שלישי בלוד מגרש אימונים עירוני, לוד יום ג, 01/01/2019 20:01 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים


סיכום הטורניר
היום הראשון של השנה האזרחית החדשה נפתח עם טורניר נהדר בלוד, והערב הגיעו שש קבוצות שבאו להתחמם מהקור המקפיא שהיה בחוץ, הטורניר נערך כאשר הקבוצות חולקו לשני בתים ואז חצי גמר וגמר, ובסוף הפתעה! בטיח זוכה בטורניר!

כח המחץ
קבוצת כח המחץ מורכבת משחקנים נהדרים שתמיד כיף לראות והערב למעט ויכוח קטן של אחד משחקניה היה כיף לראות מהצד איך מתנהלים על המגרש ואיך הם נהנים מהמשחק למרות שהתוצאות שלהם הערב היו מאכזבות הם המשיכו לרוץ ולתת הכל על המגרש כל הכבוד.

המיקס של ורסאנו
הקבוצה של ורסאנו עלו משלב הבתים מהמקום השני לאחר שסיימו בשתי תוצאות תיקו, בחצי הגמר הם ניצחו די בקלות ועלו אל הגמר, שם הם כבר הובילו עד להתקפה האחרונה של המשחק אז ספגו גול שיוויון והפסידו את המשחק בהארכה, כל הכבוד על ערב איכותי.

מגורשי וולפסון
המגורשים נפלו על בית די חזק ועמדו בו בכבוד את המשחק הראשון הם סיימו בתוצאת תיקו במשחק השני הסגל החסר שלהם הערב השפיע והם לא עמדו בקצב של בטיח מה שמנע מהם לעלות לחצי הגמר, אבל במשחק האחרון של הערב הם חגגו עם לא פחות מעשרה שערים !

אריות רחובות
הקבוצה מרחובות הצליחה לעלות לחצי הגמר אחרי שבשלב הבתים הם סיימו במקום השני בזכות הפסד וניצחון, בחצי הגמר למרות ששיחקו טוב הם לא הצליחו לעצור את התקפת בטיח והערב שלהם נגמר בחצי הגמר.

החברים של יוסי
החברים של יוסי התחילו את הערב מעולה עם שני ניצחונות בשני המשחקים הראשונים מה שנתן להם את מקום הראשון בשלב הבתים ואת הכרטיס לחצי הגמר , שם כנראה נגמר להם האוויר והם מפסידים ומסיימים את הערב.

בטיח
בטיח פתחה את הערב שלה עם תוצאת תיקו אבל לאחר מכן השיגו ניצחון חשוב שנתן להם את הכרטיס לחצי הגמר, שם הם פשוט דילגו אל עבר הגמר , בגמר המזל שיחק להם והם הצליחו להשוות בהתקפה האחרונה של המשחק ולאחר מכן לנצח בהארכה ולזכות
בטורניר הראשון של השנה , כל הכבוד !!!

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות!!!


דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים