מהלך האליפות
גמר ארצי
8 קבוצות- 2 בתים של 4, חצי גמר וגמר
גמר ארצי
יום רביעי,22/08/2012  20:00-24:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC ashdod  אלופי המדינה בכדורגל הוגן!
חצי גמר- מרכז
12 קבוצות- 4 בתים של 3 קבוצות - 1 עולה מכל בית
חצי גמר 2-מרכז
יום רביעי,15/08/2012  20:00-23:40  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מועדון (ספורט) הפורום  ממשיכים לשלב הבא
2 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
חצי גמר 1-מרכז
יום שני,13/08/2012  20:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ARMANY צפון חולון  ממשיכים לשלב הבא
1 Master Mix  ממשיכים לשלב הבא
חצי גמר- צפון
8 קבוצות- 2 בתים של 4- 1 עולה מכל בית לגמר הארצי
חצי גמר 1-צפון
יום חמישי,16/08/2012  20:30-22:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 החברים של קנורפל  עלו לגמר
חצי גמר - ירושלים
טורניר 6 קבוצות הזוכה עולה לגמר הארצי
חצי גמר- ירושלים
יום חמישי,16/08/2012  20:30-24:00  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
2 פוטו דניה  מקום ראשון
חצי גמר - דרום
4 קבוצות- הראשונה עולה לגמר הארצי
חצי גמר דרום
יום ראשון,12/08/2012  20:45-23:00  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 FC ashdod  עולים לגמר הארצי
רבע גמר - מרכז
48 קבוצות- 12 בתים של 4 -1 עולה מכל בית לחצי הגמר
בית 12-רבע הגמר מרכז
שבת,11/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
בית 9 -רבע הגמר מרכז
יום חמישי,09/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 תיכון דרכא  ממשיכים לשלב הבא
בית 10-רבע הגמר מרכז
יום חמישי,09/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל ירמוט  ממשיכים לשלב הבא
בית 8 -רבע הגמר מרכז
יום רביעי,08/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרעושים מיורקשיר  ממשיכים לשלב הבא
בית 7 -רבע הגמר מרכז
יום רביעי,08/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
בית 6 -רבע הגמר מרכז
יום שלישי,07/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 חצי אור  ממשיכים לשלב הבא
בית 4 -רבע הגמר מרכז
יום שני,06/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 באנג לאסי  ממשיכים לשלב הבא
בית 3 -רבע הגמר מרכז
יום שני,06/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 תותחי חדרה  ממשיכים לשלב הבא
בית 2- רבע הגמר מרכז
יום ראשון,05/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Master Mix  מקום ראשון
בית 1- רבע הגמר מרכז
יום ראשון,05/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ARMANY צפון חולון  ממשיכה לשלב הבא
רבע גמר- צפון
16 קבוצות - 4 בתים של 4 קבוצות. 2 עולות מכל בית לחצי הגמר
רבע גמר 4-צפון
יום חמישי,09/08/2012  22:30-24:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן דור  עלו שלב
1 N.F.C 99  עלו שלב
רבע גמר 3-צפון
יום חמישי,09/08/2012  20:30-22:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בית"רטיקוס  עלו שלב
2 החברים של קנורפל  עלו שלב
רבע גמר 2-צפון
יום שני,06/08/2012  22:30-24:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
2 Bafana Bafana  עלו שלב
רבע גמר 1-צפון
יום שני,06/08/2012  20:30-22:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 F.C. Holland  עלו שלב
2 פיפא קריות  עלו שלב
מוקדמות מרכז
96 קבוצות מחולקות ל24 בתים של -4. 2 עולות מכל בית לרבע הגמר.
בית 24- מוקדמות מרכז
שבת,04/08/2012  18:30-20:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Buzios  ממשיכים לשלב הבא
2 FC Amir  ממשיכים לשלב הבא
בית 23- מוקדמות מרכז
שבת,04/08/2012  16:30-18:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ספרד  ממשיכים לשלב הבא
2 מ.כ. אופק  ממשיכים לשלב הבא
בית 22- מוקדמות מרכז
יום חמישי,02/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 SENIORS  ממשיכים לשלב הבא
2 תיכון דרכא  ממשיכים לשלב הבא
בית 21- מוקדמות מרכז
יום חמישי,02/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Infinity  ממשיכים לשלב הבא
2 שפיפון דן  ממשיכים לשלב הבא
בית 20- מוקדמות מרכז
יום רביעי,01/08/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 bgu  ממשיכים לשלב הבא
2 Los Blancos  ממשיכים לשלב הבא
בית 19- מוקדמות מרכז
יום רביעי,01/08/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
2 הפרעושים מיורקשיר  ממשיכים לשלב הבא
בית 18- מוקדמות מרכז
יום שלישי,31/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 נגרים  ממשיכים לשלב הבא
2 הכח אורט הרצליה  ממשיכים לשלב הבא
בית 17- מוקדמות מרכז
יום שלישי,31/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 חצי אור  ממשיכים לשלב הבא
2 F.C. Rehovot  ממשיכים לשלב הבא
בית 16- מוקדמות מרכז
יום שני,30/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC Casa  ממשיכים לשלב הבא
2 קהילות פתח-תקוה  ממשיכים לשלב הבא
בית 15- מוקדמות מרכז
יום שני,30/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 תותחי חדרה  ממשיכים לשלב הבא
2 באנג לאסי  ממשיכים לשלב הבא
בית 14- מוקדמות מרכז
יום ראשון,29/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  ממשיכים לשלב הבא
2 סקציית הפנתרים השחורים  ממשיכים לשלב הבא
בית 13- מוקדמות מרכז
יום ראשון,29/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בארי A.E.K  ממשיכים לשלב הבא
2 ADSL  ממשיכים לשלב הבא
בית 12- מוקדמות מרכז
שבת,28/07/2012  17:30-19:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  עלו לשלב הבא
2 מועדון (ספורט) הפורום  עלו לשלב הבא
בית 11- מוקדמות מרכז
שבת,28/07/2012  15:30-17:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 sporting gealia   עלו לשלב הבא
2 BARACUDA F.C  עלו לשלב הבא
בית 9- מוקדמות מרכז
יום חמישי,26/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 קובי פנטזיה  ממשיכים לשלב הבא
2 עירוני כורדיסטאן  ממשיכים לשלב הבא
בית 10- מוקדמות מרכז
יום חמישי,26/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל ירמוט  ממשיכים לשלב הבא
2 ZENIT  ממשיכים לשלב הבא
בית 8- מוקדמות מרכז
יום רביעי,25/07/2012  21:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפסדיינטס  ממשיכים לשלב הבא
1 אגד  ממשיכים לשלב הבא
בית 7- מוקדמות מרכז
יום רביעי,25/07/2012  19:00-21:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 GYM TO GO  ממשיכים לשלב הבא
2 הזריזים  ממשיכים לשלב הבא
בית 6- מוקדמות מרכז
יום שלישי,24/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 נפגעי דרום אמריקה  ממשיכים לשלב הבא
2 סלסאו קלנסווה  ממשיכים לשלב הבא
בית 5- מוקדמות מרכז
יום שלישי,24/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 קבלני העשן  מקום ראשון
2 FC Alliance  מקום שני
בית 4- מוקדמות מרכז
יום שני,23/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל סטרייט פלאש  ממשיכים לשלב הבא
2 viva locos  ממשיכים לשלב הבא
בית 3- מוקדמות מרכז
יום שני,23/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 פרומסה  ממשיכים לשלב הבא
2 אריות בורוכוב  ממשיכים לשלב הבא
בית 2- מוקדמות מרכז
יום ראשון,22/07/2012  22:00-24:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Master Mix  ממשיכים לשלב הבא
2 ARMANY צפון חולון  ממשיכים לשלב הבא
בית 1- מוקדמות מרכז
יום ראשון,22/07/2012  20:00-22:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 אורנוס  ממשיכים לשלב הבא
2 FC ל`אקיפ  ממשיכים לשלב הבא
מוקדמות- צפון
32 קבוצות מחולקות ל-8 בתים של -4 . 2 עולות מכל בית לרבע הגמר
בית 8- מוקדמות צפון
יום חמישי,02/08/2012  22:30-24:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 הפועל סדום  עלו שלב
2 בן דור  עלו שלב
בית 7- מוקדמות צפון
יום חמישי,02/08/2012  20:30-22:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 N.F.C 99  עלו שלב
2 F.C wolves   עלו שלב
בית 6- מוקדמות צפון
יום שני,30/07/2012  22:30-24:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  עלו שלב
2 אריות טבריה  עלו שלב
בית 4- מוקדמות צפון
יום חמישי,26/07/2012  22:30-24:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 החברים של קנורפל  ממשיכים לשלב הבא
2 Fc השלום  ממשיכים לשלב הבא
בית 3- מוקדמות צפון
יום חמישי,26/07/2012  20:30-22:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בית"רטיקוס  עלו שלב
2 ZENIT NORD  עלו שלב
בית 2- מוקדמות צפון
יום שני,23/07/2012  22:30-24:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 פיפא קריות  עלו שלב
2 F.C. Holland  עלו שלב
בית 1- מוקדמות צפון
יום שני,23/07/2012  20:30-22:30  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 Nemiroff  עלו שלב
מוקדמות- ירושלים
18 קבוצות - 3 טורנירים של 6 - 2 הקבוצות הראשונות מכל בית עולות לחצי הגמר
בית 3-מוקדמות ירושלים
יום חמישי,09/08/2012  20:30-24:00  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 הכח כיכר ציון  ממשיכים לשלב הבא
2 גן הפעמון  ממשיכים לשלב הבא
בית 2- מוקדמות ירושלים
יום חמישי,02/08/2012  20:30-24:00  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 המנוגבים  מקום ראשון
2 פוטו דניה  מקום שני
מוקדמות באר שבע
8 קבוצות - 2 בתים של 4 - 2 הקבוצות הראשונות עולות לחצי הגמר
בית 2- מוקדמות באר שבע
יום רביעי,01/08/2012  20:45-24:30  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 העטלפים  ממשיכים לשלב הבא
2 FC ashdod  ממשיכים לשלב הבא
בית 1- מוקדמות באר שבע
יום שלישי,31/07/2012  20:45-24:05  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 דורון אסולין ז``ל   ממשיכים לשלב הבא
2 זאבי המדבר  ממשיכים לשךב הבא
דירוג סופי
1.
אלופי המדינה בכדורגל הוגן!
2.
אלופי מחוז מרכז!
3.
עשו קפיצה קלה לפודיום, אלופי מחוז צפון!
4.
ווינרים, הראו המון אופי!
5.
ההגנה קרסה בחצי הגמר, טורניר גדול
6.
לא הוכיחו את מה שכולנו במרכז יודעים...
7.
הגיעו, נהנו ויככבו עוד בצפון הארץ
7.
הכי טובים במחוז ירושלים (-:
 
