יום רביעי של 2019 בית דני, תל אביב יום ד, 02/01/2019 20:15 - 23:15

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
אלטעזאכן 1 1 0 4 2 4
Rishon Lezion FC 1 0 1 2 3 3
מכבי שרון 0 1 1 1 2 1
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
הטווסים 2 0 0 6 2 6
los pollos hermanos 1 0 1 6 6 3
מ.ס קשישים 0 0 2 2 6 0
  חצי גמר 1  
0
:
3
  חצי גמר 2  
7
:
0
  מקום 5/6  
2
:
5

סיקורי המשחקים
טעות שוער ברגע קריטי
על המשחק הזה היה רשום תיקו קלאסי. מצד אחד מכבי שרון מנשקת את הקורה פעמיים ומצד שני החמצה ענקית אלעד מול שוער מכבי שוער לאחר שבעט לשחקים. תיקו? אז הגיע הדקה האחרונה.. דקה 20 - שער לקבוצת Rishon Lezion FC של אלעד עמירה לאחר בעיטה מרחוק. הכדור החלקלק חומק לשוער מכבי שרון בין היד לרגל ובורח לו לרשת. איזה באסה מצד השוער, אך מצד שני הראשלצים בשמיים. דקה 6 - ניצן אהרון בעיטה לקורה של מכבי שרון דקה 18 - שוב קורה למכבי שרון של ניצן אהרון . 0:1 ראשון לציון בסיום.
אלטעזכן פותחת ברגל ימין
ראשון לציון עולים למשחקן השני לאחר הניצחון בדקה האחרונה. לקבוצתו של רועי ה המחק הראשון לערב זה. דקה 6- שער לקבוצת אלטעזאכן של מרגלי אורי שולמן. 0:1 אלטעזכן. דקה 8- שער לקבוצת Rishon Lezion FC של אלעד עמירה . ראשון לציון לא מרימה ידיים ומשווה את התוצאה ל- 1:1. הסיומת של המשחק שייכת לאלטעזכן. דקה 13 - שער לקבוצת אלטעזאכן של אורי שולמן מבישול של רועי גבריאלוב .1:2 אלטעזכן. דקה 15 - שער לקבוצת אלטעזאכן של מאור סרפיאן מבישול של רועי גבריאלוב . הקפטן רועי לוהט. בסיום 1:3 לאלטעזכן שפותחת את הטורניר ברגל ימין.
תיקו שכולו ניצחון לראשון לציון ואלטעזכן
מכבי שרון צריכים לנצח כדי לעלות לחצי הגמר. כל ניצחון. דקה 8 - שער לקבוצת מכבי שרון של שחף גיסר בבעיטה מרחוק.0:1 למכבי שרון שמשאיר את ראשון לציון מחוץ לחצי הגמר. השיוויון של אלטעזכן קובע שוב ראשון לציון עולים לחצי הגמר. דקה 12 - שער לקבוצת אלטעזאכן של אורי שולמן .1:1. מכבי שרון חיפשו לכבוש שער נוסף ללא הצלחה. אחלה משחק בין הקבוצות שבתחילת הערב התלוננו האחת על השניה לאור מקרי העבר. אלטעזכן ראש בית וראשון לציון עולה כסגנית.
הטווסים עפו לשחקים
קבוצת הטווסים רגילים למעמדי גמר בזמן האחרון. אצל לוס פולוס, גם חצי גמר מתקבל בברכה. יצאנו לדרך... דקה 5 - שער לקבוצת הטווסים של בן גורניצקי. בן פצצת אנרגיה שלא עוצרת גם בצהוב זוהר.0:1 טווסים. דקה 10 - שער לקבוצת הטווסים של גיא קוצר.הטוסוים שולטים במשחק וזה ניכר על לוח התוצאות.0:2. דקה 12 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו .0:3 מבטיח לטווסים. גמור?? דקה 14 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין .התחלת קאמבק.1:3 טווסים. דקה 16 - שער לקבוצת הטווסים של בן גורניצקי .הבן הזה, הוא זריז כשד, חד כנמר והורג כמו דב.1:4 לבן הטווס עם צמד אישי. דקה 18 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין . בצמדים בן ויונתן זהים,אך לבן המקהלה עזרה מאחוריו. בסיום 2:4 לטווסים.
דן דין השוחט
הטווסים עולים למשחק השני לאחר ניצחון משכנע. הקשישים נחו על הקווים וכעת הטורניר מתחיל מבחינתם. דקה 8 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו מבישול של דין בן-משה 0:1 הטווסים. דקה 15 - שער לקבוצת הטווסים של בר חיים מבישול של דין בן-משה .0:2 לטווסים שרושמים ניצחון שני לאחר זה. 2 הקבוצות הפסידו בהפרש 2 שערים, אבל ההפסד של פולוס עדיף כי כבשו יותר.
הקרב על הכרטיס
2 הקבוצות הפסידו ביחס 2 שערים לטווסים. אנו רוצים לראות שערים, לכן הץקנון נותן עדיפות ללוס פולוס שהפסידו 4:2 מאשר 2:0 שהפידו הקשישים. דקה 4 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין מבישול של רום אנוך .איזה קור רוח של יונתן מול השער.0:1 פולוס. דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין מבישול של רן רומנו .מעתה יקרא שמו של יונתן "רוצח הקבוצות".0:2 לוס פולוס. דקה 8 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין מבישול של עמית אופק.0:3 פולוס. דקה 14 - שער לקבוצת מ.ס קשישים של עמית יוסף חי מבישול של יוני .1:3 פולוס. דקה 15 - שער לקבוצת מ.ס קשישים של מגן פסגות.2:3.יש לנו משחק פה. דקה 17 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין . מי אם לא יונתן שירגיע את רן רומנו הקפטן. 4 שערים של יונתן קליין המוכשר. לוס פולוס עולים לחצי הגמר.
הצעת חוק - שיונתן ישחק עם רגליים קשורות
2 הקבוצות מכירות האחת את השנייה. ב2018 הקבוצות נפגשו 5 פעמים. 4 פעמים בטורנירים. 3 ניצחונות בטורנירים לאלטעזכן, תיקו אחד. באליפות ניצחו לוס פולוס. דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין .0:1 פולוס. דקה 9 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין .0:2 ליונתן ושות'. עכשיו יהיה זה רגע היסטורי בטורניר... דקה 14 - שער לקבוצת los pollos hermanos של חן צוציק נדב.0:3 לפולוס. הרע ההיסטורי זה שלוס פולוס כובשת, אבל זה לא יונתן קליין... 0:3 ללוס פולוס שממשיכה לגמר. אלטעזכן מסיימת את הטורניר עם הופעה מכובדת.
חצי גמר 2 הטווסים 7  :  0 Rishon Lezion FC
הבדלי הרמות היו גדולים מדי
הטווסים מסיימת ראש בית עם 2 ניצחונות והיא עולה למשחק חצי הגמר מול ראשון לציון שלה זאת הופעה ראשונה בחצי הגמר. דקה 3 - שער לקבוצת הטווסים של בן גורניצקי דקה 4 - שער לקבוצת הטווסים של דין בן-משה דקה 7 - שער לקבוצת הטווסים של תמיר ישראל דקה 9 - שער לקבוצת הטווסים של רע לוין דקה 11 - שער לקבוצת הטווסים של בר חיים דקה 16 - שער לקבוצת הטווסים של גיא קוצר דקה 18 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו בסיום הרבה לטווסים על ראשון לציון החביבה. תנו לי לראות משחק נוסף בין 2 הקבוצות ואני מבטיח לכם תוצאה שונה ויותר צמודה. שאפו לראשון לציון על חצי גמר ראשון ולטווסים תעופה נעימה לגמר.
משחק של חצי שעה
2 הקבוצות שלא עלו לחצי הגמר ,עולות לשחק משחק על המקום החמישי. היה מנהל שקרא לזה "הגמר הקטן" שער לקבוצת מכבי שרון של ניצן אהרון שער לקבוצת מכבי שרון של שחף גיסר שער לקבוצת מ.ס קשישים של יוני שער לקבוצת מ.ס קשישים של יוני שער לקבוצת מ.ס קשישים של יוני שער לקבוצת מ.ס קשישים של עמית יוסף חי שער לקבוצת מ.ס קשישים של מיטב פסגות המשחק הקליל סידר לנו 7 שערים, הרבה חיוכים ו-2 קבוצות מיוחדות. אה, התוצאה בסיום 2:5 לקשישים.
