מהלך האליפות
גמר ארצי-שלב הבתים
שלב הבתים 3 קבוצות שובצו לפי טבלה.2 קבוצות עולות לרבע הגמר מכל בית.סה"כ עולות 8 קבוצות.
בית ד
יום חמישי,20/11/2014  20:00-21:45  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 התקפה אחרונה  ממשיכים לרבע הגמר
2 פיליפ לאון FC  ממשיכים לרבע הגמר
בית ג
יום חמישי,20/11/2014  20:00-21:45  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכים לרבע הגמר
2 F.C wolves   ממשיכים לרבע הגמר
בית ב
יום חמישי,20/11/2014  20:00-21:45  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Black Mamba  ממשיכים לרבע הגמר
2 הפרויקט של סימו  ממשיכים לרבע הגמר
בית א
יום חמישי,20/11/2014  20:00-21:45  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בוגרשוז יונייטד  ממשיכים לרבע הגמר
2 נגרים ב`  ממשיכים לרבע הגמר
רבע גמר ארצי
8 קבוצות,4 משחקים.כל קבוצה מנצחת עולה לחצי הגמר.
משחק 4
יום חמישי,20/11/2014  22:00-22:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C wolves   ממשיכים לחצי הגמר
משחק 3
יום חמישי,20/11/2014  22:00-22:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 פיליפ לאון FC  ממשיכים לחצי הגמר
משחק 2
יום חמישי,20/11/2014  22:00-22:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 נגרים ב`  ממשיכים לחצי הגמר
משחק 1
יום חמישי,20/11/2014  22:00-22:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  ממשיכים לחצי הגמר
חצי גמר ארצי
2 משחקי חצאי הגמר,המנצחת עולה לגמר
חצי גמר 2
יום חמישי,20/11/2014  23:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  ממשיכים לגמר של הגמר הארצי
חצי גמר 1
יום חמישי,20/11/2014  23:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C wolves   ממשיכים לגמר של הגמר הארצי
גמר האליפות
הגמר הארצי
גמר האליפות
יום חמישי,20/11/2014  23:30-23:55  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  אלופת אליפות כדורגל הוגן לשנת 2014
שלב שלישי מרכז
סה"כ 12 קבוצות,2 מפגשים של 6 קבוצות.3 קבוצות מכל מפגש עולות לגמר הארצי+2קבוצות הוגנות.בגמר הארצי 8 נציגות למחוז מרכז
מפגש 2
יום רביעי,12/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Black Mamba  ממשיכים לגמר הארצי!
2 F.C Juniors 07  ממשיכים לגמר הארצי!
3 התקפה אחרונה  ממשיכים לגמר הארצי!
6 ריאל גרמניה  ממשיכים לגמר הארצי!
מפגש 1
יום שלישי,11/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בוגרשוז יונייטד  עלו לגמר הארצי
1 הגילגל  עלו לגמר הארצי
3 נגרים ב`  עלו לגמר הארצי
שלב שני צפון
מפגש של 6 קבוצות כאשר הזוכה עולה לגמר הארצי
מפגש 1
יום שלישי,04/11/2014  20:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 F.C wolves   עלו לגמר הארצי
שלב שני ירושלים
מפגש של 4 קבוצות כאשר הזוכה עולה לגמר הארצי
שלב שני
יום שני,10/11/2014  19:45-22:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 פיליפ לאון FC  ממשיכים לגמר הארצי
שלב שני שרון
הזוכה של שלב שני עולה לגמר הארצי.
שלב שני
יום ראשון,02/11/2014  20:00-23:00  שפירא סינטטי נתניה, נתניה
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  עלו לגמר הארצי
שלב שני מרכז
הזוכה של כל מפגש ממשיכה לשלב השלישי=10 קבוצות+ 2 קבוצות הוגנות שיבחרו ע"י המערכת. השיבוץ לפי הטבלה שפורסמה בדף האליפות.
מפגש 10
שבת,08/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Black Mamba  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 9
יום חמישי,06/11/2014  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ריאל גרמניה  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 8
יום חמישי,06/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מכבי גבעת שמואל  עלו לשלב הבא
מפגש 7
יום רביעי,05/11/2014  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בטיח  עלו לשלב הבא
מפגש 6
יום רביעי,05/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
מפגש 5
יום שלישי,04/11/2014  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מ.ס קשישים  עולים לשלב הבא
מפגש 4
יום שלישי,04/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
מפגש 3
יום שני,03/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 2
יום ראשון,02/11/2014  20:00-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגילגל  ממשיכה לשלב הבא
מפגש 1
יום ראשון,02/11/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בוגרשוז יונייטד  ממשיכים לשלב הבא!
שלב ראשון צפון
12 קבוצות,2 מפגשים.עולות 2 קבוצות וקבוצה הוגנת מכל מפגש.2 מפגשים.
מפגש 2
יום שלישי,28/10/2014  20:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  עלו לשלב הבא
1 ZENIT NORD  עלו לשלב הבא
3 נהריה הירוקה - ש.לרנר  עלו לשלב הבא
מפגש 1
יום שלישי,21/10/2014  20:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 F.C wolves   עלו לשלב הבא
2 ITALIA  עלו לשלב הבא
4 עקיצה מתוקה  עלו לשב הבא
שלב ראשון ירושלים
השלב הראשון של האליפות- חלוקה לבתים של 4 קבוצות. שיבוץ עצמי על בסיס מקום פנוי. הזוכה בכל מפגש עולה שלב+ הקבוצה ההוגנת.
מפגש 3
יום שני,03/11/2014  19:45-22:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 פיליפ לאון FC  עברו לשלב הבא
מפגש 2
יום שני,27/10/2014  19:45-22:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 הר גילה  עברו לשלב הבא
מפגש 1
יום שני,20/10/2014  19:45-22:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 עסקני ירושלים  ממשיכה לשלב הבא
שלב ראשון שרון
השלב הראשון של האליפות- חלוקה לבתים. שיבוץ עצמי על בסיס מקום פנוי. 2 קבוצות עולות מכל מפגש ובנוסף הקבוצה ההוגנת מכל מפגש. 12 קבוצות בסה"כ.
מפגש 2
יום ראשון,26/10/2014  20:00-23:00  שפירא סינטטי נתניה, נתניה
לגלרית המפגש
1 אריות תל חי  עלו לשלב הבא
1 סלסאו קלנסווה  עלו לשלב הבא
5 גולדפרב זליגמן  עלו לשלב הבא
מפגש 1
יום ראשון,19/10/2014  20:00-23:00  שפירא סינטטי נתניה, נתניה
לגלרית המפגש
1 העגלות מילואים  עלו לשלב הבא
2 הפרויקט של סימו  עלו לשלב הבא
5 good טים  עלו לשלב הבא
שלב ראשון מרכז
השלב הראשון של האליפות - חלוקה לבתים. שיבוץ עצמי על בסיס מקום פנוי. 2 קבוצות עולות מכל מפגש ובנוסף הקבוצה ההוגנת מכל מפגש,תיבחר ע"י המערכת, ממשיכות לשלב שני בהתאם לטבלת השיבוץ לשלב השני. סה"כ 120 קבוצות.
מפגש 20
שבת,01/11/2014  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Black Mamba  ממשיכים לשלב הבא!
2 הפועל ירמוט  ממשיכים לשלב הבא!
3 masters of the game  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 19
יום חמישי,30/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 אקונה מטטה  ממשיכים לשלב הבא!
2 SENIORS  ממשיכים לשלב הבא!
3 מ.ס קשישים  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 18
יום חמישי,30/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 SHANTI CITY  ממשיכים לשלב הבא
3 כוכבי גן הירדן  ממשיכים לשלב הבא
5 אריות הרצליה  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 17
יום רביעי,29/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 קלישר FC  ממשיכה לשלב הבא
2 קהילות פתח-תקוה  ממשיכה לשלב הבא
4 Galaxy FC  ממשיכה לשלב הבא
מפגש 16
יום רביעי,29/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בטיח  עלו לסיבוב הבא
2 העגלות מהקריות  עלו לסיבוב הבא
3 FC Hangover  עלו לסיבוב הבא
מפגש 15
יום שלישי,28/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 נגרים  ממשיכה לשלה הבא
2 מכבי גבעת שמואל  ממשיכה לשלב הבא
6 Total Football Ashdod  ממשיכה לשלב הבא
מפגש 14
יום שלישי,28/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ZENIT  עלו לסיבוב הבא
2 כישרון מבוזבז  עלו לסיבוב הבא
3 FC cafe central  עלו לסיבוב הבא
מפגש 13
יום שני,27/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Power  ממשיכים לשלב הבא
2 רובינשטיין f.c  ממשיכים לשלב הבא
6 FC Casa  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 12
יום ראשון,26/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ירמוטסס  עלו לשלב הבא
2 F.C Juniors 07  עלו לשלב הבא
3 אשטרום  עלו לשלב הבא
מפגש 11
יום ראשון,26/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ראשון פח  ממשיכים לשלב הבא
2 FC Alliance  ממשיכים לשלב הבא
3 אתלטיקו חומוס  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 10
שבת,25/10/2014  15:45-18:45  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא!
2 ג`ובניקי הכדורגל.  ממשיכים לשלב הבא
5 תניני אפעל   ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 9
יום חמישי,23/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 עוואנטה  עולים לסיבוב הבא
2 נגרים ב`  עולים לסיבוב הבא
4 אתלטיקו בת ים  עולים לסיבוב הבא
מפגש 8
יום חמישי,23/10/2014  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 אתלטיקופל  ממשיכים לשלב הבא!
2 בני טקסס  ממשיכים לשלב הבא!
5 TIKI TAKA  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 7
יום רביעי,22/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכה לשלה הבא
2 los pollos hermanos  ממשיכה לשלב הבא
4 מ.ס אבו-זקן  ממשיכה לשלב הבא
מפגש 6
יום רביעי,22/10/2014  19:45-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 צונאמי ישראל  ממשיכים לשלב הבא!
2 Atletico Samurai  ממשיכים לשלב הבא!
5 Carnivores Lod  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 5
יום שלישי,21/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מ.ס. אורים  עלתה לשלב הבא
2 Vatos Lokos  עלתה לשלב הבא
3 Nes Rehovot  עלתה לשלב הבא
מפגש 4
יום שלישי,21/10/2014  19:45-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בוגרשוז יונייטד  ממשיכים לשלב הבא!
2 הפועל דוזף  ממשיכים לשלב הבא!
3 river  ממשיכים לשלב הבא!
מפגש 3
יום שני,20/10/2014  19:45-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 התקפה אחרונה  ממשיכים לשלב הבא
2 ריאל גרמניה  ממשיכים לשלב הבא
5 ARMANY צפון חולון  ממשיכים לשלב הבא
מפגש 2
יום ראשון,19/10/2014  19:45-23:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מכבי מבזבזי זמן  ממשיכה לשלה הבא
2 יהלומים לנצח  ממשיכה לשלב הבא
5 כוח צביקה  ממשיכה לשלב הבא
מפגש 1
יום ראשון,19/10/2014  19:45-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגילגל  עולים לשלב הבא
2 מועדון (ספורט) הפורום  עולים לשלב הבא
3 לה רוחה  עולים לשלב הבא
דירוג סופי
1.
קבלו את האלופה לשנת 2014
2.
נציגת מחוז צפון,היא הסגנית של האליפות
 
תקצירים
גמר האליפות
20/11/2014 23:30-23:55 קרית שלום
2 הקבוצות המדהימות שהגיעו לגמר ממחוז השרון והצפון. המשחק היה ברמה גבוהה שבסיומו הפרויקט של סימו,היא הזוכה של האליפות. כל הכבוד לקבוצות!

הצג/הסתר את כל התקצירים
20/11/2014 23:00-23:30 קרית שלום
הפרויקט של סימו עוצרת את נציגת מחוז ירושלים פיליפ לאון כדי להמשיך לגמר הארצי

20/11/2014 23:00-23:30 קרית שלום
קבוצת FC WOLVES מצליחה להתגבר על נציגת מחוז מרכז שהגיעה עד לחצי הגמר. כל הכבוד לנגרים ב על הופעה חלומית באליפות

20/11/2014 22:00-22:30 קרית שלום
התקפה אחרונה מסיימים כאמור אליפות נהדרת. בראשות גל קיפר שומרים על ערכי המדינה ומצליחים גם להגיע רחוק באליפות - שאפו. וולבס עולים לחצי הגמר אחרי תצוגת כדורגל נהדרת, כנראה שחיכו למעמד הזה כדי להראות מה הם שווים והם מצליחים להראות זאת כאן.

20/11/2014 22:00-22:30 קרית שלום
לא הדרך האידאלית לקבל פיינליסטית, אבל הגוניורס מסיימים את דרכם באליפות ופיליפ לאון ממשיכים לשלב חצי הגמר וממתינים לפרויקט של סימו שעושים דרכם משכונת התקווה.

20/11/2014 22:00-22:30 בית דני
משחק על כל הקופה שבו קבוצה אחת תעלה בסיום המשחק לחצי הגמר. קבוצת הנגרים ב ממשיכה לחצי הגמר לאחר ניצחון משכנע.

20/11/2014 22:00-22:30 בית דני
משחק על כל הקופה. מתחילים את שלב הנוקאווט שבו המנצחת ממשיכה לשלב חצי הגמר. הפרויקט של סימו מנצחת כדי לעלות לחצי הגמר

20/11/2014 20:00-21:45 קרית שלום
ריאל גרמניה הם הקבוצה שמסיימת את דרכה באליפות בשלב הבתים של הגמר הארצי. רוסלן הגיע לחזק את החלק האחורי, ולמרות תצוגה לא רעה שלו והנוכחות של אור בן חור בשעה הקבוצה ספגה שערים. מהצד השני לולי ועומר לא הצליחו לסייע לקבוצה לכבוש. הקבוצה מסיימת דרך מכובדת ביותר באליפות - כל הכבוד על ההישג! התקפה אחרונה מסיימים במקום הראשון בבית אחרי 6 נצחונות ו-0 שערי חובה בשלב הבתים, משחק חכם הביאו לשני נצחונות על קבוצות חזקות והקבוצה ממשיכה לשלב רבע הגמר, שם כנראה שהעייפות הכריעה והמסע הנהדר שלהם מסתיים גם הוא - הרבה כבוד בכתום! פיליפ לאון ממשיכים איתנו לשלב הבא, וגם מגיעים לשלב חצי הגמר שם פוגשים את זוכת הערב ומפסידים אחרי פייט ראוי בהחלט. פנדל דקה לסיום יכל לשנות את פני הדברים אבל בכדורגל כמו בכדורגל - הכל יכול לקרות. כבוד לאלון וחבורתו!

20/11/2014 20:00-21:45 קרית שלום
קבוצת גבעת שמואל הלא הם גבעת בטיח שהגיעו בהרכב חזק אבל לא הכל התחבר להם הערב והם לא מגיעים למשחק המכריע מול הג'וניורס כאשר תיקו היה משאיר אותם בתמונה. בסך הכל הקבוצה הגיעה אלינו על תקן ההוגנת ועל כך מגיע הכבוד אחרי המסע המכובד! הגוניורס ממשיכים לשלב הבא מן המקום הראשון אחרי יכולת בינונית במשחק הראשון אבל השתפרות במשחק השני עולים מן המקום הראשון אחרי נצחון משכנע על בטיח. קבוצת הוולבס ממשיכים הלאה משלב הבתים מן המקום השני אחרי ששמטו יתרון פעמיים, אבל אנו כבר יודעים את העתיד ויודעים שהקבוצה הגיעה עד לגמר הגדול ועשו טורניר פנטסטי מכל הבחינות -קבוצה ראויה בהחלט כל הכבוד לכם, שמחנו שהגעתם!

20/11/2014 20:00-21:45 בית דני
יופי של בית ומתח. אנו נפרדים בצער מקבוצת עסקני ירושלים שנבחרה לקבוצה ההוגנת של מחוזות ירושלים,נתניה והצפון. בתאר מצבה וסיימו ממשיכים לרבע הגמר

20/11/2014 20:00-21:45 בית דני
על חודו של גול נקבע גורל הקבוצות אנו נפרדים מקבוצת הגלגל שהגיע עד למעמד מכובד זה ללא גלגלי הצלה

12/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
טורניר שלב שלישי של אליפות אבי כהן מביא כדורגל ברמה גבוהה וכמה מהקבוצות הטובות שיודע המחוז,הטורניר מתנהל בצורה חלקה למעט מקרה בודד בשלב הבתים. המפגש מתנהל בנוכחותם של מנהל מחוז המרכז ותומר טלמור האגדי שבא להרגיש קצת דשא ועל הדרך גם עזר במלאכת הניהול - תודה רבה על העזרה! זוכת הערב היא בלק ממבה, באופן כולל הציגו את הכדורגל הטוב ביותר הערב והזכייה מגיעה להם. עוז שולט ביד רמה בחבורה וההתנהגות, כמו היכולת - תענוג. שאפו! גבעת בטיח של חמו היו שותפים באירוע הבודד שהעיב על הערב. עם זאת ביכולת לא רעה מצליחים לעלות מהבתים מן המקום הראשון על חשבון גלבוע החזקים, אך לאחר מכן נכשלו פעמיים בחצי הגמר ובמשחק 3\4 כדי להשלים את ההישג. התקפה אחרונה של גל קיפר, עלו על תקן הקבוצה ההוגנת. הקבוצה אמנם לא בהופעה מבריקה אבל עם הרבה קיפר בהגנה, הרבה גיא בהתקפה, והרבה אופי וסדר בקבוצה מצליחים להתרומם במשחק 3\4 ולנצח כדי לעלות לגמר הארצי, כל הכבוד! גלבוע בילו היו שותפים גם הם לאירוע הבודד שפגע בספורטיביות של הערב, כמו במקרה של בטיח גם מהם לא מצופה. מבחינת יכולת הגלבוע הציגו יכולת טובה בשלב הבתים, חוסר יציבות לא ברורה בהגנה הביאה למצב שממנו קשה לחזור - פיגור של שלושה שערים. הגוניורס של עודד ברדא הגיעו עד הלום ללא גלגלי הצלה והציגו יכולת טובה עם הרבה אופי לאורך הערב, עודד עולה לחילוף מנצח בשלב חצי הגמר כדי לנצח את המשחק ולהבטיח עליה לגמר הגדול. ריאל גרמניה ללא כוכב הקבוצה אור בן חור שנפצע באימון הנבחרת. אור שהציג יכולת פנומנלית בשלב השני של האליפות היה חסרובמקומו עמד עדי פרחן בשער. למרות שעומר ולולי היו נוכחים הקבוצה ללא חילופים התקשו במשחק השני מול בלק ממבה החזקים ולא מצליחים לעבור את שלב הבתים. למרות זאת מתכבדים בכרטיס הקבוצה ההוגנת של הערב ונראה אותם בגמר הגדול. סופש נעים לכולם!

11/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
מפגש ראשון מתוך שניים של השלב השלישי במחוז מרכז. יופי של מפגש היה לנו ואין לנו על מה להתלונן. מ.ס. קשישים היום לא הצליחו להציג את יכולתם הרגילה, אך אין זה גורע מהם את ההישג שהגיעו עד לשלב השלישי באליפות.כל הכבוד חברים!. מכבי גבעת שמואל של יונתן מגיעים גם הם לשלב השלישי באליפות,אך גם הם כמו הקשישים, נעצרים בשלב זה.הם סיימו את הערב עם ניצחון מתוק.כל הכבוד על ההישג!. קבוצת פאוואר היום לא הייתה הקבוצה שהיינו רגילים לראותם.הקבוצה הגיעה ללא חולצות וגם במשחק האחרון היה מקרה שחבל שקרה. בסך הכל אנו נהנים לראות את הקבוצה המצויינת הזאת של עמית.קורה. נגרים ב עולים לשלב השלישי לאחר שנבחרה כקבוצה ההוגנת.הם לוקחים את ההזדמנות בשתי ידיים כדי להגשים חלום עם עלייה לגמר הארצי.כל הכבוד!. קבוצת בוגרשוז עשו את הדרך הקשה עד שעלו לגמר הארצי עם ניצחון בחצי הגמר בפנדלים. בקשה קטנה לי ישראל,אם שוער מעמיד חומה ועומד על הקורה,תהיה הוגן להמתין לו ואל תנצל את זה.מעבר לזה הישג אדיר לחברים שמצליחים לעלות כאשר שחקן שדה עומד בשערם כבר טורניר שני!. קבוצת הגילגל,היא הקבוצה המפתיעה מבחינתי.אין בקבוצה כוכבים,אבל שם הרבה לב ונשמה.הקבוצה כמו תפוז נסחטת כדי להשיג תוצאות והם גם מצליחים לעלות לגמר הארצי. כל הכבוד לכל הקבוצות שהשתתפו אתמול.בהצלחה לעולות בגמר הארצי!.

10/11/2014 19:45-22:15 בית וגן
אליפות משרד התרבות והספורט שלב שני, ירושלים. הגיעו ליום ההכרעה בירושלים 4 הקבוצות הטובות בירושלים. קבוצת פיליפ ליאון שבשלב הקודם גימגמו מעט הגיעו אתמול בהרכב מלא ופשוט לא הותירו סיכוי לאף קבוצה על ידי הגנה מעולה ושוער מצויין שלא ספג שער אחד אתמול, והתקפה מעולה בהנהגתו של בר המטוס. עסקני ירושלים אשר נתנו אליפות מצויינת בהנהגתו של נס הציגו יום בינוני של הספיק. הר גילה, והנחשים נשארו עם המחמאות. בהצלחה לפיליפ ליאון באליפות הארצית. שבוע טוב.

08/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
המפגש האחרון של השלב השני מציב לנו רף גבוה מבחינת רמת הכדורגל שראינו במגרש. הרמה הגבוהה לא הפריע לשטף המשחק וכל אלפי האוהדים הצליחו להנות מכדורגל משובח. קבוצת בלאק ממבה בראשות של עוז קאשי בשקט בשקט מצליחים להגיח מתחתית הטבלה עד לזכייה מתוקה והכרטיס לשלב הבא.תקחו את מה שדיברנו ברצינות ותראו שאין מי שיעצור אתכם!. הגלבוע סיימו כסגנית הערב,אך זה לא היה היום שלהם. הם התקשו ליצר מצבים,הם גם לא ספגו הרבה,רק 2 שערים, נראה שמשהו לא מתחבר, אבל זה הזוי שאני כותב ככה על הגלבוע והם סיימו כסגנית,זה מראה על העוצמה של הקבוצה הזאת.כל הכבוד!. גובניקי הכדורגל מגיעים למפגש בסגל מצומצם,פותחים את הערב בצרורות,אך ככל שחלפו הדקות העייפות השפיע על קבלת ההחלטות והטעויות התרבו.סיימו את הערב במקום השלישי,אבל איזה שיפור לטובה בהתנהגות.כל הכבוד,גל!. ירמוט הגיעו בסגל חסר לאחר פציעתו של עודד תלמי ושותפיו.הם נלחמו,שיחקו חזק כמו תמיד עד השניה האחרונה ובגלל זה הם מיוחדים.סיימו את הערב עם ניצחון מתוק לשיפור המורל.כיף לראותכם. אחרונים חביבים זאת הקבוצה המדהימה של עוז סיקרון.תמיד מוכן לעזור,תמיד הוגן על המגרש,תמיד יהיה ספורטיבי והוגן ותמיד כיף לראותו עם החיוך המבורך שלו. נכון הקבוצה לא הצליחה היום,אך גם שאבד להם הסיכוי במשחק האחרון מול בלאק ממבה,הם עלו ליתרון ראשונים והצליחו לגרום לגלבוע ולגובניקי הכדורגל לחלום על עלייה... עוז,תתרבה ואתמול. כל הכבוד לקבוצות שהגיעו לשחק כדורגל.הייתם מקסימים,השקעתם וראו את זה במגרש. כל הכבוד!

06/11/2014 20:00-23:30 בית דני
מתקרבים למפגש האחרון של השלב השני באליפות ע"ש אבי כהן, מפגש ברמה גבוהה שמתנהל יחסית בצורה חלקה. נועלי הטבלה הם לוס פולוס שחסרים כמה מהחברה הקבועים אך מגיעים עם חיזוקים, עם גיא בשער וקליין בשפיץ. היו קרובים בסוף לעליה לשלב הבא אבל הכדור נכנס ברשת הלא נכונה מבחינתם לקראת הסיום... ירמוטסס הם קבוצת הבת של ירמוט. בשילוב עם רעננה בנו קבוצה חזקה שעלו מן הבית מהמקום השני, בחצי הגמר התגברו על קלישר החזקים אבל בגמר הגנה לקויה סיימה את המירוץ מבחינתם. מס אורים חבורה חביבה בסך הכל שנכנסו במשחק חצי הגמר לפינות שלא מקובל להיכנס אליהם, היו שותפים למשחק היחידי הערב שלא זרם בצורה חלקה וחבל. עם זאת, רמת כדורגל גבוהה כמעט וסידרה להם כרטיס לגמר אחרי תצוגה טובה בשלב הבתים. ריאל גרמניה הם זוכת הערב עם עומר שיפמן שקורע רשתות וגל קרייס שהיה שם בדיוק בזמן, היו גם הם שותפים למשחק היחידי שלא זרם הערב וחבל, לא מצופה מחבורה שכזו. עם זאת התנהגו למופת בשאר הערב ובסך הכל עם יכולת טובה. קלישר החזקים סיימו את שלב הבתים במקום הראשון ואז פגשו בירמוטס, נכנסו לפיגור כפול בשלב יחסית מוקדם במשחק והתקשו לחזור. הקבוצה עם הכדורגל הקבוצתי ביותר הערב! באמת קבוצה נפלאה. נס רחובות של סתיו הציגו יכולת טובה בשלב הבתים, ואני אפילו מכיר אדם שהימר על זכייתם בטורניר אבל הייתה חסרה רגל מסיימת שתשים את הכדור ברשת, כך החבורה מסיימת את טורניר האליפות שלה. סופש נעים לעולם!

06/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
יום חמישי , פותחים את סוף השבוע עם טורניר מדהים כמו שרק קבוצות ליגת הדבש יכולות לספק. אנצל את ההזדמנות שבה טורניר של ליגת הדבש מקבל סיקור ואומר שזו חוויה שאין כמותה, כל קבוצה הוגנת יותר מהשנייה , והקבוצות ספורטיביות למהדרין , פשוט תענוג. גבעת שמואל מסיימת הערב במקום הראשון , החברה מגבעת שמואל רק צריכים להבין שהניצחון הוא לא העיקר , אלא הדרך בה אתה משחק . אתלטיקופל סיימו הערב במקום השני והמכובד בהחלט , היו כפסע מהדחה בשלב הבתים , אך התעוררות מאוחרת של שלומי הובילה אותם עד לגמר. טקסס , מסיימים במקום השלישי , וסיפקו שלב בתים נהדר שכלל שני ניצחונות , כבוד. טיקי טאקה , ויתרו על שער בחצי הגמר ובסוף הפסידו , אך זו קבוצה שלא הניצחון עומד בראש מעייניה אלא ההגינות והספורטיביות ועל כך אני מצדיע להם . אריות הרצליה - מסיימים במקום החמישי והמכובד לאחר ניצחון במשחק 5-6. שאנטי יונייטד - תענוג של קבוצה , באים כדי לשחק כדורגל ותו לא. החבורה של ליאור פשוט נהדרת , תענוג.

05/11/2014 20:00-23:30 בית דני
עוד ערב של כדורגל עבר על כוחותינו. טורניר ארוך ומותח היה לנו הערב שבסופו של דבר , כבעת בטיח מנצחת ועולה לשלב הבא. במקום הראשון - גבעת בטיח - שיחקו טוב הערב , ואלחר טורניר מותח הם מסיימים במקום הראשון ועולים לסיבוב הבא. במקום השני - שוורצגלבן - שיחקו נהדר היום והגיעו עד לגמר ורקם שם נעצרו , כל הכבוד חברה על מקום שני מרשים. במקום השלישי - xXx - שיחקו נהדר בשלב הבתים , בשלב חצי הגמר הגיעו עד לפנדלים שם הפסידו וסיימו במקום השלישי . במקום הרביעי - פורטונה - בבוקר קיבלו הודעה להגיע לטורניר , באו מוכנים ושיחקו מעולה ונעצרו רק בחצי הגמר , מקום רביעי מכובד . במקום החמישי - כישרון מבוזבז - היו קרובים לעלות לשלב חצי הגמר אך הפסד דרמטי לשוורצגלבן מנע מהם מהם עלייה , לא נורא חברים . במקום השישי - קפה סנטרל - קבוצה של אנשים נהדרים - משחקים בשביל הכיף וההנאה סיימו במקום השישי , אך להם פחות אכפת מהמיקום , יותר מהחוויה , כל הכבוד .

05/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
ערב נהדר של כדורגל שהתחיל מאוחר, אבל הצליח להסתיים בשעה סבירה בצל הבלגן שמסביב לדרבי הערב לא קיבלנו עולה לשלב הבא. בעת בדיקת טפסי ההתחייבות של הקבוצות, התבררה טעות מצידו של קפטן קבוצת נגרים לגבי רישום שחקן הרכב. לאחר התייעצות עם מנהל מחוז המרכז במקום הוחלט לאפשר לקבוצה לשחק, אך למנוע עליה לשלב הבא במידה ויזכו. הנגרים אכן זכו בטורניר פנטסטי והגיעו למקום הראשון. אך לא יעפילו לשלב הבא, עם זאת יכולים להתנחם ביכולת הטובה ובאווירה הטובה בקבוצתם במקום השני מ.ס גן הירדן שהתחזקו באורן שבא לעזור. הקבוצה שיחקה טוב ונלחמה עד לגמר, שם נכנעו למשחק הקבוצתי המסודר של הנגרים. טורניר טובמבחינתם! טוטאל פוטבול הגיעו אלינו כהוגנת וקל מאוד לראות למה. חבר'ה טובים, הגונים ונעימי הליכות שבאים להנות מכדורגל בצורה הטובה ביותר שלו. לא להעלם לאחר האליפות! אתלטיקו סמוראים נתנו שלב בתים טוב והתעשתו למרות שאיבדו יתרון במשחק הראשון בחצי הגמר התפרקות לא אופינית הסתיימה בתבוסה, אבל אני סמוך ובטוח שהקבוצה של כפיר ידעו להרים את הראש ולהביט קדימה. קרניבורס של פליקס עלו גם הם כהוגנת הערב, ושוב הוגרלו לבית קשה ממנו יצאו שתי המעפילות לגמר. הקבוצה לא נפלה מאף יריבה ונתנו פייט בשני המשחקים. את המשחק השלישי גם הצליחו לסיים עם ידם על העליונה. מכבי מבזבזי זמן עם החברים הקבועים, אותו הסגל שהגיע למפגש הראשון יכולים לומר בגאווה שהם אחת הקבוצות המשתפרות של התקופה האחרונה. כדורגל טוב קבוצתי וחכם מביא את הקבוצה עד לשלב חצי הגמר, אותו הפסידו רק בהתקפה האחרונה. המשך אליפות מהנה לעולות, וטורנירים רגילים מהנים לנופלות!

04/11/2014 20:00-23:30 בית דני
ממשיכים בחגיגות האליפות לכדורגל הוגן על שם אבי כהן זכרונו לברכה. שש קבוצות סיפקו טורניר מותח ונהנו ממזג אוויר אירופאי. במקום הראשון - מ.ס קשישים - אלו ללא ספק הקשישים הכי טובים בכדורגל שכותב שורות אלה ראה אי פעם , אחלה חברה ספורטיבים והוגנים , שעולים לשלב הבא . במקום השני - ראשון - פח שיחקו טוב והיו קרובים קרובים לניצחון ועלייה לשלב הבא, לא נורא חברים . במקום השלישי - קווינס פח ריינגרס - הוזעקו ברגע האחרון לטורניר , אך לא היה נראה ההתראה הקצרה השפיעה כהוא זה על יכולתם , שיחקו מעולה והגיעו עד למקום השלישי. במקום הרביעי - גלקסי - עלו לחצי הגמר עם שתי תוצאות תיקו שם הפסידו לקשישים בפנדלים וסיימו במקום הרביעי. במקום החמישי - דוזף - סיימו במקום השלישי בשלב הבתים בגלל הפרש שערים אבל החברה של דוזף לוקחים הכל ברוח טובה ובאים לשחק כדורגל וליהנות , כיף שיש קבוצות כאלה , פעם הבאה חברים. במקום השישי - הנגרים - לא היה היום של הגברים בסגול והם מסיימים את חלקם בטורניר כבר בשלב הבתים , לא נורא.

04/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
קודם כל ולפני הכל נפתח בבשורה קצת פחות נעימה. הערב לא תהיה לנו עולה לשלב הבא באליפות. קבוצת - העגלות מהקריות אמנם סיימו במקום הראשון במפגש אך לא התנהגו כרוח המדינה ולאליפות הכדורגל ההוגנת בפרט. לאחר התייעצות עם מנהל המחוז הוחלט שהמקום בשלב הבא ייתפס על ידי קבוצה הוגנת נוספת. בעוד שאנחנו מלקקים את הפצעים ממאורעות הדרבי הגיעו חמש קבוצות לשלב ב` באליפות הגדולה - מפגש 4. ערב בשיטת ליגה, כולם נגד כולם. גשם הפתיע אותנו והרטיב לנו מעט את הדשא ואת הבגדים.חשוב לי להגיד, משחק שהיה משחק דמוי גמר התנהל בצורה שלא מתאימה לרוח מדינת הכדורגל. שתי הקבוצות אשמות במה שקרה במהלך 20 הדקות הארוכות הללו. אשטרום החביבה הגיע בסגול הוינאי. הקבוצה שיחקה טוב אך לא הייתה מרוכזת מול השער. השיגה נקודה יחידה בלבד הערב. העגלות מהקריות סיימו במקום הראשון הערב. הקבוצה אמנם שיחקה טוב והצליחה לנצח ברגעים האחרונים אך ההתנהגות וחוסר הויתורים הובילו אותה לאינפסור ויכוחים. לצערנו לא נוכל לאשר לדבר כזה להמשיך לשלב נוסף. אקונה מטטה הגיעה כאחת שתעשה צרות ותהווה איום רציני על הכרטיס לשלב הבא. משהו לא זרם טוב הערב והקבוצה מצאה את עצמה עם שני הפסדים כבר בפתיחה. זניט החזקה כמו תמיד מגיעה פייבוריטית. עומר ובן-חור נמצאים בדרום הרחוק בשמירות על הארץ ובכל זאת זניט נראתה טוב הערב. הקבוצה הגיעה למשחק האחרון בידיעה שניצחון כנראה יבטיח לה העפלה לשלב הבא. בסופו של דבר הפסידה והחלום נמוג. אבו זקן פתחה את הערב עם משחק מנוחה. לאחר מכן פתחה טוב והיה נראה שהיא בדרך להתמודדות ראש בראש על הכרטיס לשלב הבא. בסופו של דבר הם איבדו אוויר וחוסר המנוחה בין המשחקים פגע בקבוצה. המשך שבוע מצוין!

