לא לאבד את הכדור מגרשי אימונים עירוני, הרצליה יום ב, 06/08/2018 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
הבצקים 1 0 1 2 1 3
גולדה 1 0 1 2 2 3
MACALLAN Football Club 1 0 1 2 3 3
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
SDV 1 1 0 4 1 4
FC Atletico Medellin 1 1 0 1 0 4
F.C Juniors 07 0 0 2 1 5 0
  חצי גמר 1  
1
:
2
  חצי גמר 2  
2
:
1
  גמר  
4
:
1

סיקורי המשחקים
בית א' גולדה 1  :  0 הבצקים
גולדה פותחת טוב את הערב.
גולדה מצליחה לנצח את המחשק הראשון שלה הערב בזכות גול של יברכון.
מקאלן עם ניצחון גדול
מקאלן מצליחה לנצח בזכות נחישות ומשחק קבוצתי פשוט מעולה, ואומנם הם כבשו רק שני שערים מרגליהם של עומרי ואדגר אבל הגיעו לעוד המון מצבים בהם לא הצליחו למצוא את הרשת, גולדה הצליחו רק לצמק לקראת הסוף.
מהמקום האחרון למקום הראשון
הבצקים עושה ניצחון גדול שהפך את כל הבית והבצקים שעלו מהמקום האחרון למשחק מסיימת אותו במקום הראשון ומדיחה את מקאלן שעלתה מהמקום הראשון למשחק, בהחלט בית משוגע. כבשו להבצקים-אור פלד, ושקד.
בית ב' FC Atletico Medellin 0  :  0 SDV
תיקו מאופס
שתי הקבוצות הגיעו למצבים ליד השערים אך לא השכילו לתרגם את זה לשערים ובכך הם מחלקים את הנקודות ביניהם.
מדאג'ין עם ניצחון חשוב
מדאג'ין מצליחה לנצח בזכות שער של מיילי שנותן להם את הכרטיס לשלב חצי הגמר.
בית ב' SDV 4  :  1 F.C Juniors 07
הצגה של שדה דב
שדה דב מציגה יכולת פשוט נהדרת במשחק ומנצחת תוך כדי שהיא כובשת ארבעה שערים לרישתה של גוניורס ומבטיחה לעצמה מקום בחצי הגמר. כבשו לשדה דב- אבי לרדו, ולדי, וגל גואטה. צימק לגוניורס-ברק.
חצי גמר 1 FC Atletico Medellin 1  :  2 הבצקים
הבצקים מנצחים על הבאזר.
מדאגין עלתה ליתרון בזכות שער של דוד, אבל טל וולק השווה את התוצאה, מדאג'ין הספיקה גם להחמיץ פנדל שעלה להבם ביוקר, מכיוון שהמשחק הלך להארכה ורגע לפני שהלך לפנלים בר מצליח לכבוש בבעיטה חופשית ולנצח את המשחק לטובת ה בצקים.
חצי גמר 2 גולדה 2  :  1 SDV
גולדה מנצחת עם הרבה נחישות
גולדה מצליחה לנצח שוב עם המון נחישות והקרבה של כל שחקנייה שנתנו הכל על המגרש כדי להרגיש שוב את הגמר אחריי תקופה ארוכה בה הם לא הצליחו להרשים, ואכן הם עמדו במשימה בזכות שערים של אוחיון ועזר, גידי הצליח רק לצמק לטובת שדה דב.
משחק מהנה מאוד
שתי הקבוצות עלו למשחק נטו ליהנות ממנו מה שנותן לנו משחק עם המון מצבים והמון שערים. מקאלן כבשה ראושנה משער של שלום שבבעיטה יפה מרחוק מצליח מצוא את הרשת, אחרי הוסיף אדגר שסיים את המשחק עם שלושער, אבל הדובדבן שבקצפת היה הגול של נתנאל הקפטן שבדרך כלל עושה עבודה בהגנה, עלה להתקפה ועם בעיטה מדויקת לפינה הרחוקה של השוער מוצא את הרשת, גונירוס תמיד נישארו קרובים אבל לא הצליחו להשוות את התוצאה , גם עודד ברידא הוותיק נתן גול גדול במשחק עם צ'יפ מעל השוער .
גולדה עם הצגה בגמר.
גולדה מצליחה לנצח את הגמר בקלילות מפתיעה מאוד, כניראה שהבצקים כבר היו עייפים כי גולדה עשתה פשוט מה שהיא רצתה על המגרש וכמעט כל התקפה שלהם נגמרה בגול, יברכון, אוחיון, וטורי, ועומר עזר הצליחו לתת ניצחון גדול לגולדה נגד הבצקים שרק הצליחו לצמק זמנית.
סיכום הטורניר
יום שני כהרגלנו נפגשים שוב במתקן הפשוט מושלם בהרצליה לעוד טורניר נהדר של מדינת הכדורגל, והערב שש קבוצות שהגיעו לרוץ, לשמור על כושר ועל הדרך גם ליהנות ואין דרך טובה יותר מכדורגל איכותי, והפעם אחרי תקופה ארוכה בה הם לא הצליחו להרשים גולדה מצליחה לזכות בטורניר.

