יחיד ומיוחד וולפסון-חודורוב, חולון יום ד, 12/09/2018 20:15 - 23:15

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

משחק הפתיחה של הערב שוחק בין פרטיזן לבין לוס פויוס. דקה 7 - שער לקבוצת FC Partisan של סרגי בובלני דקה 7 - שער לקבוצת FC Partisan של ניקיטה נורוב מבישול של סרגי בובלני. שער קל מקרוב לאחר שסרגי פרגו לניקיטה. דקה 12 - שער לקבוצת los pollos hermanos של עומר רומנו. קצקה הרים כדור קרן לרומנו הצעיר ששם את הרגל וכבש מתוך הרחבה. דקה 21 - שער לקבוצת FC Partisan של ניקיטה נורוב. בעיטת פצצה של ניקיטה ננעצת ברשת וקובעת את תוצאת המשחק.

אלטעזאכן עולה למשחקה הראשון הערב ופוגשת את פרטיזן החזקה. דקה 6 - שער לקבוצת אלטעזאכן של בועז אייזנברג. בועז בועט מתוך הרחבה ומעלה את קבוצתו ליתרון במשחק. דקה 7 - שער לקבוצת FC Partisan. עופר קיבל כדור על סף הרחבה ושלח בעיטה שטוחה וחזקה לרחוק. דקה 21 - שער לקבוצת FC Partisan של ניקיטה נורוב מבישול של יבגני ורלה סבלה. ניקיטה נשלח לכדור ארוך, עבר את הבלם וכבש בבעיטה שטוחה בהתקפה האחרונה במשחק.

משחק הנעילה של בית א שוחק בין אלטעזאכן לבין לוס פויוס. שתי הקבוצות לא הצליחו להשיג נקודות. תוצאת תיקו תספק את אלטעזאכן. דקה 10 - שער לקבוצת אלטעזאכן של רונן עזורי. בעיטת פצצה של רונן ננעצת ברשת. דקה 16 - שער לקבוצת אלטעזאכן של רונן עזורי מבישול של בועז אייזנברג דקה 17 - שער לקבוצת los pollos hermanos של עומר רומנו מבישול של רן רומנו דקה 18 - שער לקבוצת los pollos hermanos דקה 21 - שער לקבוצת אלטעזאכן. מאור השמן כובש שער ניצחון בהתקפה האחרונה האחרונה במשחק.

הסינגולריטים עם תלבושת ביתרית חדשה פוגשת את קבוצת פוקס במשחק הפתיחה של בית ב. דקה 6 - שער לקבוצת סינגולריטים מבישול של זוהר חוגג. שי הרכש כבש שער בכורה עבור קבוצתו. דקה 20 - שער לקבוצת סינגולריטים של משה חוגג. מבצע אישי נהדר של מושיקו ששורף את הבלם והשוער וכובש מקו השער.

משחק הביניים של בית ב שוחק בין הסינגולריטים לבין הגלבוע. דקה 12 - שער לקבוצת סינגולריטים של זוהר חוגג. כדור ארוך של שוער סינגולריטים לזוהר שמוצא עצמו לבד מול שוער היריבה, ציפ קטן עם הפאלש ושער יתרון לקבוצתו. דקה 22 - שער לקבוצת סינגולריטים. אבישי כבש בהתקפה האחרונה לאחר בישול נהדר עם העקב של שי.

משחק הנעלה של שלב הבתים שוחק בין הגלבוע לבין פוקס. שתי הקבוצות נמצאות במצב זהה. תוצאת תיקו תוביל לפנדלים. דקה 5 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של דין אופנהיים. דין משחרר בעיטה חזקה ונועץ כדור ברשת של הגלבוע. דקה 6 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של אברהם סויסה מבישול של בר עמנואל. כדור עומק ארוך של בר לאברהם שחתך את ההגנה עם תנועה נהדרת וסיים עם כדור ברשת. דקה 7 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של גילי מזרחי מבישול של דין אופנהיים. הסתערות של קבוצת פוקס מסתיימת בחטיפת כדור, דאבל פס מהיר ושער מתוך הרחבה. דקה 12 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של דניאל גנור מבישול של אליה ביקובסקי. אליה מסר לדניאל שמתוך הרחבה כבש בבעיטה חזקה. דקה 14 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אליה ביקובסקי מבישול של חזי דימרי דקה 21 - שער לקבוצת פוקס יונייטד. עומר דוהר כל הדרך ומגלגל לפינה.

חצי הגמר הראשון שוחק בין אלופת בית א - פרטיזן, לבין סגנית בית ב - פוקס יונייטד. דקה 8 - שער לקבוצת FC Partisan של ניקיטה נורוב. ניקיטה כובש מתוך הרחבה. דקה 9 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של גילי מזרחי דקה 14 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של בר עמנואל מבישול של אברהם סויסה. המהפך הושלם עם שער נהדר. דקה 18 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של דין אופנהיים מבישול של אברהם סויסה דקה 22 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של גילי מזרחי. גילי מנצל את העובדה ששוער היריבה לא בשערו, בועט מלפני החצי וכובש.

חצי הגמר השני שוחק בין אלופת בית ב - סינגולריטים, לבין סגנית בית א - אלטעזאכן. דקה 5 - שער לקבוצת סינגולריטים של משה חוגג מבישול של זוהר חוגג. כדור רוחב של זוהר למושיקו שהפציץ ברגל שמאל לחיבור הרחוק. דקה 9 - שער לקבוצת סינגולריטים של משה חוגג. בעיטה חזקה נמוכה משלימה צמד אישי מדהים למושיקו. דקה 13 - שער לקבוצת סינגולריטים של עומרי אליהו. בעיטה עם שפיץ הנעל היישר לרשת. דקה 20 - שער לקבוצת סינגולריטים של משה חוגג. מהלך כדורגל טיקי טקה מדהים מסתיים בשער של מושיקו.

משחק הגמר של הערב שוחק בין שתי קבוצות אשר שובצו יחדיו באותו הבית. מצד אחד הסינגולריטים, מהצד השני פוקס יונייטד. דקה 2 - שער לקבוצת סינגולריטים. שי לוק כובש שער יתרון מהיר ורץ לחגוג עם חבריו. דקה 12 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של בר עמנואל. בר כובש מתוך הרחבה לאחר השמטה של השוער. דקה 15 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של דין אופנהיים. אלמוג בישל לדין שהפציץ עם השפיץ והשלים מהפך כפי שהבטיח. דקה 16 - שער לקבוצת סינגולריטים. אביעד כבש מבישול נהדר של שי. דקה 25 - שער לקבוצת סינגולריטים
סיכום הטורניר
ככה בין החגים אנחנו משחקים כדורגל. שש קבוצות בוולפסון בערב נהדר של כדורגל.

הגלבוע סיימה את הערב עם מקלחת מוקדמת. הקבוצה החזקה באזור לא הצליחה להשיג נקודות וסיימה את שלב הבתים ללא נקודות. האם ככה הם ייראו באליפות הגדולה?

אלופי הערב הם הסינגולריטים. הקבוצה של משפחת חוגג (הקבוצה הראשונה בבעלותם....) הציגה יכולת פנטסטית וסיימה את הערב במאזן מושלם. תלבושת הקבוצה שונתה, הקבוצה יצאה לדרך צהובה וחדשה.

במקום לוס פויוס החביבה הגיעה הערב היישר מהדרג ביניים. הקבוצה השתדלה מאוד אך נכנעה לויכוחים פנימיים במהלך המשחק הראשון. סיימו עם מקלחת מוקדמת.

פוקס יונייטד הגיעה לגמר הגדול לאחר שעברו דרך לא קלה בכלל. הקבוצה השתדלה מאוד ועם סגל מעט שונה עמדה במשימה. כל הכבוד.

אלטעזאכן חוזרים לכושר והערב הקבוצה השיגה את הכרטיס לחצי הגמר. הקבוצה נכנעה בחצי הגמר לאחר שנגמר לחברים האוויר.

אחרונים חביבים הם פרטיזן. הקבוצה החזקה סיימה את שלב הבתים במאזן מושלם. ניקיטה רקד על הדשא והוביל את קבוצתו עם הופעה נהדרת.

המשך שבוע נהדר.

דירוג סופי
1. סינגולריטים חגיגה בניחוח ירושלמית
2. פוקס יונייטד גמר היסטרי
3. FC Partisan אלופי הבית המוקדם
4. אלטעזאכן השיגו את הכרטיס לחצי הגמר
5. הגלבוע ביל"ו מקלחת מוקדמת
6. los pollos hermanos השתדלו מאוד

מבקיעים

מבשלים