צאת חג ראש השנה וולפסון-חודורוב, חולון יום ג, 11/09/2018 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

הפועל דוזף פוגשת את מכבי סוסים מתים במשחק הפתיחה של הערב. דקה 9 - שער לקבוצת הפועל דוזף של אלעד צ'קרוב מבישול של שי נאמן. שי נאמן הכניס כדור לצקרוב שהתקדם ובעט שטוח לרחוק. דקה 19 - שער לקבוצת מכבי סוסים מתים מבישול של אופק חן. אז קמחי כבש מתוך הרחבה ואיזן את התוצאה. דקה 20 - שער לקבוצת מכבי סוסים מתים. שון השלים מהפך ענק עם שער מתוך הרחבה.

מכבי סוסים מתים השלימו מהפך ענק במשחק הקודם וכעת פוגשים את רעננה. דקה 12 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן. עדי עבר שחקן ושלח בעיטה נהדרת אל בין חיבורי הקורות. דקה 15 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן. עדי משלים צמד נהדר ומקרב את קבוצתו אל עבר חצי הגמר. דקה 19 - שער לקבוצת מכבי סוסים מתים. שון בישל לרז שכבש מפינת הרחבה.

משחק הנעילה של בית א שוחק בין הפועל דוזף לבין רעננה מערב. דקה 12 - שער לקבוצת הפועל דוזף של שי נאמן. שי נאמן קיבל כדור על סף הרחבה ובעט ברגל שמאל כדור שטוח שפגע בדרך בשחקן הגנה והמשיך פנימה. דקה 18 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של גל קיפר. כדור ארוך של קיפר לגיא שביצע סללום נהדר וסיים עם כדור ברשת. דקה 22 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גל קיפר מבישול של גיא צזנה

הכפר הירוק פותחים את הערב ופוגשים את וונדיאור. דקה 4 - שער לקבוצת FC.VONDIOR של אמיר פוקס מבישול של עומרי טל. כדור רוחב מדויק לפוקס שלא התבלבל וכבש. דקה 11 - שער לקבוצת FC.VONDIOR של דניאל כזרי דקה 12 - שער לקבוצת FC.VONDIOR מבישול של חי פרנקו. פרנקו לוקח אחריות על כדור קרן ומנחית על ראשו של נועם הרכש שנגח פנימה. דקה 14 - שער לקבוצת FC.VONDIOR. נועם הניף את הרגל מרחוק וכבש בבעיטה מדויקת לרחוק.

משחק הביניים של בית ב שוחק בין ריאל גרמניה לבין וונדיאור. ריאל גרמניה עם צמד כוכבים, וונדיאור רוצה להבטיח את ראשות הבית. דקה 4 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של עומר שיפמן. עומר קיבל כדור מאביהו, התקדם ושלח פצצה לרשת העליונה. דקה 6 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל מבישול של עומר שיפמן. כדור רוחב נהדר של עומר לאביהו שהפציץ פנימה. דקה 18 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של עומר שיפמן מבישול של איתמר פתאל. עומר נוכח פנימה כדור קרן של איתמר. דקה 19 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אור ליטני מבישול של עומר שיפמן דקה 22 - שער לקבוצת FC.VONDIOR של עומרי טל מבישול של אמיר פוקס דקה 22 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של עומר שיפמן מבישול של איתמר פתאל

משחק הנעילה של שלב הבתים שוחק בין ריאל גרמניה לבין הכפר הירוק. דקה 5 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אביהו פתאל. אביהו כובש מהנקודה הלבנה ומעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 17 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של איתמר פתאל מבישול של אביהו פתאל דקה 18 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אלון קרייסברגר דקה 21 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של אלון קרייסברגר מבישול של עומר שיפמן

חצי הגמר הראשון שוחק בין אלופת. בית א - הפועל דוזף, לבין סגנית בית ב - וונדיאור. דקה 3 - שער לקבוצת הפועל דוזף של שי נאמן מבישול של אלעד צדקה 18 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גל קיפר מבישול של אלעד צ'קרוב דקה 19 - שער לקבוצת הפועל דוזף של רועי אשכנזי מבישול של עמית קורן . עמית קורן העביר את הכדור לרועי שסיים מבצע אישי סוחף עם שער מקרוב.

