רביעי לאחר ראש השנה מגרש אימונים עירוני, לוד יום ד, 12/09/2018 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
המיקס הלבן מגיע רעב מול אלום עשת
אלום עשת עולה ליתרון ראשון מביצוע של חופי אך המיקס הלבן מתחבר אחריי 2 דקות ועושה בליץ מטורף של 6-1
משחק מטורף שמסתיים ב3:3
משחק מטורף בין המיקס הלבן לבין צונאמי צונאמי עולה ליתרון מוקדם , רון כובש את השער הראשון מבישול של עשהאל 1-0 שער שיוויון של המיקס, רז משווה מבישול של בן 1-1 שער מהפך של המיקס, אביעד כובש אחרי עירבוביה ברחבה 2-1, שער שיוויון של צונאמי, קובי כובש את השער השני מבישול של גבי 2-2 שער יתרון של המיקס, רז כובש מבישול של אביעד 3-2 שער שיוויון ממש בשריקה של צונאמי, קובי כובש עם בומבה מקרוב מבישול של רון 3-3
צונאמי עולים שלב
במשחק השני רון כבש מבישול של לירון קובי כבש מבישול של שי
שמש בגבעון, דום באיילון
גבעון משיגה יתרון של 2 שערים שמסדר להם את הכרטיס לשלב הבא. שאפו לגבעון כובשים את 2 השערים החשובים: ברקוביץ וחיים.
מקלאן עם שלישייה מהירה אך החקלאים זורעים שער חשוב
מקלאן עולה ליתרון 3-0 אך החקלאים מצמצמים עם 2 שערים חשובים שבעצם מסדרים להם את העלייה לשלב הבא בזכות מאזן הפרש שערים פנימי טוב יותר.
הגבעה של רם
שער לחקלאים, רם במבצע סולו עוקף מספר שחקנים וכובש את שער הבכורה של החקלאים במדינת הכדורגל ועל הדרך גם מסדר לקבוצתו בכורה מוצלחת.
דיוויד המלך
שער של דיוויד בפתיחת המשחק נותן מקדמה חשובה לגבעון שמצליחה לשמור על היתרון עד השריקה. שאפו לשחורים שעולים לגמר לאחר קרב צמוד עם צונאמי.
המיקס מביא אליפות בפנדלים
סוגרים במשחק קצר את הבאסטה
המיקס הלבן על המפה
המיקס הלבן זוכה בטורניר לאחר צמד שערים של רז ועוד שער של מור. הצגה של המיקס בלבן בדרך אל התואר.
סיכום הטורניר
יום רביעי בשבוע הגיעו 6 קבוצות נהדרות להשתתף בטורניר השביעיות בלוד.

קודם כל נאחל רפואה שלמה לעשהאל דרייר אחד מעמודי התווך בקבוצת צונאמי, השחקן נפצע במהלך המשחק הראשון ומכאן האיחולים שלנו ושל כל השחקנים לרפואה שלמה ובריאות, מעל הכל !!!!

מזכירים דבר חשוב מאוד, אתם באים לכיף וליהנות אמנם הפציעה לא נגרמה בכוונה אך יש להיזהר תמיד לפני שנכנסים לגליץ, כולם רוצים לחזור הביתה בריאים ושלמים ולקום יום למחרת כך לעבודה.

שחקנים שלא מופיעים בסטיסיטקה בצד שמאל זה כי המנהלי קבוצות שלהם לא עידכנו את השחקנים בדף הקבוצה באתר, זה באחריות מנהל כל קבוצה וקבוצה בלבד.

במקום הראשון הערב קבוצת המיקס בראשות הצמד חמד מבן אנד גריס רז ואביעד, עוד צמד חמד מאשדוד סן זרמן מור ויניב, ועוד כמה שחקנים נהדרים בדמות בנאל מחמורי ראשלצ, בן השחקן הנודד ממזכרת בתיה, גרשון השוער הבינלאומי ממזכרת,שרעבי המיקסיונר הנודד. שאפו למיקס הלבן. הקבוצה כובשת שישייה בפתיחה, ממשיכה בשיוויון מרתק עם צונאמי ועם ניצחון בדו קרב פנדלים בחצי גמר ועוד ניצחון פנטסטי בגמר נגד גבעון עם שלישייה מטורפת תוך 12 דקות.

במקום השני גבעון בראשות הקפטן סשה, החברים עושים טורניר נהדר, אמנם מפסידים את המשחק הראשון 1-0 קטן, אך לא נשברים ומשיגים ניצחון חשוב של 2-0 שמסדר להם את הכרטיס לשלב הבא, בחצי גמר החברים נותנים הצגה ומנצחים 1-0 קטן את צונאמי עם הופעה טובה של סשה בשער שמעלה את קבוצתו לגמר. בגמר החברים שופכים מנוע ומפסידים אך חוזרים מרוצים.

במקום השלישי קבוצת צונאמי בכתום,החברים שוב לא ציפו לפתוח את הטורניר עם פציעה של חברם הטוב אך למרות זאת מנסים להתעסק בכדורגל כמה שאפשר ומצליחים לספק משחק מרתק בפתיחה עם 3-3, לאחר מכן ניצחון שמסדר להם את הכרטיס לחצי הגמר
ובחצי גמר סובלים מחוסר מזול עם אינספור החמצות שנעצרות אצל סשה שוער גבעון.

במקום הרביעי קבוצת החקלאים של שחר, הקבוצה עושה הופעת בכורה ומצליחה כבר במשחק הפתיחה להמם את את הקבוצה הותיקה ספורטינג גבעון עם ניצחון 1-0 מהסולו המגניב של רם שמהתל בגבעונים.
בהמשך הקבוצה נכנעת בפנדלים ומסיימת במקום הרביעי המכובד.

במקום החמישי והשישי קבוצת אלום עשת וקבוצת מקלאן

מקלאן החביבה מנתניה פותחת את הערב עם בליץ של שלישיית שערים לרשת החקלאים אך ירידת מתח לא מתוכננת פוגעת בחברים והם מקבלים 2 שערים ומנצחים 2-3, במשחק השני החברים עולים ללא אנרגיות מסיבה לא מובנת ומפסידים 2-0 ומודחים משלב הבתים.

אלום עשת פותחת את הערב בצורה מסחררת עם יתרון מוקדם של חופי אך מאותו רגע החברים מתבלבלים ולא מצליחים לעמוד טקטית נכון בשלב הבתים. במשחק על המיקום הקבוצה מתייצבת ומצליחה לסיים בתיקו מכובד עם מקלאן


מזכירים שהרישום לאליפות הארץ ממשיך והמחיר המוזל 480 שח קיים רק עד 14.9, לכן חשוב לנצל את זה, לפרטים נוספים ופתיחת קבוצה עם חברים לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105

דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים