2019 נוכחת מגרשי אימונים עירוני, הרצליה יום ב, 07/01/2019 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
המזל משחק לפספס
אומנם צונאמי הגיעו ליותר מצבים ליד שער היריבה, אבל פספס יורדת כמנצחת במשחק אחרי שער עצמי של צונאמי.
חלוקת נקודות
שתי הקבוצות היו שוות מאוד במהלך כל המשחק, מקאלן היו הראשונים לכבוש מגול של סטס המצויין, אבל פספס מצליחה להשוות מגול של תומר שגם נתן לה את הכרטיס לחצי הגמר.
מהפך של צונאמי
מקאלן הצליחו לעלות ליתרון מהיר מגול של סטס, אבל צונאמי לא אמרו נואש והצליחו להשוות מטיל של קובי הקפטן, ולאחר מכן גם להפוך את התוצאה ולנצח!
משחק קיצבי
משחק קיצבי בין שתי קבוצות איכותיות מאוד שגם התחלקו בנקודות,ראשונים לכבוש היו בני אייל מגול של לירן, לאנטי מכבי השווה מאומן.
עוד תיקו לבני אייל
בני אייל שוב מצליחים להוביל במשחק מגול של רן אבל גם הפעם לא מצליחים לשמור על התוצאה ויורדים עם עוד תיקו בזכות שער שיוויון של דוד.
משחק ענקקקקק
מדאג'ין עלו למשחק באטרף והצליחו לעלות מהר מאוד ליתרון של שני שערים מרגליהם של מיילי ודוד, אבל אנטי מכבי לא ויתרו והראו את היכולת הגבוהה שלהם והצליחו לעשות מהפך גדול משערים של מוחמד וצמד של אמיר.
חצי גמר גדול
משחק חצי הגמר סיפק לנו משחק מהנה מאוד, אנטי מכבי היו הקבוצה היותר טובה על המגרש אבל לחימה והקרבה של צונאמי נתנו להם את הכרטיס אל הגמר. אליאור כבש ראשון לצונאמי, אמיר השווה את התוצאה, ואז בא נאור ששוב נתן היתרון לצונאמי,ואחריי המון החמצות של אנטי מכבי בא און ונתן החותמת לחגיגות של צונאמי.
בני איילו ובצדק
בני אייל היו פשוט יותר טובים והגיעו להמון מצבים, הם אומנם הסתפקו רק בשני שערים אבל זה יכל להגמר עפ הרבה יותר והם מדלגים אל הגמר. כבשו- גל ואלירן.
תוצאת פנדלים
לאחר תוצאת תיקו בפנדלים מקאלן מנצחת בפנדלים במהלך המשחק כבשו למקאלן-סטס ולאון למדאג'ין -מיילי וויקטור.
בני אייל במשחק ענק
בני אייל מצליחה לזכות בטורניר כבר בפעם השנייה היא משתתפת, הם הראו כדורגל גדול כל הערב ובגמר הם היו רמה מעל צונאמי ולא נתנו להם הזדמנות לחזור אל המשחק ורק חיפשו את הגול הבא. כבשו אריאל וצמד של אלירן.
סיכום הטורניר
שבוע לפתיחת 2019 ואנחנו נפגשים לראשונה לשנה זו במגרש הפנטסטי בהרצליה, והפעם באו להתארח, לשחק, להוריד חלודה , לשמור על כושר והכי חשוב להנות שש קבוצות חביבות מאוד שנתנו ערב נהדר, כאשר בסופו של דבר בני אייל זוכים בטורניר כבר בטורניר השני בלבד שלהם במסגרת מדינת הכדורגל, ברכות על הזכייה.

מדאגין
מדאגין הגיעו להתחרות אחריי תקופה ארוכה שלא שיחקו וללא ספק ראו שיש להם חלודה, הם לא הצליחו לעבור את שלב הבתים בגלל שאננות במשחק המכריע על העולה כאשר הובילו כבר בשני שערים וסיימו בסופו של דבר עם הפסד, ללא ספק אם הם היו בכושר זה לא היה קורה.

פספס
קבוצת פספס אומנם הגיעה בסגל די חסר אבל הצליחו להרשים בשלב הבתים ולעבור אל שלב חצי הגמר מהמקום הראשון, בחצי הגמר כבר כניראה נגמר להם האוויר והם סיימו את הערב שם, כמו תמיד כיף לראות אתכם.

אנטי מכבי
הקבוצה שמגיעה אלינו מטייבה ומורכבת מצעירים ומבוגרים יחד נתנו הערב הופעות איכותית וללא ספק היתה הקבוצה שהראתה מהלכים הכי יפים הערב, את שלב הבתים עברו מהמקום הראשון, ובחצי הגמר רק חוסר מזל מול השער מנע מהם לעלות לגמר, גם ההתנהגות שלהם על המגרש היתה למופת תמשיכו כך!

מקאלן
מקאלן הצליחה להוביל פעמים בשלב הבתים ובשני המקרים לא הצליחו לשמור על היתרון, מה שמנע מהם לעבור את שלב הבתים,במשחק האחרון הם הצליחו לנצח בפנדלים וסיימו עם עם טעם טוב לקראת השבוע הבא, המלצה תגיעו עם חילופים זה רק יעזור לכם!

צונאמי
צונאמי היא ללא ספק הפתעת הערב, את שלב הבתים הם עברו מהמקום השני, ובחצי הגמר הם סיפקו הופעה יוצאת דופן שהצליחו לנצח את
אנטי מכבי עם המון נחישות של שחקניה, בגמר הם כבר היו עייפים ולא הצליחו לנצח, אבל היה יפה לראות אותם מחמיאים לזוכים בסוף
הערב כל הכבוד!

איחוד בני אייל
הקבוצה לבן כבר בטורניר השני שלה מוכיחה שהצטרפה אלינו קבוצה איכותית שתספק לנו כדורגל טוב והכי חשוב הוגן!, את
שלב הבתים עברו מהמקום השני אחריי שתי תוצאות תיקו , בחצי הגמר זה הלך להם די בקלות והם דילגו אל הגמר , שם גם סיפקו הופעה מרשימה שנתנה להם את הזכייה הראשונה שלהם , ברכות!

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות!

דירוג סופי

מבקיעים

מבשלים