אליפות מרכזי הצעירים :  שלב הבתים של אליפות גמר מרכזי הצעירים   דימונה     יום ד,08/08/18   23:45 - 20:00
מהלך המשחקים
  סיקורי המשחקים

דרבי בין האדום לירוק נגמר בניצחון של האדום
אילת מנצחת משערים של אלעד ודניאל , בהחלט ניצחון חשוב שנותן מקדמה לקראת המפגש של כל אחת מהקבוצות נגד הקבוצה הביתית דימונה.
דימונה הביתית פותחת עם ניצחון
דימונה מנצחת במשחק הפתיחה שלה משערים של ישראל ומאיר ביסמוט


משחק הפתיחה של בית ד שוחק בין מרכז הצעירים של קרית שמונה לבין מרכז הצעירים של טבריה. דקה- שער לקבוצת מרכז צעירים קרית שמונה. אליאב מלכה כבש את השער היחיד במשחק. שער יפהפה לחיבורים שהספיק לקבוצתו כדי לנצח במשחק.

משחק הביניים של בית ד שוחק בין טבריה לבין נצרת עילית. נצרת הגיעה באיחור אך הגיע רגע לפני שריקת הפתיחה, טבריה במשחק. השני הערב. שער לקבוצת מרכז צעירים טבריה של אורי פרגון שער לקבוצת מרכז צעירים טבריה. בני ביטון הכפיל את התוצאה עבור קבוצתו. שער לקבוצת מרכז צעירים נצרת עילית של אביאל בוזגן. שער נהדר בחמש הדקות האחרונות מצמק את התוצאה. שער לקבוצת מרכז צעירים נצרת עילית. ארתור קבע את תוצאת המשחק עם שער שוויון דרמטי בדקה האחרונה במשחק.

משחק הנעילה של שלב הבתים שוחק בין נצרת עילית לבין קריית שמונה. קריית שמונה ממוקמת במקום הראשון בבית, נצרת עילית תנסה להפתיע. שער לקבוצת מרכז צעירים קרית שמונה של אלעד גולני. בעיטה נהדרת שמכניעה את שוער היריבה. שער לקבוצת מרכז צעירים קרית שמונה של אלעד גולני. שער מקרוב בפס לפינה. שער לקבוצת מרכז צעירים קרית שמונה של שלומי דנינו שער לקבוצת מרכז צעירים נצרת עילית. שער מצמק בדקה האחרונה שהכניס את הבית למתח אך הזמן נגמר והקבוצה לא הספיקה לכבוש שער נוסף במשחק.
סיכום המפגש
יום רביעי, חגיגת כדורגל בדימונה עם מגוון רחב של מרכזי צעירים מקצוות הארץ, חווית כדורגל אמיתית עם אהבת חינם של הקבוצות אחת לשנייה בדיוק כמו בסרטים.

שאפו לכל הקבוצות על כדורגל הוגן, כבוד הדדי אחד לשני וספורטיביות מתחילת המשחק הראשון בבתים ועד השנייה האחרונה של משחק הגמר.

הרבה דרמות, הרבה שערים , הרבה שמחה לקבוצות המנצחות והרבה עצב לקבוצות שהצליחו במפגשי המוקדמות ולא הצליחו במפגשי הגמר, אבל יסכימו כולם שהיה שווה להיות חלק מהחוויה.

הטורניר התחיל עם משחקי פתיחה מעניינים במגרש האימונים הסמוך לאיצטדיון בין טבריה לקרית שמונה ובין נתיבות לשלומי, 2 המשחקים נפתחו עם 2 תוצאות תיקו
במגרש אחד התוצאה הייתה 0:0 ובמגרש הסמוך 2:2, נראה שהטקטיקות שנראו במשחקי הפתיחה במונדיאל יושמו היטב גם אצל מאמני ושחקני המרכזים הצעירים.

חווית כדורגל נהדרת!!! תודה לכל הקבוצות ובמיוחד לכל מנהלי /רכזי קבוצות הצעירים שעמלו קשה כדיי להעמיד קבוצה ראוייה שתקח חלק בטורניר הגמר בדימונה
שהפכה לעיר שמארחת טורנירים איכותיים וגדולים של כדורגל.

קבוצות מרכזי צעירים שרוצות להמשיך בפעילות השוטפת בטורנירים שלנו ברחבי הארץ יכולים ליצור קשר עם המארגנים ונשמח לראותם במשפחת מדינת הכדורגל
במהלך השנה ולא רק באליפויות הנהדרות של מרכזי הצעירים.

תודה רבה למשרד פיתוח נגב /גליל על הבמה , על הכלים להצליח להרים כזאת אליפות טובה וספורטיבית.

דירוג המפגש

מבקיעים

מבשלים