חצי הגמר השני שוחק בין אלופת בית ב - ריאל גרמניה, לבין סגנית בית א - סוסים מתים. דקה 2 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של איתמר פתאל. סיבוב נהדר של איתמר, פריצה קדימה ובעיטה חזקה לרשת העליונה. דקה 2 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של עומר שיפמן. עומר דוהר כל הדרך וכובש בבעיטה שטוחה. דקה 12 - שער לקבוצת מכבי סוסים מתים של אדיר שמשי מבישול של אופק חן דקה 14 - שער לקבוצת מכבי סוסים מתים של אדיר שמשי מבישול של אור חן. דאבל פס נהדר שחותך את הגנת הגרמנים ומתסיים עם שער שוויון. דקה 15 - שער לקבוצת ריאל גרמניה של נדב דוידוביץ מבישול של עומר שיפמן

המשחק על המקום החמישי והשישי שוחק בין רעננה מערב לבין הכפר הירוק. בסיום הזמן החוקי התוצאה הייתה מאוזנת והמשחק נכנס להארכה/שער זהב. שער לקבוצת מ.ס הכפר הירוק של יואב חבר מבישול של מאור שביט שער לקבוצת מ.ס הכפר הירוק של יותם ימין מבישול של יואב חבר שער לקבוצת מ.ס הכפר הירוק של יותם ימין מבישול של ליאור לנדא שער לקבוצת רעננה מערב של עידו רוזנר מבישול של נבו גל שער לקבוצת רעננה מערב של נדב טיקטין מבישול של ביטון שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של נדב טיקטין שער לקבוצת רעננה מערב של ביטון מבישול של עידו רוזנר

משחק הגמר של הערב הפגיש בין שתי הקבוצות אשר סיימו בראשות הבתים. ריאל גרמניה מול הפועל דוזף. דקה 1 - שער לקבוצת הפועל דוזף של רועי אשכנזי מבישול של גל קיפר. כדור ארוך של קיפר מצא את רועי אשכנזי שהעלה את קבוצתו ליתרון מהיר במיוחד. דקה 15 - שער לקבוצת הפועל דוזף של רועי אשכנזי. רועי השלים צמד נהדר והכפיל את התוצאה. דקה 17 - שער לקבוצת הפועל דוזף של רועי אשכנזי מבישול של אלעד צ`קרוב. רועי השלים שלושער מדהים ורץ לחגוג עם חבריו. דקה 20 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של עידו גרוסברג. גיא צזנה כובש בהתקפה האחרונה במשחק וקובע את תוצאת המשחק.
סיכום הטורניר
אז אחרי שטבלנו תפוח בדבש, בירכנו על הרימון והוספנו עוד קצת משקל עודף לגופנו.. הגיעו שש קבוצות לטורניר במתחם האימונים של הפועל תל-אביב, במגרש שצמוד למכולה, לטורניר צאת החג.

הצעירים מהכפר הירוק הגיעו הערב ראשונים למגרש, התארגנו, עזרו להזיז שערים והשתדלו מאוד במהלך המשחקים. הקבוצה לא הצליחה להשיג את הכרטיס לחצי הגמר משלב הבתים אך במשחק האחרון שלהם הערב הקבוצה הציגה משחק הקרבה יוצא מן הכלל.

אלופי הערב הם הפועל דוזף. קבוצתו של עמית קורן פתחה את הערב עם הפסד צורם כבר במשחק הפתיחה. במהלך המנוחה עמית נתן בראש לשחקניו שהגיבו בצורה חיובית וסיימו את הטורניר כשידם על העליונה.

רעננה מערב הגיעה הערב ללא דור שמואל בהתקפה והיה נדמה שחסר רגל מסיימת. הקבוצה אמנם שלטה במשחקים אך סבלה מחוסר ריכוז מול השער. סיימו עם אליפות קטנה.

ריאל גרמניה שינתה את פניה ורק אביהו ועומר הגיעו מהסגל המקורי שהתחיל אי-שם בשנת 2012. הקבוצה הציג הערב פנטסטי וחגגה כל הדרך לגמר. בגמר האוויר נגמר והקבוצה האמיצה הפסידה.

וונדיאור סיימה את הערב במקום השלישי עם מדלית הארד. קבוצה חביבה ביותר עם מדים נהדרים ויפים (מה קרה לשני סטים שנעלמו?). קבוצת חברים מגובשת מאוד עם אווירה נעימה ביותר.

אחרונים חביבים הם קבוצת הסוסים המתים. הקבוצה חוזרת לכושר לאחר תקופה ארוכה של שקט ופגרה. הקבוצה הציגה יכולת טובה בשלב הבתים והשיגה את הכרטיס לחצי הגמר. החלודה תרד ויכולת הקבוצה תעלה משבוע לשבוע.

**ההרשמה לטורניר אבי כהן בעיצומה. שימו לב כי כעת המחיר עדיין מוזל.

המשך שבוע נפלא.

דירוג סופי
1. הפועל דוזף סוףסוף אליפות
2. ריאל גרמניה מושלמים עד הגמר
3. הסימבקולים עם מדלית הארד
4. מכבי סוסים מתים חוזרים לכושר
5. רעננה מערב אלופי 5/6 - אליפות קטנה
6. מ.ס הכפר הירוק השתדלו מאוד

מבקיעים

מבשלים