מהלך האליפות
טורניר הגמר
שישה בתים של שלוש קבוצות.הראשונה מכל בית עולה לשלב שליש הגמר.המנצחות בשליש הגמר+המפסידה הטובה בשליש הגמר עולות לחצי הגמר.המנצחות בחצי הגמר עולות לגמר האליפות.
שליש הגמר- גמר ארצי מפגש 3
יום חמישי,28/11/2013  22:30-23:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  ממשיכה לחצי הגמר הארצי!
2 פריים טיים יונייטד  ממשיכה לחצי הגמר כלאקי לוזר
שליש הגמר- גמר ארצי מפגש 2
יום חמישי,28/11/2013  22:00-22:30  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 דור אלון  ממשיכה לחצי הגמר הארצי
שליש הגמר- גמר ארצי מפגש 1
יום חמישי,28/11/2013  22:00-22:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  ממשיכים לחצי הגמר
שלב הבתים- גמר ארצי מפגש 6
יום חמישי,28/11/2013  20:30-22:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  ממשיכה לשליש הגמר הארצי
שלב הבתים- גמר ארצי מפגש 5
יום חמישי,28/11/2013  20:30-22:15  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 פריים טיים יונייטד  ממשיכה לשליש הגמר הארצי
שלב הבתים- גמר ארצי מפגש 4
יום חמישי,28/11/2013  20:00-21:45  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ZENIT  ממשיכה לשליש הגמר הארצי
שלב הבתים- גמר ארצי מפגש 3
יום חמישי,28/11/2013  20:00-21:45  בית דני, תל אביב
לגלרית המפגש
1 דור אלון  ממשיכה לשליש הגמר הארצי
שלב הבתים- גמר ארצי מפגש 2
יום חמישי,28/11/2013  20:00-21:45  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 The Cohens  מקום ראשון
חצי גמר 2
יום חמישי,28/11/2013  23:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 דור אלון  עולה לגמר האליפות!
חצי גמר 1
יום חמישי,28/11/2013  23:00-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפרויקט של סימו  עולה לגמר האליפות!
גמר האליפות
יום חמישי,28/11/2013  23:30-23:55  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 דור אלון  מקום ראשון
סבב 2 - מרכז
8 בתים של 6 קבוצות=48 קבוצות בסה"כ. בכל טורניר 6 קבוצות. הזוכה בכל טורניר עולה לגמר הארצי+ הקבוצה ההוגנת של המחוז.
סבב 2 מרכז - מפגש 8
שבת,16/11/2013  20:00-23:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Milano Square United  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 7
יום חמישי,14/11/2013  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ישגב  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 6
יום חמישי,14/11/2013  20:30-23:40  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 כוכבי קלנסווה  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 5
יום רביעי,13/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 The Cohens  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 4
יום רביעי,13/11/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ZENIT  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 3
יום שלישי,12/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 מועדון (ספורט) הפורום  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 2
יום שני,11/11/2013  20:30-23:55  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 פריים טיים יונייטד  ממשיכים לגמר הארצי
סבב 2 מרכז - מפגש 1
יום ראשון,10/11/2013  20:30-23:55  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  ממשיכה לגמר הארצי
סבב 2 - צפון
4 בתים של 6 קבוצות=24 קבוצות בסה"כ. בכל טורניר 6 קבוצות. הזוכה בכל טורניר עולה לגמר הארצי. סה"כ 4 נציגות בגמר הארצי למחוז הצפוני.
סבב 2 צפון - מפגש 4
יום חמישי,21/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 העגלות  עלו לגמר הארצי
סבב 2 צפון - מפגש 3
יום שני,18/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 המפוספסים  עלו לגמר הארצי
סבב 2 צפון - מפגש 2
יום ראשון,17/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  עלו לגמר הארצי
סבב 2 צפון - מפגש 1
יום חמישי,14/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 SUPER STYLE  עלו לגמר הארצי
סבב 2 - שרון
2 בתים של 6 קבוצות=12 קבוצות בסה"כ. בכל טורניר 6 קבוצות. הזוכה בכל טורניר עולה לגמר הארצי+ הקבוצה ההוגנת של המחוז.
סבב 2 - ירושלים
טורניר הגמר של מחוז ירושלים - 6 קבוצות. הזוכה עולה לגמר הארצי.
גמר ירושלים
יום שלישי,19/11/2013  20:15-23:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 הפועל רבדים  עלו לטורניר הארצי
2 פיליפ לאון FC  מקום שני
3 הברווזים  מקום שלישי
סבב 2 - דרום
טורניר הגמר של מחוז דרום - 6 קבוצות. הזוכה עולה לגמר הארצי.
גמר דרום
יום רביעי,13/11/2013  20:15-23:15  באר שבע - רייסר, באר שבע
1 אס"א בן גוריון  עולים לגמר הארצי
סבב 1 - מרכז
16 בתים של 6 קבוצות בבית=96 קבוצות בסה"כ. בכל מפגש טורניר 6 קבוצות. תתבצע הגרלה במגרש לחלוקה לבתים. סה"כ 16 מפגשי פעילות בסבב הראשון. 3 קבוצות עולות שלב מכל טורניר- 2 העולות לגמר והמנצחת במשחק 3-4. בסוף הסיבוב הראשון נותרות 48 קבוצות שעולות לסבב השני. * מיועד לקבוצות עד 30% - שיבוץ ע"י מנהל המחוז ** מיועד לקבוצות עד 40% - שיבוץ ע"י מנהל המחוז
סבב 1 מרכז - מפגש 16
שבת,09/11/2013  20:00-23:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מכבי פרס נובל  ממשיכים לשלב הבא
2 AC GOAL STARS  ממשיכים לשלב הבא
3 Milano Square United  ממשיכים לשלב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 15 *
יום חמישי,07/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 אריות בורוכוב  ממשיכים לשלב הבא
2 כוח צביקה  ממשיכים לשלב הבא
3 אולטרה אדום  ממשיכים לשלב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 14
יום חמישי,07/11/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 הפועל ירמוט  עלו לסבב השני
2 Nasha  עלו לסבב השני
3 SENIORS  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 13
יום רביעי,06/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 הזריזים  ממשיכים לסבב הבא
2 pitbulls  ממשיכים לסבב הבא
3 שפיץ או גליץ  ממשיכים לסבב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 12 **
יום רביעי,06/11/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 אחוזת בית  ממשיכים לשלב הבא
2 ברק חרש אשדוד 2  ממשיכים לשלב הבא
3 שחקני ספסל  ממשיכים לשלב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 11
יום שלישי,05/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 סקציית הפנתרים השחורים  ממשיכים לשלב הבא
2 מועדון (ספורט) הפורום  ממשיכים לשלב הבא
3 קסטל ג`וניורס  ממשיכים לשלב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 10
יום שני,04/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 אקונה מטטה  ממשיכים לסבב הבא
2 פריים טיים יונייטד  ממשיכים לסבב הבא
3 FC Amir  ממשיכים לסבב הבא
סבב 1 מרכז - מפגש 9
יום ראשון,03/11/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 הגלבוע ביל"ו  עולים לסבב השני
2 FC אחיעזר  עולים לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 8
שבת,02/11/2013  20:00-23:00  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 ריאל גרמניה  עולים לססב השני
2 בית נחמיה  עולים לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 7 **
יום חמישי,31/10/2013  20:00-23:30  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ישגב  עלו לסבב השני
2 עירוני טקסס  עלו לסבב השני
3 TIKI TAKA  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 6
יום חמישי,31/10/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 כוכבי קלנסווה  עלו לסבב השני
2 FC ל`אקיפ  עלו לסבב השני
3 F.C בן צבי  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 5
יום רביעי,30/10/2013  20:00-23:55  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 ZENIT  עלו לסבב השני
2 הקטלונים  עלו לסבב השני
3 לה רוחה  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 4 *
יום רביעי,30/10/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 מ.ס. גן הירדן  עולים לסבב השני
2 הפועל דוזף  עולים לסבב השני
3 The Cohens  עולים לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 3
יום שלישי,29/10/2013  20:00-23:00  וולפסון-חודורוב, חולון
לגלרית המפגש
1 נגרים ב`  עלו לסבב השני
2 התקפה אחרונה  עלו לסבב השני
3 קלישר FC  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 2
יום שני,28/10/2013  20:30-23:30  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 Master Mix  עלו לסבב השני
2 הכח אורט הרצליה  עלו לסבב השני
3 river  עלו לסבב השני
סבב 1 מרכז - מפגש 1
יום ראשון,27/10/2013  20:30-23:55  קרית שלום, תל אביב
לגלרית המפגש
1 F.C Juniors 07  עלו לסבב השני
2 גילי זמיר  עלו לסבב השני
3 בטיח  עלו לסבב השני
סבב 1 - צפון
7 בתים של 6 קבוצות בבית=42 קבוצות. בכל מפגש טורניר 6 קבוצות.תתבצע הגרלה במגרש לחלוקה לבתים. סה"כ 7 מפגשי פעילות בסיבוב הראשון. 3 קבוצות עולות שלב מכל טורניר- 2 העולות לגמר והמנצחת במשחק 3-4+ 3 המפסידות הטובות שסיימו במקום הרביעי. סה"כ עולות 24 קבוצות לסבב השני.
סבב 1 צפון - מפגש 7
יום שני,11/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 BAYERN NAHARIYA  מקום ראשון
2 F.C. Holland  מקום שני
3 Street Boys  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 6
יום ראשון,10/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 Bafana Bafana  מקום ראשון
2 זקני הקריות  מקום שני
3 Nemiroff  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 5
יום חמישי,07/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 F.C wolves   מקום ראשון
2 gabby team  מקום שני
3 העגלות מהקריות  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 4
יום שני,04/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
2 העגלות  מקום שני
3 בן דור  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 3
יום ראשון,03/11/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 מ.כ. בני-יעבץ  מקום ראשון
2 F.C. Romema  מקום שני
3 שכונת חוגים  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 2
יום חמישי,31/10/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 SUPER STYLE  מקום ראשון
2 Vikings  מקום שני
3 בני המזרחית  מקום שלישי
סבב 1 צפון - מפגש 1
יום שני,28/10/2013  20:15-23:15  נשר סינטטי , נשר
לגלרית המפגש
1 ZENIT PLUS  מקום ראשון
2 בלאנקוס  מקום שני
2 מ. כ. זקני יעבץ  מקום שלישי
סבב 1 - שרון
4 בתים של 6 קבוצות בבית=24 קבוצות בסה"כ. בכל מפגש טורניר 6 קבוצות. תתבצע הגרלה במגרש לחלוקה לבתים. סה"כ 4 מפגשי פעילות בסבב הראשון. 3 קבוצות עולות שלב מכל טורניר- 2 העולות לגמר והמנצחת במשחק 3-4. בסוף הסיבוב הראשון נותרות 12 קבוצות שעולות לסבב השני.
סבב 1 - ירושלים
2 בתים של 6 קבוצות בבית=12 קבוצות בסה"כ. בכל מפגש טורניר 6 קבוצות. תתבצע הגרלה במגרש לחלוקה לבתים. סה"כ 2 מפגשי פעילות בסיבוב הראשון. 3 קבוצות עולות שלב מכל טורניר- 2 העולות לגמר והמנצחת במשחק 3-4. בסוף הסיבוב הראשון נותרות 6 קבוצות שעולות לסבב השני.
סבב 1 ירושלים - מפגש 2
יום שלישי,12/11/2013  20:15-23:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 הפועל רבדים  עולים לגמר המחוז
2 כדור צהובה  עולים לגמר המחוז
3 homenetmen  עולים לגמר המחוז
סבב 1 ירושלים - מפגש 1
יום שלישי,05/11/2013  20:15-23:15  בית וגן, ירושלים
לגלרית המפגש
1 הברווזים  עולים לגמר המחוז
1 פיליפ לאון FC  עולים לגמר המחוז
3 אוהדי בית"ר ירושלים  עולים לגמר המחוז
סבב 1 - דרום
2 בתים של 6 קבוצות בבית=12 קבוצות בסה"כ. בכל מפגש טורניר 6 קבוצות. תתבצע הגרלה במגרש לחלוקה לבתים. סה"כ 2 מפגשי פעילות בסיבוב הראשון. 3 קבוצות עולות שלב מכל טורניר- 2 העולות לגמר והמנצחת במשחק 3-4. בסוף הסיבוב הראשון נותרות 6 קבוצות שעולות לסיבוב השני.
סבב 1 דרום - מפגש 2
יום רביעי,30/10/2013  20:15-23:15  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 הפועל חצרים  עלו לגמר המחוז הדרומי
1 חלפי מרום  עלו לגמר המחוז הדרומי
סבב 1 דרום - מפגש 1
יום שלישי,29/10/2013  20:15-23:15  באר שבע - רייסר, באר שבע
לגלרית המפגש
1 אס"א בן גוריון  עלו לגמר המחוז הדרומי
2 באר שבע בע"מ  עלו לגמר המחוז הדרומי
תקצירים
גמר האליפות
28/11/2013 23:30-23:55 קרית שלום
182 קבוצות שהחלו את דרכן לפני חודש ונשארנו עם שתי הקבוצות שמגיעות אלינו מאיזור השרון. המשחק מתחיל אחר חצות מה שמכניס אותנו ליום חדש ותאריך חדש. שתי הקבוצות הגיעו למעמד הזה אחרי אחרי שניצחו את משחקי חצי הגמר שלהן בפנדלים. משחק אחד על כל הקופה ומפה תצא אלופת המדינה בכדורגל הוגן. דור אלון הוכיחה שוב הערב הזה שהיא דבר מיוחד. לאחר שעברה את הפורום, זניט ופריים טיים היא פוגשת עוד קבוצה ברמה גבוה וגם אותה היא ניצחה או יותר נכון הביסה תוך כדי תצוגת כדורגל מדהימה. שילוב של צוות מקצועי, הילדים של השחקנים שעודדו ללא הפסקה נתנו הרגשה טובה לשחקנים על כר הדשא. תעשה את כל הדרך חזרה לשרון עם הרגשה מדהימה להיות הקבוצה הזוכה מתוך 182 קבוצות! סימו אחרי שעלתה ממחוז השרון בתור הקבוצה ההוגנת עשתה יופי של ערב. עלתה מבית המוות בוולפסון לאחר שהותירה מאחור את גלבוע ואסא בן גוריון וניצחה את בפנה בפנה בפנדלים בחצי הגמר לאחר שהיתה כבר במשחק בפיגור של שתי שערים .כנראה שנגמר לה האויר בגמר ודווקא זה קורה במעמד המאוד מחייב. סימו הבטיח לכולם תספורת על חשבונו מה שהעלה המון חיוכים וזה מה שהכי חשוב ללכת הביתה עם חיוך גם כשלא הלך. דור אלון ניצחה במשחק הגמר וזוכה באליפות משרד התרבות והספורט על שם אבי כהן לשנת 2013. הן מהפאן המקצועי והן מבחינה התנהגות ספורטיבית. יופי של קבוצה ונקווה להמשיך לראות אותה בטורנירים היום-יומיים. תודה לכל הקבוצות שנטלו חלק במהלך האליפות, תודה לכל המעורבים מבחינת הארגון והניהול בכל המחוזות מרכז, צפון, דרום, השרון וירושלים. נתראה ב 2014 , שיהיה חג חנוכה שמח וסוף שבוע טוב לכולם!!!!

הצג/הסתר את כל התקצירים
28/11/2013 23:00-23:30 קרית שלום
משחק חצי גמר וזה היה אחד המשחקים הטובים שנראו במדינת הכדורגל. שתי קבוצות טובות, חזקות נתנו לנו שואו במשך 25 דקות, כדורגל מהיר, שוטף עם שלל מצבים לכל אחת מהקבוצות. דור אלון רושמת עוד וי אחד גדול. למרות שהייתה בפיגור ברוב דקות המשחק, עם המון סבלנות השוותה 2 דקות לסיום. הגיע לדו קרב פנדלים ושם זה היה הצגה של שחקן אחד וזהו שוער הקבוצה סאלח אבו-אסבה. פנדל אחד הדף ופנדל שני עצר. במו ידיו העלה את קבוצתו למשחק הגמר. פריים טיים שעלתה לשלב הזה בתור הסגנית הטובה ביותר לא עמדה בלחץ. למרות פיגור בתחילת המשחק הפכה את הפיגור תוך דקה ליתרון מרגלי הכוכב של הקבוצה אורן יחזקאל. 2 דקות לסיום קיבלתה את שער השיוויון ששלח אותה לפנדלים. שם 2 בעיטות שלה נעצרו ע"י שוער דור אלון והיא מסיימת את דרכה באליפות. מסיימת כאלופה של מחוז מרכז, הקבוצה שהגיע מהמחוז לשלב הגבוה ביותר.

28/11/2013 23:00-23:30 קרית שלום
משחק חצי הגמר ואיזה משחק זה היה פשוט מטורף! סימו אחרי שמגיעה מושלמת מהשלב הקודם ונתנה הצגות בכל משחקיה עד כה פתחה גרוע את המשחק וכבר היתה בפיגור של שתי שערים. אבל עם המון אופי חזרה למשחק הצליחה להשוות דקה לסיום המשחק והגיע למעמד הפנדלים. שם הקבוצה הוכיחה קור רוח שדייקה את הבעיטות שלה, ניצחה ועולה לגמר! בפנה בפנה הגיע אחרי ניצחון גדול על פריים טיים בשליש הגמר. פתחה היטב את המשחק ותירגמה זאת עם 2 שערי יתרון. בדקך פגשה את הקורות והמשקופים. לא הצליחה לשמור על היתרון היקר, קיבלה 2 שערים והלכה לדו קרב פנדלים ששם פנדל לא מדויק שהלך למשקוף סיים את דרכה. יכולה להיות מרוצה וגאה בעצמה על הדרך שעשתה. מסיימת כאלופת מחוז צפון, הקבוצה מהמחוז שהגיע הכי רחוק.

28/11/2013 22:30-23:00 קרית שלום
2 הקבוצות שהציגו שלב בתים יוצא מן הכלל נפגשות לקרב ראש בראש בניהן על הכרטיס לגמר הגדול. בפאנה הצליחו להיכנס למשחק ראשונים ולא ריחמו על פריים טיים עם 5 שערים של כדורגל גדול ורק שער אחד מצמק של החברה של שרוני.. בסוף המשחק פריים טיים מקבלת את הידיעה שהיא העולה לשלב הבא בתור הסגנית הטובה ביותר והבינה ששלב הבתים המצוין שווה את הכרטיס לשלב הבא.

28/11/2013 22:00-22:30 בית דני
שתי הקבוצות מגיעות לקרב ראש בראש על עלייה לחצי הגמר הארצי. דור אלון וזניט סיימו את השלב הקודם עם מאזן מושלם והפרש שערים זהה של +4. דור אלון הוכיחה במשחק הזה שהניצחון על הפורום לא היה מקרה חולף וניצחה עוד קבוצה בכירה ממחוז מרכז. הציגה משחק הגנה מתואם היטב, משחק התקפה קטלני וכושר גופני מדהים. זניט שלא מעט הימרו עליה כזוכה הגדולה באליפות הזאת פישלה במאני טיים. הקבוצה לא תיפקדה כלל במשחק כה חשוב למרות שיש שם שחקנים שהוכיחו את עצמם לא מעט פעמים. דור אלון נוסעת לקריית שלום.

28/11/2013 22:00-22:30 וולפסון-חודורוב
אחרי שצלחו כל אחת מהקבוצות את שלבה בתים עם 6 נקודות, הפרויקט בצורה מאתגרת יותר ואילו הכוהנים בצורה קלילה ללא שער חובה, מגיעות שתי הקבוצות למפגש הסופי, לשליש הגמר שיקבע מי עולה ל4 הגדולות בקרית שלום. המשחק התחיל בידיים של הפרויקט של סימו והם כמעט ואיבדו אותו, אבל הצליחו להתעשת בזמן ולסיים את המשחק בתום המועד החוקי כדי לעלות ל4 הגדולות בקרית שלום. הכוהנים עם מאזן נהדר בשלב הבתים אבל זה לא הספיק להם בשביל להיות הקבוצה הרביעית שעולה לקרית שלום והם מסיימים דרך נהדרת, ארוכה מכובדת - סימו בגמר הגדול!

28/11/2013 20:30-22:15 קרית שלום
המפגש השישי בגמר הארצי. 3 קבוצות מגיעות מ3 מחוזות שונים...בפאנה מהצפון צמפיונה ממחוז השרון וקלנסווה הם הנציגים של מחוז מרכז בשלב הזה. בפאנה מסיימים במקום הראשון וממשיכים לשליש הגמר אחרי נצחון ותוצאת תיקו..ללא ספק קבוצה מעולה שכזה מתחבר להם קשה לעצור אותם. במקום השני להערב זוהי צמפיונה שלא הצליחה לנצח הערב אך גם לא הפסידה וסיימה עם 2 תוצאות תיקו..כל הכבוד גם למעודדות היפות מהיציע שהוסיפו אווירה טובה. במקום השלישי זוהי קלנסוואה.. הקבוצה לא הצליחה להביא את היכולת שיש בה במשחק הראשון וסיימה אותו בהפסד שהוריד ממשית את הסיכוי להעפיל לשלב הבא..במשחק השני מול צמפיונה כבר הובילו פעמיים אך לא הצליחו לשמור על התוצאה.. בפאנה ממשיכה לשליש הגמר הארצי !

28/11/2013 20:30-22:15 קרית שלום
השלב הראשון לשלושת הקבוצות ממחוז מרכז. פריים טיים סניורס וירמוט מגיעות לשלב הבתים הראשון של הגמר הארצי.. ירמוט עלו בתור קבוצה הוגנת והראו למה התואר הזה הגיע להם והחברה של עודד ברידא קיבלו התרעה שעה וחצי לפני הטורניר אחרי ביטול של קבוצת סופרסטייל והצליחו להעמיד את הסגל הנדרש בזמן..יש לציין שסניורס הייתה המועמדת השנייה כקבוצה הוגנת ולכן קיבלה את הזימון. פריים טיים מסיימים במקום הראשון הערב עם 0 שערי חובה ו8 שערי זכות ומראים מדוע הם נחשבים לאחת הקבוצות היותר טובות במדינה וללא ספק מועמדים לקחת את האליפות. במקום השני של הבית מסיימת ירמוט אחרי נצחון קטן על הסניורס במשחק צמוד ומעניין... במקום השלישי של הערב מסיימת סניורס שהתחילו טוב מול ירמוט למרות ההפסד אבל אחר כך הגיעה ההתפרקות מול פריים המצוינת. פריים טיים ממשיכה לשליש הגמר הארצי !

28/11/2013 20:00-21:45 בית דני
3 קבוצות מגיעות לרגע האמת מבחינתה. כל אחת עברה פה דרך וראויה מאוד למעמד הזה. 2 קבוצות ממחוז מרכז זניט ומילאנו ואלופת מחוז ירושלים רבדים. זניט מגיעה כפייבוריטית הגדולה לללכת עד הסוף ובשלב הזה היא עמדה בציפיות. הגיע ללא הקפטן ואדים ואילייה הבלם אבל אור בן חור הביא את אחיו תומר שהפגין יכולת גבוה. זניט מסיימת את השלב עם 2 ניצחונות ועולה לשלב הבא. מילאנו פתחה את הערב עם ניצחון במשחק מטורף מול רבדים. עלתה למשחק ראש בראש מול העלייה לשלב הבא מול זניט והפסידה לה. משחק שבו קצת העצבים השתלטו מצד שתי הקבוצות. מילאנו עשתה דרך יפה למעמד הזה והכי חשוב שהלכו הביתה בראש מורם. רבדים הנציגה של מחוז ירושלים לא הצליחה נקודות בערב הזה. פתחה מול זניט והפסידה לה. גם במשחק השני לא משחק רב תהפוכות הפסידה למילאנו וירדה מנוצחת ומסיימת את דרכה.

28/11/2013 20:00-21:45 בית דני
השלב הראשון של גמר האליפות מפגיש בבית 3 קבוצות ממחוזות שונים. פורום ממוז מרכז, דור אלון ממחוז השרון והעגלות שבאים מהצפון הרחוק. 3 קבוצות שבאות לתת הכל על כר הדשא ולעלות לשלב הבא של האליפות. לעיתים העצבים באו לידי ביטוי אבל מהר מאוד חזרו לתלם השחקנים והבינו שהם באו להנות ולא לריב. דור אלון ממשיכה לשלב הבא עם 2 ניצחונות ומסיימת באופן מושלם את הבית. שחקן הקבוצה עטאף אבו בילל היה הדומיננטי בקבוצה עם כמה שערים שסללו את דרכם בשלב הבא. במשחק נגד הפורום ולמרות שהיתה עם הגב לקיר הצליחה לכובש 3 שערים תוך 2 דקות לפני סיום המשחק והבהירה שהיא תדבר חזק הערב. הפורום ללא הקפטן לירן שהגיע על תקן המאמן בגלל פציעה בברך היתה קרובה מאוד לעלות לשלב הבא אך במו רגליה איבדה את ההזדמנות. פתחה את הערב עם מהפך מול העגלות לאחר שנקלעו לפיגור בשלב מוקדם. במשחק המכריע הובילה ברוב דקות המשחק אך לבסוף ירדה מנוצחת וסיימה את דרכה בשלב מאוד מוקדם מהצפוי מבחינתה. העגלות שהגיעו מאיזור טבריה ירדה מנוצחת בשתי משחקיה בסיכומו של ערב. פעמיים במשחקים שלה היא עלתה ליתרון ראשונה אך זה לא עזר לה הרבה. נתנה כל מה שיש לה אך נתקלה בשתי קבוצות שהיו יותר טובות ממנה. לא נורא עצם ההגעה למעמד הזה הוא הצלחה.

28/11/2013 20:00-21:45 וולפסון-חודורוב
קבוצת המשפחה מצליחה לרשום 2 ניצחונות בדרך לשלב הבא, לאחר שהתייעלו באמיר שלח, בעידו בנמרוד ובאבי אבל באו גם עם הפנים המוכרות של מרסלו ושי אזולאי. הכוהנים ללא ספק היו הקבוצה החזקה בבית ואחרי שתי נצחונות ו-0 שערי חובה הם מוכנים ומזומנים לפגוש את סימו. ישגב עם 1-0 קטן גדול מול הכוהנים כשהם היו חייבים לנצח כדי לעלות לשלב הבא, בכל זאת אבי עם שלושער מול המפוספסים לא יחזור מאוכזב מדי הערב. המפוספסים, כשמם כן הם, אורחים שלנו מהצפון, כבוד הוא לנו לארח אתכם. קבוצה טובה שבהחלט יכלה לחלץ יותר מהערב הזה אבל נהנו מההשתתפות, גם כשהיו בפיגור החיוך לא ירד מהפנים יופי של בית, הכוהנים עולים לקרב מול סימו

28/11/2013 20:00-21:45 וולפסון-חודורוב
מפגש 1 בשלב הבתים של הטורניר הארצי ע"ש אבי כהן בוולפסון, כדורגל שהתעלה לרמות הגבוהות ביותר שיצא לי לראות במדינת הכדורגל, ובמסגרת של כדורגל הוגן שמכבד את המעמד ועל כך כל הכבוד לקפטנים במיוחד וגם לשחקנים, הייתם לנו לנועם! מפגש 1 הוא הבית שכלל את הגלבוע ביל"ו הפרויקט של סימו ואס"א בן גוריון. שלוש קבוצות טובות מתחרות על כרטיס אחד לעליה לשליש הגמר. הגלבוע כשלו במשימתם מול סימו אבל הצליחו להשיג 3 נקודות מול אס"א, לאחר מכן קיוו שאסא ינצחו את סימו בתוצאה הנמוכה אך קיפלו את החפצים כבר בשער הראשון של הפרויקט. בית חזק שאין ספק שביום זה יצאה ממנו הקבוצה החזקה ביותר.

21/11/2013 20:15-23:15 נשר סינטטי
איזה טורניר מעולה סוגר לנו את הסבב השני במחוז הצפון, טורניר בו לוקחות חלק 6 קבוצות איכותיות, ססגוניות ומלאות תשוקה למשחק שאנחנו כל כך אוהבים. בנוסף באו לכבד אותנו צוות של ONE, שראיינו וצילמו והוסיפו לאוירה. הנוקמים מנצרת עילית, הולנד מקרית מוצקין, AC עגלות מנשר, יונדאי אקספס מחיפה והקריות, העגלות מטבריה ובאיירן נהריה מנהריה כמובן שיחקו עם כל הלב. בסופו של יום גדוש באירועים, דרמות וסנסציות מעפילה לשלב הגמר הארצי ומשלימה את פאזל טורניר הגמר קבוצת העגלות מטבריה , הקבוצה של מושיקו לוגסי שאמנם קרטעה בשלב הבתים ולא היה חסר שגם היא לא תעלה שלב, מנצחת בחצי הגמר בדרבי עגלות את העגלות מנשר ובגמר חסר תקדים שעוד נגמר טרם זמנו את קבוצת באיירן נהריה המצויינת שתיכף נרחיב את הדיבור עליה. קבוצת העגלות מטבריה מציגים סגל מאוזן ומוקפד, הסגל מונה שני שוערים מצויינים, לירן יהב ואליאב חפץ שהששאירו את קבוצתם כל היום בתמונת העלייה וסיפקו זינוקים והצלות נדירים. כל הכבוד לקבוצה שמציגה כדורגל מעולה לצד כדורגל ספורטיבי והוגן, בהצלחה בגמר הארצי. הקבוצה שהגיע היום למקום השני היא קבוצת באיירן נהריה של שחר מייזנר שחגג אתמול יומולדת, מזל טוב לשחר קודם כל, הקבוצה מציגה כל האליפות יכולת פנומנלית ובעיקר מציגה את הרכש הצעיר והמבטיח , אדר קליר שחתום על מהלכי כדורגל והמון שערים לטובת