במקביל לאליפות בית דני, תל אביב יום ג, 06/11/2018 20:15 - 23:15

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

המחזור הראשון נפתח עם לוס פויוס הותיקים נגד בלאק מאמבס.
דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין, יונתן המצויין ממשיך את הכושר שלו מאליפות של אבי כהן ושולח בעיטה חזקה שמעלה את קבוצתו ליתרון וזה 1-0 ללוס פויוס.
דקה 11 - שער לקבוצת los pollos hermanos של גיא שדמי
דקה 13 - שער לקבוצת The black mambas, שון רפאל מגיע לאחד על אחד מול השוער ומחזיר את קבוצתו למשחק בעזרת סיומת אדירה ועכשיו 2-1!
דקה 15 - שער לקבוצת The black mambas, הם חוזרים! אור לוי מקבל כדור מול שוער ובועט בעיטה חזקה לפינה וזה 2-2! איזה משחק!

המחזור הראשון ננעל עם הסימבקולים נגד אוצו הרמנוס הצעירים.דקה 10 - שער לקבוצת הסימבקולים של אמיר פוקס דקה 10 - שער לקבוצת הסימבקולים
דקה 21 - שער לקבוצת הסימבקולים של עומר דנינו

המחזור השני נפתח עם ירמוט שעולים לראשונה הערב נגד לוס פויוס שסיימו בתיקו במחזור הקודם, שתי הקבוצות ותיקות במדינה.
דקה 2 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של אסף מזרחי, איזה פתיחה של ירמוט, מזרחי מקבל כדור מול שוער ושולח טיל לפינה הרחוקה וזה 1-0 לירמוט!
דקה 6 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של תומר שינדלר מבישול של יפתח עומסי, המומנטום ממשיך עם ירמוט ואחרי שליטה ממושכת גם הגול השני מגיע עם מהלך קבוצתי יפהפה שמסתיים ברגל של שינדלר וזה 2-0 לירמוט!
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של אשכה, שער נהדר בעיטה מרחוק של אשכה לחיבור הקרוב לא משאירה לשוער שום סיכוי ו3-0 לירמוט!

המחזור השני ננעל עם בלאק ממבס שסיימו בתיקו במחזור הקודם ומולם הרמנוס שהפסידו במחזור הקודם.
דקה 7 - שער לקבוצת Ocho hermanos של יובל אביסרור, הילדים פותחים את המשחק נהדר עם גול קבוצתי יפה שנגמר אצל יובל אביסרור וסיומת מצויינת שמעלה את קבוצתו ל1-0 מוצדק!
דקה 11 - שער לקבוצת The black mambas, אלירן סבג מגיע למצב נהדר מול השוער אחרי מתפרצת קטלנית של קבוצתו ומול השוער שולח את הכדור לפינה ולא משאיר שום סיכוי לשוער וזה 1-0!
דקה 12 - שער לקבוצת The black mambas,עוד שער נהדר לממבס וזה מהפך! אלירן סבג ממשיך בשלו ומגיע למצב נהדר מול השוער ועוד בעיטה חזקה שמכניעה את השוער קובעת מהפך לממבס וזה 2-1!
דקה 16 - שער לקבוצת The black mambas של יוני כהן, המומנטום נמשך עם עוד שער נהדר של בלאק ממבס, הפעם תורו של יוני כהן להגדיל את התוצאה, וזה 3-1!דקה 18 - שער לקבוצת The black mambas של עומר טוכמן
דקה 21 - שער לקבוצת Ocho hermanos של עידו קמחי

המחזור השלישי נפתח עם לוס פויוס שהפסידו במחזור האחרון ומולם הסימבקולים שעולים מהמנוחה אחרי ניצחון במחזור הראשון.
דקה 4 - שער לקבוצת הסימבקולים של ליאור בקרמן, פתיחה נהדרת של הסימבקולים כאשר ליאור בקרמן מגיע למצב פנוי מול השוער ושולח בעיטה שלא משאירה לשוער שום סיכוי וזה 1-0 לצהובים שחורים!

המחזור השלישי ננעל עם ירמוט שרוצים להמשיך את המומנטום נגד בלאק ממבס שניצחו גם במחזור הקודם.
דקה 2 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של אסף מזרחי, ירמוט מתחילים מצויין עם התקפה מתפרצת קטלנית שמסתיימת במהלך אישי של מזרחי שמול שוער שולח בעיטה חזקה לפינה וזה 1-0!
דקה 15 - שער לקבוצת The black mambas, הם חוזרים למשחק, זה היה באוויר בדקות האחרונות וסוף סוף מהלך שהצליח להכניע את רוני המצויין כאשר טיל נשלח מרגליו כהן וזה שיוויון 1-1!
דקה 19 - שער לקבוצת The black mambas, בדקה האחרונה שער מצויין של בלאק ממבס קובע מהפך בדקה האחרונה כאשר אוראל כהן שוב מקבל כדור מול שער ריק אחרי מהלך קבוצתי יפה של קבוצתו וזה 2-1!

המחזור הרביעי נפתח עם לוס פויוס שרוצים לחזור לנצח אחרי שתי הפסדים ומולם הרמנוס שעולים מהמנוחה.
דקה 6 - שער לקבוצת los pollos hermanos של גיא שדמי, אחרי פתיחה מהוססת של שתי הקבוצות לוס פויוס מתחילה לשלוט במשחק ואחרי כמה מצבים זה סוף סוף מגיע ושדמי מגיע למצב מצויין וזה 1-0 ללוס פויוס!
דקה 12 - שער לקבוצת Ocho hermanos של אוהד שמואלי מבישול של יובל אביסרור, שמואלי מוביל את קבוצתו ומחזיר אותה למשחק עם שער נהדר וזה 1-1!
דקה 12 - שער לקבוצת los pollos hermanos של גיא שדמי, איזה קצב למשחק עכשיו זה תור לוס פויוס לכבוש ושדמי מעלה את קבוצתו ליתרון אחרי מהלך אישי יפה 2-1 ללוס פויוס.
דקה 15 - שער לקבוצת Ocho hermanos של אוהד שמואלי, עכשיו שוב תורו של אוהד שמואלי להחזיר את קבוצתו למשחק ואחרי עוד מהלך אישי וזה 2-2!
דקה 15 - שער לקבוצת Ocho hermanos של אוהד שמואלי, אוהד ממשיך להוביל את קבוצתו ועכשיו הוא עושה מהפך וזה 3-2!
דקה 16 - שער לקבוצת los pollos hermanos של יונתן קליין, הפעם תורם של לוס פויוס להמשיך את הקצב הנהדר וזה תורו של יונתן קליין לקבוע שוב שוויון וזה 3-3 נהדר!
המשחק אולץ ל

המחזור הרביעי ננעל עם ירמוט שרוצים לחזור לנצח אחרי שהפסידו במחזור האחרון ומולם הסימבקולים שרוצים להמשיך את הטורניר הנהדר שלהם.
דקה 5 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן, ירמוט מראים את העליונות שלהם במשחק וכבר בדקה החמישית עולים ליתרון מוצדק. טל כהן שולח טיל שמכניע את השוער וזה 1-0!
דקה 10 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן, טל ממשיך בשלו ואחרי שער ראשון נהדר גם השער השני לא פחות יפה עם טיל לפינה הקרובה וזה 2-0!
דקה 14 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן, טל ממשיך בשלו ועוד טיל שנשלח ממנו לחיבור וזה כבר 3-0 לקבוצתו.
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של יפתח עומסי, עומסי מסיים את המשחק אחרי מהלך קבוצתי מצויין וזה 4-0 קליל לירמוט!

המחזור החמישי והאחרון הפגיש בין הסימבקולים שהפסידו במחזור האחרון נגד בלק ממבס שעולים מהמנוחה.
דקה 10 - שער לקבוצת The black mambas, אחרי שליטה ממושכת זה סוף סוף מגיע אלירן סבג ממשיך ועכשיו הוא כובש עוד שער ממהלך קבוצתי יפהפה וזה 1-0 לשחורים.

המחזור החמישי והאחרון הפגיש בין הרמנוס לבין ירמוט שרוצים לנצח ולקוות לאיבוד נקודות של בלאק ממבס.
דקה 8 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של אשכה, אשכה מגיע למצב מצויין מול השוער ומעלה את קבוצתו ל1-0.
דקה 10 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של יפתח עומסי, יפתח ממשיך את הקצב הנהדר של קבוצתו, וזה 2-0!
דקה 14 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן, טל ממשיך בשלו וזה כבר 3-0 לקבוצתו!
דקה 15 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של יוני יונה, הם ממשיכים בשלהם והפעם תורו של יונה וזה כבר 4-0!
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של תומר שינדלר מבישול של יוני יונה וזה כבר 5-0 לירמוט!
סיכום הטורניר
ערב נהדר בשכונת התקווה במקביל לאליפות אבי כהן התכנסו 5 קבוצות על מנת לשמור על כושר בזמן האליפות ולהתחיל לחזור לשגרה.

לוס פויוס
החבורה של רן נראתה הערב כבויה קצת, אולי העייפות מהטורנירים האחרונים ואחרי העפלה נהדרת באבי כהן, הגיעו קצת עייפים החברים וסיימו במקום הרביעי.

Ocho hermanos
הילדים היו מאוד מפתיעים הערב והראו הרבה לחימה וכישרון, אך יש להדגיש שהם צריכים לדעת למתן את עצמם ולהיות קבוצה יותר רגועה.

הסימבקולים
באו בכל משחק לתת הכל והיוו יריב קשה לכל קבוצה שבאה נגדם, והם הגיעו למקום השלישי והמכובד אחרי ערב נהדר של כדורגל מבחינתם.

הפועל ירמוט
הקבוצה הנהדרת בכיכובו של טל כהן הגיעה הערב במטרה אחת מקום ראשון בליגה, אך הפסד בודד לבלאק ממבס בהתקפה האחרונה מסדר להם רק את המקום השני והמכובד.

בלאק ממבס
החברה הגיעו הערב ודיברו על המגרש עם יכולת מצויינת והרבה ניצחונות יכולים לחזור הבייתה מרוצים מהמקום הראשון ומהיכולת.

דירוג סופי
1. The black mambas זוכה בלי הפסדים
2. הפועל ירמוט מרחק נגיעה ממקום ראשון
3. הסימבקולים כמעט ואיימו על הצמרת
4. los pollos hermanos ערב חלש מהממוצע
5. Ocho hermanos יש לאן להשתפר

מבקיעים

מבשלים