מהלך האליפות
משחקי הכרעה - גמר ארצי
רבע גמר,חצי גמר וגמר
משחקי הכרעה
יום חמישי,21/12/2017  21:30-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 מתנות  אלופי הארץ
2 העגלות מילואים  אלופי מחוז הצפון
3 מ.ס נעולים  אלופי המרכז
3 בטיח  אלופי השפלה
שלב בתים - גמר אליפות ארצי
הגרלה.6 בתים של 3 קבוצות.ראשונה מכל בית עולה אוטומטית+2 סגניות עם המאזן הטוב ביותר.
שלב שלישי מחוז מרכז
כל קבוצה משובצת לפי מיקומה בשלב השני.2 הקבוצות שעולות לגמר המפגש עולות לגמר הארצי.קבוצה אשר תתנהג לא כנדרש תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
גמר מחוז מרכז 3
יום רביעי,13/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 סלסאו קלנסווה  ממשיכים לשלב הבא
1 מתנות  ממשיכים לשלב הבא
גמר מחוז מרכז 2
יום שלישי,12/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  עולים לגמר הארצי
2 הטווסים  עולים לגמר הארצי
גמר מחוז מרכז 1
יום ראשון,10/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 חור בקונדום  עולים לגמר הארצי
2 החלשים  עולים לגמר הארצי
שלב שלישי - גמר לוד
כל קבוצה משובצת לפי מיקומה בשלב השני.זוכת כל מפגש עולה לגמר הארצי.קבוצה אשר תתנהג לא כנדרש תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
גמר לוד בית 1
יום חמישי,14/12/2017  20:15-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בטיח  ממשיכים לשלב הבא
1 מ.ס. גן הירדן  ממשיכים לשלב הבא
גמר לוד בית 2
יום חמישי,07/12/2017  20:15-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
1 האשדודים  ממשיכים לשלב הבא
שלב שלישי - מחוז השפלה
כל קבוצה משובצת לפי מיקומה בשלב השני.זוכת המפגש עולה לגמר הארצי.קבוצה אשר תתנהג לא כנדרש תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
גמר מחוז השפלה
שבת,09/12/2017  20:15-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 העגלקטיקוס  ממשיכים לשלב הבא
2 מועדון ספורט פולישוק  ממשיכים לשלב הבא
שלב שלישי - מחוז הצפון
כל קבוצה משובצת לפי מיקומה בשלב השני.3 קבוצות עולות לגמר הארצי.קבוצה אשר תתנהג לא כנדרש תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
גמר מחוז צפון
יום רביעי,13/12/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 העגלות מילואים  עלו לגמר הארצי
2 Zenit Nord-2  עלו לגמר הארצי
3 בית לוינשטיין  עלו לגמר הארצי
שלב שלישי - גמר מחוז שרון
הקבוצות משובצות לפי מיקומן בשלב השני.2 העולות לגמר עולות לגמר הארצי.קבוצה שהתנהגותה לא תהיה מקובלת תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
גמר מחוז שרון
יום שני,11/12/2017  20:15-22:45  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 מ.ס נעולים  עוברת לשלב הבא
1 All in united  עוברת לשלב הבא
גמר איזורי - מחוז הדרום
כל קבוצה משובצת לפי מיקומה בשלב הראשון.זוכת המפגש עולה לגמר הארצי. קבוצה אשר תתנהג לא כנדרש תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
שלב שני מחוז מרכז
הקבוצות משובצות לבתים לפני מיקומן בשלב הראשון.כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 2 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השלישי. אותו מפגש יש משחק גמר ומשחק 5/6 אם הקבוצות רוצות. במידה וקבוצה תורחק עקב בעיית משמעת,קבוצה הוגנת תעלה במקומה. 8 בתים* 2 עולות=16 קבוצות+ 2 קבוצות הוגנות
בית 5
יום חמישי,07/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 סלסאו קלנסווה  ממשיכים לשלב הבא
2 קלישר FC  ממשיכים לשלב הבא
בית 8
יום רביעי,06/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הטווסים  ממשיכים לשלב הבא
בית 7
יום שלישי,05/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  מקום ראשון
1 מתנות  מקום שני
בית 6
יום ראשון,03/12/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 חור בקונדום  ממשיכים לשלב הבא
2 הפועל קטלוניה  ממשיכים לשלב הבא
בית 4
יום חמישי,30/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
בית 3 דרג בינוני
יום רביעי,29/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
1 los pollos hermanos  ממשיכים לשלב הבא!
2 Tsunami Israel  ממשיכים לשלב הבא!
בית 2
יום שלישי,28/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
בית 1 דרג בינוני
יום ראשון,26/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC Atletico Medellin  ממשיכים לשלב הבא
2 soccer souls community  ממשיכים לשלב הבא
שלב שני לוד
הקבוצות משובצות לפי מיקומן בשלב הראשון.קבוצה שלא מתאימה מבחינת התנהגות תורחק ובמקומה תעלה קבוצה הוגנת
בית 4
יום חמישי,30/11/2017  20:15-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
בית 3
יום שלישי,28/11/2017  20:15-23:45  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
בית 2
יום שני,27/11/2017  20:15-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 xxx1  עולים לשלב הבא
1 בוננזה  עולים לשלב הבא
3 מכביי טוטו בריל  עולים לשלב הבא
מפגש 1
שבת,25/11/2017  20:00-23:35  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בני בית צפפה  ממשיכים לשלב הבא
2 A.C PATTAYA  ממשיכים לשלב הבא
2 מ.ס. גן הירדן  ממשיכים לשלב הבא
שלב שני - מחוז השפלה
הקבוצות משובצות לבתים לפני מיקומן בשלב הראשון.כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השלישי. אותו מפגש יש משחק גמר (מותנה באי רצון הנושרות במשחק 5/6) ומשחק 3/4. במידה ויש משחק 5/6,רצון של 2 הקבוצות,קבוצות הגמר יבעטו פנדלים לקביעת מקום 1-2. במידה וקבוצה תורחק עקב בעיית משמעת,קבוצה הוגנת תעלה במקומה
בית 2
יום שני,04/12/2017  20:15-23:30  מגרש כדורגל עירוני, מודיעין
לגלרית המפגש
1 העגלקטיקוס  ממשיכים לשלב הבא
2 העגלות מהקריות  ממשיכים לשלב הבא
2 אוהדי בית"ר ירושלים  ממשיכים לשלב הבא
בית 1
שבת,02/12/2017  20:15-23:30  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
1 ריאל רחובות  עולים לשלב הבא
2 Hodash City  עולים לשלב הבא
3 מועדון ספורט פולישוק  עולים לשלב הבא
שלב שני - מחוז צפון
הקבוצות משובצות לבתים לפני מיקומן בשלב הראשון.כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 2 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השלישי. במידה וקבוצה תורחק עקב בעיית משמעת,קבוצה הוגנת תעלה במקומה
בית 2
יום רביעי,06/12/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן דור  עלו לגמר הצפון
1 חוטבי הקריות  עלו לגמר הצפון
בית 3
יום חמישי,30/11/2017  20:15-23:32  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 העגלות מילואים  עלו לגמר הצפון
1 הפועל אכסאל  עלו לגמר הצפון
בית 1
יום רביעי,29/11/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בית לוינשטיין  עלו לגמר הצפון
2 Zenit Nord-2  עלו לגמר הצפון
שלב שני מחוז שרון
הקבוצות משובצות לבתים לפני מיקומן בשלב הראשון.כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השלישי. אותו מפגש יש משחק גמר (מותנה באי רצון הנושרות במשחק 5/6) ומשחק 3/4. במידה ויש משחק 5/6,רצון של 2 הקבוצות,קבוצות הגמר יבעטו פנדלים לקביעת מקום 1-2. במידה וקבוצה תורחק עקב בעיית משמעת,קבוצה הוגנת תעלה במקומה
בית 2
יום שני,04/12/2017  20:15-22:45  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 xxx1  הזוכה של הערב
2 All in united  מקום שני
3 אסא בן גוריון  עולה מהמקום השלישי
בית 1
יום שני,27/11/2017  21:00-23:45  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 אימפריית השמש  מקום ראשון ממשיכה לשלב הבא
2 מ.ס נעולים  מקום שני ממשיכה לשלב הבא
3 FC ל`אקיפ  מקום שלישי ממשיכה לשלב הבא
שלב ראשון מחוז מרכז
לפני כל מפגש תתקיים הגרלה במגרש כדי לקבוע את הבתים. כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השני. אותו מפגש יש משחק גמר (מותנה באי רצון הנושרות במשחק 5/6) ומשחק 3/4. במידה ויש משחק 5/6,רצון של 2 הקבוצות,קבוצות הגמר יבעטו פנדלים לקביעת מקום 1-2. בשלב זה יבחרו מכלל הקבוצות אשר לא העפילו לשלב השני 4 קבוצות הוגנות שיעלו לשלב הבא. קבוצה בדרגים אשר לא תתאים לדרג שאושר לה,תתחזק,תועבר למפגשים הרגילים בשלב השני!!.קבוצה אשר לא תתנהג בצורה טובה,תורחק ובמקומה תיבחר קבוצה הוגנת
