי בפנדלים.

חצי הגמר הראשון שוחק בין אלופת בית א - הגלבוע, לבין סגנית בית ב - פיקי פוקו שניצלו הפנדלים. דקה 4 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו. לאנדרו מקבל כדור על סף הרחבה וממשיך פנימה בפס אלגנטי. דקה 14 - שער לקבוצת פיקי פוקו של שי קישלס מבישול של מתן פריזאט דקה 14 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של אור דוידוביץ. כדור ענק של אסף דה פריס בין שני שחקנים לאור שלא התבלבל והעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 20 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של אסף דה-פריס מבישול של רוסלן קרימוב
חצי גמר 2 F.C Juniors 07 2  :  1 הזאבים

חצי הגמר השני שוחק בין אלופת בית ב - הגוניורס, לבין סגנית בית א - הזאבים. דקה 7 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 מבישול של דביר אנגלשטיין דקה 15 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של רועי חלבי. רועי חלבי בועט בנגיעה כדור חוזר מההגנה היישר לרשת. דקה 18 - שער לקבוצת הזאבים של דניאל מילר דקה 18 - שער לקבוצת הזאבים של דניאל מילר דקה 18 - שער לקבוצת הזאבים של דניאל מילר דקה 18 - שער לקבוצת הזאבים של דניאל מילר דקה 19 - שער לקבוצת הזאבים של דניאל מילר מבישול של דיןן

שער לקבוצת זמאלק ג`לג`וליה של עלאא עראר שער לקבוצת זמאלק ג`לג`וליה של Ameen Taha מבישול של מוחמד ניס שער לקבוצת זמאלק ג`לג`וליה של מוחמד ניס מבישול של עלאא עראר שער לקבוצת צונאמי ישראל של יהודה השוער מבישול של גבי אברמוב שער לקבוצת צונאמי ישראל של קובי גוילי מבישול של שי מתתיהו

משחק הגמר של הערב שוחק בין שתי הקבוצות אשר סיימו במקום הראשון בשלב הבתים. הגלבוע מול הגוניורס. דקה 2 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של דביר אנגלשטיין. בעיטה חזקה מרחוק מכניעב את ויטלי. דקה 9 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור דוידוביץ מבישול של לאנדרו ברונשטיין דקה 10 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של דביר אנגלשטיין. מושיקו הניף את הרגל ובעט, השוער הדף ודביר מיהר על הריבאונד. דקה 11 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של איתמר "סורין" גנור דקה 12 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של שרון ריטר מבישול של ארז דניאל. ארז הקפיץ לשרון שהקפיץ מעל שחקן ושולח מהאוויר לחיבורים!! שער אדיר!!! דקה 17 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של לאנדרו ברונשטיין דקה 18 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו של לאנדרו ברונשטיין מבישול של איתמר ``סורין`` גנור
סיכום הטורניר
רגע לפני רבעי גמר המונדיאל עצרנו לטורניר מחולק לרמות בשכונה. טורניר ברמה גבוהה בשכונה. ערב מעניין כאשר בית אחד מסתיים עם שלוש קבוצות באותו מספר נקודות ובמאזן שערים זהה.

צונאמי ישראל נראו טוב בשלב הבתים אך לא הצליחו להכריע את המשחקים. הקבוצה סיימה במקום השלישי בבית בעקבות חוסר מזל וחוסר הצלחה בפנדלים. קבוצה חזקה מאוד באופן השוטף.

אלופי הערב הם הגלבוע. הגלבוע עשתה עבודה טובה במהלך הערב, עמדה בציפיות וניצחה בשער זהב במשחק הגמר הגדול. הקבוצה חוגגת אליפות נוספת.

החברים מגלגוליה חוגגים עם אליפות קטנה, אליפות 5-6. הקבוצה הגיעה עם סגל רחב מאוד והרבה מאוד מצב רוח. צריכים עוד קצת להבין כי מהות מדינת הכדורגל זה לחכות לאדם שעומד ממול.

במקום השני ניצבים הגוניורס. הקבוצה של עודד לא נגמרת. למרות שממוצע הגילאים בקבוצה זו הוא מבין המבוגרים במדינה, השחקנים האלה פשוט יודעים לעשות את העבודה. הקבוצה הגיעה עד לגמר הגדול והפסידו בו לאחר משחק שקול. כל הכבוד.

פיקי פוקו חוזרים לכושר. הקבוצה השיגה את הכרטיס הנוסף לחצי הגמר מהבית לאחר שניצחו בפנדלים. קבוצה נחמדה, מלאת מוטיבציה ואווירה נעימה.

אחרונים חביבים הם הזאבים. הזאבים ממשיכים לספק את הסחורה והערב הם סיימו עם מדלית הארד. כיף לפגוש אותם כל פעם מחדש.

המשך שבוע נפלא.

דירוג סופי
1. הגלבוע ביל"ו אלופי הערב
2. F.C Juniors 07 סגנות נפלאה
3. הזאבים סיימו עם מדליה
4. פיקי פוקו השיגו את המטרה - כרטיס לחצי הגמר
5. זמאלק ג'לג'וליה אלופי 5/6 - אליפות קטנה
6. צונאמי ישראל השתדלו מאוד

מבקיעים

מבשלים