הגמר הגדול
2 הקבוצות שעולות לגמר מגיעות מהבית היותר חזק על הנייר, משמע, החלוקה הייתה טובה. דקה 5 - שער לקבוצת los pollos hermanos של רום אנוך מבישול של יונתן קליין שמוסר עם העקב.0:1 פולוס. דקה 8 - שער לקבוצת הטווסים של גיא קוצר מבישול של דין בן-משה .שיוויון 1. דקה 15 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין .1:2 ללוס פולוס לאחר תרגיל בכדור חופשי. דקה 16 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו .שיוויון 2. הטווסים חדים כעת. דקה 18 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו .מהפך במטבח.2:3 לטווסים. דקה 20 - שער לקבוצת הטווסים של עילי זיו מבישול של בן גורניצקי .2:4 לטווסים. שאפו ל2 הקבוצות. שוב הטווסים מנצחת 2:4 את לוס פולוס, אך הפעם לוס פולוס היו קרובים מאוד לניצחון. אחלה משחק למעט ויכוח פה ושם.
סיכום הטורניר
מסיים את הטורניר, הולך לחניה ורואה חבורה של שחקנים, סוג של.., ממתינים בחניה.
הייתי בטוח שאלו נערי ראשון שמחכים לטרמפ.
מפה לשם ניגשתי לחבורה.
התברר לי שאלו שחקני קבוצת הקשישים שכל אחד בפלאפון במטרה למצוא בר קרוב כדי לשתות בירה קרה לאור ההישג של המקום החמישי.
אחת היציאות. חייכתי. גאה בהם.
היום לראשונה קבוצת הנערים ראשון לציון FC עלו לחצי הגמר.
איזה חגיגה, איזה אושר והישג.
בחצי הגמר מול הזוכה, הם קצת נלחצו וצעקו אחד על השני וזה היה מיותר.
שיחקתם מול קבוצה משומנת.
כל הכבוד!
קבוצת אלטזכן של רועי עושים סולחה עם קבוצתו של דין מכבי שרון - שאפו.
אותה אלטזכן מסיימים את שלב הבתים כראש בית.מרשים ביותר!.
מכבי שרון של דין סבלו מחוסר מזל עם התוצאות. יפה לראות את החבר'ה מאוחדים ועם המבט לטורניר הבא.
הגלגל מסתובב והמזל יהיה גם לצידכם.
אסיים בקבוצות הגמר...
הטווסים, היא קבוצה משומנת.קבוצה רעה במובן הטוב של המילה.
קבוצה טובה לא צריכה להתרכז בשטויות, היא מתרכזת בשטויות, היא יוצאת מאיפוס.
רוח בכנף לא צריך לרסק מטוס.
מבחינת יכולת - טופ.
דווקא שויתרו בגללי, ספגו גול מזה, הם התחדדו והתאפסו.
מרגע זה לא יכלת לעצור אותם.
לוס פולוס, שמרתי אותם לא סתם לסוף.
אחרי המשחק הראשון, פניתי לרן והסברתי לו ש4 קבוצות בטורניר הן באותה רמה.הפעם תורם להיות בבית הקשה.
רן, הקפטן, כמו גבר אמר לי אני מבין.
הוא לא רק הבין, הוא ניצח בסטייל את המשחק השני בבתים, ניצח את חצי הגמר וכמעט זכה בטורניר.
מה אומר שהצלחות מתחילות ברצון, במחשבה ובגישה חיובית.
אם נוסיף לזה יכולת של מצטיין הטורניר, יונתן קליין, מקבוצת לוס פולוס,הרי לך קבוצה שראויה להערכה.
בקשר להתנהגות הקבוצות...
אם הייתי חייל, הייתי נעמד דום ומצדיע לכל אחד ואחד מהקפטנים עד לאחרון השחקנים.
תודה על מזג אויר חלומי שאפילו טיפה אחת לא ירדה...
מר רומנו, היינו צריכים לבטל בגלל סערת הברקים??

דירוג סופי
1. הטווסים ניסו להפריע לעצמם ללא הצלחה
2. los pollos hermanos מתחו את הזוכה עד הדקות האחרונות
3. אלטעזאכן ראש בית.מרשים!
4. Rishon Lezion FC חצי גמר ראשון
6. מכבי שרון אהובי הקהל
6. מ.ס קשישים זכו במקום החמישי ובכוס בירה

מבקיעים

מבשלים