תקצירים
גמר ארצי
22/08/2012 20:00-24:30 קרית שלום
איזה טורניר, איזה עונג, איזו יכולת ואיזה גמר ראוי ויותר מזה אלופה ראויה. לאחר קריסתה של הודו הקטנה אי שם בשלבים הראשונים הגיעו האשדודים גם הם ממחוז דרום והשאירו את הכתר שנה נוספת סמוך לבירת הנגב. ללא ספק הקבוצה בלבן שכוללת את הכוכב מישל ויחד איתו לישי התותח הראו הערב שהם הכי טובים ולא השאירו אפילו צל של ספק אלא השאירו לנו הרבה טעם של עוד. הפרוייקט החינוכי הוכיח את עצמו והקבוצה שיחקה לא רק כדורגל טוב אלא גם לוותה בהוגנות ופרגון הדדי שהיינו רוצים לראות יותר במחוזותינו. יישר כוח! במקום השני הערב סיימו מאסטר מיקס, גם הם מאשדוד, הראו כדורגל נפלא ועלו מבתים קשים מאוד במחוז המרכז הגדוש בקבוצות טובות ומכובדות אבל מאסטר מיקס עשו את זה בגדול ונתנו את הכבוד לילדים מאשדוד שניצחו אותם פעמיים והשאירו אותם כסגנים של בר כוכבא. במקום השלישי הערב, אלופת מחוז צפון קבוצת החברים של קנורפל שהציגו בוולפסון כדורגל משכנע שגרם ליחס של 1.1 בקרב ההימורים על זכיית הקבוצה בטורניר אבל כשרגילים למגרש הקטן בנשר, ממשיכים בוולפסון ומגיעים לאחר מכן לקרית שלום הגבולות של המגרש ניראים ארוכים מתמיד ואיפשהו נגמר לקבוצה הכח אי שם בתוך הדקה ה-12 של חצי הגמר. טורניר מכובד, כל הכבוד על ההישג!! במקום הרביעי עם המון אופי ותושיה קבוצת הפורום של לירן יודלביץ שהוכיח הערב לכולם שראשו נשאר מורם גם אם הוא צריך לגרד שחקנים שרשומים בטופס וגם אם הוא עולה לשחק מול החברים הכי טובים שלו במגרש ומחוצה לו. יישר כוח על הניהול וכל הכבוד לקבוצה על טורניר מצויין ומלא בכדורגל חיובי! במקום החמישי קבוצת ארמני חולון שהגיעו לחצי הגמר עם הראש למעלה אבל יצאו לדרך הקצרה הביתה היישר מוולפסון ולא הגיעו לקרית שלום אומנם שלחו נציגים לעודד את הכוכבים של הפורום. במקום השישי אכזבת הערב, קבוצת טריפל איקס שמוכיחים כל שבוע מחדש למה הם נחשבים להכי טובים במדינת הכדורגל אבל הערב לא כבשו ובכלל עם שער אחד בשמונה משחקים קשה מאוד להגיע להישגים וכך היה. בהצלחה בהמשך. במקומות השביעי והשמיני נמצאים הכוכבים של יונדאי אקספרס מחיפה ששיחקו מצויין, נלחמו על כבודם לקראת סיום והציגו כדורגל משכנע אי שם בנשר ויחד איתם קבוצת הבית של ירושלים פוטו דניה שגם שלא נשאר טעם לשמקח האחרון הציגו לחימה ותושיה וגם כמעט ניצחו את ארמני. מברוק לזוכה! בהצלחה לשאר הקבוצות בהמשך הדרך!!

הצג/הסתר את כל התקצירים
16/08/2012 22:30-24:30 נשר סינטטי
חצי הגמר השני סיפק לנו את אחד הטורנירים המותחים, בבית רק אחת עולה עם כרטיס לגמר האליפות שיערך ברביעי הקרוב במרכז הארץ. למשחק המכריע התייצבו בסופו של יום קבוצת יונדאי של אבי נחמני וקבוצת הבפאנה של עידו, ליונדאי הספיק תיקו , הבפאנה היו חייבים לנצח לאחר שמעדו במשחק הפתיחה מול nfc 99 של דביר בראון. המשחק היה צמוד ויונדאי הובילו במחצית, אז השוותה הבפאנה ועד סוף המשחק לא השכילה לכבוש ולנצח , זאת עקב סגירה יש לומר בונקר רצחני של יונדאי. יונדאי עושה את הבלתי יאומן ועם סגל מדולל עולה לשלב הגמר המכובד. הבפאנה מסיימת רק במקום השני לאחר אליפות מגומגמת משהו, בתקווה להצלחות בעתיד. במקום השלישי קבוצת העגלות של אביהו שמנצחת רק במשחק האחרון, גם עם שלל הכוכבים לא מצליחה להשג את היעד, ללא ספק אכזבה לקבוצה המצויינת שיכלה להגיע רחוק יותר. במקום הרביעי התגלית של הטורניר קבוצת nfc 99 המנוהלת על ידי דביר בראון, הקבוצה שיחקה מצויין באליפות והיום עקב חסרונם של שחקנים מרכזיים לא בלטה , מקווים לראותם בהמשך יחד עם השחקנים המצויינים שלה. בברכת כדורגל הוגן ושבת שלום, ניר קנורפל

16/08/2012 20:30-24:00 בית וגן
אליפות על שם אבי כהן 2012- חצי גמר -ירושלים היה זה עוד ערב קסום בבירתינו המדהימה. מזג האוויר כרגיל היה מושלם ונתן לספורטאים את התנאים הטובים ביותר בשביל כדורגל מושלם. הקבוצות הגיעו לשלב זה נחושות וחדורות מוטיבציה להראות מי הקבוצה הטובה בירושלים ומי הקבוצה אשר בסיומו של יום תעלה לאליפות הארצית. הקבוצה המנצחת של הלילה היתה קבוצת פוטו דניה, אשר הציגה מגוון שחקנים איכותיים בניצוחם של עדי מרציאנו, גילי גלילי, אוהד פחימה ואבי יפרח, וזכו בטורניר למרות הפסדם במשחק הראשון. הם הציגו נחישות, התמדה, וכדורגל קבוצתי איכותי. הפיינליסטית של הערב: קבוצת גן הפעמון המצוינת, המורכבת משלל שחקנים איכותיים כגון: איציק אילוז, אשר בן עמי, יוסי יונה, יואש אבידני, ואלי בראשי השוער הנפלא אשר הציגו את היכולת הטובה ביותר ביום האליפות והפסידו רק בפנדלים וזאת כי הכריעה אותם העייפות במשחק הגמר, וזאת עכב היותם ללא מחליף לאורך היום. שאפו גדול לכל השחקנים אשר שיחקו את כל המשחקים ונלחמו לאורך כל היום. הכח כיכר ציון הציגו יכולת טובה מאוד כרגיל אך לצערם ביום זה זה לא הספיק. קבוצת המנוגבים אשר בשלבים הקודמים הציגה יכולת יוצאת מן הכלל נכנעו היום ביתר קלות וזאת הרבה בגלל מריבות פנימיות בינם לבין עצמם לאורך המשחקים. גיבורי יצחק השוטרים הנפלאים וההגונים היו קרובים מאוד לעלות לחצי הגמר, אך לא עלו בגלל חודו של שער אחד, ולא יכלו להציג את יכולתם הטובה במשחק חצי הגמר. נשמח לראותם בהמשך הטורנירים. קבוצת פליפ ליאון אשר הופיעו היום ללא הרכבם החזק ביותר היו קרובים אך זה לא הספיק. נקווה שבהמשך זה אכן יספיק, כי פוטנציאל יש בשפע. בכל אופן, הסתיימה עוד אליפות אשר היתה מלווה באווירה מצויינת, כדורגל איכותי, ורמה גבוהה מאוד, ומה שנותר לנו לצפות לאליפות בשנה הבאה להמשך טורנירים שבועיים מוצלחים. תודה רבה לכל המשתתפים היה לנו נעים לארח אתכם במדינת הכדורגל, נתראה בטורניר "אחרי האליפות" בשבוע הבא, שבוע מקסים לכולם.

16/08/2012 20:30-22:00 נשר סינטטי
חצי הגמר של מחוז הצפון הראשון התקיים לו באוירה ספורטיבית להפליא, ארבע קבוצות הוגנות וספורטיביות באו לשחק בידיעה שרק אחת תקבל את הכרטיס לגמר הארצי של האליפות. בסופו של יום היתה זו קבוצת החברים של קנורפל שסיימה עם מאזן מושלם וכמות שערים מסחרית, כל זאת הודות לשחקנים המצויינים שהגיעו לכבד את המעמד ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, כולל את מיודעינו שמעון חסון שרק נחת הלילה בטיסה היישר מתאילנד והגיע לככב ועל כן מגיעה לו תודה ענקית כמו לשאר השחקנים . שאר המקומות נקבעו על ידי בית פנימי לאחר שכל קבוצה ניצחה את יריבתה, לא שיש משמעות למקום השני בבית בו רק אחת עולה אבל למען הסדר הטוב, קבוצת בית"רטיקוס של שרון קודיש שעוד איחרה לטורניר בגלל פקק עצום ביגור וכנראה לא נכנסה טוב לעיניינים מסיימת במקום השני לאחר טורניר לא טוב עבורה, מדובר בקבוצה מצויינת עם שחקנים מצויינים שהיום לא הצליחו להביא את יכולתם לידי ביטוי. במקום השלישי קבוצת פיפא של מתן גל שהובסה במשחק הראשון ובמשחק השני נתנו משחק הרואי מול בית"רטיקוס החזקה עשרות מונים על הנייר וגם הצליחו לנצח אותה, ללא ספק הפתעת האליפות. במקום הרביעי קבוצת הולנד של תמיר וויטלי שהתפרקו היום וחטפו בצרורות ורק במשחק האחרון הצליחו קצת לתקן את הרושם עם ניצחון על פיפא. תודה רבה לעומר מוש על עזרה בניהול הטורניר. בברכת כדורגל הוגן ושבת שלום, ניר קנורפל

15/08/2012 20:00-23:40 קרית שלום
איזה ערררב גדול של כדורגל מדהים הכולל את ששת הקבוצות אולי הכי טובות במחוז מרכז!! עם כל הכבוד לעולות הנוספות ולמתחרות בבית המצויין שהיה לנו יום שני הערב המתח באויר והרמה שהציגו השחקנים היו מעל ומעבר לכל מה שראינו עד היום בהסתמך על כך ששחקני ארמני שיחקו הערב גם בקבוצת הפורום וגם עשו את שלהם ובסטייל עם עלייה מהמקום הראשון בבתים ובניצחון מתוק מול חצי אור במשחק המכריע. יחד עם הפורום עולים לשלב הבא גם כוכבי טריפל איקס שכבשו שער אחד בלבד לאורך כל הערב אבל עדיין ממשיכים לשמור על ההגנה החזקה שספגה גם שער אחד מנגד ולאחר פנדלים עם הגלבוע כבשו את שני הפנדלים הראשונים ועלו לשלב הבא. במקום השלישי, גלבוע בילו! למרות שער מרהיב ביופיו של רוסלן שקיבל כדור גדול מלאו, עשה קפיצה של מתעמלת מברית המועצות לשעבר והצדיק את העדה של הבלם המצויין הזה שככל הנראה ימשיך גם לגמר עם הקבוצה נגדה הוא כבש... במקום הרביעי קבוצת חצי אור ששיחקו החל מהמשחק הני ללא יניב ברכליפא אבל לכל אורך הטורניר היה ניתן לראות את חצי אור החזקים מאופיינים בהגנה חזקה אבל לצערם לא ניתן לנצח ללא התקפה והיום הדבר לא ניראה בקרב השחורים. במקומות החמישי והשישי קבוצות תותחי חדרה שירדו מבואסים אך מרוצים מהדרך ומההישג ויחד איתם הקבוצה שנמצאת היום בכושר הכי טוב במחוזותינו, ירמוט, שהגיעו ללא שחר, דרייגור, איגי ושאר הכוכבים ולכן יראו את הגמר מהיציע. בהצלחה לקבוצות!

13/08/2012 20:00-23:30 קרית שלום
חצי הגמר הראשון לאליפות הגדולה יצא לדרך ואיתו הרפתאות כתבי וואן שהגיעו לסקר את המפגש וגרמו להרבה בידור ועניין בקרב השחקנים. המנצחות הגדולות של היום אלה כצפוי ארמני חולון ומאסטר מיקס. ארמני היו גדולים לאורך כל הדרך, התברגו בבית קל יחסית והעפילו בקלות לחצי הגמר שם חיכו להם הפרעושים העייפים ואז הגיע מושיקו אוחיון, האיש והאגדה, שסיים את המשחק עוד לפני שהתחיל. יחד איתם עולים קבוצת מאסטר מיקס שהערב לא ניראו כמו במפגשים הקודמים אבל עדיין השכילו להעפיל לחצי הגמר, או יותר נכון סוג של גמר שם הם פגשו את אורט המעולים שנתנו פייט יפה והיו עם רגל וחצי בשלב הבא לשמחת המארגנים אבל אז שלחו את השחקן האנונימי (-: לבעוט פנדל מכריע שהוחטא ושלח את מאסטר מיקס היישר לשלב הבא. במקום השליש כאמור אורט ששוב נגיד עליהם שהציגו כדורגל מדהים והפתיעו את כולם מלבד את עצמם ויחד איתם עפו בחצי הגמר גם כאמור הפרעושים שהלכו עם חיוך הביתה ועם הרגשת סיפוק אדירה מאליפות מצויינת בראשות זוהר קמינסקי. במקומות האחרונים ונשרו בבתים היו אלה קבוצת באנג לאסי הגדולים ששנה שעברה הגיעו לגמר הארצי אבל השנה חצי הגמר הקשה לא העיר להם פנים והם הלכו מוקדם יחסית הביתה. עוד קבוצה שלא שרדה את הבתים היו אלה כוכבי בטיח על טהרת שחקני הבית, ללא שום חיזוק ועם המון דבש בכוורת המקומית. מילה טובה וענקית לקבוצה שעושה זאת בכבוד, דניאל חמו, גטר, אבי, רותם הגדול, לביא, רונאל, שלומי ושאר הכוכבים ששכחתי- יישר כוח על אליפות גדולה!! בהצלחה לקבוצות!

12/08/2012 20:45-23:00 באר שבע - רייסר
שלב חצי הגמר בדרום מפגיש לנו 4 קבוצות מצויינות שעלו משבוע שעבר. לחלק מהקבוצות הסגלים השתנו,זה כמובן פגע בקבוצות,אבל מי שמתמידה בסגל גם מרוויחה. זאבי המדבר מועדים מול האשדודים במשחק השני,מה שקבע את גורלם היום,אבל בפועל נתנו אחלה טורניר עם סגנות הדרום. העטלפים,הם הקבוצה היחידה שהצליחו להוציא מאשדוד נקודות. קבוצת דורון אסולין ז"ל לא הורכבה ע"י אנשים שבאו לכבד את שם הקבוצה וחבל. הסגל השתנה והקבוצה נפגעה.מי שבא ניסה לתת הכל,אבל ללא מחוייבות לא מצליחים. אשדוד,היא הייתה הקבוצה הכי טובה הערב.לא הפסידה אף משחק. בכדורגל,האשדודים הכי טובים,אך מבחינת התנהגות טעון שיפור מיידי. אשדוד עולה לגמר.בהצלחה ותודה לכל הקבוצות!

11/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
איזה בית קיבלנו בחלק השני של הערב, ארבע קבוצות מעולות שכל אחת נתנה מעצמה 150%. הגלבוע סיימה במקום הראשון הערב והעפילה לשלב הבא. היא יכולה להגיד הרבה תודה לנפגעי דרום אמריקה שתרמו לה שער במשחק הגמר. במקום השני הנפגעים מדרום אמריקה היו מצוינים הערב וכבר היו רגל וחצי בשלב הבא, חוסר ריכוז במשחק האחרון לקח להם את הכרטיס מהיד. במקום שלוש וארבע סיימו ברקודה ובוזיוס. שתי הקבוצות הבינו שנפלו בבית קשה אך שיחקו והאמינו כל הזמן. נמשיך לראותן בטורנירים היומיומיים ולהנות מכדורגל איכותי. בהצלחה לגלבוע בהמשך.

11/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
ביום שבו נועלים שבוע אחד ופותחים שבוע חדש סיימו עוד שלב באליפות ע"ש אבי כהן. הפורום שהגיעו פייבוריטים פתחו בתוצאה שקצת הכניסה אותם ללחץ. בסופו של דבר החבר'ה סיפקו את העבודה והשיגו כרטיס לשלב הבא. במקום השני נמצאים הפועל סטרייט פלאש שיכלו לגנוב את הכרטיס מהפורום אך לחוסר מזלם לא הצליחו לנצח אותם במשחק האחרון. במקום השלישי והרביעי עומדים אמיר וספרד. אמיר פתחה מצוין והייתה היחידה שהוציאה נקודות מהפורום, גם במשחק האחרון נתנו הצגה אך באמצע משהו התפקשש. ואחרונים חביבים אלה הם ספרד, יום פחות מוצלח לאלופת אירופה והעולם אך אני בטוח שבטורנירים היומיים יהיה להם מה לתרום אם ירשמו ויבואו. בהצלחה לפורום בהמשך.

09/08/2012 22:30-24:00 נשר סינטטי
רבע הגמר הרביעי בצפון סיפק את הדרמה הכי מותחת בכל שלבי האליפות עד כה, אוירה של כדורגל, שערים יפים, קבוצות מצוינות והכי חשוב דרמות כמו שאנחנו אוהבים בכדורגל. בסופו של יום הוכרע המפגש המרתק הזה בבית פנימי בין שלוש קבוצות חזקות וטובות, המשחק מול הקבוצה שלא קשורה למאבק יורד ולכן התוצאה היתה כי לשלושת הקבוצות אותו הפרש שערים אך שתיים מהן כבשו יותר שערי זכות . אמנם אכזרי מבחינה ספורטיבית לגבי הקבוצה השלישית וולבס, אך זהו התקנון בו רשום במפורש על דרך ההכרעה במקרה כזה. העולות כאמור הן קבוצת העגלות של אביהו שתודרכה בידי שחקן ענק מליגת העל ובחיזוקו של השוער נחל המצויין שמנע שערים רבים, וnfc 99 של דביר בראון שכזכור התחילה מהוססת משהו ואז התעשתה ויחד עם הבלם המצויין שלה אבי טיאר מצליחה לעשות את הבלתי יאומן ולעשלות שלב נוסף. במקום השלישי קבוצת וולבס, שהיתה קבוצה מצויינת לאורך כל האליפות, עם תצוגות מרשימות והתנהגות ספורטיבית, הקבוצה מסיימת את האליפות בצורה מאכזבת מבחינתה, אך צריך לזכור שלמרות שהיא לא עולה שלב היא קבוצה מצוינת שיכלה להגיע רחוק. במקום הרביעי קבוצת הפועל סדום שלא הגיעו היום למגרש ועם סגל דליל לא מצליחים לחבר ולו ניצחון אחד. בברכת כדורגל הוגן, ניר קנורפל

09/08/2012 20:30-24:00 בית וגן
ערב חלומי של כדורגל ללא לחותאויר נעים והכל בבירה בירושלים. 5 קבוצות,שיטת ליגה,4 משחקים לכל קבוצה ונטו כדורגלץ הערב הזה היו 2 קבוצות שהיו טובות יותר מהשאר הן בניסיון והן ביכולת-כיכר ציון וגן הפעמון שגם עלו לשלב הבא. אור שמח חבורה של שחקנים דתיים,מדהימים עם שוער מתבגר,אבל עם יכולות מדהימות.נהניתי לראותם.שאפו.לראשונה הגיעו לשחק במדינה. ביתר 34 כבר שיחקו בעברם במדינת הכדורגל,הם באו לעשות צחוק עם זקן השבט,נהנו מכל רגע ולקחו את הספורט כפאן.לא נראה שהתוצאות זה העיקר.תמשיכו לצחוק והרבה. ביתר בית וגן לראשונה בטורניר מגיעים עם מוטיבציית שיא.חבר'ה אוהבי כדורגל,צרפתיים ברובם,התחילו בצורה מאכזבת כאשר 2 חברים "רבו",אבל ככל שעבר הזמן גם התוצאות הגיעו וההנאה גדלה.ויוה לה פארנס... להתראות במגרשים!

09/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
איזה מפגש מרתק סגר לנו את היום הגדוש בכדורגל הזה, התותחים מירמוט ממשיכים לתת שואו לקהל שבא לראות אותם ביציעים הריקים בקרית שלום והם עולים עוד שלב ועוד שלב והנה היום הגיעו אולי לשיא של הקבוצה בכל הזמנים כאשר עולים מבית סופר קשה היישר מהמקום הראשון לחצי גמר האליפות ואת האמת?! לא בטוח ששם הם יעצרו... קבוצה למופת, כדורגל מרהיב... כיף לדעת שאתם נמצאים! במקום השני הערב חבורת הכורדים של כורדיסטאן הכוללים את סבא יוסי ואת איל בן עמי אבל הערב ללא כוכב הקבוצה עזריאל שללא ספק הורגש מאוד חסרונו במשחק הראשון שיכל לסלול את הכורדים להתפעה מרעישה ולחצי הגמר אבל הם ימשיכו לעניין אותנו בטורנירים הרגילים. במקומות השלישי והרביעי קבוצת זניט שהגיעו אומנם עם זוהר העייף אבל ללא חילופים ויחד איתם כוכבי קובי פנטזיה שהגיעו עם הסמל קובי אבל ללא שוער וזה הורגש בעיקר במשחק הראשון. בהצלחה לקבוצות בהמשך!

09/08/2012 20:30-22:00 נשר סינטטי
רבע גמר 3 באליפות ע"ש אבי כהן במחוז הצפון סיפק לנו משחקים מותחים לצד משחקים משמימים משהו, בגולת הערב היה הקרב האימתני בין היריבות הותיקות בית"רטיקוס של שרון קודיש מאזור פרדס חנה והסביבה והחברים של קנורפל(מכבי ברסלב) מאזור הקריות ועוד. בסופו של משחק מותח וספורטיבי להפליא מנצחת קבוצת בית"רטיקוס עם איתן יואש הכוכב ובני משפחת קודיש התותחים, שאפו על ניצחון יפה וחשוב שלמעשה נותן את ראשות הבית לביתרים. במקום השני כאמור קבוצת החברים של קנורפל שמעפילה לחצי הגמר לאחר שתי ניצחונות והפסד. במקום השלישי קבוצת השלום מכפר קרע שנתנו פייט בכל משחק ולא צלחה להם הדרך היום, בהצלחה בהמשך. במקום האחרון קבוצת זניט נורד שהיום הביאה לצפות את המנהל/בעלים/ ספונסר ראשי איגור סגל התותח שאנו מאחלים לו מכל הלב איחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה , החברים בזניט ניסו בכל כוחם אך הקבוצות בשלב הנוכחי היו גדולות עליהן, שאפו לזניט על הישג מרשים שנגמר אמנם לא בצורה הכי טובה שיכלו אבל זניט היתה ותישאר אחת הקבוצות האהובות במחוז הצפון. שבת שלום לכולם.

