מהלך האליפות
שלב הנוק-אאוט גמר ארצי
משחקי חצאי הגמר+ הגמר
נוק- אאוט
יום חמישי,20/12/2018  22:00-00:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  אלופת אליפות ע"ש אבי כהן לשנת 2018
גמר אליפות ארצי
12 קבוצות מכל הארץ,6 קבוצות בבית. שיטת ליגה,12 דקות כל משחק.
2 קבוצות מכל בית עולות לשלב חצי הגמר.
המשחקים:
ראשונה בית 1- שניה בית 2.
ראשונה בית 2- שניה בית 1.
במשחקי ההכרעה אין הארכה, ישר ניגשים לבעוט פנדלים.
בית ב
יום חמישי,20/12/2018  20:00-00:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 בטיח  ממשיכה לשלב הנוק-אאוט
2 הקטנה ממצליח  ממשיכה לשלב הנוק-אאוט
בית א
יום חמישי,20/12/2018  19:30-00:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  ממשיכה לשלב הנוק-אאוט
2 כוכבי דוזף  ממשיכה לשלב הנוק-אאוט
גמר הצפון
6 קבוצות בגמר הצפון. 2 קבוצות עולות לגמר הארצי
גמר הצפון
יום ראשון,02/12/2018  19:30-22:20  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
גמר השרון
5 קבוצות בגמר השרון. 2 קבוצות עולות לגמר הארצי
גמר המחוז
יום שני,19/11/2018  20:00-23:30  לויטה סינטטי , כפר סבא
לגלרית המפגש
1 בטיח  עולים לגמר הארצי
2 כוכבי דוזף  עולים לגמר הארצי
שלב שלישי - מרכז
5 + 6 קבוצות בכל מפגש. 2 קבוצות מכל מפגש עולות לגמר הארצי
גמר מרכז מפגש 2
יום רביעי,21/11/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכה לשלב הבא
2 הגלבוע ביל"ו  ממשיכה לשלב הבא
גמר מרכז מפגש 1
יום שלישי,20/11/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  ממשיכים לגמר הארצי
2 רעננה מערב  ממשיכים לגמר הארצי
שלב שלישי - לוד
5 קבוצות בכל מפגש. 2 קבוצות מכל מפגש עולות לגמר הארצי
גמר לוד מפגש 1
יום שני,26/11/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 בן אנד גריס  עולים לגמר הארצי
2 הקטנה ממצליח  עולים לגמר הארצי
גמר לוד מפגש 2
שבת,24/11/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 מס מנדלבאום  ממשיכים לגמר הארצי
2 רומא  ממשיכים לגמר הארצי
גמר השפלה
6 קבוצות בגמר השפלה. 2 קבוצות עולות לשלב 3 בלוד
גמר המחוז
שבת,03/11/2018  19:30-23:00  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
לגלרית המפגש
1 חיים ניקיון ואחזקה  ממשיכים לשלב הבא
2 מס מנדלבאום  ממשיכים לשלב הבא
גמר ירושלים
6 קבוצות בגמר ירושלים, 2 קבוצות עולות לשלב 3 בלוד
גמר המחוז
יום רביעי,07/11/2018  20:00-23:15  הארזים - ירושלים, ירושלים
לגלרית המפגש
1 רומא  עולים לשלב הבא
2 האדומות  עולים לשלב הבא
שלב ראשון- נוער קרית ביאליק
8 קבוצות נוער, 4 קבוצות בכל מפגש, 2 קבוצות עולות מכל מפגש לגמר הצפון לנוער
בית 2 - נוער
יום חמישי,08/11/2018  20:00-23:00  ספורטיון, קרית ביאליק
בית 1 - נוער
יום חמישי,01/11/2018  20:00-23:00  ספורטיון, קרית ביאליק
לגלרית המפגש
גמר הצפון לנוער בקרית ביאליק
4 קבוצות בגמר הטורניר לנוער
גמר הצפון לנוער
יום חמישי,15/11/2018  20:30-23:00  ספורטיון, קרית ביאליק
שלב שני - השרון
6 קבוצות בכל מפגש, 2 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 2
יום שני,12/11/2018  20:00-23:00  הרצליה , הרצליה
לגלרית המפגש
1 פטישי הפריפריה  ממשיכים לשלב הבא
2 בטיח  ממשיכים לשלב הבא
בית 1
יום שני,05/11/2018  20:00-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 מ.ס נעולים  ממשיכים לשלב הבא
2 כוכבי דוזף  ממשיכים לשלב הבא
שלב שני - צפון
6 קבוצות בכל מפגש. 2 הראשונות עולות לגמר המחוז
בית 2
יום רביעי,14/11/2018  21:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 העגלות  עלו לשלב הבא
2 קריית אליעזר  עלו לשלב הבא
3 און גל - יונדאי מיצובישי  עלו לשלב הבא
בית 1
יום שלישי,13/11/2018  21:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן דור  עלו לשלב הבא
2 בית לוינשטיין  עלו לשלב הבא
3 המפוספסים  עלו לשלב הבא
שלב שני - מרכז
6 קבוצות בכל מפגש, 2 קבוצות מכל מפגש עולות שלב. קבוצה אחת עוברת להרצליה
בית 6
יום רביעי,14/11/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 FC ל`אקיפ  מקום ראשון
2 פוקס יונייטד  מקום שני
בית 5
יום שלישי,13/11/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 xXx - FC  ממשיכים לשלב הבא
2 הפועל ירמוט  ממשיכים לשלב הבא
בית 4
יום ראשון,11/11/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 רעננה מערב  ממשיכים לשלב הבא
2 השמש העולה  ממשיכים לשלב הבא
בית 3
יום רביעי,07/11/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  ממשיכים לשלב הבא
2 הפועל קטלוניה  ממשיכים לשלב הבא
בית 2
יום שלישי,06/11/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  עוברת לשלב הבא
2 בני רמב"ם  עוברת לשלב הבא
בית 1
יום ראשון,04/11/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 The Cohens  ממשיכים לשלב הבא
2 הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים  ממשיכים לשלב הבא
שלב שני - לוד
6 קבוצות בכל מפגש, 2 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 3
יום שלישי,13/11/2018  19:30-23:35  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 המקסיקני ב'  עלו שלב
2 "הקטנה"  עלו שלב
בית 2
שבת,10/11/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 הקטנה ממצליח  עלו שלב
2 בן אנד גריס  עלו שלב
בית 1
יום שני,05/11/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 xxx1  עלו שלב
2 אימפריה  עלו שלב
שלב ראשון - צפון
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 3
יום ראשון,04/11/2018  21:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בן דור  עלו לשלב הבא
2 העגלות  עלו לשלב הבא
3 המפוספסים  עלו לשלב הבא
4 Azzurri  עלו לשלב הבא
בית 2
יום שלישי,30/10/2018  21:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 און גל - יונדאי מיצובישי  עלו לשלב הבא
2 היוקנעמים  עלו לשלב הבא
3 קריית אליעזר  עלו לשלב הבא
4 המיקס הצפוני  עלו לשלב הבא
בית 1
יום שני,15/10/2018  21:00-23:00  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 בית לוינשטיין  עלו לשלב הבא
2 All in united  עלו לשלב הבא
3 ביתר גן דניאל  עלו לשלב הבא
4 דור הזהב של גלבוע  עלו לשלב הבא
שלב ראשון - השפלה
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 2
שבת,27/10/2018  19:30-23:00  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
לגלרית המפגש
1 ריאל רחובות  עולים לשלב הבא
2 מגלנטיקוס  עולים לשלב הבא
3 התקפה אחרונה  עולים לשלב הבא
בית 1
שבת,20/10/2018  19:30-23:00  בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה
לגלרית המפגש
1 חיים ניקיון ואחזקה  עולים לשלב הבא
2 מס מנדלבאום  עולים לשלב הבא
3 העגלקטיקוס  עולים לשלב הבא
שלב ראשון - ירושלים
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 2
יום רביעי,24/10/2018  20:00-23:50  הארזים - ירושלים, ירושלים
לגלרית המפגש
1 אריות שטרן  עולים לשלב הבא
2 הסטודנטים הירושלמים  עולים לשלב הבא
3 אריות ההר  עולים לשלב הבא
בית 1
יום רביעי,17/10/2018  20:00-23:15  הארזים - ירושלים, ירושלים
לגלרית המפגש
1 רומא  ממשיכים לשלב הבא
2 מ.כ. בלגונה  ממשיכים לשלב הבא
3 האדומות  ממשיכים לשלב הבא
שלב ראשון - לוד
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 6- דרג בינוני לוד
יום רביעי,31/10/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 אתלטיקו ספורטק  עלו שלה
2 לוד ה'צעירה'  עלו שלב
3 לבריאות  עלו שלב
בית 5
יום שלישי,30/10/2018  19:30-23:30  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 סטרודמאייר  עולים לשלב הבא
2 כוח המחץ ב'  עולים לשלב הבא
3 אימפריה  עולים לשלב הבא
בית 3
יום שני,29/10/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 הכח נטלים F.C  עלו שלב
2 לה מאסיה ב  עלו שלב
3 בן אנד גריס  עלו שלב
בית 4
יום חמישי,25/10/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 מ.כ. אופק  עלו לשלב הבא
2 התותחים הקדושים  עלו לשלב הבא
3 בכושר ובעוז  עלו לשלב הבא
בית 2
יום חמישי,18/10/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 המקסיקני ב'  עלו שלב
2 הקטנה ממצליח  עלו שלב
3 Andalusia  עלו שלב
בית 1
יום שני,15/10/2018  19:30-23:00  מגרש אימונים עירוני, לוד
לגלרית המפגש
1 xxx1  ממשיכים לשלב הבא
2 מנצ'סטר סינטטי  ממשיכים לשלב הבא
3 "הקטנה"  ממשיכים לשלב הבא
שלב ראשון - השרון
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 4
יום שני,05/11/2018  20:00-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 בטיח  ממשיכים לשלב הבא
2 פטישי הפריפריה  ממשיכים לשלב הבא
3 השווארמה של שרון  ממשיכים לשלב הבא
בית 2
יום שני,05/11/2018  20:00-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 גדנע הרצליה  ממשיכים לשלב הבא
2 מס הכנסה 2  ממשיכים לשלב הבא
3 כוכבי Vegan  ממשיכים לשלב הבא
בית 3
יום שני,22/10/2018  20:00-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 החברים של קנורפל  ממשיכים לשלב הבא
2 מ.ס נעולים  ממשיכים לשלב הבא
3 FC Atletico Medellin  ממשיכים לשלב הבא
בית 1
יום שני,15/10/2018  20:00-23:00  מגרשי אימונים עירוני, הרצליה
לגלרית המפגש
1 כוכבי דוזף  עולה לסיבוב הבא
2 FC ל`אקיפ  עולה לסיבוב הבא
3 פריים טיים יונייטד  עולה לסיבוב הבא
שלב ראשון - מרכז
6 קבוצות בכל מפגש, 3 קבוצות מכל מפגש עולות שלב
בית 8
יום חמישי,01/11/2018  20:00-23:15  וולפסון-חודורוב, חולון
בית 12
יום חמישי,01/11/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מה יש לנו בחיים האלה  ממשיכים לשלב הבא
2 קלישר FC  ממשיכים לשלב הבא
3 FC MODASH  ממשיכים לשלב הבא
בית 11
יום רביעי,31/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 החלשים  ממשיכים לשלב הבא
2 טכנו שהם  ממשיכים לשלב הבא
3 0 אגו  ממשיכים לשלב הבא
בית 10
יום שלישי,30/10/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 בני רמב"ם  ממשיכים לשלב הבא
2 הטווסים  ממשיכים לשלב הבא
3 הפועל קטלוניה  ממשיכים לשלב הבא
בית 9 דרג בינוני
יום ראשון,28/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
1 los pollos hermanos  ממשיכים לשלב הבא
2 שפיצבורג  ממשיכים לשלב הבא
3 soccer souls community  ממשיכים לשלב הבא
בית 7 דרג בינוני
יום רביעי,24/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 The Cohens  מקום ראשון
2 פוקס יונייטד  מקום שני
3 FC Partisan  מקום שלישי
בית 6
יום שלישי,23/10/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 המקסיקני  עלו שלב
2 הגלבוע ביל"ו  עלו שלב
3 xXx - FC  עלו שלב
בית 5
יום ראשון,21/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 רעננה מערב  ממשיכים לשלב הבא
2 הבצקים  ממשיכים לשלב הבא
3 river  ממשיכים לשלב הבא
בית 4
יום רביעי,17/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
2 Atletico Tel-Aviv  ממשיכים לשלב הבא
3 Green Apes  ממשיכים לשלב הבא
בית 3
יום שלישי,16/10/2018  20:00-23:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל ירמוט  ממשיכה לשלב הבא
2 Estudiantes TLV  ממשיכה לשלב הבא
3 השמש העולה  ממשיכה לשלב הבא
בית 2 דרג בינוני
יום ראשון,14/10/2018  20:00-23:15  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 SENIORS  ממשיכה לשלב הבא
2 הפנתרים "ענק הרכבים" השחורים  ממשיכה לשלב הבא
3 כוח צביקה  ממשיכה לשלב הבא
תקצירים
נוק- אאוט
20/12/2018 22:00-00:00 קרית שלום
לשלב הנוק-אאוט 4 קבוצות.. הקרם דה לה קרם. הפינלא של האליפות. מפה אסור למצמץ... הגיעו 2 הקבוצות הראשונות מכל בית. י.מ. הברקות נדלן וגבעת בטיח עלו מוולפסון. המקסיקני וכוכבי דוזף עלו מקריית שלום. חצי גמר וגמר... פה אסור למצמץ. 2 ניצחונות עד לתואר...

הצג/הסתר את כל התקצירים
20/12/2018 20:00-00:00 וולפסון-חודורוב
בית א בשיטת ליגה של גמר אליפות אבי כהן. חמש קבוצות חזקות במגרש בתנאי כדורגל אנגלי. ערב מעניין לחלוטין

20/12/2018 19:30-00:00 קרית שלום
שלב הגמר הארצי. 6 קבוצות. שיטת ליגה. מתח, גשם, טקס, כוכבי עבר ויופי של כדורגל. יצאנו לדרך

26/11/2018 19:30-23:00 מגרש אימונים עירוני
יום שני בשבוע במזג האויר קריר מגיעות 5 קבוצות חזקות לגמר מחוז שפלה שתי קבוצות שמסיימות במקום הראשון והשני יזכו בכרטיס לגמר אליפות הארץ על שם אבי כהן ז"ל במקום החמישי - אימפריה הקבוצה של תומר ואופיר מגיעים ללא החלוץ מפסידים את המשחקים אך יכולים להיות מאוד מרוצים מעצמם עשו חיים קשים לקבוצות החזקות ועצם המעמד להגיע לגמר אזורי כבוד גדול במקום הרביעי - בטיח סיטי הקבוצה של חמו היתה פיבוריטית לעלות אך מפסידה במשחק הראשון בדרבי הבטיחי לאחר מכן מפסידים לבן אנד גריס ולאיקס איקס מנצחים רק את אימפריה וזה לא מספיק יצאו מאוכזבים הערב במקום השלישי- xxx הקבוצה האיכותית מהפיבוריטית לנצח את הטורניר מסיימת במקום השלישי מפסידים לבטיח ויוצאים בתיקו מול האלופה של הערב בן אנד גריס בסך הכל קבוצה שמשחקת בשקט ובאיכות קלאסה של קבוצה במקום השני - בטיח הקבוצה של דניאל תמיד עושה את העבודה הפעם בטורניר קשה ומלא הפתעות מסיימת במקום השני ועולה לשלב הבא קבוצה קשוחה כשבחוד נועם מזרחי מוביל את ההתקפה שקשה לעצור במקום הראשון - בן אנד גריס סינדרלה של הערב עם סגל הכי מבוגר מנצחת בגדוללל את הטורניר וזוכה במקום הראשון בגמר אזורי ועולה לגמר אליפות הארץ מהמקום הראשון שאפו ענק לאשר ולחבריו מקווים שאשר יפנק בגלידה כמו שהבטיח :-> בהצלחה לעולות לגמר והכי חשוב תביאו את הגביע ללוד שיהיה המשך שבוע קסום לכולם

24/11/2018 19:30-23:00 מגרש אימונים עירוני
מוצאי שבת בלוד, אין דרך יותר טובה לפתוח את השבוע , דשא , כדורגל, אנשים נחמדים ומזג אויר טוב. מ.ס מנדלבאום בורוד טורפת את הקלפים הערב, החברים היו מספר אחת על המגרש, כולם חשבו שהעולות לשלב הבא יגיעו מכיוונים אחרים אך הוורודים הצעירים , משוחררים טריים מהצבא הצליחו להוציא 4 נקודות בפתיחת הערב מ2 הפייבורטיות וכבר שם זה היה נראה שהחבורה של עומר הולכת לכיוון הנכון והולכת לתפוס את אחד מ2 הכרטיסים לשלב הבא. הקבוצה מסיימת עם 4 נצחונות ותיקו ומרוויחה את הכרטיס לשלב הבא ביושר וביזע ובמאמץ גדול על המגרש. רומא במדים של השחור לבן פותחים את הערב עם תוצאת תיקו 1-1 נגד מנדלבאום, במשחק השני מצליחים לנצח בשנייה האחרונה את חיים ניקיון ואחזקות, במשחק השלישי שוב עושים תיקו ובמשחק הרביעי במשחק על העלייה כובשים שער מוקדם נגד המקסיקני שהיה שווה ניצחון והגדיל את הפער מהקבוצות היריבות. הקבוצה עולה לאחר ניצחון בדרבי הירושלמי שהיה עדיף שלא מתקיים. המקסיקני בלבן פותחים את הערב עם הפסד למנדלבאום, החברים הדרומיים בלבן חוזרים לאחר מכן שוב לענינים עם ניצחון משער בבעיטה חופשית מרשים של פיקדו, במשחק השלישי על כל הקופה הקבוצה לא מוצאת את הרשת נגד הירושלמים וזה עולה לה בהדחה , במשחק הרביעי החברים מנצחים ומפגינים ספורטיביות וזה שם המשחק ומנצחים למרות הסיטואציה הלא נוחה שהגיעו אלייה בעקבות ההפסד לרומא שגורם לחוסר חשק, החברים ידעו לעלות למגרש ולנצח ולהילחם כדיי לשמור על סיכוי עד לרגע האחרון. האדומות, הקבוצה באדום הגיעה בהרכב חסר מאוד, למרות שהטאלנט ניר מנצור שהיה בריאל מדריד לפני כמה שנים הגיע ועוד כמה שחקנים שעזרו לקבוצה לעלות 2 שלבים קדימ, הקבוצה לא נראתה טוב על המגרש ,הפסידה 2 המשחקים הראשונים ואיבדה את הסיכויים מוקדם מהצפוי. חבל שבמקום להפגין ספורטיביות ולשחק עד הטיפה האחרונה כדיי לא לבייש את הסמל, את המיקום של הקבוצה, את הטורניר , החבורה באדום לא הפגינה ספורטיביות לקראת הסוף וחבל כי בסהכ הקבוצה עשתה דרך יפה עד לגמר המחוזי ולסיים עם 4 הפסדים ודרבי מכור מאכזב. חיים ניקיון ואחזקות היו נהדרים, למרות שהקבוצה לא עברה את השלב של הגמר המחוזי, הקבוצה עשתה דרך יפה עד לשלב הזה, לא הפסידה משחק אחד ב2 השלבים הראשונים והפעם כנראה המעבר מהמגרש הקטן במזכרת בתיה שמזכיר את הקופסא למגרש בלוד שמזכיר ברוחב את איצטדיון רמת גן עשה חיים קשים לחבורה הנפלאה של חיים שמסיימת בצורה מכובדת את הטורניר. מה יש לנו בחיים האלה, פותחים את הערב בצורה מסחררת עם ניצחון חשוב בדרבי הקבוצות עם התלבושת האדומה, במשחק השני הקבוצה עושה תיקו וחלום העלייה לגמר הארצי נראה קרוב מתמיד אך הפסד במשחק השלישי טורף את הקלפים וגורם לחברים לצאת בצורה מכובדת עם ניצחון ותיקו. לפתיחת קבוצה עם חברים לטורנירים היומיים של מדינת הכדורגל יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105

21/11/2018 20:00-23:15 קרית שלום
איך ניתן לסכם ערב כה דרמטי, כה מרגש, עם לא מעט תהפוכות בזהות העולות ועם קבוצת בני רמבם שהוכיחו שרעננה זה שמם השני. משחק אחרון, בני רמבם, ללא סיכוי לעלות,הם נוטלים את ההובלה על הגלבוע, סופגים פעמיים וכמעט בהתקפה האחרונה הם משווים... שער שיוויון היה שווה ללאקיפ' גמר ארצי, אבל אור צוקרט המצוין משאיר את הגלבוע הגמר הארצי עם הדיפה מהסרטים עד לקבורה והכדור הורחק. הכהנים ולאקיפ' עם הגלבוע מסיימות את הערב עם 9 נקודות, העולה על לוגו של שער בבית הפנימי... איזה ערב. השמש העולה, הקבוצה המצוינת מכפר סבא, היום היו קרובים כמעט בכל משחק. השמש היום לא זרחה מבחינת הטבלה, אבל שלא תטעו זאת קבוצה קטלנית. Xxx עולה מראש הבית,אך הערב הזה היה להם ממש לא קל. בית פנימי של 3 הקבוצות עם 9 נק': גלבוע מפסידה 1:0 לעננים הכהנים מפסידים 1:2 ללאקיפ' ולאקיפ' מפסידה 0:2 לגלבוע. כל כך צמוד, על לוגו של שער... 1.גלבוע 3 נק' 1:2 1+. 2. הכהנים 3 נק' 2:2 -- 3. לאקיפ' 3 נק' 2:3 1- שאפו לכולם.נתראה בשמחות!!

20/11/2018 20:00-23:15 קרית שלום
המפגש הראשון של גמר מחוז מרכז יצא לדרך עם 5 קבוצות. קבוצה אחת התלבטה על פני האחרות. שאר הקבוצות היו באותה רמה פלוס מינוס. דרמה רצינית לא הייתה, מה שכן היה זה ערב כדורגל איכותי, הוגן וספורטיבי. כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה!!

19/11/2018 20:00-23:30 לויטה סינטטי
מתקן הכדורגל בכפר סבא, הוא מתקן ברמה גבוהה ביותר מקבל חיזוק עם כדורגל ברמה גבוהה מאוד. גמר מחוז השרון מעניק לנו דרמה עד השניה האחרונה. שאפו לקבוצות על ערב משובח! קבוצת בטיח היא הקבוצה הראשונה שהבטיחה את מקומה בשלב הבא בערב זה. הקבוצה הציגה יכולת נהדרת במהלך הערב וחגגה בסיום. בהצלחה בהמשך. קבוצת הפטישים השתדלו מאוד במהלך הערב אך לא הצליחו להגיע למקום שמקנה את האפשרות לשלב הבא. הגיעו רגועים והתעסקו בעיקר בכדורגל. כוכבי דוזף רשמו הישג אדיר כשסיימו במקום השני ולקחו את הכרטיס הנוסף לשלב הבא. הקבוצה הגיעה למשחק האחרון כאשר רק ניצחון יספק אותם והם עשו את זה כמו גדולים. הפועל ירמוט פתחו את הערב בסערה והיה נדמה שהגיעו בשיא היכולת שלהם. הקבוצה דעכה מעט והמחסור בחילופים השפיע. ירמוט היו הקבוצה היחידה שהצליחו להוציא נקודות מאלופת הערב. קבוצת נעולים השתדלו מאוד במהלך הערב והגיעו למחזור האחרון כאשר הם קרובים מאוד לשלב הבא. הקבוצה פספסה הזדמנויות נהדרות ולבסוף סיימה במקום השלישי והמכובד.

14/11/2018 20:00-23:15 בית דני
ערב רטוב במגרש בבית דני בתל אביב מגיע לסיומו עם שתי קבוצות שעולות לשלב הבא והם לאקיפ ופוקס יונייטד ברכות , וכבוד גם לאלו שלא הצליחו על התמודדות נפלאה בשלב השני. במקום האחרון קבוצת כוח צביקה שעברה ערב קשה אך לא ויתרה על אף משחק ולבסוף הצליחה להשיג נקודה יקרה אך לצערם זו היתה הנקודה היחידה. במקום החמישי קבוצת אבי גוניורס שעליהם אפשר להגיד שלא הולך אז לא הולך מדובר בקבוצה חזקה אל משום מה במשחקים היום לא הצליחו לתרגם את היכולת לשערים וגם הם מסיימים את השלב בכבוד. במקום הרביעי קבוצת מכבי בזבוזי זמן שהיו קרובים אך שערים בדקות הסיום גרמו להם לאבד נקודות יקרות ולמרות מלחמה עד לרגע האחרון נאלצו לחזות את ההזדמונות לעלות שלב חומקת להם בין הידיים. במקום השלישי הערב קבוצת פס פס שקיבלה במשחקים הראשוני שני קבוצת חזקות שגרמו לה לשמוט כבר בתחילת הערב 6נקודות מה שגרם למצב להיראות אבוד אך על ידי לחימה ורוח קרב על המגרש הצליחו לטפס עד למקום השלישי. במקום השני קבוצת פוקס יונייטד שפתחה טורניר מצויין ולא הפסידה מלבד המשחק שקבע את מיקומם נגד קבוצת לאקיפ והצליחו לצבור 12 נקודות הישג מרשים לשלב זה תודה לכם על תוצוגת כדורגל איכותית והוגנת. במקום הראשון קבוצת לקאקיפ שגם היא הישגה 12 נקודות בין היתר ניצחון על קבוצת פוקס ועברה ערב מושלם למעט מעידה אחת נגד קבוצת מכבי מבזבזי זמן ברכות על עליית השלב ובהצלחה בשלב הבא. לפתיחת קבוצה חדשה עם חברים במדינת הכדורגל יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105 לילה טוב ונתראה בטורנירים הבאים.

14/11/2018 21:00-23:00 נשר סינטטי
בקרוב...

13/11/2018 19:30-23:35 מגרש אימונים עירוני
יום שלישי פעמיים כי טוב שלב שני בית 3 באליפות הארץ על שם אבי כהן ז"ל מגיעות שש קבוצות איכותיות במטרה לזכות בכרטיס לשלב הבא כאמור רק מי שמסיים בשתי המקומות הראשונים עולה שלב הטורניר בשיטת ליגה כל ניצחון שווה 3 נקודות ותיקו שווה נקודה במקום הראשון מקסיקני ב הקבוצה החזקה והפיבורטית זוכה במקום הראשון עם 4 ניצחונות ותיקו אחד הקבוצה המנוסה של גיא יודעת את העבודה עם סגל נוצץ מספקת חווית כדורגל וזוכה בקלילות בכרטיס לשלב הבא במקום השני בטיח סיטי הקבוצה החזקה בלוד מגיעה לטורניר במגרש הביתי עם שתי תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות מסיימים במקום השני זוכים בכרטיס לשלב הבא יכולים להיות מרוצים למרות שהם פיבוריטים לעלות הבית די קשה במקום השלישי אחוזת בית הגיעו לגב האריות בידיעה שהולך להיות להם ערב קשה עדיין מצליחים לסיים במקום השלישי והמכובד אך לא מספיק כדי לעלות שלב היו די קרובים החברה נהנו שמענו את ההתלהבות של הניצחון עד למגרש השני במקום הרביעי כח המחץ כשמם כך הם היו נראים על המגרש שיחקו כדורגל מצוין בהחלט קבוצה שראויה לעלות שלב במשחק האחרון היו צריכים ניצחון הם הובילו 1-0 על בטיח החזקה אך בסוף התפקשש להם חוסר מזל ומפסידים לבטיח ואת הכרטיס לשלב הבא במקום החמישי בכושר ובעוז וואו איזה קבוצה מלחמה על כל המגרש החברה בכושר עושים חיים קשים למקסיקני החזקה כבר במשחק הראשון החברה נלחמו כמו אריות במשחק האחרון למרות שלא היה להם סיכוי ביקשו ומהיריבה להישאר לשחק את המשחק קודם כל בשביל הכיף באו להנות מכדורגל במקום השישי מ.כ אופק בהרכב חסר בגלל שהורחקו שחקנים מהסיבוב הראשון עדיין מגייסים כוכבים אבל לא מצליחים להתחבר במשחק האחרון שכבר לא היה סיכוי לעלות מוותרים על המשחק ונכנעים טכני שיהיה המשך שבוע נעים ובהצלחה לעולות לשלב הבא מקסיקני ב ובטיח סיטי

13/11/2018 20:00-23:15 קרית שלום
מפגש צמוד ביותר שבין המקום החמישי לבין המקום השני מפריד ניצחון בודד. כל הכבוד לקבוצות שהתגברו על מחלוקות,גם במחיר של פשרה. שאפו לקבוצות

13/11/2018 21:00-23:00 נשר סינטטי
ערב חצי גמר ראשון מחוזי של כדורגל. הערב היה גדוש בארועים חלקם מעודדים יותר וחלקם פחות. בסופו של ערב 3 עולות לגמר הארצי. לאחר ערב צמוד ומותח שהמרחק בין השישית לראשונה הוא רק 3 נקודות אפשר לדמיין את הלהט והיצרים שהיו במגרש, לעיתים קבוצות ושחקנים לקחו את העיניינים יתר על המידה ואפילו הגזימו. זה המקום להזכיר כי באים לשחק ולהנות באליפות לכדורגל הוגן ומי שלא יבין זאת ויכבד לא ימשיך איתנו, הקבוצות והשחקנים הרלוונטיים הוזהרו. שלושת העולות הן בן דור, בית לוינשטיין והמפוספסים. בהצלחה בהמשך . המאוכזבות של הערב הינן, אול אין, גן דניאל ודור הזהב של גלבוע. בברכת כדורגל הוגן, קנורפל ניר

12/11/2018 20:00-23:00 הרצליה
בצל המתח והמצב הקשה בדרום שוחק עוד ערב של האליפות הגדולה בהרצליה. ערב של כדוגל ולא מעט ויכוחים. ימ הברקות ונדלן (בטיח) מתחילת הערב הם היו הפייבוריטים לעבור שלב ואכן הם עמדו במשימה שלהם כאשר הם מנצחים את כל ארבעת המשחקים הראשונים של הערב ומבטיחים מוקדם את העלייה מה שכניראה מסביר את השאננות במשחק האחרון בו הם הפסידו. פטישי הפריפריה קבוצה מוכשרת מאוד מבחינת כדורגל אבל מתעסקת המון בויכוחים מיותרים, ולמרות תוצאות טובות וכדורגל איכותי יש כוכבית גדולה על ההתנהגות שהם חייבים לשפר , הם צריכים להפנים האליפות היא בכדורגל הוגן. השווארמה של שרון קבוצת השווארמה היא אחת הקבוצות הכי חביבות שהיו היום, הם הוכיחו שאפשר לשחק גם כדורגל טוב וגם להיות הוגנים והכי חשוב להנות מהמשחק, הם סיימו הערב מקום שלישי נגיעה מהעפלה. גדנע הרצליה הקבוצה בשחור הצליחה לשחק נהדר בכל המשחקים שלה הערב גם כאשר היתה בפיגור היא לא ויתרה ונתנה הכל על המגרש ועל זה מגיע לה שאפו . ואג׳אן קבוצת הטבעונים בצהוב היא ללא ספק אחת הקבוצות ההוגנות שיש וגם הערב היה ניתן לראות שהם תמיד יודעים לתת כבוד ולתת הכל על המגרש גם כאשר המשחק מבחינתם כבר לא היהה רלוונטי . מה הכנסה קבוצת מס הכנסה לא הציגה הערב את הכדורגל שהתרגלנו לראות מהם וסיימו את הערב מוקדם מן הצפוי ובמקום האחרון שלא כלכך מתאים להם. לשום הרע לא משבר אלי! נתראה בשמחות.

11/11/2018 20:00-23:15 בית דני
ערב מעניין בשכונת התקווה. ערב של ספקולציות מסתיים רק במחזור האחרון וקובע את זהות העולות לשלב הבא. השמש העולה החברה הנהדרים בצהוב כיכבו אתמול ויונתן סיים את הערב כמלך השערים ועם יחס בבית הפנימי הם סיימו ראשונים וממשיכים לשלב הבא באליפות. גרין אפס הגיעו הערב ושיחקו כדורגל נהדר אך לא הצליחו לנצח משחקים ולסיים עם אפס ניצחונות זה לא מספיק כדי לעלות שלב והם מסיימים במקום השישי. לוס פויוס הקבוצה הוותיקה של רן הייתה בערב חלש מאוד שלא מאפיין את הקבוצה החזקה שלהם, במשחק הקובע של טווסים הם גרמו לאיבוד נקודות שלהם שגרם להדחה מהאליפות, אך עם אפס ניצחונות הם מסיימים במקום החמישי. רעננה מערב רעננה ממשיכים את התקופה הנהדרת שלהם ועם ערב מצויין מסיימים גם הם ב10 נקודות ובבית הפנימי בין הקבוצות היא מסיימת שנייה ולכן היא עולה לשלב הבא. הטווסים הטווסים היו נהדרים הערב והגיעו למשחק האחרון בידיעה שהם חייבים ניצחון כדי להיות עם 10 נקודות כמו שלושת הקבוצות האחרות אבל הם קיבלו גול בהתקפה האחרונה שסיים את דרכם באליפות. קלישר FC הקבוצה פתחה את הערב מצויין ויכלה כבר להבטיח עלייה בשתי המחזורים האחרונים אך אי יציבות גרם לאיבוד נקודות ובבית הפנימי של שלושת הקבוצות עם 10 נקודות הם סיימו שלישי והם לא ממשיכים לשלב הבא.

10/11/2018 19:30-23:00 מגרש אימונים עירוני
שבוע טוב לכל הקבוצות עוד ערב של אליפות מגיע לסיומו עם קבוצות ישנות ודרמות חדשות שפותח לנו שבוע ברכות לעולים שלב ובהצלחה בהמשך ומחיאת כף לכל שאר הקבוצות על הדרך ועל כדורגל משובח. במקום האחרון להערב קבוצת לבריאות שבאה ונלחמה אך בשלב השני של האליפות התקשתה לנצח משחקים ונאלצה להסתפק במחמאות ולחזור לעבוד קשה. במקום החמישי קבוצת התותחים הקדושים שהיו באמת תותחים ונתנו את הנשמה על המגרש אך גם להם בשלב זה היה קשה בהצלחה בטורניר הבא. במקום הרביעי קבוצת אתלטיקו ספורטק שבאה עם הרבה אמונה והראו הרבה כישרון על המגרש ומלחמה ענקית אך מנצחות יש רק 2 והפעם זה לא ספורטק. במקום השלישי והמכובד קבוצת מה יש לנו בחיים האלה בכלל שבאה לשחק בלוד לאחר שסיימה טורניר נפלא בתל אביב אך משחקם האחרון נגדע באמצע ולבנתים עד שהעניין יבורר הם לא עלו שלב בגלל הפרש שערים בלבד. במקום השני קבוצת בן אנד גרי שהרשימה במשחקיה וגרפה נקודה אחר נקודה והיא הקבוצה השניה שממשיכה איתנו לשלב השלישי של האליפות בהצלחה בשלב הבא. במקום הראשון קבוצת בטיח שנתנה ערב מצוין וחוץ מאשר מעידה אחת שמרה על רצף ניצחונות והיא הקבוצה שעולה מהמקום הראשון לשלב השלישי של האליפות נאחל גם להם בהצלחה. לפתיחת קבוצה חדשה עם חברים במדינת הכדורגל יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105 לילה טוב ונתראה בטורנירים הבאים.

07/11/2018 20:00-23:15 הארזים - ירושלים
ערב גמר של ירושלים עם 6 קבוצות ברמה גבוהה מאוד מסתיים לו בהצלחה, ברכות לכל הקבוצות המשתתפות , כולם יצאו לפחות עם נקודה ומעלה. כמעט כולם היו בתמונת העלייה עד הסיבוב האחרון . רומא ירושלים מסיימת ראשונה עם 3 נצחונות ו2 תוצאות תיקו, החבורה בלבן שחור יחד עם החבורה באדום של אפריים ' האדומות' יעשו ביחד את הדרך למפגש גמר השפלה ב24.11 במוצאי שבת בלוד ונחכה להם שם עם נרות הבדלה ובשמים. רומא פותחת את הערב בתיקו 1-1 אך התיקו רק מעורר את החברים להתעלות והקבוצה דוהרת למקום ראשון עם 11 נקודות. במקום השני האדומות, החברים מביאים את עוז ימין לצד ימין שיאזן את ההגנה והקבוצה למרות הפסד במשחק הפתיחה לא נשברת ומבטיחה את העלייה עם 10 נקודות. במקום השלישי בלגונה, הקבוצה במפגש הראשון סיימה בצורה מרשימה אך הערב לא הצליחה לפתוח את הערב בצורה מוצלחת כמו פעם שעברה, יישארו עם המחמאות , קבוצה נחמדה מאוד שאם ההגרלת משחקים היתה נוחה יותר, היו מצליחים להגיע רחוק יותר במקום הרביעי אריות שטרן שפותחים בצורה מושלמת עם 2 נצחונות אבל לאביתר ,אבי והחברים נגמר הדלק והם מסיימים במקום הרביעי במקום החמישי הסטודנטים שגם פתחו את הערב טוב אבל ככל שהתקדם הערב החברים איבדו ריכוז ומסיימים עם 6 נקודות במקום השישי קבוצת אריות ההר שפתחו את הערב בצורה פנטסטסית עם שער שיוויון בהתקפה אחרונה של שלום החלוץ של בית שמש אך מעבר לנקודה הזאת הקבוצה לא הצליחה להשיג עוד נקודות לפתיחת קבוצה עם חברים לטורנירים של מדינת הכדורגל : לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105 יש לנו כבר טורניר בירושלים בעוד שבועיים ביום רביעי

07/11/2018 20:00-23:15 בית דני
ערב שנוי במחלוקת בשכונת התקווה. מצד אחד ערב שהיה אמור להניב לנו ערב גדול של כדורגל, התגלה הערב חצוי. כדורגל חיובי ומעניין וגם רגעים שנרצה לשכוח. הפועל קטלוניה הקבוצה הנהדרת שמשחקת בדרך כלל בלוד הגיעה הערב בסגל חסר אך גם עם סגל חסר מוכיחה שהיא חזקה מאוד ובערב מאוד שוויוני מצליחה לסיים במקום השני עם ניצחון מרגש במחזור האחרון, בהצלחה בשלב הבא! סניורס הקבוצה של בריידה הגיעה הערב לשלב השני שהיא רוצה לעלות שלב ולהוכיח שהיא מהקבוצות המנוסות והטובות באליפות, אך היום לצערם זה לא הלך למרות יכולת טובה הם מסיימים במקום החמישי ולא ממשיכים לשלב הבא. 0 אגו עוד קבוצה שהציפיות ממנה היו גבוהות לטורניר הזה וגם הם ציפו לא פחות ממקום ראשון שני, אך הדברים לא כל כך הסתדרו הערב בשבילם ומשחקים קלים נגמרו בתיקו והפסד והם מסיימים את הערב במקום הרביעי. הגלבוע הגיעו בסגל רחב והציגו יכולת פנטסטית לאורך הערב. אולי בגלל שרוסלן מיעט לשחק? שיהיה בהצלחה בשלב הבא. החלשים הגיעו כפייבוריטית לאחד משני המקומות הראשונים. דודי וחבריו לא היו מספיק מרוכזים והתסעקו בויכוחים מיותרים. הסתודיאנטס רשמה ערב נוסף באליפות עש אבי כהן זל הגדולה. הקבוצה השתדלה מאוד ולא ויתרה לרגע. ** בסיום המשחק האחרון של הערב קרה אירוע מכוער שלא מתאים למדינת הכדורגל. זה לא משנה מה הסיבה, בן אדם לא צריך לצאת ממקום בילוי עם פגיעה בפניו.

06/11/2018 20:00-23:15 קרית שלום
יום שלישי נפגשים לשלב השני באליפות אבי כהן , המזג אוויר היה מושלם, המגרש ברמה גבוהה , קבוצות איכותיות, כל התנאים לכדורגל טוב היו לנו, ובסופו של ערב שתי קבוצות מתוך השש שהגיעו הערב הצליחו להתעלות ולעבור שלב, ברכות לעולות ! המקסיקני קבוצת המקסיקני אומנם הגיעה בסגל די חסר אבל עדיין מלא בכישרון והם אכן הצליחו להשיג די בקלילות את הכרטיס לשלב הבא עם ארבעה ניצחונות ותיקו והם עולים מהמקום הראשון . בני רמבם הקבוצה בכחול אומנם פתחה את הערב די חלש עם שתי תוצאות תיקו אבל לאחר מכן הם ידעו להתעלות ולשפר את המשחק שלהם והשיגו שלושה ניצחונות ברצף מה שהקנה להם את הכרטיס השני לשלב הבא באליפות שאכן הגיע להם על כדןרגל טוב. מודש קבוצת מודש שיחקה טוב מאוד הערב וגם הצלחה להשיג שלושה ניצחונות אבל במשחקים החשובים מול המועמדות שלהם על הכרטיס לעליה הם לא עמדו המשימה וספגו הפסדים מה שמנע מהם להשיג כרטיס לשלב הבא למרות ערב די מוצלח. הבצקים הבצקים לא הגיעו פייבוריטים לערב הזה אך לכולם היה ברור שיש להם סיכוי טוב להפתיע ולהתברג בשני המקומות הראשונים. הפסד במשחק הפתיחה למודש, משחק על 6 נקודות מבחינתם, העמיד אותם במצב לא פשוט לקראת ההמשך. למרות 2 ניצחונות גדולים על הקבוצות שסיימו מתחתיהן בבית בסופו של דבר, הבעיה של הבצקים היתה שלא הצליחו לחלץ אף נקודה מהקבוצות שסיימו מעליהן בסופו של דבר, מה שהספיק להם רק למקום הרביעי המכובד. soccer soul community הקבוצה הסמפטית, שהכדורגל נמצא בנשמתם של שחקניה, דווקא פתחה לא רע את הטורניר ולמרות 1:1 קצת מאכזב מול צונאמי, הצליחה לחלץ גם 1:1 מבני רמבם החזקה. אלא שתבוסה 0:5 למקסיקני הוציאה לשחקנים את הרוח מהמפרשים וגררה אחריה 2 הפסדים נוספים ללא שער זכות במה שהספיק למקום החמישי בלבד. Tsunami Israel צונאמי פתחה עם נקודה את הטורניר הזה אך משחק זה לא רימז על הבאות. החברים בכתום לא הצליחו לאגור ולו נקודה אחת נוספת עד לסיום אך יתנחמו בספורטיביות ובהנאה לה זכו ובעיקר בהגעה למעמד המרגש.

05/11/2018 20:00-23:00 מגרשי אימונים עירוני
זה התחיל כערב שגרתי עם 6 קבוצות מקסימות. שעון התאורה החליט ש23:00 בשעון קיץ זה 22:00 בשעון חורף ולא היה מה לעשות... המפגש ימשיך בשבוע הבא בסופו תוכרע זהות העולות. **השלמנו את החלק הנותר מהערב הראשון. צונאמי לצערנו לא הגיעה וכל התוצאות שלה התאפסו בטבלה (כלומר, אין נקודות מהמפגש)** שלוש קבוצות ממשיכות איתנו לשלב הבא. מלבד מקרה התאורה, גם זכינו לראות כדורגל איכותי ומשחקים צמודים. קבוצת צונאמי הוותיקה מגיעה בהרכב כמעט מלא, למעט עשהאל הפצוע לו נאחל רפואה שלימה והחלמה מהירה. לוס פרימוס העא קבוצה חדשה במחוזותינו ואנו נברך אותה בברכת ברוכים הבאים, הקבוצה היחתה ללא ספק הכי הוגנת בטורניר, כל הכבוד. השווארמה של שרון בהנהגתו של בר הגיעה לטורניר ללא אף חילוף, אך למרות זאת שחקני הקבוצה רצו ללא הפסקה ונתנו הכל על המגרש בלי לוותר, שאפו. גבעת בטיח הגיעה עם סגל איכותי במיוחד והדבר התבטא על המגרש בתוצאות הקבוצה , בהצלחה. פטישי הפריפריה, הפיינליסטים של2017, הגיעו על מנת לשחזר את ההישג, בהצלחה בהמשך. כמו מלך גם היא קבוצה חדשה יחסית, מגיעה עם הרבה אנרגיה ומוטיבציה על מנת לעלות שלב, עדן מנהל את הקבוצה בצורה פשוט נהדרת ועל כך מגיעות לו כל המחמאות.

05/11/2018 20:00-23:00 מגרשי אימונים עירוני
הערב התנהל בצורה מושלמת. אחלה אנשים, אוירה טובה ואז האור החליט שהוא סיים את יומו... המפגש יושלם בשבוע הבא. to be continu **הערב שעצר המשיך שבוע לאחר מכן והפעם חזרו רק חמש קבוצות, לצערנו קבוצת טיקי טקה ב לא הגיעה וכל תוצאותיה מתבטלות (כלומר, אין נקודות במפגשים שלה). קבוצת גדנע הוכיחה שאין תחליף לניסיון. שחקני הקבוצה הציגו כדורגל איכותי וסיימו את השלב הראשון במקום הראשון בבית. קבוצה חביבה ומהנה, בהצלחה בהמשך. קבוצת מס הכנסה ב רושמת העפלה לשלב הבא למרות חסרונם של קובי הפצוע ועומר שיפמן ששיחק בלוד. הקבוצה הציגה כדורגל איכותי ומשובח. בורלא השאיר את התירוצים בבית והציג יכולת נהדרת. לולי מסתמן כחלוץ הטורניר? המי ומי סיימה את הבית במקום הרביעי. הקבוצה השתדלה מאוד, הציגה כדורגל טוב אך פספסה מצבים קורצים. כל הכבוד. וגאן, מבין הקבוצות הבודדות אם לא היחידה אשר מזדהה עם הצמחוניות-טבעוניות, סיימה את הערב במקום השלישי ולקחה את הכרטיס האחרון מערב זה לשלב הבא. קבוצה עם הרבה איכויות ונחישות רבה. מקאלן, קבוצת הנשמה של הערב. הקבוצה השתדלה מאוד ולא ויתרה באף רגע במשחק והאמינה עד הסיום שהסיפור לא גמור. כל הכבוד. בהצלחה לעולות לשלב הבא, הקבוצות האחרות מוזמנות לבוא ולשחק בערבים הרגילים והקבועים במגרשים השונים.

05/11/2018 20:00-23:00 מגרשי אימונים עירוני
מפגש שה