הקבוצה, הקבוצה פותחת לא טוב את היום אך מתעשתת במהרה והשיא שהיא מנחילה תבוסה ליונדאי אקספרס החזקה, בגמר נגמרו הכוחות והיתה רק קבוצה אחת על המגרש וזו לא יתה נהרייה, שאפו על אליפות מצויינת לחבורה המצויינת , המגובשת וההוגנת של שחר. במקום השלישי כאמור קבוצת יונדאי של אבי נחמני , הקבוצה פתחה חזק את הטורניר אך נחלשה בהמשך, משהו רע קרה לה בחצי הגמר כשהיא מובסת על ידי היריבה, בהצלחה בשנה הבאה. במקום הרביעי קבוצה נוספת מעולה היא קבוצת העגלות מנשר, הקבוצה של אביהו ויאיר עולה משער של יובל בדקה האחרונה של המשחק השני בבתים ומשם פשוט נגמר לה הסוס ונשארה העגלה, ניפגש בימים טובים יותר של כדורגל. במקומות החמישי קבוצת הולנד של תמיר לוינגר, שמרגיש תחושת החמצה אך נקווה שבטורנירים הרגילים יוכיח למה הולנד מסוגלת. עוד קבוצה היא קבוצת הנוקמים של מקסים שכמעט ופתיעה בשלב הבתים אך זה לא זה בלי הסגל המלא. תודה רבה לדודו אמור ולדורון שטצלר על עזרתם בניהול הטורניר בפרט והאליפות בכלל. תודה רבה לרונן דרבקין,כפיר מזיאר, רועי לויתן הצלמים באליפות. בברכת כדורגל הוגן, נתראה בשנה הבאה ניר קנורפל מנהל המחוז הצפוני מדינת הכדורגל

19/11/2013 20:15-23:15 בית וגן
אליפות משרד התרבות והספורט ע"ש אבי כהן 2013 גמר אזורי י-ם. במילה אחת היה לנו אליפות ירושלמית מדהימה!!! שלב הגמר האיזורי של ירושלים סיפק לנו אקשן ספורטיבי משובח שהתבטא ברוח תחרותיות מופלאה ויכולת גבוהה הן אישית והן קבוצתית. קבוצות הפועל רבדים ופיליפ לאון היו הקבוצות הטובות ביותר בטורניר לאורך כל ימי התחרות ובסופו של יום הם נפגשו בגמר וידה של הפועל רבדים היתה עליונה. הפועל רבדים שעלתה לשלב הגמר הארצי הציגה יכולת התקפית משובחת במיוחד בזכות מריק המצויין והיעיל וירמי המבריק וזכו באליפות האזורית בזכות ולא בחסד. פיליפ לאון שלטעמי היתה והפייבוריטית בגמר לאור יכולתם באליפות הציגו כדורגל מהיר ויעיל אך במאני טיים כמו בשנה שעעברה הפסידו את המשחק המכריע, בלטו אלי בראשי השוער וצחי. קבוצת הברווזים הותיקה הציגה יכולת קבוצתית מצויינת והיה פשוט כייף לראותם. קבוצות כדור צהובה, הומנט מן, ואריות י-ם, הציגו יכולת טובה וספורטיבית שלא הספיקה בסיכומו של יום. נותר להודות לכולם על אליפות איזורית מצויינת, בתקווה להתראות בטורנירים הבאים בירושלים ובאליפות בשנה הבאה.

18/11/2013 20:15-23:15 נשר סינטטי
המפגש השלישי בסבב המשחקים השני באליפות בכדורגל הוגן לזכרו של אבי כהן התקיים הערב בנשר, המפגש הפגיש קבוצות מדרג הבינים במחוז הצפוני וקבוצות הלאקי לוזר שעלו מהמקום הרביעי הטוב ביותר. טורניר מבטיח המון ספורטיביות וכדורגל אך חבל שהוא הסתיים בשלב חצי הגמר בו במשחק חצי גמר בין זניט פלוס לבין מכבי עדן מוצקין במצב של 3:2 לזניט, בדקה האחרונה נהייו ויכוחים רבים שהשיא שלהם היה דחיפות הדדיות בין שני שחקנים על השאלה שבכל