09/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
המפגש הראשון שסגר לנו שבוע ימי חול מלא בכדורגל משובח נגמר עם הדבש שהציגו את ספינת הדגל של הליגה המשוחקת בימי חמישי כאשר הראשונים לתקוע את העוגן עמוק בתוך האדמה ולהמשיך לחצי גמר הטורניר היו אלה אתלטיקו בטיח שהצליחו איכשהו להשתחל לקרב של 12 הגדולות במחוז המרכז. במקום השני קבוצת הכוכבים של שפיפון שהגיעו למשחק האחרון כשהם חייבים לנצח את בטיח, הם אפילו כבר הובילו אבל אז נרדמו השפיפונים שימשיכו לככב בימי חמישי. במקום השלישי קבוצת סניורס שהגיעה כמועמדת אולי הכי גדולה להמשיך לשלב הבא אבל לעיתים לא הכל הולך כמו שרוצים ויחד איתם במקום הרביעי קבוצת אינפיניטי שאומנם ניראים כקבוצה הכי מבטיחה מבחינת נתונים פיזיים וטכניים אבל מה יהיה עם הכושר?! (-: בהצלחה לקבוצות בהמשך!

08/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
איזה מפגש סגר לנו את היום!! ללא ספק הקטע הכי צמוד של הטורניר כאשר בסיום שלוש קבוצות עם אפשרות ממשית לעלות לשלב הבא, הכי גדולים היו הפרעושים מיורקשייר בראשותו של הווינר הגדול זוהר קמינסקי שניצחו 5-0 את בי ג'י יו ובסיום הקרב המרתק של אופק התברר כי גם אלה ניצחו 5-0 את הזריזים ולאחר דו קרב פנדלים היה זה צוקר שסיים עם ידו על העליונה והשאיר את המקום הראשון לפרעושים לשלב הבא. במקום השני כאמור קבוצת אופק שניראו מצויין וחייבים להמשיך ולהתעסק בכדורגל ולא בשטויות שמסביב, במקום השלישי קבוצת בי ג'י יו שעוד הגיעו מהמקום הראשון בבטחה למחזור האחרון אבל פספסו את ההזדמנות להמשיך הלאה ואיתם גם הודחו מהמקום הרביעי קבוצת הזריזים שלא יכלו לשאר הקבוצות וחילצו נקודה אחת מתשע אפשריות. בהצלחה לקבוצות!

08/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
מחר מסתיים לו שלב רבעי הגמר במרכז הארץ והיום הרביעי נפתח במפגש שניראה היה אולי עם העולה הכי ברורה שיש. טריפל איקס היו גדולים על שאר הקבוצות וסיימו עם מאזן שערים של 10-0 וסגרו ששה ניצחונות מאז פתיחת הטורניר הגדול. גם רמי הפציץ ולא נשכח את יוסי שחזר להבקיע ובגדול! במקום השני קבוצת אגד שלא יכלו על טריפל איקס למרות שהגיעו עם סיכוי טוב לקראת המשחק מולם. במקום השלישי כוכבי ג'ים טו גו של פיטר שמקווה להתבסס בהרכב באנג לאסי כדי להמשיך ולהציג את יכולתו בשער ולתת פייט לקראת המיני יורו הקרב ובא. במקום הרביעי קבוצת לוס בלנקוס שעלו בשיניים וקיבלו הגרלה קשה להחריד עם שלוש קבוצות חזקות ואושרי ושות' מקווים להמשיך ולהפתיע אותנו גם בטורנירים הרגילים. בהצלחה לקבוצות!

07/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
המפגש השני של היום השלישי של רבעי הגמר החל בנסיבות קצת מצערות אבל נמשך לשמחתנו עם המון כדורגל ועם דו קרב פנדלים שסיים את המפגש וקבע כי חצי אור יהיו אלה שממשיכים לשלב הבא לאחר שעשו זאת בצדק גמור עם כדורגל מצויין ומסודר שמאפיין את הקבוצה. במקום השני קבוצת הכוכבים של קלנסוואה שמנוהלים בצורה פנומלית ע"י מוחמד צילבאי וחוסאם ראס שהם צמד המאמנים שמוביל את הקבוצה המעולה בצהוב זוהר ועוד יובילו אותה בהמשך בטורנירים הרגילים אבל הערב הפיניש היה לא טוב והקבוצה סיימה את דרכה באליפות. במקום השלישי קבוצת הכוכבים של רחובות שנקלעו לבית קשה וגם קובי ודיין החדשים לא עזרו לכוכבים להעפיל הלאה, גורם בקבוצה מסר שמיצרי מורחק עקב שתייה מרובה של בירות והגדלת הכרס בליל המשחק. מישהו אמר פרשיה חדשה בקבוצה בלבן שחור??!! רק קיפר יכריע... (-: במקום הרביעי הפסדיינטס, שאת האמת גם למקום רביעי הם לא ראויים. אולי מקום 158 יותר מתאים. מי יתן ותבינו את הטעויות, תתגברו על האגו ותתרכזו רק בכדורגל. בהצלחה לכולם!

07/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
עוד מפגש של דרג בינוני פתח לנו את היום השלישי של רבעי הגמר באזור המרכז ואחרי ארמני, מאסטר מיקס, באנג לאסי ותותחי חדרה עולים גם הכוכבים של הכח אורט שכבר מזמן מדובר כי הם מעל לרמה הבינונית וצלחו את הבית הזה בקלילות יחסית עם מלוא הנקודות. במקום השני הערב קבוצת אליאנס שלא היו רחוקים מעלי אבל הפסידו במאני טיים לאורט המעולים וסיימו את דרכם באליפות. במקומות השלישי והרביעי נהנו מכדורגל טוב והוגן קבוצות קבלני העשן שגם הבטיחו את מקומם בטורניר הרגיל ביום שלישי וכמובן הנגרים שהגיעו כפייבוריטיים אבל כבר לאחר המשחק הראשון הבינו שאם ירדן ביציע שותה בירות של כוסיות כנראה הם לא יעלו לגמר האיזורי... בהצלחה לקבוצה העולה!

06/08/2012 22:30-24:30 נשר סינטטי
רבע הגמר השני במחוז הצפון הפגיש את אריות המחוז כולל קבוצה חדשה האירות מטבריה. אמנם האריות פתחו בשאגה אדירה של אריה אבל סיימו כמו חתולים עם הזנב בין הרגליים. קבוצת יונדאי בניהולו של אבי נחמני הציגה כדורגל תכליתי והצליחה לנצח את כל שלושת המשחקים כולל ניצחון חשוב ויוקרתי על הבפאנות של עידו ועומר. במקום השני עם גמגןם קל הבפאנה שמצליחה במשחק על העלייה להביס את אריות טבריה של מושיקו לוגסי. במקום השלישי אריות טבריה כאמור ובמקום הרביעי קבוצת כרמ"צ שסבלה ממכת פציעות ולמעשה לא הגיעה היום לטורניר, הקבוצה הסימפטית תעדיף לשכוח את ההופעה בשלב הנ"ל ותנסה מזלה בפעם הבאה.

06/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
עוד מפגש כיפי של כדורגל מהנה לצג הוגנות והגינות במיטבה הביא לנו הכרעה שאולי היתה הכי ברורה כבר מתחילת המפגש אבל התקשו תוך כדי וסיימו בסטייל מול ספורטינג גאליה עם הווינר הכי גדול של הקבוצה שי כהן שכשהכדור אצלו ברגל כ-15 מטר מהשער אנחנו כבר הולכים לדף ולעט. במקום השני הערב קבוצת ספורטינג גאליה שהביאו את קיפר מרחובות, את שרון עדני ואביב מנפגעי דרום אמריקה אבל לא הצליחו להוציא אפילו תיקו מבאנג וסיימו את הטורניר אי שם בדקה ה11 במשחק המכריע. במקומות השלישי והרביעי קבוצות הכוכבים של ברזיל שעוד הצליחו לנצח את בורוכוב שהסתפקו בתעודת ניחומים ובמפגש ביום חמישי מול קבוצות ליגת הדבש הפעם תחת השם גבעת בטיח. בהצלחה לקבוצה העולה!

06/08/2012 20:30-22:30 נשר סינטטי
רבע הגמר המפגיש בין קבוצות דרג הביניים של המחוז לקבוצות הותיקות של ה40+, בסך הכל הכללי היה טורניר שהתנהל באוירה ספורטיבית וכיפית, להוציא את האיחור של קבוצת נמירוף שהפסידה טכנית את משחקה הראשון בבית ובכך למעשה חיסלה את סיכוייה להוות פקטור בטורניר, קבוצת הפרופסורים כמעט ונוגעת בתהילה, אך לא מצליחה לחבר ניצחונות ומסיימת רק במקום השלישי לאחר קרה אימתנים מול פיפא קריות שבסופו של דבר מנצחת ועולה שלב. עוד עולה ומן המקום הראשון היא קבוצת הולנד של תמיר וויטלי בחיזוקו של אלמוג קזדו ועוד כוכבים שמתגבשים לקבוצה שתדבר הרבה וקבוצה שלא תחשב דרג ביניים כלל. בהצלחה לעוול ותודה ענקית לדורון שטלצר שעזר רבות בניהול הטורניר.

06/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
אם היו שואלים אותנו איזה מפגש היינו רוצים שייצג את האליפות הזו היינו מצביעים על המפגש הזה. כדורגל טוב, מתח והכי חשוב המון המון אחווה הדדית והגינות ספורטיבית לצד הנאה גדולה על כר הדשא. במקום הראשון תותחי חדרה שאכן היו תותחים, ניראו מצויין וגם במשחק האחרון והמכריע סיימו בסטייל עם שערים מרשימים לקאת סיום. במקום השני נמצאים החברים מקהילות פ"ת שללא ספק היו לנו להפתעת הערב. קייזר, שי ודביר היו מעולים בסיומת במשחקים האחרונים והיו קרובים לחולל סנסציה בדיעבד במשחק הראשון. טורניר גדול ליעקב ושות'. במקומות השלישי והרביעי קבוצות ויוה לוקוס, הפיינלסטית אשתקד לא היו במיטבם הערב ופרסו את השטיח האדום לחצי הגמר עבור החברים מחדרה ויחד איתם חברי קבוצת פרומסה שאומנם ניצחו את ויוה לוקוס אבל הפסידו בשני המשחקים האחרים וחבל. בהצלחה לעולה!

05/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
שלב רבע הגמר בבית 2 כמו בית 1 המוקדם הערב היה עם ארבע קבוצות די שוות ברמתן עם עדיפות קטנה לקבוצת Mister Mix שבעונה שעברה הגיעה לשלב חצי הגמר בתחרות אך כל שלושת הקבוצות האחרות לא ויתרו ועד הרגע האחרון התנהל מאבק בין שלושה קבוצות על הכרטיס לשלב הבא. Mister Mix שהייתה ידה על העליונה הערב, בראשות הקפטן אוחיון וכמו ארמאני של השלב הראשון לא קיבלה שער בשני המשחקים הראשונים מה שנתן לה להיות די להיות תלויה בעצמה במחזור האחרון והחבר'ה עשו את העבודה וקיבלו את התוצאה שהם רצו מהמגרש השני מעידה של ADSL. Mix תתעסקו יותר בכדורגל נטו ופחות במה שמסביב . יש לכם הרבה כדורגל וחבל שדברים מסביב תוך כדי המשחק גורמים לכם לאבד את הריכוז ולהציג כדורגל פחות טוב ממה שאתם יודעים. כל הכבוד על הגנת הברזל שספגה שער אחד בכל הטורניר ו7 נקודות מ9 אפשריות ללא הפסד! במקום השני גוניורס של עודד ברידא שלמרות הפסד במשחק הראשון לMister Mix הצליחה להתאושש וסיימה את הטורניר עם 2 נצחונות מרשימים כולל שער ניצחון על לאקיפ בהתקפה אחרונה משער של איתי שכטר, סליחה נדב בהתקפה אחרונה . במקום השלישי ADSL , החברה הותיקים של שרוני שמופיעים רק לאליפויות , נתנו קרב טוב ועיקש עד הסוף והיו בתמונת העלייה עד הרגע האחרון . אבל במשחק האחרון לא עמדו על הרגליים ובמשחק הגורלי פיקששו למרות שתי משחקים ראשונים טובים עם הגנת ברזל שלא ספגה שער. במקום רביעי , קבוצת לאקיפ היקרים שהגיעו עם המון ציפיות לעלות עוד שלב באליפות . הקבוצה פתחה מצוין את המשחק הראשון אך חוסר מזל מנע ממנה לאבד נקודות בפתיחת הטורניר, לאחר מכן נראה היה שהחברה בראשות הקפטן גיא חוזרים לעניינים עם שער מהיר על הגוניורס אך חוסר מזל מנע ממנה לצבור נקודות וגרם לה לאבד את הסיכוי לכרטיס לשלב הבא בטורניר. עם זאת החברים הראו המון ספורטיביות ולמרות חוסר סיכוי במחזור האחרון. החברים נתנו הכל נגד מיסטר מיקס ולא היה רחוק שהיו שולחים אותם הביתה. בהצלחה לMister Mix בשלב הבא!

