חג חנוכה שמח! בית דני, תל אביב יום א, 02/12/2018 20:15 - 23:15

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
F.C Juniors 07 2 0 0 5 1 6
Atletico Tel-Aviv 1 0 1 6 3 3
אלטעזאכן 0 0 2 0 7 0
  חצי גמר 1  
2
:
1
  חצי גמר 2  
1
:
4

סיקורי המשחקים

המחזור הראשון בבית א הפגיש בין אתלטיקו תל אביב לבין אלטעזאכן.
דקה 2 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים, פתיחה נהדרת של אתלטיקו והתקפה קבוצתית נהדרת מסתיימת ברגליים של בני ששולח כדור חזק לרשת וזה 1-0 לאתלטיקו!
דקה 5 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים, בני ממשיך בשלו ומקבל כדור ענק ומול שוער לא מתבלבל ושולח טיל לפינה וזה 2-0 אתלטיקו!
דקה 16 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים, בני במשחק משוגע עובר שחקן ושולח בעיטה יפה לחיבור וזה 3-0 לאדומים לבנים!
דקה 18 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בשארי מבישול של בני קדושים, הפעם תורו של בני לבשל ומשאיר עם כדור רוחב גדול את בשארי מול שער ריק וזה 4-0 אתלטיקו!
דקה 22 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים מבישול של בשארי

המחזור השני בבית א הפגיש בין אתלטיקו שניצחה בגדול במשחקה הקודם, ומולם ג׳וניורס הנהדרים.
דקה 9 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של יובל לוי, אחרי לחץ כבד של ג׳וניורס סוף סוף זה מגיע, כדור ריבאונד מגיע ליובל שבין כל השחקנים מצליח לשלוח את הכדור לרשת ומעלה את קבוצתו ל1-0!
דקה 18 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של נתנאל אנגלשטיין, ריבאונד של השוער מגיע לנתנאל שגולש ודוחק את הכדור לשער וזה 2-0 ג׳וניורס!
דקה 19 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של סהר אברהם, דווקא אחרי שער של אתלטיקו, ג׳וניורס מוכיחים שהמשחק שלהם וסהר כובש עוד שער מבישול של רועי וזה 3-1!
דקה 18 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של איציק טוסיה

המחזור השלישי הפגיש בין ג׳וניורס שרוצים להבטיח עלייה מהמקום הראשון ומולם אלטעזאכן שרוצים להשאיר סיכוי לעלות לחצי הגמר.
דקה 10 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של יובל לוי, שער אדיר של יובל, בעיטה מרחוק שפוגעת במשקוף ונכנסת פנימה ומעלה את קבוצתו ל1-0 מוצדק!
דקה 21 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של נתנאל אנגלשטיין, ריבאונד מהשוער מגיע לנתנאל ששולח בעיטה חזקה לפינה וזה 2-0 ג׳וניורס!

המחזור הראשון בבית ב הפגיש בין כוח צביקה למאבא לבן.
דקה 3 - שער לקבוצת FROM FATHER TO SON, אביעד פותח את המשחק נהדר עם שער מהיר כבר אחרי 3 דקות וזה 1-0 לקבוצה הנהדרת של גבע!
דקה 19 - שער לקבוצת FROM FATHER TO SON של גבע שפירא, גבע עומד מחוץ לרחבה ושולח כדור מדוייק לחיבורים שמכניע את יעקב וזה 2-0 למאבא לבן!
דקה 20 - שער לקבוצת כוח צביקה של משה אסרף, משה מחזיר את צביקה לתמונה אחרי שהוא שולח בעיטה חזקה לפינה הרחוקה ומכניע את השוער וכרגע 2-1!

המחזור השני בבית ב הפגיש בין מאבא לבן שניצחו במחזור הקודם ומולם השועלים שרוצים לפתוח טוב את הערב.

המחזור השלישי בבית ב הפגיש בין שועלי שמשון וכוח צביקה בקרב על הכרטיס לחצי הגמר!
דקה 6 - שער לקבוצת כוח צביקה של גלעד דהן מבישול של בני טבצניקוב, אחרי מספר דקות מהוססות מתפרצת של צביקה מפתיעה את שועלים וכדור נהדר של בני מגיע לגלעד ששולח בעיטה חזקה שמכניעה את השוער וזה 1-0 צביקה!
דקה 13 - שער לקבוצת שועלי שמשון, ניצן אהרון מחזיר את קבוצתו למשחק עם בעיטה חזקה לפינה שלא משאירה ליעקב סיכוי וזה 1-1!
דקה 16 - שער לקבוצת כוח צביקה של בני טבצניקוב מבישול של תומר עובדיה, צביקה חוזרים הוביל 2-1 וכרגע הם בחצי הגמר!
דקה 19 - שער לקבוצת כוח צביקה של גלעד דהן, מתפרצת אדירה של גלעד שלבד רץ חצי מגרש ומול השוער מגלגל כדור פשוט וזה 3-1 צביקה!
חצי גמר 1 F.C Juniors 07 2  :  1 כוח צביקה

חצי הגמר הראשון הפגיש בין ג׳וניורס שסיימו במקום הראשון בבית א מול צביקה שסיימו במקום השני בבית ב.
דקה 8 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של יובל לוי, אחרי 8 דקות נטולות שערים מגיע השער הראשון וזה תורו שוב של יובל לכבוש הפעם מהפינה עם בעיטה חזקה שמכניעה את יעקב וזה 1-0 לשחורים!
דקה 17 - שער לקבוצת F.C Juniors 07
שער עצמי מעלה את קבוצתו ל2-0.דקה 23 - שער לקבוצת כוח צביקה של בני טבצניקוב

חצי הגמר השני הפגיש בין מאבא לבן שסיימו במקום הראשון בבית ב ומולם אתלטיקו תל אביב שסיימו במקום השני בבית א.
דקה 3 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים, בני מתחיל את החצי גמר בסערה, ומתפרצת קטלנית שלו מסתיימת ברשת וזה 1-0 לאתלטיקו!
דקה 3 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בני קדושים, הוא ממשיך בשלו והוא עושה מה שהוא רוצה הערב ועוד מתפרצת מניבה עוד שער יפה וזה 2-0 אתלטיקו!
דקה 5 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של אליה הרשקוביץ, הם לוהטים! כבר אחרי חמש דקות הם כובשים את השלישי והפעם זה תורו של אליה לכבוש שער נהדר ולעלות את קבוצתו ל3-0!
דקה 15 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של איציק טוסיה מבישול של בני קדושים, דווקא אחרי דקות טובות של מאבא לבן עם כמה החטאות גדולות, מגיעה מתפרצת קטלנית של איציק ובני ומסתיימת עם השער הרביעי של אתלטיקו שכנראה גומר את הסיפור!
דקה 19 - שער לקבוצת FROM FATHER

TO SON

למשחק ה5/6 הגיעו אלטעזאכן נגד שועלי שמשון.
דקה 9 - שער לקבוצת שועלי שמשון
דקה 11 - שער לקבוצת אלטעזאכן
דקה 11 - שער לקבוצת אלטעזאכן
דקה 14 - שער לקבוצת שועלי שמשון
דקה 20 - שער לקבוצת שועלי שמשון
דקה 20 - שער לקבוצת שועלי שמשון

למשחק הגמר הגיעו שתי הקבוצות החזקות של הערב מצד אחד ג׳וניורס שבינתיים בערב מושלם, ומולם אתלטיקו שרוצים לסיים את הערב עם זכייה מתוקה.
דקה 11 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של בשארי מבישול של בני קדושים, מתפרצת קטלנית של אתלטיקו ושוב בני בעניינים עם פס רוחב נהדר לבשארי שמסיים עם שער נהדר וזה 1-0 אתלטיקו!
דקה 12 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של יובל לוי, דקה בלבד מחזיק היתרון של אתלטיקו, ג׳וניורס חוזרים למשחק! יובל שוב ממשיך להוביל מבחינת הכיבושים ועכשיו הוא מחזיר את ג׳וניורס לגמר הזה!
דקה 15 - שער לקבוצת Atletico Tel-Aviv של אליה הרשקוביץ, הכדור נעדף מהשוער לאליה שבועט חזק ומכניע את השוער וזה 2-1 לאתלטיקו!
דקה 19 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של יובל לוי, פנדל של יובל מכניע את השוער וזה 2-2!
דקה 22 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של עודד ברידא
דקה 22 - שער לקבוצת F.C Juniors 07 של עודד ברידא
סיכום הטורניר
חג שמח לכולם, אחרי הדלקת נר ראשון כולם התכנסו בשכונת התקווה,
לעוד ערב נהדר של כדורגל.

ג׳וניורס
הקבוצה הוותיקה והנהדרת של ברידא, הגיעה לשכונה הערב והראתה עליונות כבר מהרגע הראשון, עם יכולת מצויינת בכל משחק והמון בעיטות לשער הם הצליחו לנצח את כל המשחקים הערב ולסיים עם זכייה מתוקה.

שועלי שמשון
הקבוצה של נדב שיחקה נהדר בבתים, אך בשתי המשחקים הם לא הצליחו לנצל את המצבים הרבים שהיו להם, וסיימו את הבתים עם הפסד ותיקו ששלח אותם למשחק ה5/6, המשחק ה5/6 נגד אלטעזאכן התחמם ופוצץ לקראת סופו וחבל לסיים ככה את הערב.

אלטעזאכן
הקבוצה הוותיקה הגיעה הערב והתקשתה מאוד בבית החזק, למרות יכולת טובה הם לא הצליחו להוציא נקודות בבתים מהקבוצות החזקות בבית, ומהמקום האחרון בבית הם הגיעו לשלב ה5/6, המשחק ה5/6 נגד שועלי שמשון התחמם ופוצץ לקראת סופו וחבל לסיים ככה את הערב.

כוח צביקה
הקבוצה הוותיקה של דרג הביניים שיחקה הערב נהדר והראתה לוחמנות על כל כדור והמון תשוקה, מהבתים היא עלתה מהמקום השני למרות יכולת מצויינת ובגמר הם הקשו על ג׳וניורס אך לא הצליחו לנצח.

From father to son
הקבוצה של גבע הגיעה בתוספת של כמה חיזוקים מעניינים כמו עמית קורן ופליקס, ובבתים הם היו נהדרים עם ניצחון ותיקו שהספיק להם להעפיל לחצי גמר מהמקום הראשון, בחצי הגמר הם פגשו את אתלטיקו החזקים וכבר בהתחלה כבר היו בפיגור 3-0 לאחר מכן השתלטו על המשחק אבל זה לא הספיק כדי לנצח.

אתלטיקו תל אביב
הקבוצה הנהדרת של דוד שיחקה נהדר הערב, במשחק הראשון ניצחה את אלטעזאכן עם משחק מצויין, ובמשחק השני הפסידה לג׳וניורס החזקים, בחצי גמר שלטו מהרגע הראשון וניצחו ניצחון גדול, בגמר הם היו בעניינים עד הסוף וגם הובילו הרבה דקות במשחק אך לבסוף הפסידו וסיימו במקום השני המכובד.


דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים