שבע מי יודע מגרש אימונים עירוני, לוד יום ד, 10/10/2018 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
La Boca 2 1 0 4 1 7
גולסטאר FC 1 2 0 8 2 5
שער 1 1 1 1 5 4 4
FC BAPE 0 0 3 1 11 0
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
מס מנדלבאום 2 0 0 8 3 6
F.C. R8 1 0 1 4 3 3
מ.ס. מהנדסים 0 0 2 2 8 0
  חצי גמר 1  
4
:
1
  חצי גמר 2  
2
:
1
  מקום 5/6  
3
:
1

סיקורי המשחקים
בית א' שער 1 1  :  1 גולסטאר FC

בית א' La Boca 1  :  1 גולסטאר FC

בית א' La Boca 2  :  0 שער 1
חצי גמר 1 La Boca 4  :  1 F.C. R8


מקום 5/6 מ.ס. מהנדסים 3  :  1 שער 1


סיכום הטורניר
ערב טוב היום יום רביעי מתקיים לו טורניר מיוחד בן 7 קבוצות וכמו שהטורניר מיוחד כך תוצאת הסיום גם היא מיוחדת ושני הקבוצות אשר הגיע לגמר נפרדות בתיקו ולוחצות ידיים בשל כיבוי אורות מעניין לראות את שני הקבוצות נפגשו לגומלין באליפות הארץ שמתחילה בשבוע הבא.

נתחיל מהמקום השביעי קבוצת FC BAPA שבאו קצת להנות מכדורגל אכותי עם חברים ונתנו הופעות יפיפיות נקווה לראות אותם שוב הפעם עם שוער רציני וגם עם חילוף ונקווה לראותם מגיעים רחוק יותר ופילו לוקחים איזה גמר בעתיד הקרוב.

במקום השישי קבוצת שער 1 שכמעט ועלו לחצי הגמר מהבית הקשה עם ארבעת הקבוצות אך נאלצו לראות את קבוצת גולסטאר דורסת במשחקם אחרון את יריבתה ועולה על חשבונה לחצי הגמר מהמקום השני ונאלצו להאבק נגד המהנדסים על מקום 5-6 שם נוצחו אך המשיכו לשחק גם לאחר גמר הזמן להמשך הנאה עם המהנדסים והאו אהבה לכדורגל שגם שכבר יש הכרעה אם אפשר להישאר ולהנות למה לא.

במקום החמישי מגיע קובצת מ.ס. מהנדסים אשר נאבקו בביתם הקשה לעלות אך נחלו כבר במשחק הראשון הפסד כואב ובמשחקם השני פגשו קבוצה חזקה מאוד ושני השערים של הקבוצה לא הספיקו כדי לנצח את מנדלבאום וכמו קבוצת שער 1 הראו אהבה לכדורגל וביקשו להאריך את משחקם האחרון כדי להנות מעוד כמה דקות של כדורגל עם חברים.

למקום הרביעי מגיע היום קבוצת F.C. R8 שלהבדיל מהמשחק האחרון שלהם בלוד באו לנצח (אין היום ליגת אלופות (: ) ובאמת כבשו בצרורות במשחקם הראשון ובמשחק השני התנהל משחק מותח בו שתי קבוצות חזקות אך לבסוף לא הצליחו לנצח והסתפקו במקום השני ובחצי הגמר אומנם הצליחו לכבוש אך לא לנצח, יבוא יום ועוד נראה אותם בפסגה אני בטוח.

למקום השלישי מגיעה קבוצה FC גולסטאר שהתחילו בשני תוצאות תיקו מותחות ולקראת המשחק השלישי אחרי מנוחה של שני משחקים הבנינו שאם הם לא מנצחים הם מחוץ לטורניר, כן כן עוד שניה והם מסיימים את הטורניר מוקדם מהצפוי אך לא אם זה תלוי בקבוצה בכחולה שחורה שמראים אופי יוצא מן הכלל וכבשו לא פחות מ-6 שערים שהבטיחו להם עליה מהמקום השני ודחקו את השאר מקום אחד למטה.

מקום הראשון הערב מגיעות שני קבוצות האחת אבי גוניורס והשניה מס מנדלבאום שאחרי מפגש גמר מרתק שמסתיים על קוצו של הזמן ואיתו מתכבים עלינו האורות במגרש לוד נפרדים אנו בתיקו בין שני קבוצות שמראות הגינות ואופי משחק ולא מפסידות היום פעם אחת ובאמת מראה שאכפת לה משחקני קבוצתם וקבוצת היריב למרות לחץ הזמן ולמרות מועקת הגמר עוצרים ומחכים כאשר שחקן שרוע על הדשא ולא משנה להם אם המשחק יוכרע או לא כל הכבוד לשני הקבוצות ובהצלחה לכם בטורניר האליפות.

לפתיחת קבוצה חדשה עם חברים במדינת הכדורגל יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105

לילה טוב ונתראה בטורנירים הבאים ובאליפות הארץ.

דירוג סופי
1. La Boca מלחמה עד הסוף
1. מס מנדלבאום חולקים את המקום הראשון
3. גולסטאר FC תותחים אחד אחד
4. F.C. R8 שיפור ניכר
5. מ.ס. מהנדסים לוחמים
6. שער 1 שחקנים איכותיים

מבקיעים

מבשלים