גוניורוס
הקבוצה שהגיעה הערב אחריי שלוש פעמים רצופות בהן היא זוכה בטורניר ועם אחוזי הצלחה מעולים בזמן האחרון,אבל הפעם זה לא כלכך הלך להם אולי בגלל שהגיעו בסגל חסר, את שלב הבתים הם לא הצליחו לעבור והפסידו את שני המשחקים בשלב הזה,גם במשחק על מקומות חמש ושש הם לא הצליחו להרשים והפסידו גם אותו, ניראה אם הם התאוששו בשבוע הבא.

מדאג'ין
מדאגי'ן הצליחו לפתוח את הערב מעולה ולעבור את שלב הבתים מהמקום השני אחרי שהיא לא מפסידה ומשיגה ניצחון ותיקו, בשלב חצי הגמר השלב בו הם נתקעים כבר תקופה ארוכה ולא מצליחים לעבור אותו גם הערב זה קרה, והם שוב למרות שהם מציגים יכולת טובה הם מפסידים ומסיימים את הערב בחצי הגמר.

הבצקים
הבצקים פתחו את הערב לא טוב עם הפסד במשחק הראשון אבל במשחק השני כשהכל תלוי רק בהם והם חייבים ניצחון הם עמדו במשימה וניצחו את המשחק באלגנטיות והעפילו לחצי הגמר, גם בחצי הגמר הם הראו יכולות טובה שנתנה להם ניצחון וכרטיס לגמר, בגמר הם כבר התעייפו והפסידו פעם נוספת לגולדה להם הפסידו בתחילת הערב.

מקאלן
מקאלן פתחו את הערב מעולה עם ניצחון וזה היה ניראה שהולך להיות להם ערב מוצלח, אבל במשחק השני של שלב הבתים הם מפסידים ולא מצליחים לעלות לחצי הגמר רק בגלל הפרש שערים שלילי, אבל במשחק על מקומות חמש ושש הם הראו שהערב זה היה פספוס כי הם ניצחו את המשחק די בקלות, ואפילו נתנאל הקפטן שם גול בכורה במגרש בהרצליה.

שדה דב
שדה דב אחת הקבוצות שיותר כיף לראות אותם, רואים שהם באים ליהנות בטורניר והניצחונות הם בונוס, וזה משתלם כי את שלב הבתים הם עוברים בצורה יפה מהמקום הראשון, בשלב חצי הגמר בדרבי החברי נגד גולדה הם מפסידים בהפרש של גול אחד ומסיימים את הערב, יפה היה לראות שהם מחמיאים לגולדה בסוף המשחק.

גולדה
גולדה הקבוצה שבתקופה האחרונה הייתה עסוקה בהכל חוץ מכדורגל, אבל הערב הם הגיעו בגישה שונה (למרות שחשקן אחד כמעט והרס להם), וזה השתלם להם כי ברגע שהם התעסקו בכדורגל הם גם ניצחו, את שלב הבתים הם עברו מהמקום השני עם ניצחון והפסד, בחצי הגמר ניצחו משחק קשה, ובגמר זה הלך להם די בקלות עם ניצחון קליל שנתן להם זכייה אחרי המון זמן. ברכות!!

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות!

דירוג סופי
1. גולדה מקום ראשון
2. הבצקים מקום שני
3. SDV מקום שלישי
4. FC Atletico Medellin
5. MACALLAN Football Club
6. F.C Juniors 07

מבקיעים

מבשלים