בית 15 דרג בינוני
שבת,25/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Hercules  ממשיכים לשלב הבא
2 Partisan B  ממשיכים לשלב הבא
3 MDN F.C  ממשיכים לשלב הבא
בית 13 דרג בינוני
יום רביעי,22/11/2017  20:45-23:45  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Tsunami Israel  מעפילים לשלב הבא
2 המהנדסים  מעפילים לשלב הבא
2 The Cohens  מעפילים לשלב הבא
4 los pollos hermanos  מעפילים לשלב הבא
בית 12
יום שלישי,21/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל קטלוניה  ממשיכים לשלב הבא
2 SENIORS  ממשיכים לשלב הבא
3 פיליפ לאון FC  ממשיכים לשלב הבא
בית 11 דרג בינוני
יום ראשון,19/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 לכיף  העפילה לשלב הבא
1 FC Atletico Medellin  ממשיכים לשלב הבא
3 כח צביקה הדור הבא  ממשיכים לשלב הבא
בית 9 ליגת דבש
יום חמישי,16/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 עירוני טקסס  ממשיכים לשלב הבא
2 SHANTI CITY  ממשיכים לשלב הבא
3 ריינבול תל-אביב  ממשיכים לשלב הבא
בית 8
יום רביעי,15/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ZENIT  מעפילם לסיבוב הבא
2 חור בקונדום  מעפילם לסיבוב הבא
3 החברים של קפויה  מעפילים לסיבוב הבא
בית 7
יום שלישי,14/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 masters of the game  מקום ראשון
2 הפועל דוזף  מקום שני
3 הטווסים  מקום שלישי
בית 6
יום ראשון,12/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 היאבשים  מעפילים לסיבוב הבא
2 F.C Juniors 07  מעפילים לסיבוב הבא
3 הפרויקט של סימו  מעפילים לסיבוב הבא
בית 5
שבת,11/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 דוקטור סוס   ממשיכים לשלב הבא
2 אפרוחי רמת גן  ממשיכים לשלב הבא
3 Ultimate Team United  ממשיכים לשלב הבא
בית 4 ליגת דבש
יום חמישי,09/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 TIKI TAKA  ממשיכים לשלב הבא
2 אריות הרצליה  ממשיכים לשלב הבא
3 SHANTI UNITED  ממשיכים לשלב הבא
בית 3
יום רביעי,08/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 החלשים  ממשיכים לשלב הבא
2 מ.ס הכנסה  ממשיכים לשלב הבא
3 מועדון שטכמא"ז  ממשיכים לשלב הבא
בית 2
יום שלישי,07/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
2 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
3 סלסאו קלנסווה  ממשיכים לשלב הבא
בית 1 דרג בינוני
יום ראשון,05/11/2017  20:15-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 פוקס יונייטד  מעפילים לשלב הבא
2 soccer souls community  מעפילים לשלב הבא
2 הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים  מעפילים לשלב הבא
שלב ראשון - מחוז צפון
לפני כל מפגש תתקיים הגרלה במגרש כדי לקבוע את הבתים. כל בית משוחק כמו טורניר רגיל כאשר 3 קבוצות מכל מפגש ממשיכות לשלב השני. אותו מפגש יש משחק גמר (מותנה באי רצון הנושרות במשחק 5/6) ומשחק 3/4. במידה ויש משחק 5/6,רצון של 2 הקבוצות,קבוצות הגמר יבעטו פנדלים לקביעת מקום 1-2. במידה ותורחק קבוצה עקב התנהגות לקויה,תעלה במקומה קבוצה הוגנת
בית 4
יום רביעי,22/11/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 הצפרדעים  עלו לשלב הבא
2 נהריה הירוקה - ש.לרנר  עלו לשלב הבא
3 ZENIT NORD  עלו לשלב הבא
בית 3
יום רביעי,15/11/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 פטישי הפריפריה  עלו לשלב הבא
2 Zenit Nord-2  עלו לשלב הבא
3 און גל - יונדאי מיצובישי  עלו לשלב הבא
בית 2
יום חמישי,09/11/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן דור  עלו לשלב הבא
2 חוטבי הקריות  עלו לשלב הבא
3 FIFA94  עלו לשלב הבא
בית 6
יום רביעי,08/11/2017  20:15-23:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 פוש פול  ממשיכים לשלב הבא
3 מ.כ. בני-יעבץ  ממשיכים לשלב הבא
3 Buca  ממשיכים לשלב הבא