לוד לוד מגרש אימונים עירוני, לוד יום ג, 19/11/2019 19:00 - 22:07

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
שער לקבוצת FC פרלמנטשער לקבוצת FC פרלמנט שער לקבוצת הזריזים רצח


שער לקבוצת אריות רחובותשער לקבוצת אריות רחובות שער לקבוצת אריות רחובות

שער לקבוצת אריות רחובות שער לקבוצת אריות רחובות שער לקבוצת אריות רחובות שער לקבוצת הנחושיידות שער לקבוצת אריות רחובותשער לקבוצת החברים של ליאה

סיכום הטורניר
יום רביעי בשבוע , יום של כדורגל בלוד הקרירה


החברים של ואנון, זריזים על המגרש, זריזים מחוץ למגרש, יוסי ממן השוער גם זריז באינסטיקטים המהירים שלו לכל מצב שמגיע מולו, סיטבון שקצת מאבד את הכיוון בחצי גמר אחרי ההפסקת מנוחה של הכמה דקות חוזר חד וכובש 3 שערים ברצף שמסדרים לקבוצה ניצחון וזכייה בטורניר.

במקום השני קבוצת החברים של ליאה, הקבוצה מגיעה ללא בלם אך מצליחה לטפס עד לגמר , אדיר מבריק גם מתפקיד הבלם, ליאה מנצנץ בתמונות עם המדים של ריאל מדריד ויוסי סוף סוף מקבל תמונות לאלבום האינסטגרם.

במקום השלישי אריות רחובות שמגיעה בסגל דליל אך עם ההקרבה, הניסיון והנחישות הקבוצה עוברת את שלב הבתים עם 2 נצחונות והפסד, בחצי הגמר הקבוצה נתנה פייט אך הייתה קצת עייפה ומסיימת במקום השלישי.

במקום הרביעי הפרלמנט בצהוב שחוזרת אחרי פגרת הקיץ-חורף, הקבוצה מנצחת במשחק על העלייה ומראה המון אופי, בחצי הגמר הקבוצה סובלת מהעניין של החוסר שוער ומסיימת את הערב בחצי מהדרך אל הגמר.

במקום החמישי הנחושיידות שהיו קרובים מאוד לעלות לפיינל פור, הקבוצה פתחה היטב עם ניצחון 5-0 במשחק נגד הדרום אמריקאים ולאחר מכן עוד תוצאת תיקו , אך במשחק הגורלי למרות ששיחקה יפה לא הצליחה לתרגם את השליטה במרכז השדה לשערים.

במקום השישי קבוצת האמיגו (רעננה ב) שהראתה כדורגל טוב בסה"כ אך לא הצליחה לייצר נקודות .

במקום השביעי קבוצת הפרואנים שאמנם סיימו ללא נקודות אך ממשחק למשחק השתפרו והשתפרו.


דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים