הכנה לאליפות בהרצליה מגרשי אימונים עירוני, הרצליה יום ב, 08/10/2018 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
חלוקת נקדודת במשחק הפתיחה
הקבוצות היו שוות ברמתן בכל שלבי המשחק ולבסוף גם התחלקו בנקודות, תומר ברנס כבש לפספס, איתי בן מאיר השווה לטייגרס.
מקאלן עם ניצחון דרמטי
מקאלן עם משחק ראשון בסגל החדש, מקאלן תקפו והגיעו להמון מצבים אבל רק בהתקפה האחרונה הם הצליחו למצוא את הרשת ולנצח את המשחק משער של אדגר.
תיקו שטוב לשתי הקבוצות
מקאלן ופספס הציגו משחק נהדר עם המון מצבים ליד השערים שבסופו של תורגמו לארבעה שערים שניים מכל צד. לפס פס כבש צמד של תומר. למקאלן כבשו אדגר ומאור.
וואוו איזה משחק
איזה משחק נתן לנו משחק הפתיחה, פשוט קצב נהדר כבר בפתיחת הערב, מדאג'ין עלתה ליתרון מהיר מאוד של שני שערים מגולים של ויקטור ומיילי. נעולים הצליחה לצמק מגול של איתי אבל מדאג'ין הצליחה לנעול את השער ולא לספוג ולשמור על היתרון עד סוף המשחק.
המשחק הופסק .
המשחק הופסק עקב וויכוחים מיותרים של שתי הקבוצות שלא הגיעו להסכמה ולכן הוחלט לעצור את המשחק.
נעולים עם הצגה
נעולים נתנו הצגה של כדורגל ולא נתנו שום אפשרות לוולפסון להשוות או לצמק את התוצאה, כמעט כל התקפה שלהם הגיעה למצב הבקעה ובסופו של דבר הצליחו לכבוש שלושה שערים מגולים של גיא, וקיטור, ואלון.
נעולים מדלגים אל הגמר
נעולים חיממה את המנועים והצליחה שוב לנצח בקלות את המשחק והיתה פשוט רמה מעל מקאלן, את השערים כבשו אלון וויקטור עם צמד כל אחד.
מדאג'ין מעפילה אל הגמר
הקבוצה בצהוב ניראתה פשוט מעולה בחצי הגמר, והצליחה לנצח די בקלות את פספס משערים של מיילי עם צמד וחליס.

משחק גדול בגמר
מדאג'ין ונעולים עם עוד משחק גדול הערב, שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את הרשת אחריי סוף הזמן והמשחק נכנס להארכה שם נעולים מצליחה לכבוש גול זהב מרגליו של אמיר שנותן את הניצחון והזכייה לנעולים.
סיכום הטורניר
סוף סוף זה חזר! יום שני בהרצליה אחריי פגרת חגים ארוכה נפגשים לטורניר הכנה לאליפות אבי כהן הארצית , והפעם מגיעות אלינו שש קבוצות לטורניר במתכונת גביע כשבסופו של ערב נעולים מסיימת כזוכה למרות סגל חסר ומסמנת שגם השנה היא רוצה להגיע רחוק!

מקאלן
מקאלן עברה מהפך בסגל שלה ביוזמתו של נתנאל שהחליט לשנות אחריי כשלונות בתקופה האחרונה, והערב הסגל החדש שלה הראה ניצוצות של תקווה כאשר את שלב הבתים הם מסיימים במקום הראשון עם ניצחון ותיקו, ומעלילים אל חצי הגמר שם הסגל הקצר שלהם הראה עייפות ולא הצליח לעמוד בקצב של נעולים. והם מסיימים את הערב בחצי הגמר.

מגורשי וולפסון
המגורשים היו הערב בבית חזק מאוד ולמרות זאת הראו כדורגל טוב, את משחק הפתיחה הם סיימו בחלוקת נקודות עקב סיום המשחק לפני סופו, ובמשחק השני הם הפסידו, אבל את הערב הם סיימו לפחות עם טעם טוב כשהם מנצחים את המשחק על מקומות חמש ושש,.

הטייגרים
החברה הנהדרים בכחול פתחו את הערב עם תוצאת תיקו ולאחר מכן הפסידו את המשחק השני עם הרבה חוסר מזל שהם סופגים שער בהתקפה האחרונה של המשחק,ובמשחק על מקומות חמש ושש הם שוב לא הצליחו לנצח והם מסיימים ערב ללא ניצחון.

מדאגין
הקבוצה בצהוב הגיעה הערב כשאורי עומד על הקווים ומכוון אותם, וכניראה שזה הצליח להם כי הם ניראו פשוט מעולה היום , את הערב הם פתחו עם ניצחון חשוב , ולאחר מכן השיגו תיקו שהספיק להם למקום הראשון, בחצי הגמר הם נתנו הצגה ודילוג אל עבר הגמר, בגמר למרות משחק נהדר שלהם הם מפסידים מגול זהב בהארכה ומסיימים ערב נפלא כסגנית!

פספס
קבוצת פספס הצליחו לעבור את שלב הבתים מהמקום השני בזכות שתי תוצאות תיקו ולעלות אל חצי הגמר , שם כבר הרמה היתה הרבה יותר גבוהה. והם לא מצליחים לעמוד בקצב של נעולים ןהם מפסידים את המשחק ומסיימים את הערב .

נעולים
נעולים הגיעה הערב כדי להתכונן לאליפות הארץ ולמרות סגל חסר הראתה שהיא תדבר חזק מאוד , למרות שהם פתחו את הערב עם הפסד במשחק קיצבי מאוד , במשחק השני הם התעוררו וניצחו ועלו אל חצי הגמר אותו הם ניצחו די בקלות ועלו אל הגמר , שם הם פגשו את הקבוצה היחידה שניצחה אותה הערב אבל הפעם הם אלו שיצאו כמנצחים ומסיימים את הערב עם זכייה בטורניר, ברכות על הזכייה !

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות.

דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים