אנו בוולפסון ברביעי וולפסון-חודורוב, חולון יום ד, 08/08/2018 20:15 - 23:30

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

החלשים פותחים את הטורניר בצורה נהדרת כאשר הם מנצחים את קבוצת הגלבוע בילו בתוצאה 1-6.

החלשים עלו למשחקם השני בשלב הבתים כאשר הקבוצה היריבה הפעם, הייתה רעננה מערב. המשחק התנהל בקצב מהיר ושתי הקבוצות הגיעו למצבים קורצים ליד שער היריבה, אך יכולת נהדרת של שוערי שתי הקבוצות שומרת על תוצאה מאופסת. 0-0 בסיום, ובכך החלשים מבטיחים את מקומם בשלב חצי הגמר.

הגלבוע עולים למשחק מול רעננה מערב בידיעה שרק ניצחון יעלה אותם לשלב הבא, בעוד לרעננה מערב מספיקה תוצאת תיקו על מנת לעלות לחצי הגמר. הגלבוע כובשים ועולים ליתרון של 1-0 לאחר שניאל גנור בישל לאור דבידוביץ' שהבקיע. איבו דג'לפוב מבשל לאור דבידוביץ' את שערו השני במשחק, והגלבוע בילו עולים ליתרון של 2-0. דניאל גנור מבשל לאיבו דג'לפוב שכובש את השער השלישי לזכות הגלבוע בילו וקובע את תוצאת המשחק, 3-0 בסיום.

פיקי פוקו עולים ליתרון לאחר שפטר ינב כובש וקובע 1-0. פטר ינב כובש שער נוסף וקובע 2-0 לזכות פיקי פוקו. אור שבתאי כובש את השער השלישי לזכות פיקי פוקו וקובע 3-0. איתמר פתאל כובש שער מצמק לזכות מכבי מבזבזי זמן וקובע את תוצאת הסיום, 3-1 לזכות פיקי פוקו.

אבו זקן נכנסים למעגל המשחק ופותחים את הטורניר ברגל ימין. יואב פרידמן כובש את השער הראשון במשחק ומעלה את אבו זקן ליתרון של 0-1. אופיר סלומון כובש לזכות אבו זקן וקובע 0-2. חי שהינו כובש את השער השלישי לזכות אבו זקן וקובע 0-3. חזי אברהם כובש את השער הרביעי של אבו זקן וקובע למעשה את תוצאת השמחק, 0-4 בסיום.

מכבי מבזבזי זמן עולים למשחק בידיעה שהם חייבים לנצח על מנת להשאיר לעצמם סיכוי לעלות לשלב הבא, כאשר ניצחון שלהם ייקבע ששתי העולות לחצי הגמר יוכרעו לפי הפרשי השערים של כל שלושת הקבוצות. איתמר פתאל היה איש המשחק עבור מכבי מבזבזי זמן כאשר הוא כובש שלושה שערים בדרך לניצחון בתוצאה 0-3 שמציב את מכבי מבזבזי זמן במקום הראשון בבית. אבו זקן מסיימים את שלב הבתים במקום השני. פיקי פוקו ראויים להרבה מחמאות למרות שהם מסיימים במקום השלישי.
חצי גמר 1 החלשים 3  :  2 מ.ס אבו-זקן

דודי בן נון ואלון מנחם כובשים שני שערים מהירים לזכות החלשים שעולים ליתרון של 0-2. חזי כובש לזכות מ.ס אבו זקן וקובע 1-2. עידן כהן כובש לזכות החלשים שמחזירים לעצמם את יתרון שני השערים, 1-3. ניר ערוסי כובש שער נוסף לזכות אבו זקן שמצמקים אתוצאה ל2-3, אך מעבר לזה לא נכבשו שערים נוספים במשחק והחלשים מנצחים בתוצאה 2-3 ועולים לגמר.

חזי דימרי כובש את השערהראשון במשחק והוא מעלה את הגלבוע בילו ליתרון של 1-0. איבו דג'לפוב מבשל לאסף דה פריס, הקפטן של הגלבוע, שכובש וקובע 2-0. איבו דג'לפוב כובש את השער השלישי של הגלבוע בילו וקובע למעשה את תוצאת המשחק, 3-0 בסיום.

רעננה מערב מנצחיפ את פיקי פוקו במשחק על מקומות 5-6 ומסיימים במקום החמישי הכללי. שתי הקבוצות ראויות למילה טובה על ההתנהלות הנהדרת לכל אורך הטורניר. כל הכבוד.

משחק הגמר הפגיש בפעם השנייה בטורניר בין החלשים לגלבוע בילו, כאשר המשחק הפעם היה שונה לגמרי מהמשחק הראשון בין שתי הקבוצות הערב. לאורך כל עשרים הדקות לא נכבש ולו שער אחד והמשחק נגמר בתוצאה 0-0, והמשחק נכנס להארכה בת חמש דקות אשר שוחקה בשיטת שער זהב. שתי דקות בתוך הארכה, אור דבידוביץ' כובש לזכות הגלבוע בילו את שער הניצחון שמעניק לגלבוע את הניצחון והמקום הראשון בטורניר.
סיכום הטורניר
טורניר נהדר היה לנו אמש במתחם האימונים וולפסון.
קצב טוב, הרבה שערים וגמר אחד צמוד במיוחד שהוכרע רק בהארכה.

פיקי פוקו היא ללא ספק הקבוצה ההוגנת של הטורניר. מגיעים בזמן, ומתנהגים למופת, על המגרש ומחוצה - תודה רבה וכל הכבוד.

קבוצת אבו זקן הוותיקה מסיימת טורניר מוצלח מבחינתה לאחר שהקבוצה מעפילה לחצי הגמר ומסיימת במקום הרביעי הכללי.

הגלבוע בילו החלו את הטורניר אמש אמנם עם הפסד, אך הקבוצה המנוסה הזו ידעה לאסוף את עצמה ומאותו רגע ניצחה שלושה משחקים רצופים כל הדרך אל זכיה במקום הראשון.

מכבי מבזבזי זמן גם פתחו את הטורניר עם הפסד, אך גם הם בדומה לגלבןע בילו, לא נשברו, וניצחון מרשים במשחקם השני בשלב הבתים, סידר למזבזי זמן מקום בחצי הגמר. כל הכבוד.

רעננה מערב מסיימים את הטורניר במקום החמישי. הקבוצה של עדי כהן אמנם לא מעפילה לחצי הגמר, אך היא מסיימת את הטורניר עם ניצחון שממקם את הקבוצה במקום החמישי הכללי.

החלשים מסיימים את הטורניר במקום השני, אך היכולת הנהדרת של הקבוצה הייתה שוןה מקום ראשון ללא ספק. להוריד את הכובע.

דירוג סופי
1. הגלבוע ביל"ו ניצחון דרמטי בגמר
2. החלשים שיחקו נהדר ונעצרו רק בגמר
3. מכבי מבזבזי זמן מקום שלישי ומדליית ארד
4. מ.ס אבו-זקן העפלה מכובדת לחצי הגמר
5. רעננה מערב אלופי המקום החמישי
6. פיקי פוקו הקבוצה ההוגנת של הטורניר

מבקיעים

מבשלים