05/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
שלב רבע הגמר נפתח עם בית מספר 1 באליפות משרד התרבות והספורט ע"ש אבי כהן עם ארבע קבוצות חזקות וזימן לנו מעין מפגש שמזכיר את המפגש בבית ב ביורו האחרון גרמניה,פורטוגל,הולנד ודנמרק. כל ארבעת הקבוצות הציגו כדורגל ברמה גבוהה מאוד וכל משחק היה צמוד עד הסיום. ארמאני בראשות הקפטן שרון שלפני המשחק נתן ראיון לאתר ONE והיה בטוח מאוד בקבוצה שלו סיפקו את הסחורה עם 100% הצלחה עם 3 נצחונות מ3 משחקים והגנת ברזל שחוטפת שער אחד בלבד בשלושה משחקים . אוראנוס של ניר רוזנטל שהרכיב סגל של סוללת כוכבי נתניה והסביבה הציגו כדורגל טוב והתקפי עם מירון-גיא-אסרף-אוריאן-אופיר ושאר הצוות אך במשחק המכריע הסוללה לא פעלה והקבוצה הפסידה את הקרב על המקום הראשון לארמאני. במקום השלישי ,בארי A.E.K של ניקוס הגיעו עם המון ציפיות, התחילו את המשחק הראשון טוב אך איבדו אותו בגלל חוסר ריכוז בהגנה , זה המשיך בפתיחה לא טובה במשחק השני נגד אוראנוס אבל הראו המון אופי וחזרו מ6-2 ל6-5 בדקות הסיום ובמשחק האחרון שיחקו על הכבוד והשיגו ניצחון בכורה בשלב רבע הגמר. במקום הרביעי ,הפנתרים השחורים של רוסלן וזוהר שיחקו עם המון הקרבה ונחישות אך זה לא הספיק, משחק ראשון נגד אוראנוס סיימה בתיקו , היה הזדמנות במחזור השני לנצח את ארמאני ולעלות למקום הראשון אבל לקבוצה היה חסר סיומת ומול השער. בהצלחה לקבוצה העולה ארמאני.

04/08/2012 18:30-20:30 קרית שלום
בית מספר 24 באליפות משרד התרבות והספורט ע"ש אבי כהן נועל את שלב המוקדמות של מחוז מרכז. בוקה הגיעו למפגש כפייבוריטית לעליה,אך הלחץ עשה את שלא והקבוצה תתנחם בחולצות המדהימות שקיבלו מתנת "derby" המלבישה הרישמית של האליפות. מ.ס.יפה נוף התקשו למצוא את הרשת ב-2 המשחקים הראשונים,אך במשחק האחרון כמעט והצליחו לכפות שיוויון.השתתפו ונתנו הכל.שאפו!. בויזוס הגיעו בשניה האחרונה לפני שנסגרה ההרשמה לאליפות,הופיעו למפגש עם המאמן פלדמן אלון,בחור מקסים, ניצחו פעמיים ובצדק ממשיכים לשלב הבא. מול בויזוס קבוצת אמיר חילצה תיקו וגם הם ניצחו 2 משחקים בדרך לשלב השני,אבל עם שער אחד פחות מבויזוס ואמיר מסיימים כסגנית. בויזוס ואמיר ממשיכים לשלב הבא!

04/08/2012 16:30-18:30 קרית שלום
בית 23 אוטוטו מסתיים שלב המוקדמות של אליפות משרד התרבות והספורט ע"ש אבי כהן. דרמה לא קטנה התחוללה במחזור האחרון על הכרטיס השני לשלב הבא. ריאל גרמניה ואופק נלחמו ב-2 מגרשים שונים על המקום השני. אופק הצליחו לחזור מפיגור 0:2 עד לשיוויון 2:2 בהתקפה האחרונה ןככה להבטיח את מקומם בשלב הבא. ספרד עשתה את שלה בסטייל לאחר שהבטיחה עליה לאחר 2 מחזורים. ריבר התעסקו בשטויות כמו מי אשם בספיגת שער מטופש במקום להתרכז בעיקר וזה החזרה למשחק. ריאל גרמניה נשארה עם המחמאות. ספרד ואופק ממשיכות לשלב הבא!

02/08/2012 22:30-24:30 נשר סינטטי
המפגש האחרון שסוגר את שלב המוקדמות סיפק לנו מותחנים מורטי עצבים. מלבד זאת שהיה כדורגל איכותי, שוטף ומרהיב ברוב הטורניר. בסופו של יום מהמקום הראשון עולה קבוצת הפועל סדום החדשה בניהולו של ערן אוחנה ובהעדרו של המנג'ר שלה עומרי, ערן לקח לידו את המושכות דאג להופעה מכובדת וספורטיבית ואת הפירות החברה קטפו כאמור. במקום השני בדרמה ובמשחק הרואי עולה קבוצת העגלות של אביהו שהגיע לשחק לאחר 40 חום, אך למרות החום הראה כי לא שכח לשחק ויחד עם החבורה המלוכדת שלו העלה שלב את העגלות מנשר רבתי. במקום השלישי לאחר פתיחה חלומית הקבוצה של שימי אלבז ממחנה דוד, למרות הצמד המצויין אלעד ואנונו ומושיקו בן סימון החברה מפסידים בשני המשחקים האחרונים ולא עולים שלב, החמצה אדירה. במקום האחרון קבוצת סנייק של עומר מוש שפותחת רע את המפגש, ממשיכה בניצחון ובסוף מובסת על ידי המובילה . בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

02/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
הבית שסגר לנו שבוע ארוך ומייגע היה עוד בית דבש מצויין שבו ראינו שוב כמה זה נחמד שמכניסים את הדבש לאליפות אבל מה עושים שעם איבוד המטרה מגיע גם העוקץ?! מי שהיו גדולים הערב אלה דווקא הקבוצות העולות, במקום הראשון קבוצת סניורס שהציגו הערב ווינריות בנשמה ובעיקר את ארז שהוסב לעמדת החלוץ המרכזי. במקום השני קבוצת בטיח שמגיעים לטורניר בעוד שם אבל עם אותה רשימת שחקנים וחוץ מאריות "בטיח" בורוכוב מגיעים גם אתלטיקו לשלב הבא של הטורניר הגדול לזכרו של אבי כהן וזה הרבה בזכות דניאל ורותם שהיו גדולים הערב. במקומות השלישי והרביעי, ישגב וטקסס, הקבוצות שביזו את הערב ולא משנה מי אשם משנה התוצר שהיה גרוע בשתי הקבוצות. אפשר להאשים את כל העולם אבל מי שמגיע לרמה של פיצוץ משחק בגלל איזה עבירה או פנדל לא ראוי להמשיך לשלב הבא וכנראה שגם שחקני הקבוצות יודעים זאת ומה גם שלמרות שלא זכו לנקודות במשחק ביניהן לא עלו בכל מקרה לשלב הבא. בהצלחה לקבוצות העולות!

02/08/2012 20:30-24:00 בית וגן
הטורניר ע"ש אבי כהן לשנת 2012 היום השני, המשיך אתמול את השבוע הנפלא מהשבוע שעבר והוכיח כי לירושלים יש מה למכור באליפות הארצית . היה אתמול שוב פעם מזג אוויר נהדר, אווירה תחרותית מדהימה, והכי חשוב הגינות וכייף. הבית השני ובהמשך לבית הראשון הניב לנו רמה גבוהה שתהווה רף מצויין להמשך האליפות. קבוצת המנוגבים היתה הקבוצה הטובה ביותר ביום הראשון כאשר ניצחה את כל משחקיה פרט לתיקו מול פוטו דניה המנוסה תוך כדי תצוגת תכלית בהנהגתו של מאור הכובש המצטיין של היום אשר כבש שישה שערים. פוטו דניה המנוסים בהנהגתם של עדי מרציאנו וגילי גלילי הציגו יכולת מרשימה, התמדה, ונלחמו עד סיימו של היום ואין ספק שהם יתנו פייט עד סוף התחרות. וואתוס לוקוס הדרום אמריקאיים שלנו הציגו יכולת טובה וסיימו את היום במקום השלישי, וזאת בגלל שהם פגשו את המנוגבים החזקים אחרת היום יכל להסתיים אחרת מבחינתם. עין נקובה בהנהגתו של יוסף אשר הגיעו שנה שעברה לאליפות הארצית הציגו יכולת טובה אך קרסו ברגע האמת . הדרגון בול הציגו יכולת לא רעה בכלל ואין ספק שבהמשך הם יוכיחו את עצמם. קבוצת אריות ירושלים הציגו כדורגל טוב אך נפגעו מהשתתפותם הראשונה בטורניר מסוג זה. היה לנו יום מצויין ומה שנותר לנו לקוות שההמשך יהיה טוב כפי שהיה ואין ספק שיהיה לנו ייצוג הולם מירושלים באליפות הארצית. נתראה בשבוע הבא בהמשך האליפות..

02/08/2012 20:30-22:30 נשר סינטטי
בית המוות של האליפות במחוז הצפון סיפק לנו קבוצות מאריות המחוז, כולל קבוצה חדשה וסימפטית חדשה בשם ספורטלי שהיוותה יריב ראוי לכל קבוצה ששיחקה מולה. בסוף היום החברה שהגיעו בסגל מדולל מנהריה הלא הם nfc 99 הקבוצה של דביר בראון, אותו דביר שלא האמין שהקבוצה בסגל המדולל יכולה לדבר הטורניר מסיימים במקום הראשון ודביר אוכל את הכובע. במקום השני הקבוצה המצויינת הראויה להערכה על ההופעה המכובדת היום קבוצת פ.צ וולבס של מרקו ואלי ממן שמעפילה לשלב הבא ובצדק. במקום השלישי הקבוצה האימתנית של נהריה הירוקה בניהולו של מקס מילר שהגיע בהרכב טלאים לאחר פציעות של כמה שחקני מפתח ולאחר קיץ גדוש בטורנירים, העייפות נתנהה אותותיה ונהריה גמגמה לאורך כל הטורניר ונזכרה להתעורר שהיה כבר מאוחר מידי. במקום האחרון הקבוצה הסימפטית של ספורטלי בניהולו של שחר קרמר שנתן תצוגה בשער הקבוצה, אנו נשמח לקבל את הקבוצה כאורחת קבועה במדינתנו. בברכת כדורגל הוגן, ניר קנורפל

02/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
המפגש הראשון שסוגר לנו שבוע שני של מימי חול מלאים בכדורגל הסתיים עם בתי ליגת הדבש. הבית הראשון היה צמוד ומרתק כשהעולה מהמקום הראשון היא קבוצת אינפיניטי שאומנם קרואים קבוצת דבש אבל מתנהגים כמו קבוצה שבאה רק לנצח וחבל אך עלו בצדק עם כדורגל טוב ובמרבית הזמן גם חיובי וכשר. במקום השני הערב קבוצת שפיפון דן של ברזי שהגיע עם דביר המכונה "מחוזותינו" וחזי שנהפך בסס השני לפרשן צלם ומתקן סיקורים לאחר שבסבב הראשון "הראה לכל הקהל שהגיע את דימריקס מה הוא פליימייקר במיטבו". במקומות השלישי והרביי קבוצות הרצליה שכמעט והיו שם אבל כמעט זה לא מספיק וכמובן לא שכחנו את כוכבי אטלתיקופל שניראו טוב בפתיחת הטורניר אבל עם הזמן הדם עלה למוח והשכל הפסיק לגרום לרגליים לעבוד. בהצלחה לקבוצות העולות!

01/08/2012 20:45-24:30 באר שבע - רייסר
ערב כדורגל שני בבירת הנגב-השלב הראשון,באר שבע. 4 קבוצות נוספות מצטרפות למעגל אליפות מרכז התרבות והספורט על שם אבי כהן. בתחילת הערב טענו ה"חדשים" בפני שלא ניתן לשחק ללא שופט,בלתי אפשרי חלק אחר אמר טענות אחרות...אז אמרו.. בסוף הערב נשארנו עם ההרגשה שרעיון מדינת הכדורגל עובד,אבל בשביל זה צריך להראות בגרות ולא לחכות שמישהו יקבע לכם.תסתדרו לבד,כמו בוגרים. האשדודים מגיעים באיחור למפגש.פעם ראשונה ממתינים מעט,אך בפעם הבאה יהיה הפסד טכני. זמנים זה זמנים.תכבדו את עצמכם ושאר הסובבים אתכם. מבחינת כדורגל קבוצה מלאת כישרון,לישי הסקורר המצויין קורע רשתות ודור שומר על המסגרת.עלו בצדק שלב למרות הפסד אחד. העטלפים מצליחים להפתיע אותי ואת עצמם עם 3 ניצחונות מרשימים ותלכיד חברתי שמוסיף לחוויה הקבוצתית.חבר'ה מגובשים להפליא.עלו שלב בגאון. יוני דרעי עם יוני יוני שכבר ראה את עצמו בשלב הבא,פינטז הבחור וזה מותר ומתבקש.ללא חלומות לא נגיע לשום דבר.בגדול,נתנו פייט,קיבלו סט מסודר ומדוגם והפנים קדימה.אחלה חבר'ה.תמשיכו איתנו בטורנירים.יוני וירון,אתם אלילים!. שועלי באר 7 הגיעו לטורניר בסגל רחב,אולי הכי גדול וככל שחלפו הדקות,אנשים התפזרו. רואים שאין תלכיד בקבוצה.מדובר באסופה של אנשים שלא ממש אכפת להם מהקבוצה ומהתוצאות. ראוי לציין את גיא הקפטן שהשתדל ועם 6 שחקנים שנשארו שיחקו עד השריקה האחרונה. חבל שבסוף יום כזה מגיע אדם,פוגע בשם קבוצתו ובשמו האישי. האדם שעשה את מה שעשה יכול עדיין לתקן את מעשיו,הדבר ייסלח ונמשיך בחיים. הגדולה זה להודות בטעות וגם לסלוח... העטלפים ואשדוד ממשיכים לשלב הבא! הסתיים השלב המוקדם בבאר שבע.

01/08/2012 22:00-24:00 קרית שלום
איזה מפגש היה בבית 20 של הטורניר, ארבע קבוצות מצויינות ברמה גבוהה ועם המון כדורגל הציגו הרבה אופי לכל אורך הדרך. במקום הראשון סיימו חברי קבוצת BGU שמגיעים חלקם ממחוז צפון לנופש במרכז וניראו מצויין במשחקים המכריעים במיוחד לאור העובדה שעומרי עם גב תפוס השקיע את כל כולו גם במפגש השני הרצוף שלו הערב. במקום השני והדרמטי נמצאים הכוכבים של אושרי או בשמם המקורי קבוצת לוס בלאנקוס שאומנם הפסידו לפלאפל מרדכי אבל בסיום, בעקבוצת בית פנימי של שלושת הראשונות שסיימו עם שש נקודות, הגיעו חברי לוס בלנקוס לדו קרב פנדלים על העליה עם פלאפל מרדכי שהחמיצו פנדל אחד וסיימו את הערב במקום השלישי רק בגלל שהפסידו לBGU המעולים 3-0 במשחק הנעילה אותו הפלאפלים פתחו במקום הראשון. במקום הרביעי הערב עם חלוקת נקודות לכל הקבוצות הם הדג טונה השמן שבעיקר ידעו להתלונן על מה שהיה לפני חודש ולא התרכזו על מה שקורה בדשא. מקווים שתגיעו בהמשך ותהנו מהרבה כדורגל טוב וחיובי! בהצלחה לקבוצות העולות!

01/08/2012 20:00-22:00 קרית שלום
המפגש הראשון שפתח לנו את ערב יום רביעי היה מפגש ברמה גבוהה, וצמוד בעיקר בקרב על המקום השני. טריפל איקס כמובן באלגנטיות לקחו את הבכורה עם שלושה ניצחונות רצופים ושיחקו מצויין לאורך כל הדרך עם המון גאווה וספורטיביות שמאפיינים את הקבוצה של רמי קורן. במקום השני, אחרי קרב עיקש ועם הרבה אופי קבוצת הפרעושים מיורקשייר שניראו מצויין במשחק האחרון והשכילו לכבוש מספיק שערים ולנצח את בן גוריון כדי להעפיל לשלב הבא. במקום השלישי קבוצת השמעונים שאומנם ניראו טוב אבל איבדו את המקום השני ברגע שחטפו את הגול המיותר מול הפרעושים שהשוו במשחק הראשון שתי דקות לסיום ובמקום הרביעי הערב קבוצת בן גוריון שאומנם הגיעו עם כפיר אבל זה לא הספיק ךרמה הגבוהה שהיתה בטורניר. בהצלחה לקבוצות העולות!

31/07/2012 20:45-24:05 באר שבע - רייסר
מפגש ראשון למחוז הדרומי. 4 קבוצות,פרצופים ישנים,אלופה משנה שעברה ומתקן חלומי. אין תלונות.מזג אויר חלומי,כתבה מ- one תעלה בהמשך. בקיצור,המחוז הדרומי נכנס לאליפות ומי יודע אולי תבוא מפה הזוכה הבאה?? הודו הקטנה נפרדת מאיתנו בשלב המוקדם. עורבי הנגב הותיקה מנצחת,אבל חסרה עוד קצת כדי לעלות שלב. קבוצת דורון אסולין,קבוצת הנצחה,עולה שלב בצדק. גם זאבי המדבר מצליחים ממש להפתיע עם 2 ניצחונות וסיום מתוק לערב זה. להתראות ב-12.8.12 בשלב חצי הגמר הדרומי.

31/07/2012 22:00-24:00 קרית שלום
הטורניר שסגר לנו את הערב היה טורניר שכולו דרג ביניים אבל הנגרים הציגו הערב עם סיום עונת המלפפונים סגל שלא היה מבייש גם את האריות במחוזותינו (דביר..) ועם ירדן הבן השב הביתה, שיקו הפנומן, עוזר הפצוע העירקי וכמובן דביר שלא חנ לרגע הצליחו גם קסלר, לירון ודרור להיות קצת יותר טובים והשיגו בסטייל את המקום הראשון. מישהו אמר ברק לאון?! (-: במקום השני קבוצת הכח אורט שרק לפני שבוע ניצחו את טריפל איקס ומגיעים לטורניר עם שאיפות גדולות ולמרות שנגמר הכח לקראת סיום המפגש עשו את זה יקיר, אחיעד, טבק ושות' בסטייל והם ימשיכו בצדק לשלב הבא. במקומות השלישי והרביעי בעיקר באו ונהנו מטורניר קצבי וכיפי קבוצות בטיח שינסו עם עוד האלף קבוצות אחרות שהם רשומים בהם וכמובן חביבת הקהל גפילטא פיש שלוקחים בקלות את התואר "הקבוצה ההוגנת בטורניר" בהצלחה לקבוצות העולות!

31/07/2012 20:00-22:00 קרית שלום
המפגש שפתח לנו את הערב שכלל הכל מהכל התחיל בשעה 8 וחצי לאחר משחק אימון של הנערים במכבי, נמשך תחת מכת חושך וכיבוי אורות במתחם אבל נמשך עם כדורגל... אבל איזה כדורגל!! במקום הראשון הערב חברי חצי אור שמציגים את אמיר כבלם לצד מצ'ס, קוטה וקירסקין הותיקים, יחד איתם ניקוס ומלצר סוגרים את ההגנה ובהתקפה היה זה בעיקר יניב המוציא לפועל. במקום השני הערב הקבוצה ה-לוחמת של הטורניר, קבוצת רחובות שהגיעו אומנם בהתחלה ללא הקפטן הדגול יבגני רובינסקי אבל בעיקר בזכות היומרות של חיים, ההרכב ההתקפי של שוורצמן וכמובן בגלל הגרזן גל קיפר ידעו הלבנים טורניר מצויין שנחתם בניצחון גדול על ריאל מפחיד הלא מפחידים. במקומות השלישי והרביעי קבוצת וולבס שהיו רחוקים שניה ממקום בשלב הבא לאחר החמצה של אביב בסיום נגד רחובות ויחד איתם קבוצת ריאל מפחיד שבלי ציון ככל הניראה נישאר רק הריאל ונעלם המפחיד. בהצלחה לקבוצות העולות!

30/07/2012 22:30-24:30 נשר סינטטי
ללא ספק בית 6 התהווה כאחד הבתים המעניינים בתולדות האליפות עד כה, 3 קבוצות חדשות במדינה וקבוצה אחת ותיקה ומצוינת. ראשית כל ברוכות הבאות שנית האוריה היתה מצויינת והכרנו חברה די צעירים עם עתיד מבטיח. לא נשכח את בפאנה המצויינת שהתחילה בגמגום אך התעשתה מהר מאוד, עומר ועידו התעוררו מהתרדמת בזמן והצליחו להצעיד את קבוצתם לראשות הבית. במקום השני בסיומו של הערב מתבססים קבוצת אריות טבריה בניהולו של מושיקו לוגסי שמראה כי הוא גם יודע לשחק כדורגל היטב וכמה סמלי שדווקא הוא כובש שער שיווין סמוך לסיום המשחק ומעלה למעשה את קבוצתו שלב באליפות. במקום השלישי ללא ספק אחת הקבוצות האיכותיות של הערב שמסיימת עם שלוש תוצאות תיקו ומראה כי הם עוד ידבר ו חזק במהלך השנה. במקום האחרון קבוצה חמודה שמתליחה לחלץ רק נקודה אחת הלא היא פ.צ אח יקר של בן שמורכבת ברובה מנערים שהתנהגו בצורה הוגנת וספורטיבית למופת, כולי תקווה שנראה כמה מהכשרונות בליגות הבכירות בישראל, הם ללא ספק יוסיפו צבע והרבה ספורטיביות והוגנות , כמו כן היינו רוצים לראותם כאורחים של קבע במדינת הכדורגל. שאפו לכולם על טורניר מושלם, תודה רבה לדודו אמור על עזרתו בניהול הטורניר. בברכת כדורגל הוגן, ניר קנורפל

30/07/2012 22:00-24:00 קרית שלום
בית 16 אופיין כבר בהגרלה על טהרת הדרג הביניים המשוחק קבוע במחוזותינו לקבוצות בעלות פחות מ-40 אחוז הצלחה. במקום הראשון הערב קבוצת קאסה דו ברזיל שניראו מצויין לאורך כל הטורניר וסיימו ללא ספיגת שערים עקב המלחמה המאפיינת את הקבוצה המעולה שממשיכה לשלב הבא. במקום השני היו אלה כוכבי קהילות פ"ת שהראו הרבה אופי ועשו מהפך מרהיב בעזרתו של דביר שנתן מחצית שניה גדולה במשחק האחרון והביא לקבוצתו את הכרטיס לשלב הבא. במקומות השלישי והרביעי קבוצות רובינשטיין שהיו חסרים את הגרוש ללירה וכמעט היו שם (אולי עוזר היה עוזר?!) ויחד איתם הכוכבים של ארז הבטלן שגם החיזוק הסמוי מהפנתרים לא עזר לו ולקבוצת הבלדרים להעפיל הלאה לשלב הבא. בהצלחה לקבוצות העולות!

30/07/2012 20:30-22:30 נשר סינטטי
החצי השני של האליפות בנשר יוצא לו לדרך ומפגיש ארבע קבוצות מצוינות. הטורניר התנהל באוירה ספורטיבית ומותחת עד לסופו. שערים מכריעים, מהלכים יפיפיים יכלנו לראות היום במגרש. בסופו של יום קבוצת יונדאי אקספרס בניהולו של אבי נחמני עושה את הבלתי יאומן ועל כן נאמר להם שאפו גדול, אמנם שחקנים מצויינים אך גולת הכותרת היא ההתגברות על פציעתו של השוער עמירם והסבתו של ארז לעמדת השוער. החבורה המצוינת של יונדאי עושה זאת ומצליחה להעפיל מהמקום הראשון בבית ועוד אחרי מהפך מול אחת הקבוצות הפייבוריטיות בני יעבץ. במקום השני כרמ"צ שבמשחקיה הראשונים גמגמה עם שתי תוצאות תיקו ובמשחק האחרון הסתבכה משהו עם קבוצת עין שמר הסימפטית שנזכרו לשחק רק במשחק האחרון ולהראות לנו מה הם יודעים. במקום השלישי והמאכזב מבחינתם אך עם המון מחמאות קבוצת מכבי בני יעבץ בניהולו של גילי שפתחה מצויין ורק בגלל חוסר ריכוז לא עלתה שלב. במקום האחרון כאמור קבוצת עין שמר שנשארה עם המחמאות בלבד. תודה רבה לדודו אמור ומזל טוב לאיש היקר שחוגג בחצות הליל . בברכת כדורגל הוגן, ניר קנורפל

<
30/07/2012 20:00-22:00 קרית שלום
הבית ה-15 של האליפות פתח לנו את הערב ושלא כהרגלנו אנו דווקא נפתח בהצדעה לקבוצת החברים של גילי זמיר שבראשות אחיו, נירי, מייצגים את מה שחברם ז"ל הכי אהב וזה כדורגל הוגן, רציני ושאפתני. גילי הלך לעולמו בטביעה בנחל בגרמניה והקבוצה שהוקמה ע"י החברים מהשכונה ומהכדורגל הקבוע הביאה עימה הרבה כבוד למרות אי העפלתם לשלב הבא בטורניר. יישר כוח חברים!! במקום הראשון הערב, היישר מהצפון הלוהט תותחי חדרה שבראשות תובל המצוייןובלחמן המבשל הדגול הראו שעוד יהיה להם הרבה מה למכור במחוזותינו. במקום השני, פיינלסטית מהטורניר הקודם, קבוצת באנג לאסי שהגיעו עם סגל מצויין וגם ניראו טוב על הדשא ומה שהפריד ביניהם לבין המקום הראשון היה בסה"כ שני שערי זכות בודדים. הקבוצה שסוגרת לנו את הקבוצות אשר יתראו איתנו בטורנירים היום-יומיים היו אלה חברי קבוצת ריאל אלון המגיעים מהשרון, רובם מרעננה, ומייצגים את מגרש הקטרגל השכונתי שמארח את החברים מידי שבוע. בהצלחה לקבוצות העולות!

29/07/2012 22:00-24:00 קרית שלום
המפגש השני של יום ראשון היה מרתק וטוב והתנהל ברמה גבוהה של כדורגל לצד עיניו הפוקחות של האורח קרייס הגדול וצמד בניו האחד צעקן והשני רץ אחרי הכדורים ומי שרצו ושיחקו את הכדורגל הכי טוב היו אלה דווקא הכוכבים של ג'וניורס שלאחר הכתבה בעיתון עודד נתן את הבמה לצעירים שניראו מצויין וגם ניצחו את הפנתרים בקרב מרתק. במקום השני הערב, קבוצת הפנתרים שעם המון אופי הצליחו לנצח במשחק המכריע ועקב כך עלו לשלב הבא. חזי התותח היה היום בשיאו, רוסלן היה טוב מתמיד וכמובן סרוסי, איציק וזוהר שלא הפסיקו לככב. במקומות השלישי והרביעי קבוצות גני תקווה שהיו צריכים רק תיקו בסיום כדי להמשיך הלאה אבל הפסידו במשחק החשוב ועוד קבוצה חדשה הם נשה רוסיה ששיחקו מצויין בפתיחה, נלחמו באמצע והתעייפו בסיום. בהצלחה לקבוצות העולות!

29/07/2012 20:00-22:00 קרית שלום
במפגש הראשון של המשחקים שפותח לנו את השבוע השני של האליפות היו קבוצת בארי הותיקים גדולים על כולם וכבשו עם הדגל היווני מצפוה בשחור פחם שלהם את פסגת קרית שלום. ניקוס המעולה חוזר להפציץ, יצחקוב כוח בהתקפה ושיילי מגיע אחרי הצום ישירות לכבוש את המגרשים במחוזותינו. יישר כוח. במקום השני עוד קבוצה ותיקה, איי די אס אל, שהירבו לכבוש, התחזקו באיתי שרוני וניראו מצויין בשניים משלושת המשחקים כאשר את האחרון הפסידו לראשונים בקרב הותיקות. במקומות השלישי והרביעי קבוצות הפועל נווה עופר של יואל שמבטיח להביא את הקבוצה עוד לגדולות ויחד איתם קבוצת הכוכבים של גי אייץ אף שהיגעו עם המנכ"ל, המזכירות ועם המון המון ילדים שבאו לעודד ועשו שמח. בהצלחה לעולות!!

28/07/2012 17:30-19:30 קרית שלום
בחלק השני של השבת קיבלנו מבול של שערים כאשר 27 שערים נכבשו ב-6 משחקים מצויינים, קצביים והכי חשוב ספורטיביים ומהנים. הגלבוע ביל"ו רושמים עליה חלקה לשלב הבא כאשר הבדל של גול אחד מעלה אותם מהמקום הראשון על חשבון הפורום. הפורום הציגו את הכדורגל הטוב שלהם כהרגלם ולא התקשו בדרך לשלב הבא. גול סטארס בטורניר בכורה הציגו חבורה נהדרת של אנשים שפשוט באו להנות ולרוץ. וזולה בטורניר בכורה משלהם הציגו חבורה צעירה ונמרצת של בחורים שאין ספק שילכו וישתפרו עם הזמן. נשמח לראות את כל הפרצופים החדשים באופן הקבוע במגרשי המדינה לאורך כל השנה. שיהיה שבוע טוב לכולנו.

28/07/2012 15:30-17:30 קרית שלום
תחת השם הקופחת של יום שבת הגיעו להן 4 קבוצות נהדרות שבאו להעביר שבת בכיף ואם אפשר גם על הדרך לרשום עליה לשלב הבא אז בכלל השבת תהפוך למושלמת. ספורטינג גאליה רשמו עליה לשלב הבא בסטייל כאשר ניצחו את כל משחקיהם בצורה יפה. ברקודה השיגו את הכרטיס הנוסף לשלב הבא עם הרבה יזע ומאמץ אך בסופו של דבר הניסיון עשה את שלו והכחולים ממשיכים הלאה. מאפיית הכהנים הציגו חבורה נהדרת ומגובשת שרק בגלל חוסר בחמצן ובניסיון לא הצליחה לעלות לשלב הבא. נשמח לראותכם אצלנו במדינה באופן קבוע. והחברים של קרייס באו כהרגלם להנות, לשתות קצת בירות ואפילו קצת לרוץ. אנו רוצים לציין לטובה את שרון מספורטינג גאליה כשבמצב של פיגור, כשהוא במצב הבקעה וודאי , הוא ראה שחקן פצוע וישר הפסיק את המשחק. זאת רוח המדינה ופעולות כאלו הן הנצחון האמיתי של הרוח הספורטיבית. כל הכבוד. היה כיף!

26/07/2012 22:30-24:30 נשר סינטטי
המחוז הצפוני עובר בדיוק מחצית הבתים של האליפות.בבית 4 ראינו קבוצות ססגוניות. הערב נכנסו לפעילות גם הבית של מנהל מחוז צפון-החברים של קנורפל. איתם הגיעו חברי השלום,קבוצה מהמגזר מכפר קרע שהגיעו במיוחד לכבד את המעמד ואת הדו קיום בין 2 העמים. בין לבין הגיעו גם סביוני ים,קבוצה של חברים שמשחקים בשכונה בקריית ים כל שישי והחליטו להיות רציניים יותר אצלנו במדינה. אחרונה חביבה הגיעה או יותר נכון בקושי הגיעה קבוצת החתול השחור,אז חתול שחור לא עבר פה,אבל חגיגות 10 שנים של הקופים הירוקים הצליחו לפלג את הקבוצה ולהשאירה ללא סגל מלא... הרכבי הקבוצות: חתול שחור: ציון עמר (קפטן),סהר הרשקוביץ,סער כוכבי,אריק לואל,שחר הרשקוביץ,צחי סיפלינגר (שוער) ואללה סרחן. סביוני ים: אבישי איזנברג (קפטן),אמיר גיורא,קובי מרדכי,ליאור שקולניק,מושיקו קוראלי,גל מיינר (שוער),איציק סוני,אופיר אברהם ומתן סבג. F.C. שלום: אחמד אבו פול (קפטן),אחמד מסרי (שוער),מוחמד מסלאחה,אמיד אבו אטה,מוחמד מצריה,עוביידה חיבזאן,אחמד ייחיא,כרם ייחיא,סלח מורה ומחמוד זחלקה. החברים של קנורפל: ניר קנורפל (קפטן),עמוס ברוך (שוער),יובל לוי,רועי אלמדאי,אשל סימוניץ,דודי אמיר,משה "קיקו או קוקו תחליטו לבד :-)" אמרע,יוני יוסיפוביץ,אביהו שלמון,דניאל צוקרמן ואלעד אמסלם. עלו לשלב הבא: החברים של קנורפל ו-F.C. שלום. ניהול:איתי קרייס.

26/07/2012 22:00-24:00 קרית שלום
המפגש השני של יום חמישי שסגר לנו את השבוע האחרון של האליפות היה גם הטורניר הצמוד ביותר עד כה. ארבעת הקבוצות ניצחו אחת את השניה וגם סיימו בתיקו בהמשחקים הראשונים מה שהביא אותנו לבית מאוזן שלכל קבוצה ארבע נקודות. במקום הראשון קבוצת הפועל ירמוט שהיו שם במאני טיים ובגדול עם ניצחון מבריק בתוצאה 4-0 על פלומי בסיום. זניט במקום השני ידעו לנצח בקרב האחרון מול סוס טרויאני ולמרות ההפסד לפלומי הראו הרבה אופי והרבה כדורגל וניצחו את סוס טרויאני. במקום השלישי והרביעי קבוצות סוס טרויאני שניצחו את ירמוט אבל הפסידו לזניט בסיום למרות שלא היו רחוקים מניצחון ומעשיית סנסציה שלא היתה כדוגמתה עד כה. החלמה מהירה ליוסי שקיבל מכה בחתף והמשיך מכר הדשא ישירות לרכב והביתה. יחד איתם קבוצת פלומי שניצחו את זניט עם המון אופי ומלחמה ובעיקר עם גוטליב המבריק שכבש שער מרהיב ויחד עם השוער הטוב ביותר בינתיים בטורניר היו רחוקים הכתומים של איזי מרחק נגיעה מעליה לשלב הבא אבל נרדמו במשחק האחרון ונגמרו במשחק ההקרבה מול זניט. בהצלחה לקבוצות העולות!

26/07/2012 20:30-24:00 בית וגן
הטורניר ע"ש אבי כהן לשנת 2012 התחיל אתמול בצורה מושלמת!!! מזג אוויר קריר נהדר, אווירה תחרותית מדהימה, והכי חשוב הגינות וכייף. הבית הראשון הניב לנו רמה גבוהה שתהווה רף מצויין להמשך האליפות. קבוצת פיליפ לאון היתה הקבוצה הטובה ביותר ביום הראשון כאשר ניצחה את כל משחקיה תוך כדי תצוגת תכלית בהנהגתם של אלון הכובש המצטיין של היום ומאיר פרנקו המצויין. גיבורי יצחק החברה ממשטרת ישראל הוכיחו שזה לא הגיל אלא התרגיל. הם הציגו יכולת מרשימה, התמדה, ונלחמו עדסיימו של היום ואף הציגו משחק צמוד בגמר מול פיליפ לאון. בלטו במיוחד שזו וגילי גור. בוניטו ממודיעין הציגו יכולת טובה וסיימו את היום במקום השלישי, וזאת בגלל שהם פשו את פיליפ לאון אחרת היום יכל להסתיים אחרת מבחינתם. הר גילה בהנהגתו של אייל הציגו יכולת טובה אך קרסו ברגע האמת למרות שללא ספק הם הקבוצה הכי ספורטיבית במדינת הכדורגל וכן ירבו קבוצות כמותם. הנחשים שזכו בטורניר בשבוע שעבר לא פגעו אך אנחנו סמוכים ובטוחים שבעזרתם של אבי ודני הם ימשיכו להיות אחת הקבוצות הטובות במדינה. קבוצת הטנסאים הציגו כדורגל טוב אך נפגעו מהשתתפותם הראשונה בטורניר מסוג זה. היה לנו יום מצויין ומה שנותר לנו לקוות שההמשך יהיה טוב כפי שהיה ואין ספק שיהיה לנו ייצוג הולם מירושלים באליפות הארצית. נתראה בשבוע הבא בהמשך האליפות..

26/07/2012 20:30-22:30 נשר סינטטי
עוד יום של אליפות בנשר והפעם מפגיש קבוצת מגוונות, ותיקות וחדשות, למעשה רק כסרא של וחיד עבדאללה היא החדשה והקבוצה שפוקדת אותנו רק בטורניר האליפות לזכרו של אבי כהן מתוך הוקרה לאיש הגדול הזה ז"ל. במגרש לכסרא הלך פחות טוב והיא לא השכילה לנצח. הבית הזה סיפק לנו קרב מותח עד לסוף כאשר נוצר בית משולש של שלוש קבוצות ובסופו של יום קבוצת ביתרטיקוס ללא שרון קודיש שמילא ברכב בנזין במקום סולר, עולה שלב ויחד איתה קבוצת זניט נורד שבהעדרו של המנהל הנצחי שלה נוהלה על ידי בוריס אחד הותיקים בשחקניה ולמי אכפת בכלל שהוא אוהד ספרטק היריבה המושבעת של זניט בליגה הרוסית, יחד איתו שני המוציאים לפועל פאדי ועלא מביאים את זניט להישג חסר תקדים והעפלה לשלב הבא של האליפות. קבוצת קטלוניה של רן מור מסיימת אחרונה בהפרש השערים הפנימי ולא עולה שלב, מדובר בקבוצה מצויינת שכנראה שהושפעה מפציעתו הפתאומית של הקפטן שלה במשחק אימון לפני כשבוע. במקום האחרון כסרא כאמור שבאו לכבד למרות האסון שפקד את כפרם ומשפחתם בהם נהרגו בתאונת דרכים כמה נערים שהיו מוכרים להם אישית מילדות, כסרא הראו רוח לחימה ספורטיבית מהי וכיצד החיים ממשיכים למרות הכל, תודה לכם שכיבדתם אותנו בנוכחותכם. בברכת כדורגל הוגן, ניר קנורפל

26/07/2012 20:00-22:00 קרית שלום
היום האחרון בשבוע של פתילת הטורניר החל ויחד איתו הרבה כדורגל שהחל במפגש ראשון טוב עם הרבה כדורגל הוגן וכשרונות צעירים מוכרים לנו יותר או פחות ומעל כולם קבוצת קובי פנטזיה שהתנהגו למופת (!!) והציגו כדורגל משכנע לצד הגינות וסבלנות שהיו אופייניים לקבוצה לפני זמן לא מבוטל. במקום השני הערב קבוצת כורדיסטאן שגילו הרבה אופי בכל משחק. במשחק הראשון פתחו בפיגור והגיבו ברביעיה ובמשחק האחרון שהיו חייבים לנצח היו בפיגור של 2-0 במחצית והגיבו בחמישיה. כוכב הקבוצה, יוסי, בסיום: "מי זה עזריאל ואיל בן עמי?! אני הכוכב!! תרשום!! יוסי הגדול!!" אז הנה רשמנו (-: במקום השלישי הפראירים מניסנית שהראו שכנראה הרכבת השנה לא עברה באשקלון והם שכחו את הביצים בבית ובמשחק האחרון במצב של 2-0 והחילוף שכלל את הוצאת תומר שטרית הגרזן גמרו לקבוצה את הסיכויים תוך שבע דקות. במקום הרביעי חביבת הקהל קבוצת אשכולות ראשל"צ. החברים מרכז העיר ראשון לציון מגיעים מחטיבת הביניים היישר למחוזותינו ומבטיחים להתאמן בשכונת התקווה ובוולפסון לקראת הטורניר בשנה הבאה. בהצלחה לקבוצות העולות!!

25/07/2012 21:30-23:30 קרית שלום
במפגש השני שחתם לנו יום ארוך ומלא בכדורגל עסיסי וטוב מלווה בעסקנות מלוטשת והמון חיוכים קיבלנו ארבע קבוצות מצויינות ומאוזנות שנתנו שואו טיים לכל באי המגרש והראו שיש להם הרבה כדורגל. מעל כולם סיימו הערב הפסדיינטס שעם קצת נחת והרבה כוכבים עשו את שלהם גם בזכות רפי המכונה "הג'וינט האנושי" ששמו ניתן לו על כך שהוא מרגיע את כולם ומביא נחת ושלווה על הכוכבים בכחול. במקום השני קבוצת אגד שניראו הערב מצויין וזאת למרות הפציעה של בלם הקבוצה ארז שמקווה לחזור כבר לטורניר הבא אבל עם עודד, ניסים, שיקו, אלדד וטל הקבוצה תרוץ עוד חזק באליפות. במקום השלישי קבוצת אבניו הכוללים כמה שחקנים ותיקים מנחלת יצחק כולל שיקו ויגאל אבל למרבה הצער הקבוצה המצויינת שניראו טוב בהתקפה דאגו להזניח את ההגנה ושילמו על כך בהדחה. במקום הרביעי קבוצת הכוכבים של משרד הביטחון שנקלעו לבית קשה ומייגע ולמרות זאת נתנו פייט עד הסוף ולא ויתרו גם שהכל ניראה אבוד וגמור. יישר כוח, מקווים לראות אותכם ממשיכים איתנו בטורנירים הקבועים המתנהלים יום יום!! בהצלחה לקבוצות העולות!!

<
25/07/2012 19:00-21:30 קרית שלום
המפגש הראשון של היום הרביעי לאליפות החל בנאומים של מכובדים ובראשותם שרת התרבות והספורט לימור לבנת שבאה לכבד את משפחת כהן ואותנו בנוכחותה ויחד איתה פתחו את הערב שחקני הודו הקטנה ונבחרת הכוכבים של כדורגלני ישראל שכללו בין היתר את אמיר שלח, אריה אלטר האגדי וניר לוין ובראשות הקבוצה עמד צביקה רוזן. הודו הקטנה חילצו מהמשחק תיקו ולכוכבים כבשו ניר לוין בבעיטה שמזכירה את ימיו הגדולים בהפועל פ"ת ואת השני כבש אמיר שלח הגרזן שהראה שהוא יודע עוד כמה דברים חוץ מלכסח בהגנה (-: הקבוצה הטובה ביותר הערב היתה קבוצת ג'ים שניראו מצויין וסיימו את הערב במקום הראשון. פיטר תדרך את השחקנים, הביא תלבושות ומגנים ובסוף גם דאג לנו לשתייה. תודה... (-: במקום השני ועולים גם הם אלה כוכבי הזריזים שהגיעו לטורניר קשה, הרבו לריב כהרגלם אבל גם הרבו לוותר ולא להיכנס לפינות שלא צריך. בסיכום היום מה שהכריע היה בעיקר הכדורגל. במקום השלישי והרביעי קבוצת כהן שסיימו את הטורניר מוקדם מהצפוי ויחד איתם קבוצת מנש שהיו הקבוצה השקטה ביותר במפגש הראשון אבל יצטרכו עוד כמה דקות של שביעיות כדי להיראות טוב יותר. בהצלחה לעולות!

24/07/2012 22:00-24:00 קרית שלום
המפגש המסקרן של הערב ללא ספק.4 קבוצות טובות,דרמה,3 קבוצות עם מאזן זהה בסופו של המפגש. קבוצה של דתיים "מכבי משיח",קבוצה מהמגזר "סלסאו קלנסווה",קבוצה באפור וגברים בשחור. הכדורגל זה דבר אכזרי.על חודו של כיבוש,לא יחס שערים,כי ל-3 הקבוצות היה יחס שערים 0 עם 6 נקודות נקבע שדאבל פס מסיימת את האליפות. התקפה אחרונה דאבל פס בהתקפה,שער דרום אמריקה ריק,השוער רן עלה,הכדור אצל חלוץ דאבל פס. הוא מנסה לעבור את הבלם במקום לגלגל מרחוק לרשת...הכל היה יכול להיות אחרת,אבל זה מה שיפה בכדורגל... מכבי משיח הבטיחו בפייסבוק שנראה מי הם,אז ראינו שבמשחק הראשון הקבוצה הייתה מצויינת.בהמשך הכושר הגופני השפיע.ללא ספק עם מעט ליטוש יש לקבוצה יכולת להיות קבוצה קבוצה. דאבל פס היו מצויינים ורק כיבוש פחות שלח אותם הביתה.אכזרי וכואב מבחינתם. קלנסווה ונפגעי דרום אמריקה ירקו דם כדי לעלות שלב באליפות.היה שמח,כיף לצפייה והשאיר טעם של עוד. הבית הפנימי: 1.נפגעי דרום אמריקה 3 נק' 4:4 --. 2.קלנסווה 3 נק' 4:4 --.הפסידה לנפגעים. 3.דאבל פס 3 נק' 3:3 --.כבשו פחות... עולות שלב:נפגעי דרום אמריקה וקלנסווה.