04/11/2014 20:00-23:00 נשר סינטטי
השלב השני של האליפות לזכרו של אבי כהן ז"ל בנשר הפגיש 6 קבוצות מצויינות שרק אחת מהן עולה לשלב הגמר הארצי. המפגש התנהל רובו ככולו באוירה טובה וחיובית וסה"כ חוינו ערב ספורטיבי מצד הרוב המוחלט של המשתתפים. יום אחרי המראות המביישים בדרבי התל אביבי הוכיחו המשתתפים כי הם נגד אלימות והראו זאת על מגרש הכדורגל בנשר. מטבע העיניין כל קבוצה רצתה לנצח והיו אף כמה ויכוחים שהסתיימו בצורה בוגרת ואחראית וללא אלימות מכל סוג שהוא. בראבו ענק לכל המשתתפים. ברכות חמות לקבוצת וולבס של מרקו זאב שהוכיחה שוב כי אפשר לשחק כדורגל טוב ולנצח ובד בד כדורגל הוגן וספורטיבי. הקבוצה הראתה עליונות לאורך כל הטורניר ולמעשה לאורך כל מפגשי האליפות, שחקניה ניחנים בכישרון לא מבוטל של כדורגל ובעיקר ערכים גבוהים בהיותם בני אדם קודם לכל. כל הכבוד מרקו על בחירה מצויינת של הסגל האנושי, מברכים ומייחלים שתביאו כבוד רב למחוז הצפוני בטורניר הגמר הארצי, עלו והצליחו. במקום השני קבוצה שדובר עליה רבות ועוד ידובר, בפאנה של עידו ועומר הגיעו לטורניר עם סגל נוצץ ומוכשר וכמובן ספורטיבי ביותר, הקבוצה נתנה משחקים טובים ואף עלתה לגמר בשער זהב בהארכה במשחק מול זניט נורד. אין מילים לתאר את הכיף וההנאה שהקבוצה הזאת מביאה לכל טורניר בו היא משתתפת, ראוי כי כל הקבוצות ילמדו ממנה, השנה לא נראה אותם בגמר הארצי אך תמיד הם יהיו חרוטים בליבנו כאחת הקבוצות המרנינות של המחוז. בהצלחה בפעם הבאה. במקומות השלישי תחילה זניט נורד של איגור סגל, הקבוצה עלתה מהשלב הקודם בצורה משכנעת ואמנם פתחה את המפגש הנוכחי בהפסד צורם לוולבס אך עד מהרה התעשתה אולי בזכות הגעתו של איגור סגל המנהל הכל יכול שלה , הקבוצה נכנעה רק בשער זהב . לסיכום מדובר בקבוצה מעולה , רצינית, מחויבת ומשקיעה , ראוי לציין כי הקבוצה אישרה גול לחובתה שספק היה או לא בדקת הסיום במצב בו היא מובילה על בפאנה החזקה וזאת על מנת למנוע ויכוח מיותר , שאפו לשוער האמיץ וכל הכבוד על ההוגנות לקבוצת זניט נורד שמצדיקה את התואר שקיבלה בעבר מידי שרת הספורט על היותם קבוצה הוגנת. קבוצה נוספת שהפסידה בחצי הגמר היא נהריה הירוקה של מקס מילר, הקבוצה הגיעה למפגש זה לאחר שעלתה כהוגנת מהשלב הקודם( לאחר הגרלה) הקבוצה הציגה כדורגל טוב , ועלתה משלב הבתים, בחצי הגמר לא יכלה לוולבס שהציגה את הכדורגל הכי משכנע באליפות בצפון עד כה. כל הכבוד למקס וחבריו שהוכיחו שאפשר לשחק כדורגל עם מינימום עצבים ולדבר עד כמה שאפשר בכר הדשא בלבד. שתי קבוצות שלא עלו משלב הבתים הם: איטליה של ליאור לייב, שמחזיק את הקבוצה כבר תקופה ארוכה והעמיד סגל נוצץ שעלה שלב אחד ובמפגש זה גמר את הכוח מוקדם, הקבוצה מסיימת בשלב הבתים את משחקה הראשון בתיקו מפתיע מול בפאנה ולאחר מכן מפסידה לנהריה במשחק דרמטי ובכך למעשה מסיימת את דרכה באליפות השנה מוקדם מכפי שייחלו. הקבוצה בכיכובם של אלחרר ורמלר בתוספת כוכבים כמו שי ויצמן, אלעד אמסלם וקובי אסייג השוער הענק שקבע שיא כאשר הצליח לעצור את בפאנה מלכבוש מולו, מציגה כדורגל שוטף וזורם ומה לעשות שלא תמיד הכל מתחבר, כיף לראותכם תמיד במגרש, הגע הזמן להעמיד מאמן ותיק על הקוים, תחשבו בכיוון של צ'ארנה וצ'ייטלין. אחרונה חביבה קבוצת עקיצה מתוקה שנוהלה הערב על ידי ויטלי לווה , הקבוצה הגיעה למפגש כשעלתה על תקן ההוגנת במפגש הקודם, הסגל אמנם היה דליל אך הרצון העז של השחקנים ששיחקו לעבוד במגרש היה ניכר לעין, מה לעשות שהקבוצה קיבלה בית עם קבוצות חזקות ומנוסות ממנה, דבר זה לא השפיע כהוא זה על ההתנהגות המעולה של שחקני וקברניטי הקבוצה כולל המנכ"ל רונן שתמך מבחוץ, מדובר בסה"כ כדורגל , ניפגש בהמשך בוודאי ועוד יומיים חוגגים לקשר הקבוצה נמרוד לוי אשר מתמסד לו, מזל טוב שוב. בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

03/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
מפגש מספר שלוש בשלב השני באליפות אליו הגיעו שש קבוצות כדי להראות איך באמת אמורים להתנהג במהלך משחק ולשם מה אנחנו כאן כל פעם מחדש. נועלי הטבלה שלנו הם האנגאובר. הקבוצה פתחה עם הפסד צורם אך הגיעה למשחק השני בידיעה שניצחון יעלה אותם לשלב הבא. החבר'ה הצליחו להשוות את התוצאה אך הפסידו בהתקפה האחרונה במשחק. הג`וניורס של ברידא לוקחים את הכרטיס לשלב הבא באליפות!!!!! הקבוצה של עודד סיימה כאלופת בית א`, ניצחה בחצי הגמר ובגמר הגדול. כל הכבוד, ניפגש בשלב הבא. ארמני חולון הגיעה הערב לאחר שעלתה בתור הקבוצה ההוגנת בסיבוב הקודם. החבר`ה השקיעו הרבה אך לצערם לא הצליחו לעלות מהבתים. עייפות כבדה והרבה פציעות. קבוצת התקפה אחרונה היא מבין הקבוצות היותר הוגנות במדינת הכדורגל. קבוצה נהדרת של אנשים נפלאים. יהב בדיוק חוגג יומולדת 25. שיקחו מצוין והגיעו לגמר במאזן מושלם. אך העייפות גברה עליהם והתוצאה בהתאם. קבוצת עתיד התבקשה אתמול להגיע הטורניר הערב וארגנה סגל מהרגע להרגע. הקבוצה הגיעה ללא חילופים ונתנה את הכל בבתים. חזי וחבריו עלו לחצי הגמר אך שם נעצרו. כל הכבוד. אחרונים חביבים הם ואטוס לוקוס או בשמם המקורי הפרויקט של שי. הקבוצה רבויה בשחקנים כישרוניים שיודעים הרבה כדורגל. הערב הם הגיעו לחצי הגמר אך הפסידו לאלופה בחצי הגמר. הטורנירים היומיים חוזרים, ניתן להירשם לשבוע הבא. המשך שבוע מצוין!

03/11/2014 19:45-22:15 בית וגן
אליפות משרד התרבות והספורט 2014 בירושלים. יום השלישי של האליפות היה מותח וצמוד. מזג האוויר החורפי התחלף בטורניר חם כאשר שלוש קבוצות נאבקו עד הרגע האחרון על כרטיס העלייה האחרון לשלב הגמר. קבוצת פיליפ לאון סיימו את היום עם כרטיס העלייה תוך הצגת כדורגל קבוצתי איכותי בלתי מתפשר. השחקנים הבולטים בפיליפ לאון היו אלון, בר, וצחי. קבוצת רבדים שזכו בכרטיס העלייה בשנה שעברה כשלו במשחק מול פיליפ לאון. אריות ירושלים נלחמו כאריות בהנהגתו של אביחי המצויין אך כשלו. קבוצת הגוש היא הקבוצה ההוגנת של היום אחרי תצוגת ספורטיביות לשמה. שבוע הבא שלב הגמר ואנו מצפים לו. שבוע טוב.

02/11/2014 20:00-23:30 בית דני
פותחים שבוע חדש, אליפות על שם אבי כהן נכנסת לשבוע השלישי שלה במחוז מרכז והערב השלב השני מתחיל. 6 קבוצות מתוכן שלוש קבוצות שהגיעו עלתקן קבוצה הוגנת נתנו לנו יופי של ערב. בלי ויכוחים, צעקות ומריבות. ישר מוותרים ונותנים למשחק לרוץ ללא הפרעות. הגילגל היא הקבוצה שמסיימת במקום הראשון הערב וממשיכה לשלב הבא. פתחה את הערב עם ניצחון מוחץ על כח צביקה והמשיכה לתיקו מול פאוור שהספיק לראשות בית ב. בחצי גמר ניצחה את יהלומים לנצח ובגמר מול שוב פאוור ניצחון קטן נתן לה מקום בין 12 האחרונות. פאוור לפני הפאן המקצועי, מדובר בחבורה של אנשים מדהימים וקפטן יוצא מן הכלל שכל פעם שהיתה ויכוח קטן ישר נתן למשחק לזרום גם אם זה היה נגדו, שאפו. שתי תוצאות תיקו בשלב הבתים נתן לה את סגנות בית ב. בחצי גמר ניצחה את קאסה 3-1 וכאמור בגמר הפסידה לגילגל. קאסה סיימה את בית א במקום הראשון עם ניצחון ותיקו. פגשה את פאוור בחצי הגמר ולא הצליחה לגבור עליהם וירדה מנוצחת. מילה טובה לקפטן הקבוצה עומרי פשוט אישיות מדהימה. יהלומים לנצח בדומה לקאסה מסיימת את משחקי בית א עם ניצחון ותיקו אבל זה הספיק לה לסגנות הבית. בחצי הגמר הפסידה לזוכת הערב הגילגל ומסיימת בסך הכל ערב וטורניר אליפות יוצא מן הכלל. כח צביקה היקרים פשוט כמו תמיד כייף לראות אותם כל פעם החדש. אין כמו מחמאות לתת לקבוצה הזאת פשוט תמשיכו כך ואל תשתנו. סיימה את בית ב עם הפסד ותיקו אבל לפחות סיימה בטעם טוב את הערב עם ניצחון במשחקי 5/6. אתלטיקו בת ים הדיעה הערב עם מעודדות על הספסל אבל זה לא תרם לה הרבה. סיימה את שלב הבתים עם 2 הפסדים, מה ששלח אותה למשחק מול כח צביקה שגם אותו הפסידה. מילה טובה לשוער הקבוצה חן שוורץ שנתן תצוגה בשער ורשם כמה הצלות מדהימות. שיהיה המשך שבוע טוב לכוווולם....

02/11/2014 20:00-23:30 קרית שלום
השלב השני באליפות יוצא לדרך בערב מצוין בקריית שלום. מזג אוויר מצוין עם מעט רוח נתנה לשחקנים הערב להרגיש שחקנים אמיתיים. אורן לזר שבר בצורת!!! נועלת הטבלה של הערב היא צונאמי ישראל. הקבוצה הגיעה עם הרבה מאוד ציפיות. איזמירלי כבש שער מהסרטים. החבר`ה נהנו מערב נוסף של כדורגל על חשבון הברון. אלופת הערב היא בוגרשוז. הקבוצה של ישראל בן אבו מעפילה לשלב הבא באליפות הגדולה!!! אורן לזר כבש ושבר את הבצורת, שילוח הציג יכולת טובה בשער והקבוצה תמשיך לעוד טורניר בשבוע הבא. במקום החמישי נמצאת הריבר. הקבוצה באדום לא הצליחה לחגוג במגרש הצהוב רגע לפני הדרבי. הקבוצה אמנם שיחקה טוב אך לא הצליחה לכבוש שער שיעלה אותם לחצי הגמר. אליאנס הקבוצה המצוינת הגיעה עד לגמר הגדול כשהיא במאזן מושלם עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים. בגמר פגשה את בוגרשוז שעל הנייר זה היה אמור להיות משחק קל לאחר שניצחה אותם בבתים 3-0. השער לא הגיע ואליאנס הפסידה מהנקודה הלבנה. תמיד כיף לראות את קהילות פתח תקווה במגרשים. קבוצה נהדרת שמתחילה את השנה הרביעית במדינת הכדורגל. יעקב כמעט ולא שיחק ונתן לצעירים לרוץ במקומו. קבוצת הדתיים סיימה את דרכה בחצי הגמר. אחרונים חביבים הם עוואנטה. הקבוצה של יהב חסרה את רוני ברנט שנפצע בטורניר יום קודם לכן. נתנו פייט בבתים וסיימו במקום הראשון בבית ב'. בחצי הגמר זה לא הלך להם והם הפסידו את המשחק כבר בדקות הפתיחה. שבוע מצוין!!

02/11/2014 20:00-23:00 שפירא סינטטי נתניה
השלב השני של האליפות בשפירא נסגר לו כשמכבי נתניה והפועל פ"ת משחקות ברקע ותורמות לאוירה מצויינת של כדורגל במגרש האימונים. המפגש התנהל בצורה הוגנת וספורטיבית לאורך כל הטורניר. ברכותינו לקבוצת הפרוייקט של סימו שעולה בצורה משכנעת לגמר הארצי, הקבוצה מסיימת טורניר ללא ספיגה בעיקר בזכות יכולת מצויינת של סימו האגדי ובזכות משחק קבוצתי משובח ביותר. כיף לראות את ההתנהלות השקטה והצנועה של הקבוצה ששנה שעברה סיימה במקום השני באליפות הארצית. מקווים שתביאו כבוד למחוז השרון, בהצלחה בגמר הארצי!!! במקום השני קבוצה מצויינת שמגיעה מכל קצוות הארץ, אריות תל חי המורכבת מסטודנטים שאת כולם מאגד ומנהל ביד רמה זיו זפרני התותח שלרוע מזלו מתח את השריר בתחילת הערב ונבצר ממנו לשחק, קבוצתו תפקדה בצורה מעוררת השראה עד לגמר שם פגשו את הפרוייקט שהיה גדול בכמה מידות על הקבוצה הצנועה של זיו. שאפו על טורניר מעולה מקווים לראותכם שוב. בחצאי הגמר מפסידות קבוצת גוד טים של ליאב אשר הגיעה למפגש זה כקבוצה ההוגנת מהמפגש הקודם, הקבוצה הוכיחה כי חוסר ההצלחה בטורניר הקודם הוא רק מקרי והציגה כדורגל שוטף ומהיר שנעצר רק בפנדלים בשלב חצי הגמר, כל הכבוד ותמשיכו להנהג בצורה מעוררת הכבוד בה זכינו להכירכם. הקבוצה השנייה שמפסידה הפסד מימימלי בחצי הגמר היא העגלות מילואים מטבריה, הקבוצה של מושיקו לוגסי שבמפגש הקודם קיבלה אזהרה על התנהגות חלק משחקניה , הגיעה חדורת מוטיבציה למפגש אך דיברה על המגרש בלבד, כל הכבוד על הפנמת הדברים מהפעם הקודמת , הוכחתם לעצמכם ולכולם שאפשר גם אחרת, מדובר בקבוצה מצויינת שמשחקת כדורגל ברמות הכי גבוהות, עם שחקנים מצוינים כמו בני ביטון, תום ודמארי השמיים הם הגבול, התוספת המשמעותית שהיתה חסרה היא האיש המיוחד שעמד על הקוים לאחר שמחלים מרגל שבורה והוא לא אחר מרן צרפתי אגדה שלעצמה בטבריה ועל כולם מנצח האיש עם השם המבטיח מושיקו לוגסי, נראה אותכם בטורנירים הרגילים , כל הכבוד על טורניר מעולה. הקבוצות שלא עלו היום הן שתי קבוצות מיוחדות עם אנשים מצויינים: ראשית סילסאו קלנסווה של חוסאם ראס שהיום לא מצליחה להעפיל הלאה, מדובר בקבוצה מעולה מלאת שמחת חיים שממשיכה לחייך בכל מצב גם שלא הולך, ראויים להערכה על התנהגותם המופתית והספורטיבית, המשיכו כך חברים יקרים, ניפגש בהמשך. אחרונה חביבה שכל מילה עליה מיותרת היא הקבוצה המצויינת וההוגנת שגם עלתה לשלב הזה בזכות ההתנהגות של שחקניה הלא היא קבוצת גולדפרב זליגמן שלא עלתה משלב הבתים וניצחה רק במשחק לפרוטוקול את סילסאו קלנסווה החזקה בקרב המפסידות. שמחנו להכיר את הקבוצה וחבריה, ראינו גם כדורגל לא מבוטל ממנה וכולנו תקווה כי נזכה לראותכם מבקרים אצלנו במדינה גם בהמשך, לקבוצות כמוכם אנו מייחלים תמיד. כל הכבוד למנהל טל עצמון ולשאר החברים על אחלה טורנירים , בהצלחה בפעם הבאה. בברכת כדורגל הוגן , קנורפל ניר

01/11/2014 20:30-23:30 קרית שלום
טורניר ברמה גבוהה שמסיים את השלב הראשון של אליפות אבי כהן מגיע לסיומו. נועלי הטבלה הם עגלות ראשון לציון ששיחקו את הכדורגל המהיר ביותר והטכני ביותר בטורניר. הפעם זה לא הספיק להם ושער אחד יותר מדי ברשת שלהם שלח אותם הביתה, חבר'ה טובים עם כדורגל נהדר. בלק ממבה הם זוכת הערב. עוז הגיע עם הרכב נוצץ במיוחד שמונה שחקנים נהדרים שהרבו לצעוק ביניהם וחבל... מבחינת כדורגל אין ספק שהקבוצה הזו נמצאת בטופ, מקווה שישכילו לטפל בבעיות שמסביב. הפועל ירמוט הם סגנית הערב, מגיעים ללא עודד תלמי קפטן הקבוצה אבל עם יהב סוגולוף ואלכס אגרונוב שהגיעו לסייע וטל כהן שלקח אחריות על המגרש ומחוצה לו. יכולת טובה מעלה אותם לשלב הבא! מאסטרס של עוז היו קרובים לעליה לשלב הבא אבל התעוררו מאוחר מדי בשלב חצי הגמר. נהנים בכל זאת מעליה לשלב הבא על תקן הקבוצה ההוגנת של הערב, כל הכבוד! ראש העין של שער שהפעם מגיע במדי השחקן כדי להראות מה הוא שווה היו מעולים בשלב הבתים ועלו בשיניים עם הרבה מאוד אופי, מול ירמוט החזקים ספגו שער אחד ולא הצליחו לחזור. המשחק האחרון העיב על החלטת מנהל הטורניר לגבי עלייתם בתור הוגנת, חבל. לוקומוטיב הכוכב האדום של אדי מגיע ללא חילופים מה שהקשה על הקבוצה להשיג תוצאות טובות. בסופו של דבר הם לא מצליחים לעלות לשלב הבא וחבל, ארגון וסדר בקבוצה חשובים לא פחות מיכולת. טוב לראותכם! המשך אליפות מהנה!

30/10/2014 19:45-23:30 בית דני
מתקרבים למפגש האחרון של השלב הראשון של אליפות אבי כהן עם טורניר ברמה גבוהה, רגעי מתח ושערים רבים. נועלי הטבלה הם החברים של קפויה, הגיעו ללא שוער הערב ולמרות היכולת הטובה הפסידו את העליה לחצי הגמר בדו קרב פנדלים. מקווה שהחבורה תגיע מאורגנת יותר בהבא, כי יש להם הרבה יכולת. הסניורס הם סגני הערב שעלו מן המקום הראשון בבית. שער חשוב בחצי הגמר הבטיח להם את הכרטיס לשלב הבא בתחרות, כח לסיים את הגמר בניצחון כבר לא נשאר.... אקונה מטטה הם זוכי הערב, שיחקו את הכדורגל הטוב ביותר הערב ולמעשה ספגו רק שער אחד בשלב חצי הגמר. קבוצה מצוינת והזכייה להם ובצדק. רעננה מערב הפעם מתחדשים בחולצות הסגולות, אולי הצבע הוא זה שמנע מהקבוצה למצוא את הרשת בשלבי הבתים. הרבה החמצות ומנגד הגנה דלילה סידרו ליריבות מעבר קליל לשער - לא מה שאנחנו רגילים לראות מרעננה אבל יש גם ימים כאלו. גילי זמיר אמנם מגיעים באיחור אבל מגיעים כדי לזכות בדרמטיות בכרטיס לחצי הגמר, משחק טוב ושקול עם אקונה מטטה מסתיים הפעם בשער זהב לרעתם מה שמסיים את המסע שלהם באליפות. מ.ס קשישים של יוני יוסף חי עולים מן המקום השני בבית אחרי ניצחון משכנע על רעננה, בחצי הגמר שער אכזרי שספגו לקראת סוף המשחק מכריע את כף המאזניים אבל זה לא מונע מהחבורה להישאר למשחק נוסף מול רעננה. שלב שני מהנה לכולם, ולמי שלא שם נתראה בקרוב בטורנירים הפתוחים! סופ"ש מהנה

30/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
מפגש מספר 18 התנהל בחשש מהגשם שלא הגיע. 6 קבוצות הדבש ממשיכות את המסורת,המתח והחוויה של המשחק. מפגש מאוד מסקרן עם 6 קבוצות נפלאות שסיפקו לנו כדורגל משובח נתחיל עם זוכת הערב, shanti city הקבוצה שיחקה כדורגל התקפי היום כשהם כובשים הכי הרבה בטורניר, 9 שערים ב4 משחקים הם גם כובשים את הטורניר ובדרמה ענקית בגמר ניצחו בשער זהב דרמתי במקום השני הערב הארטליקופל הקבוצה שפתחה עם ניצחון ולאחר מכן הפסד בתוצאה זהה עלתה מהמקום השני בבית ניצחה בצורה סופר דרמתית בחצי הגמר לאחר שכבר הייתה בפיגור 1-2 דקה לסיום הפכה את התוצאה ועלתה לגמר, שם הפסידה לאותה קבוצה שניצחה בבתים במשחקם הראשון במקום השלישי כוכבי גן הירדן, הקבוצה היחידה שלא משחקת בליגה של הקבוצות הללו, בהחלט הראו שהם שייכים לרמה הזו ולא נפלו מאף קבוצה, עלו משלב הבתים לאחר ניצחון ותיקו אבל הפסד דרמתי בשער זהב בחצי הגמר מנע מהם לעלות לגמר במקום הרביעי עירוני טקסס שניצחו במשחק הפתיחה לאחר מהפך דרמתי בדקת הסיום ולאחר מכן תיקו עם גן הירדן, הפסידו באותה צורה בחצי הגמר כאשר הפעם הובילו 2-1 ובדקת הסיום המהפך גרם להם לראות את הגמר מהצד במקום החמישי הנורמנים, קבוצת הבת של הטיקי טאקה סיימה את שלב הבתים עם הפסד ותיקו אבל לפחות סיימו עם טעם של ניצחון דרמתי בשער זהב שהעניק להם את המקום החמישי במקום השישי והאחרון אריות הרצליה ששיחקו נהדר היום אבל רק הפרש של שער אחד גרם להם לא לעלות לחצי הגמר מבין שלוש הקבוצות שסיימו עם אותו מספר נקודות זהה, במשחק הסיום היו טובים אבל זה לא הספיק הפעם לניצחון

29/10/2014 19:45-23:30 בית דני
יום רביעי בשכונת התקווה. אליפות אבי כהן מפגש מספר 17 נתן לנו הערב יופי של טורניר. 6 קבוצות שבאו עם מטרה מסוימת אך מעבר למקרה קטן עבר ערב יוצא מן הכלל הן מבחינה התנהגותית והן מבחינה ספורטיבית. שערים רבים ויפים היו מנת חלקנו הערב הזה ושער אחד נדיר ביופיו. קלישר בחרה את הצבע הסגול וכנראה זה עשה לה רק טוב. 4 משחקים, 4 ניצחונות מה צריך יותר מזה. שיחקו כדורגל יפה וערן מוזס מתכבד בשער הערב עם וולה מהאויר שהלך אלכסונית פנימה. קשה לתאר במילים אך יש מספיק זוגות עיניים שיעידו על כך. קהילות פתח תקווה מסיימת במקום השני. פתחה את הערב עם תבוסה לקלישר וסיימה בגמר עם תבוסה לקלישר. בין לבין ניצחה את פורטונה בכרטיס על המקום השני בבית א. בחצי הגמר ניצחה את החלשים ועלתה לגמר. מה יעשה דביר שהבטיח עם קבוצה מספר 4 באליפות את מקומו בשלב הבא. מה שבטוח הלוז שלו צפוף לשבוע הבא. החלשים פתחו את הערב עם ניצחון על ריינגרס. את המשחק השני היא הפסידה לגלקסי מה שלא מנע ממנה לעלות מהמקום הראשון בבית ב. בחצי הגמר הקבוצה קצת איבדה את הראש וירדה מנוצחת מול קהילות פתח תקווה. גלקסי נעצרת בחצי הגמר. למרות שפתחה את הערב עם הפסד לריינגרס הקבוצה עלתה למשחקה השני מול החלשים בידיעה שניצחון מינימאלי מעלה אותה לחצי גמר וכך היה. בחצי הגמר הפסידה לקלישר. ריינגרס יוצאת מאוכזבת הערב לאחר שהודחה בגלל הפרש שערים. פתחה את הערב עם ניצחון אבל הפסד בהפרש של שתי שערים לחלשים מנע ממנה את העלייה לאור מה שהתפתח ביחס השערים בין הקבוצות. פורטונה ללא ספק אכזבת הערב. הקבוצה שבטורנירים האחרונים מטיבה לשחק ואף לזכות מגיע לאליפות עם המון ציפיות אבל לא עומדת בהם. יאמר לזכותה שהוגרלה לבית לא קל. שיהיה סוף שבוע להיט לכווולם. נ.ב גילוי נאות - 3 קבוצות היו לי בראש לתת להן את הכרטיס לקבוצה ההוגנת. פורטונה, גלקסי וריינגרס. אין כל ספק ששלושתם התנהגו בצורה פנטסטית הערב הזה וכל מילה נוספת מיותרת. החלטתי לעשות הגרלה בבית וגלקסי זכתה לקבל את הכרטיס הנוסף. יש רק כרטיס אחד לשלוש קבוצות. מקווה שהכל התקבל ברוח טובה ובאהבה.

29/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
ממשיכים בקרנבל אליפות על שם אבי כהן , שש קבוצות נהדרות באו וסיפקו לנו טורניר מהנה , ואפילו קיבלנו רגע דרמטי לפני הגמר בו כבו אורות המגרש , לא לדאוג - הכל הסתדר. במקום הראשון - גבעת בטיח - באו חדורי מטרה היום לטורניר עם סגל איכותי ביותר והם ראויים למקום הראשון אותו השיגו הערב. במקום השני - העגלות מהקריות - השם קצת מטעה כי בטח שלא מדובר כאן בעגלות , חברה נהדרים מהקריות שמציגים כדורגל נהדר, קיבלו פיצוי על העמידה בפקקים בדמות עלייה לסיבוב הבא. במקום השלישי - האנגובר - קבוצה נהדרת , עומדים בזמן , משחקים הוגן וספורטיבי , אמנם סיימו במקום השלישי , אך הם עולים כקבוצה ההוגנת לשלב הבא. במקום הרביעי - פיו פיו - נראו טוב בשלב הבתים וגם בשלב חצי הגמר נתנו פייט עד לדקות הסיום , אך בסופו של דבר הם רק במקום הרביעי היום , אחלה של טורניר חברים. במקום החמישי - CRAZY UNITED - טורניר ראשון במדינת הכדורגל עבור החברה בירוק , שיחקו טוב, היו קרובים , אך זה עניין של ניסיון בלבד , רק שימשיכו לבוא ולשחק , באמת אנשים מקסימים. במקום השישי - אריות בורוכוב - היום לא כל כך הלך להם , אך תמיד יש פעם הבאה, ויכוחים פנימיים מיותרים מפריעים להם , אפשר להימנע מזה חברים.

28/10/2014 19:45-23:30 בית דני
ערב יום שלישי בבית דני. אליפות אבי כהן בעיצומה של השלב הקבוצות והערב מפגש מספר 15 סיפק לנו יופי של ערב. שערים לא מעטים, מהלכים יפים והכי חשוב 6 קבוצות הוגנות וטובות שבאו לדבר כדורגל נטו. קבוצת הנגרים מסיימת במקום הראשון והיא מבטיחה את מקומה בשלב הבא. פתחה את הערב בשיוויון 3-3 לאחר שהיתה כבר בפיגור 3-0. המשיכה לשלושה ניצחונות שבכל משחקיה היא כובשת 3 שערים. ברק ליאון היה המצטיין בשורות הקבוצה עם מלכות השערים. מכבי גבעת שמואל של יהונתן אברמוב שעקב פציעה ניהל את הכל מהספסל. פתחה את הערב עם תיקו מול הכח בית אריה. המשיכה לניצחון דרמטי על אמיר שנתן לה את ראשות בית ב. בחצי גמר אחרי פיגור מול כח צביקה היא ניצחה ועלתה לגמר שם הפסידה לנגרים. מבטיחה את מקומה בשלב הבא של האליפות. בית אריה מסיימת במקום השלישי. אחרי תיקו מאופס מול גבעת שמואל היא ניצחה את אמיר אבל זה הספיק לסגנות בית ב. בחצי גמר הקבוצה פגשה את הנגרים ולא הצליחה לעצור את הלבנים שדהרו לניצחון משכנע. כח צביקה הנהדרת הפתיעה עם טורניר מצוין שנעצר בחצי הגמר. פתחה עם ניצחון על טוטאל פוטבול והפסד לנגרים נתן לה את סגנות בית א. בחצי גמר פתחה היטב מול גבעת שמואל ואף הובילה אך לבסוף ירדה מנוצחת. כמו תמיד כייף לראות אותם. אמיר עם סגל שחקנים קצת שונה ממה שאנו רגילים לראות אותם. הוגרלה לבית לא קל עם 2 קבוצות טובות ונתנה פייט אבל זה לא הספיק והיא סיימה עם 2 הפסדים. לפחות את משחק 5/6 הקבוצה סיימה בטעם טוב. טוטאל פוטבול עשתה הערב את צעדיה הראשונים במדינת הכדורגל. פתחה את משחקה הראשון עם בליץ מטורף על הנגרים ויתרון מבטיח של 3-0. בסוף במשחק הסתיים ללא הכרעה. את משחקה השי הקבוצה הפסידה לכח צביקה והיא סיימה 3 בבית א. גם את משחק 5/6 הקבוצה לא תרצה לזכור. הכי חשוב זה היה ההוגנות שהפגינו וגם שלא הלך סיימו את הערב עם חיוך. המשך שבוע טוב וכדורגל הוגן לכווווולם...

28/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
יום שלישי פעמיים כי טוב , לכן קיבלנו טורניר גם הוגן במיוחד וגם איכותי מבחינת כדורגל. במקום הראשון - זניט - שיחקו טוב ובלטו לאורך כל הערב , למרות םיגור במשחק הגמר , ידעו להתעשת וחזרו למשחק כמו גדולים בדרך לניצחון ולמקום הראשון. במקום השני - כישרון מבוזבז - סיימו ראשונים בשלב הבתים לאחר שני נצחונות. בחצי הגמר הבקיעו שער דרמטי בהארכה, רגע לפני הפנדלים ונעצרו רק בגמר והם מסיימים במקום השני. במקום השלישי - קפה סנטרל - חברה נהדרים , פליטי קבוצת הסבירים , העפילו לחצי הגמר שם הודחו על ידי זניט. בנוסף , הם היו הקבוצה ההוגנת של הטורניר והם עולים ביחד עם זניט וכישרון מבוזבז לשלב הבא. במקום הרביעי - עתיד - לא הצליחו לכבוש שער בטורניר אך למרות זאת העפילו לחצי הגמר וסיימו במקום הרביעי. במקום החמישי - צעירי גמזו - פספסו את המקום בחצי הגמר בגלל הפרש שערים אך התנחמו בניצחון משכנע במיוחד במשחק על מקומות 5-6 . במקום השישי - החנזירים - חברה צעירים ואנרגטים אשר משחקים בפעם הראשונה במדינת הכדורגל. אמנם לא העפילו לשלב הבא , אך שיחקו נהדר , רק שימשיכו ככה.

28/10/2014 20:00-23:00 נשר סינטטי
המפגש השני של האליפות בנשר נועל לנו את השלב הראשון במחוז הצפוני. 6 קבוצות מצויינות כל אחת בדרכה הגיעו להתמודד בכדורגל הוגן וספורטיבי. הטורניר התנהל בצורה הוגנת להפליא, כיפית וחברית ועל כן שאפו לכל הקבוצות שתרמו לאוירה הטובה. הראשונה שעלתה ולה מגיעות כל המחמאות היא קבוצת בפאנה בפאנה , הפינליסטית של שנה שעברה שכמו תמיד מביאה, הביאה ותביא הרבה כבוד למחוז. הקבוצה בניהולם המשותף והמתוקתק של עומר איילון ועידו רוזנבאום מאותת לכיוון קרית שלום, ימים יגידו אם אכן יהיה כך. הקבוצה הציגה כדורגל מרשים, חיובי וקבוצתי ולא בכדי הם מעפילים לשלב הגמר המחוזי שיתקיים בשלישי הבא. בהצלחה בהמשך. הקבוצה השנייה שהיא למעשה הפתעת הערב , זניט נורד בניהולו של איגור סגל מצליחה לשבור את הנאחס ומעפילה לראשונה בתולדותיה לשלב הגמר המחוזי, הקבוצה הציגה כדורגל חיובי והשיא היה ניצחון ענק על קבוצת יונדאי אקספרס החזקה שעוד מעט נרחיב עליה. בחצי הגמר הקבוצה מנצחת את נהריה הירוקה שהיום הציגה כדורגל טוב ומשכנע עד לחצי הגמר בו נכנעה לזניט המחודשת. כל הכבוד , היה מהנה לראות את הכדורגל החיובי והשוטף, בהצלחה. עכשיו נגיע לגולת הערב, מכיוון שכל הקבוצות התנהגו באופן ספורטיבי ויש מקום רק להעלות קבוצה הוגנת אחת, הוחלט הפעם בהחלטה משותפת של ראשי הקבוצות ואנוכי על עריכת הגרלה לקביעת זהות העולה השלישית. המתח היה בשיאו והפתק שהוצא בהגרלה הוא של נהריה הירוקה. נהריה הירוקה עולה במשבצת הקבוצה ההוגנת וכמה מילים יש לי עליה. היום הקבוצה שיחקה כדורגל מהיר, קבוצתי, יעיל ושוטף והפסידה בחצי הגמר לזניט נורד, אך יתרה מכך היתה הוגנת לאורך כל הטורניר ולא זכור לי מקרה אחד בטורניר שלא קשור לכדורגל. מדובר בקבוצה שלא תמיד היתה מתנהגת כך ולכן השינוי הדרסטי שעשתה הקבוצה אשר בראשה עומד מקסים מילר ראוי להערכה. האליפות לזכרו של אבי כהן, אליפות בכדורגל הוגן זה בדיוק המקום להראות כי אנשים וקבוצות יכולים להשתנות לטובה . וכמו שנאמר כבר במקורותינו: "במקום בו בעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם יכולים לעמוד" בהצלחה בהמשך האליפות. אינני רוצה לדבר בשבחה של אחת ושישתמע כי האחרות ראויות לגינוי , ההפך הוא הנכון וכל אחת מהקבוצות שהשתתפו בטורניר ראויות למילים טובות על תרומתם לאוירה חיובית ומהנה, אך מה לעשות שיש רק אחת מתוך ארבע ששפר מזלה ועלתה בגורל. הקבוצות שלא עלו היום אך ראויות לכל המחמאות הן : ראשית קבוצת דאלאס בניהולם של חן יואל ורועי דומב, הקבוצה נתנה טורניר מצויין והפסידה לרוע מזלה בחצי הגמר מול בפאנה החזקה, אך שום דבר לא יקח מהקבוצה את החיוך השובה שכל כך אופייני לחברים המצויינים הללו, מדובר באחת הקבוצות הספורטיביות וההוגנות במחוז לאורך כל השנה, אחת הקבוצות שהכי כיף לשחק בה ומולה, מידי פעם הקבוצה מציגה שחקן חדש בסגל וחבל שהפעם לא יצא להם לקטוף את הפירות, אולי בשנה הבאה, תזכרו תמיד שאוהבים אותכם. כל הכבוד והערכה על טורניר מושלם ושנה מושלמת. עוד קבוצה ותיקה שהיום לא צלחה את שלב הבית המוקדם היא הולנד, על הולנד כבר דיברנו אין סוף פעמים ובכל זאת ניתן כמה מילים לקבוצה של תמיר לוינגר שלצערו נבצר ממנו לשחק עקב פציעה ושל ויטלי לווה. הקבוצה בנויה מתלכיד של אנשים מצויינים שמנסים לשחק כדורגל חיובי ,היום לא הצליחו להתחבר וההדחה המוקדמת אכזבה את כולם. מדובר בקבוצה שזכתה לפני שנתיים בפרס הקבוצה ההוגנת כנציגת המחוז הצפוני וקיבלה את גביע ההערכה מידי שרת הספורט, מדובר תמיד בקבוצה שכיף לראות ולהיפגש איתה, המשיכו כך ונתראה בפעם הבאה. אחרונה חביבה היא קבוצת יונדאי אקספרס בניהולו של אבי נחמני, הקבוצה שללא ספק הכי נוצצת בערב זה, על שלל כוכביה, מדובר בקבוצת ליגה א' לגיטימית שלא הצליחה להתחבר והשיא היה במשחק מול זניט נורד שם הקבוצה הובסה. יכול להיות שכל הכוחות הוצאו במשחק הראשון מול בפאנה החזקה אך שום תירוץ לא יסביר את הנפילה לה אף אד לא ציפה בקבוצה ואף אחד בטורניר גם לא הימר עליה. ראינו הרבה כדורגל מהקבוצה היום אך בפועל הכדורים לא נכנסו לשער. לא נורא יהיו פעמים נוספות. ראוי לציין כי הקבוצה התנהגה בצורה ספורטיבית ועל כך שאפו. בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

27/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
מפגש 13 של האליפות בסיבוב הראשון של מחוז מפגש,הוא מפגש דרג ביניים. זכינו לראות פרצופים ישנים,מתקופת האבן,קבוצות שחוזרות לפעילות בגלל האליפות. כנראה שצריך לעשות אליפות יותר מפעם בשנה (-: קבוצת אחיד מגיעה למפגש עם רכש נוצץ,שמו שמור במערכת. הקבוצה שיחקה בצורה מדהימה מבחינת יכולת וניצול מצבים. הם נעצרו רק אצל הזוכה של הערב.יופי של ערב!. די9 חוזרת לאחר פגרה ארוכה.אורי עדיין אותו אורי,הפרצופים של שאר החברים לא השתנו והיכולת נשארה כמו שהייתה. הקבוצה נעצרת בשער זהב בחצי הגמר.מבחינתיכולת אין לקבוצה סיבה להיות מאוכזבים. פאוואר מפסידה בבתים אך במשחק הגמר,היא מנצחת בחזרה את רובינשטיין כדי לסיים את הערב במקום הראשון. יציבות,משמעת והשקעה יש בקבוצת פאוואר.תמשיכו להשקיע,התוצאות בהתאם... רובינשטיין עם שלם שמגיע מדרום הר חברון מצליחים לעלות לגמר עם 3 ניצחונות והבטחת הכרטיס לסיבוב השני. לקבוצה היה מעט קשיי הסתגלות,אך זה עבר.יהיה מעניין בסיבוב השני. הנוער של שמשון הגיעה בסגל דליל עם חילוף אחד.האחים תורג׳מן שיתפו פעולה בחלק מהזמן וגם כבשו באותו משחק 5/6.ההדפסות לא היו הכי בסדר... קאסה היו שקטים,כמעט עלו לחצי הגמר,החמיצו בצרורות,אך זה לא מונע מהם להמשיך לסיבוב. שתהיה המשך אליפות מהנה

27/10/2014 19:45-22:15 בית וגן
יום האליפות השני בירושלים היה פשוט נהדר. 4 קבוצות מצויינות, מזג אוויר מדהים, ואווירה נפלאה מסכמים את היום השני של האליפות. הקבוצה של היום היתה ללא ספק הר גילה בניהולו של הקפטן המסור אייל, הציגו כדורגל קבוצתי איכותי ופשוט דרסו את כל הקבוצות שעמדו מולם. המצטיין בהר גילה היה אהוד שפשוט לא הפסיק לכבוש. קבוצת הנחשים הגיעו למשחק השלישי עם סיכוי לנצח את היום, הפגינו משחק טוב מאד ואיבדו את המשחק בשתי הדקות האחרונות של המשחק. קבוצת אבו גוש , קבוצה שמורכבת כולה ממשפחה אחת נתנו אחלה טורניר וניצחו את יחידת עלית. הקבוצה ההוגנת של המחזור היו הנחשים. אנו מצפים לשבוע הבא…

26/10/2014 19:45-23:30 בית דני
שבוע נוסף החל לו , ואחנו ממשיכים ליהנות באליפות לכדורגל הוגן על שם אבי כהן זכרונו לברכה. שש קבוצות באו ושיחקו כדורגל איכותי והוגן וסיפקו אחלה של טורניר. במקום הראשון - ירמוטסס - למרות היעדרותו של עודד תלמי הקפטן האגדי של הקבוצה בעקבות פציעה , החרבה בצהוב הציגו יכולת יוצאת מן הכלל לאורך כל הערב והם מסיימים במקום הראשון. במקום השני - JUNIORS - למרות שהוגרלו לבית קשה , שיחקו נהדר , אם ניצחון מרשים על פריים טיים ומשם התקדמו עד לגמר והם מסיימים במקום השני . במקום השלישי - אשטרום - חברה נהדרים שבאים מאשדוד לשחק במדינת הכדורגל , עבור הקבוצה זהו הטורניר הראשון אי פעם במדינת הכדורגל. הם שיחקו נהדר מבחינת יכולת והן מבחינת הוגנות והתנהגות והם גם עולים לשלב הבא בזכות ההגינות. במקום הרביעי אייקס - שיחקו טוב הערב , התנהלו נהדר , בדיוק כמו שצריך. נעצרו רק בחצי הגמר והם מסיימים במקום הרביעי. במקום החמישי - אורים בסגל חסר התייצבו הערב אורים לטורניר ולמרות שבשני המשחקים בשלב הבתים הם נתנו פייט הם לא הצליחו להעפיל לשלב הבא. לא נורא. במקום השישי - פריים טיים - לא הלך היום לחברה של איתי שרוני. שיחקו נהדר אך חוסר ריכוז מול השער מנע מהם עלייה משלב הבתים. לא נורא חברים.

26/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
טורניר יום ראשון בשבוע בקרית שלום מביא לנו מפגש מאוד מעניין בין שש קבוצות טובות שבאות במטרה להשיג את הכרטיס לשלב הבא במקום הראשון , ראשון פח של אדם לוי שהגיעו דרוכים לטורניר עם 6 שחקני בית ועוד שני שחקני רכש שהועברו בבקרה התקציבית ברגע האחרון דורון הופמן ואורן איטח שיחד עם שחקני הבית סיפקו את הסחורה וזכו במקום הראשון. במקום השני, אליאנס של האחים באחש והחברים ששומרים על סגל יציב כבר מספר שנים . סיפקו את הסחורה עם 2 נצחונות תיקו ועוד קאמבק בגמר שהחזיר אותם ל3-3 אך בפנדלים הפסידו את המקום הראשון לראשון פח אך עדיין החברים יכולים להיות מרוצים . נראו מצויין הערה בונה לשחקני ההתקפה שכל רגע מעירים למנהל הטורניר על הזמן , זה לא מכובד ולא יפה לעין . כל משחק משוחק 20 דקות כמו בתקנון ולא צריך כל רגע לשבת למנהל טורניר על הראש. במקום השלישי, ריאל מרחבים של אור עוזר שהגיעו דרוכים לאליפות הזאת. נראו הכי טוב בבתים עם 2 נצחונות מוחצים אך משהו קרה לקבוצה בחצי גמר . פתחו טוב עם יתרון 1-0 אך משם והלאה השחקנים איבדו את הריכוז וזה עלה להם בכרטיס. במקום הרביעי , אתלטיקו חומוס של ניר כלסי שהצליחה להוציא את המקסימום מהשחקנים סיימו במקום הראשון בבתים אך בחצי גמר איבדו ריכוז כמו מרחבים. רוצה לציין לטובה את אתלטיקו מרחבים ואתלטיקו חומוס שניהם היו ראויים להוגנות - שניהם היו שקטות בכל מהלך הטורניר ללא צעקות, ללא ריבים, עם ויתורים נטו והיה התלבטות קשה למי לתת את הכרטיס . מאחר ששני הקבוצות הודחו בחצי גמר הוחלט על דו קרב פנדלים ללא משחק שבסיומו יוחלט על כרטיס ההוגן . היה קרב פנדלים מהנה שני הקבוצות שהגיעו לדו קרב הוכיחו שמגיע להם הכרטיס הזה שבסיומו חומוס עלתה על הדוכן הניצחון במקום החמישי, אתלטיקו תל אביב של דוד . הקבוצה הציגה מעניין וחזרה במשחק השני מפיגור 2-0 ל2-2 אך לא הצליחה לעמוד בציפיות. כל הכבוד לדוד על הארגון של הקבוצה . עם הזמן יבואו התוצאות גם באליפויות במקום השישי, מלכים א שהביאו את קפטן הפועל רמת גן שחר כדורי . שיחקו כדורגל טוב . עם עוד קצת מזל גם הם היו עולים לחצי גמר. בהחלט קבוצה שסבלה מחוסר מזל אתמול. כי כדורגל ראו שיש לה והמון

26/10/2014 20:00-23:00 שפירא סינטטי נתניה
המפגש השני אשר סוגר לנו את השלב הראשון של האליפות בנתניה נערך הערב במזג האויר מעולה, עם 6 קבוצות מצויינות מכל קצוות הארץ, כאשר מעבר לכביש באיצטדיון משחקות מכבי תל אביב והפועל עכו, כל גול באיצטדיון הקפיץ את הקהל ונתן אוירה מצויינת לטורניר, אך חברים יקרים אין ספק שהדרמה האמיתית וכל העיניין היה במגרש האימונים הקטן שחתם ערב מצויין של כדורגל שכלל סנסציות, שער זהב ובעיטות פנדלים. ראשית נפתח בסנסציה של הערב, קבוצת אריות תל חי בניהולו של זיו מנצחים בשלב חצי הגמר בשער זהב את האלופה מהשנה שעברה דור אלון. דור אלון שעד לאותו משחק היתה מושלמת ,הופתעה על ידי קבוצת חברים נחושה ופעלתנית , הקבוצה של זיו סיימה את המפגש ללא הפסד כאשר היא עולה שלב בגאון ובצדק. החברים ודאי יחזרו לצפון בשמחה ורון ,כל הכבוד על טורניר מעולה, בהצלחה בהמשך. שנית , הקבוצה של האיש הכי מוערך בקלנסווה ובסביבה, חוסאם ראס מוביל את קבוצתו לעלייה לשלב הבא לאחר ניצחון בדו קרב מהנקודה הלבנה על בוינוס עכוס, קלנסוואה עלו מן המקום השני בבית המוקדם ונתנו משחק הרואי מול החברים מעכו, 3 בעיטות מושלמות שמעלות אותם שלב. כל הכבוד על טורניר ספורטיבי והוגן, שאפו על סגל נוצץ, ממושמע ומסודר. בהצלחה בהמשך הדרך. הקבוצה הנוספת שהיום עולה כקבוצה ההוגנת ביותר היא קבוצת גולדפרב זליגמן, מדובר בקבוצת חברים אשר מגיעים לשחק כדורגל נטו, שמים את האגו והבירבורים בצד ומדברים רק על המגרש. בטורניר עצמו לא הלך להם כל כך, יכול להיות שזה השניים שהגיעו באיחור ויכול להיות שהיה קצת קשה מול היריבות הצעירות. במשחק ידידות שלא קבע דבר שנערך בין הקבוצה לאריות מתל חי ניצחה הקבוצה. החבורה המצויינת הזאת שממוצע הגיל הוא 40+ משחקת ללא כל רגשי נחיתות ומראה כי יש לה הרבה כדורגל להציג, הקבוצה מתנהגת ללא רבב ולא נשמעה שום מילה מיותרת לאורך כל הטורניר, התנהגות זו אנו רוצים לטפח במדינתנו, הלא היא מדינת הכדורגל. אי לכך הקבוצה תקבל הזדמנות נוספת לככב במפגש הגמר במחוז השרון. ראוי לציין כי חברי הקבוצה משחקים ומציינים את זכרו של חברם רס"ן תומר גוטרמן ז"ל שנהרג בתאונת מטוס לפני כ11 שנים. שאפו על ההרתמות והדרך להנצחת חברכם ושאפו על טורניר הוגן וספורטיבי, אין ספק שמישהו גאה בכם אי שם למעלה. ניפגש בשבוע הבא!!!! הקבוצות שלא עלו היום הן: ממן דאנס של אור מילשטיין אשר מקרטעת בשלב הבתים עם סגל צעיר ומוכשר שלא התחבר לו כלל היום, אחלה קבוצה ואחלה התנהלות, לא תמיד הכל הולך וחבל שהקבוצה הזאת נפרדת מאיתנו מוקדם מהצפוי. הקבוצה יכולה להיות גאה בתרומתה לאוירה כיפית וספורטיבית ונקווה לראותם בהמשך. קבוצת בוינוס עכוס של מוהנד אשר הגיעו מעכו ופתחו את הטורניר מעולה, ניצחו עוד בדו קרב פנדלים על המקום הראשון בבית ובמשחק חצי הגמר הפסידו בדו קרב פנדלים לסילסאו קלנסוואה. אולי מדובר בקבוצה הכי מהירה ומוכשרת במגרש היום, חבל שלפעמים הקבוצה ושחקניה לא מוותרים ומתעסקים בקטנות, אמנם ראוי לציין כי הקבוצה ויתרה על פנדל שספק היה או לא באחד המשחקים, אך התנהגות מסוג זו אינה צריכה להיות חד פעמית ועליה להיות כדרך חיים בספורט ובמשחקי הקבוצה. בכל מקרה נשמח לראותכם בטורנירים נוספים . אחרונה חביבה היא הקבוצה של דור אלון בניהולו של כפיר רביבו, הקבוצה שהיא אלופת המדינה לשנת 2013 הגיעה היום מוכנה ומאורגנת כדי להגן על תארה, לציין כי הקבוצה היא סמל לדו קיום וספורט הוגן, בקבוצה משחקים ערבים ויהודים יחדיו ובהרמוניה וזה סימן ההיכר של הקבוצה, מלבד זאת כמובן שמדובר בקבוצה שמשחקת כדורגל שוטף ואטרקטיבי, הקבוצה מסיימת במקום ראשון בבית המוקדם ומפסידה בשער זהב סנסציוני מול אריות תל חי בדקה האחרונה של ההארכה. לציין כי הקבוצה התנהגה בצורה ספורטיבית והוגנת להוציא מקרה אחד מול האריות שם התקיים ויכוח מכוער ומיותר בין שני שחקנים משתי הקבוצות ולויכוחים כאלו איננו נותנים יד ולגיטמציה. השנה הקבוצה מסיימת את דרכה באליפות מוקדם מהצפוי ואנו מקווים שבשנה הבאה תשוב ותתחרה על התואר אלופה בכדורגל הוגן. בהצלחה בשאר המסגרות. חברים יקרים, ראוי להזכיר כי אנו משחקים באליפות בכדורגל הוגן, אנו נמצאים בשבוע ההוגנות המצויין בעולם הכדורגל ויתרה מכך באליפות לזכרו של אבי כהן ז"ל. צריך לזכור ולא לשכוח את גודל המעמד וגודל הציפייה ממכם הספורטאים, להתנהגות הולמת ומכובדת, הרוב הכמעט מוחלט מתנהג בצורה מעוררת הערכה, אך לפעמים מספיק מקרה אחד קטן להעיב על טורניר שלם, זיכרו תמיד , קודם כבדו את עצמכם והאחרים יכבדו אותכם. בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

25/10/2014 15:45-18:45 וולפסון-חודורוב
מפגש 10 באליפות כדורגל הוגן על שם אבי כהן התקיים במזג אויר אביבי טיפוסי. 6 קבוצות הגיעו למפגש,שיחקו,הזיעו ונתנו את הכל על הדשא. נועלי הטבלה שלנו הם המשוסעים מחולון. הקבוצה שמגיעים מהעיר הנכונה באזור פתחו את הטורניר בהלם מוחלט. מספר שחקנים דפקו ברז ברגע האחרון והם פגעו רבות בקבוצה. ניפגש בטורנירים היומיומיים. האלופה שלנו היא הגלבוע. הקבוצה המזוהה עם הצבע הירוק לקחה את הצבע הלבן באליפות הזו. רוסלן מציג יכולת נהדרת בהגנה, לאנדרו תומך מבחוץ אך אדם, יואל, דניאל ושאר החבר`ה סיפקו את הסחורה ועלו לשלב הבא באליפות הגדולה. במקום החמישי נמצאים תניני אפעל. הקבוצה אמנם סיימה את הטורניר מוקדם מהצפוי אך קיבלו את התואר - הקבוצה ההוגנת של הטורניר - ויזכו לשחק בשלב הבא באליפות הגדולה. ג`ובניקי הכדורגל הגיעו עם הרבה מרץ והתלהבות ופעמים רבות זה פגע במהלך השוטף של המשחק. פעם ראשונה במדינת הכדורגל ואנחנו מקווים שהם יבינו שאצלנו התוצאה הרבה פחות חשובה. ברדאק עושה בכורה במדינת הכדורגל ונראית נהדר. הקבוצה העפילה לחצי הגמר לאחר בית מסובך. בחצי הגמר הם הפסידו בשער זהב וסיימו את דרכם באליפות. אחרונים חביבים הם מרדובה. הקבוצה של גלעד קיבלה הזדמנות נוספת להעפיל לשלב הבא. סיימו במאזן מושלם את שלב הבתים אך בחצי הגמר פגשו את אלופת הערב. שבוע מצוין!

23/10/2014 19:45-23:30 בית דני
סוף השבוע הגיע ואיתו גם מפגש מספר 9 של אליפות אבי כהן בכדורגל הוגן. היו לנו מהפכים ומתח וכדורגל איכותי בעיקר. נפתח קודם כל באיחולי החלמה מהירה לחן גרסי מאתלטיקו בת ים שאמש במהלך הטורניר שבר את אפו , רפאה שלימה . במקום הראשון - עוואנטה - שיחקו טוב לאורך כל הטורניר , היו הוגנים וספורטיבים ואין ראויים מהם לעלות לסיבוב הבא. במקום השני - הנגרים - כרגיל תענוג להיות עם הנגרים בטורניר , אווירה טובה , הניצחון תמיד בעדיפות שנייה למצב רוח טוב והערב הם השיגו את שניהם - כל הכבוד. במקום השלישי - ביתר נחשונים - סיימו מושלמים את שלב הבתים אך הודחו בחצי הגמר לנגרים , לא נורא חברים. במקו הרביעי - אתלטיקו בת ים - שיחקו נהר בשלב הבתים והעפילו לחצי הגמר , בנוסף היו הקבוצה ההוגנת של הערב וזה הזמן לפרגן לסהר ולכל הקבוצה שהיו אתמול פשוט נהדרים , וגם בסיטואציות קשות תוך כדי המשחק ידעו לוותר ולא להיגרר , תענוג. במקום החמישי - נאשה - אתמול לא היה היום שלהם , סיימו עם שני הפסדים , במשחק הראשון , היו לחוצים מדי לניצחון דבר שפגע באווירת המשחק , השתפרו ותיקנו בשני בתקווה לפעמים הבאות שיהיה שקט מההתחלה. במקום השישי - הפליטים - היו רחוקים חמש דקות מעלייה לשלב חצי הגמר , אך בליץ של הנגרים קבע שהם מודחים כבר בשלב הבתים , לא נורא. שבת שלום חברים

23/10/2014 20:00-23:30 קרית שלום
טורניר מספר 8 באליפות הארצית ע"ש אבי כהן עם החברה הנהדרים של ליגת הדבש, במקום שבו הגמר ומשחק 5\6 נראים זהה. נועלי הטבלה אלו שאנטי יונייטד שלא עלו משלב הבתים על הפרש שערים. לא הצליחו לכבוש כלל וסיימו את שני המשחקים שלהם בתיקו 0-0 מה ששם אותם בעמדה נחותה לעליה לחצי הגמר. הצליחו לסיים בטעם מתוק את הערב עם משחק 5\6 ארוך במיוחד! טיקי טקה נעצרו רק בשלב חצי הגמר אחרי שעלו מן המקום הראשון בעקבות ניצחון בפנדלים על ראשות הבית עם טקסס. אכזריותו של שער הזהב... בכל זאת נהנים החברים של נירו מעליה על תקן הקבוצה ההוגנת של הטורניר, כל הכבוד! דובי הרצליה פתחו את הערב עם תבוסה לא אופינית לזקני שמשון אבל נלחמו בשיניים מול קופל כדי להשיג את הכרטיס לחצי הגמר, וגם היו מרחק נגיעה משם. נשארו למשחק ארוך של 5\6 ממנו גם מצליחים לרדת כמנצחים אתלטיקופל אלו הקבוצה שמסיימים את הערב במקום הראשון עם הרבה נחישות וכדורגל מסודר הצליחו לגבור על יריבותיהם לאורך הערב עם הרבה אופי ולהעפיל לשלב הבא. בני טקסס עם סגנות מכובדת עולים מן המקום השני בבתים אחרי שהפסידו בדו קרב פנדלים, ושם ניצחו בפנדלים את זקני שמשון כדי לעלות לשלב הבא. גם בגמר הגיעו לפנדלים אבל שם כבר הפסידו את המקום הראשון לקופל. זקני שמשון חדשים בנוף של ליגת הדבש הגיעו כאורחים עם כמה פרצופים מוכרים לצד כמה פרצופים שאינם. היו טובים בשלב הבתים וגם בחצי הגמר יכלו לנצח את המשחק אך כשמגיעים לפנדלים הכל יכול להיות והם לא הצליחו לדייק מהנקודה. סופ"ש נעים לכולם !

22/10/2014 19:45-23:30 בית דני
ערב יום רביעי בשכונת התקווה. מפגש מספר 7 של אליפות אבי כהן. ערב מצוין של כדורגל והכי חשוב הוגן ועם המון כבוד הדדי כמו שאנחנו אוהבים. XXX פותחת את הערב עם תיקו מול אחיעזר אך משם הקבוצה רצה ל 3 ניצחונות כולל הגמר עם ניצחון בשער זהב. הקבוצה של רמי עושה את המוטל עליה והיא עם הפנים קדימה לשלב הבא. לוס פולוס הרמנוס היא המצטרפת הערב ל XXX לשלב הבא של האליפות. הציגה כדורגל נהדר ובהחלט ההתקפה שלה בראשות יונתן קליין עשתה את העבודה. הפסידה בגמר בשער זהב וללא ספק מעבר לעובדה שיש כישרון מדובר בקבוצה יוצאת מן הכלל מההיבט החברתי. אחיעזר יוצאת מאוכזבת הערב. פתחה את הערב עם ניצחון מרשים על הפחלמנט. המשיכה לתיקו נהדר מול XXX אך בחצי גמר התרסקה מול לוס פולוס. משה פרץ הגיע הערב עם הקבוצה והוכיח שחוץ מקול נפלא גם כישרון ברגליים לא חסר לבחור. מ.ס אבו זקן לא הצליחה להשתחל ל 2 המקומות הראשונים. 2 תוצאות תיקו בשלב הבתים שלח אותה מהמקום השני בבית ב למשחק קשה מול XXX בחצי הגמר. מעבר לכך החלק ההתקפי לא צלח כל כך עם שער בודד אחד. סוסים מתים הגיעה באיחור קטן הערב ואולי ההתארגנות בדקה ה-90 פגם בהם. פתחה אמנם עם תיקו מול אבו זקן אך את משחקה השני היא תעדיף לשכוח עם תבוסה קשה ללוס פולוס ששלח אותה הביתה. הפחלמנט רושמת את טורניר הבכורה שלה הערב הזה. ההגרלה זימנה לה בית קשה עם אחיעזר ו XXX. אמנם מבחינת תוצאות זה היה מאכזב אבל אם ייכנסו לשיגרת טורנירים התוצאות יהיו שונות וחיוביות. שיהיה סוף שבוע להיט לכווולם....

22/10/2014 19:45-23:30 קרית שלום
מפגש מספר של של האליפות הגדולה על שמו של אבי כהן שוחק בקריית שלום הצהוב. שש קבוצות חזקות שבאו ליהנות מהערב ולנסות להעפיל לשלב הבא. נועלת הטבלה שלנו הם - העטלפים מבוסטון. הקבוצה הגיע ראשונה ומוקדם מהצפוי מה שנראה קצת משונה לכאלה שגרים בבוסטון. החבר`ה בשחור לא הצליחו להשיג את הכרטיס לחצי הגמר למרות שהובילו במשחק השני כבר בפתיחה. אלופת הערב זוהי צונאמי ישראל. פעם ראשונה שהקבוצה חוגגת אליפות. איזו אליפות מתוקה, בלתי מנוצחים, מאזן מושלם רשת נקייה. מי צריך יותר מזה?? ניפגש בשלב הבא!! מחיאות כפיים ליהודה השוער המצטיין. האלופה הקטנה זוהי קרניבורס. הקבוצה של פליקס התאכזבה מעט על גזירת הסמל בחולצה אך זה לא הפריע לה לשחק מצוין בבתים. למרות המשחק המצוין הם לא הצליחו להעפיל לחצי הגמר. קיבלו את התואר - הקבוצה ההוגנת של הערב - וישתתפו בשלב הבא. במקום השני נמצאים אתלטיקו סמוראי. הקבוצה פתחה טוב את שלב הבתים עם ניצחון. במשחק השני עלו שאננים והתוצאה בהתאם. בסופו של דבר הגיעו עד לגמר ולקחו את הכרטיס לשלב הבא. כל הכבוד! הסלסאו סיימו את הערב במקום הרביעי והמכובד. הקבוצה מאוד אמוציונאלית ולפעמים הטונים שלהם עולים על המידה. שיחקו כדורגל מהנה ולעיתים נכנסים לויכוחים מיותרים. ניפגש בטורנירים היומיומיים עם החולצות החדשות!!! אחרונים חביבים הם פנדה. הקבוצה של חיימוב סיימה במקום הראשון בבית המוקדם אך הפסידה בחצי הגמר את העפלה לשלב הבא באליפות. קבוצה נהדרת שתמיד כיף לראות. המשך שבוע מצוין, הקבוצות העולות - להתעדכן מתי השלב הבא של כל אחת ולדאוג שהשחקנים שרשומים בטופס יגיעו עם תעודות זהות, הקבוצות האחרות - נשמח להיפגש בטורנירים היומיומיים.

21/10/2014 19:45-23:30 בית דני
לאחר חודש בניכר , עבדכם הנאמן חוזר אליכם היישר אל טורניר אבי כהן הנהדר שמביא לנו את הכדורגל בגרסה הכי יפה שלו - הוגנת , ספורטיבית , שקטה וחברית. עבר טורניר נהדר בו כל הקבוצות התנהגו ושיחקו הוגן כמו שצריך להיות . במקום הראשון - מ.ס אורים - החברה מגבעתיים נראו נהדר במשך כל הטורניר , ובזכות תצוגה נהדרת של צמד החלוצים האימתני עמית קמחזי ורנאל הם עולים לסיבוב הבא. ואטוס לוקוס - גם החברה באדום נראו נהדר הערב, שיחקו הוגן וספורטיבי ככה צריך להיות , תענוג. במקום השלישי - נס רחובות - כמו כל הקבוצות הערב שיחקו הערב הוגן והתנהגו במשך כל הערב בצורה ס