החמצוצים כבר פה מגרשי אימונים עירוני, הרצליה יום ב, 04/02/2019 20:15 - 23:00

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
פתיחה נהדרת למדאג'ין
אחריי תקופה ארוכה שלא היו בהרצליה, משחק הפתיחה חייך להם והם הצליחו לנצח בסטייל את היריבה שבשבילה זהו משחק ראשון במדינת הכדורגל, לאחר תצוגה איכותית של מדרג'ין על המגרש הם מצליחים לכבוש שלושה שערים ולשמור על שער ריק, הכבושים היו לירן ולידור שכבש צמד.
על חודו של גול
הפועל שלולית מצליחה לנצח את המשחק הראשון שלהם בזכות סטס השחקן הכי מוכשר שלהם,ויכולת מעולה כרגיל של לאון בשער.
מקאלן פותחים חזק
מקאלן לא השאירו סיכוי למדאג'ין וממשכים להראות שבתקופה האחרונה הם אחת הקבוצות הכי טובות בהרצליה, אלי, אדגר ודניאל הצליחו לכבוש לרשת של קסטרו והשיגו למקאלן שלוש נק ראשונות הערב.
מהפך
הויקינגים היו הראשונים לכבוש מגול של אוריאן, אבל מכבי שרון לא ויתרו והצליחו להשוות מגול של אלי וגם הראו המון אופי בהמשך ולהפוך את התוצאה ולנצח את המשחק בזכות שער של שחף.
מדאגי'ן מתאוששים מההפסד
מדאג'ין מצליחים שוב לנצח לאחר שהפסידו במשחק הקודם וגם הראו המון נחישות שהצליחו לשמור על שער נקי, שער בודד של דוד עם נגיחה מושלמת ניצח להם את המשחק.
הפתעת הערב
מקאלן היו מעולים והגיעו להמוןןן מצבים במשחק אבל לא הצליחו למצוא את הרשת, אבל כמו שאומרת הקלישאה מי שלא כובש סופג, והויקינגים עם הצליחו פעמיים למצוא את הרשת בהתקפות מתפרצות קטלניות.
חלוקת נקודות
רוב דק' המשחק שתי הקבוצות בכלל לא היו עסוקות בכדורגל והתנהגו בחוסר ספורטיביות אחת כלפיי השנייה וחבל מאוד כי יש לשתי הקבוצות המון מה להציע, ובזמן שהם כן שיחקו הצליחו מכבי שרון למצוא ראשונים את הרשת מגול של שחף לאחר מכן ויקטור בעעיטה חזקה מצא את השוויון לזכות מדאג'ין.
תצוגה של איש אחד
הפועל שלולית לא הצליחה לעצור את אלי החלוץ המצויין של מקאלן שכבש לא פחות משלושה שערים וניצח במו רגליו בשביל מקאלן את המשחק ונתן להם עוד שלוש נק' חשובות מאוד.
ניצחון שני ברצף
הויקינגים מצליחים לחבר ניצחון שני ברצף לאחר צמד של אוריאן, שרון הצליח רק לצמק עם שער סולו גדול.
מקאלן מבטיחה זכייה
מקאלן מצליחה להשיג ניצחון חשוב מאוד שבעצם מבטיח להם את הזכייה, הראשון לכבוש היה דניל עם גול אדיר ישר לחיבור, אחריו הוסיף אדגר שער שהתברר בסופו כשער ניצחון, אלי הצליח לצמק אבל זה לא הספיק בסופו של דבר.
סיכום הטורניר
שני בנוהל נפגשים בהרצליה לעוד טורניר מוצלח, והפעם הגיעו חמש קבוצות לשחק במתכונת ליגה כשכולם פוגשות את כולם, ולאחר ערב מלא באמוציות ומשחקים אטרקטיביים בין קבוצות די שוות ברמתן מסיימת מקאלן כזוכה של הערב.

מדאג׳ין
הקבוצה שחזרה אלינו להרצליה אחריי תקופה ארוכה, הצליחו להציג כדורגל טוב והשיגו שני ניצחונות תיקו והפסד בודד, מה שהקנה להם את המקום השני והמכובד מאוד, היו משחקים שהם לא היו מרוכזים בכדורגל אלא בויכוחים מיותרים אם היו עוסקים בכדורגל יש סיכוי שהיו מסימיים גם ראשונים חבל!


הויקינגים
בשבילם זה היה טורניר בכורה במדינת הכדורגל, אומנם הם פתחו לא טוב עם שני הפסדים במשחקים הראשונים אבל אז הם התעוררו והצליחו להשיג שני ניצחונות והתברגו במקום השלישי ואין ספק שלאט לאט כשהם יתחברו יצליחו להציג כדורגל יותר טוב אפילו, ברוכים הבאים.

הפועל שלולית
הקבוצה הזאת היא דוגמא לכל קבוצה אחרת איך להתנהג על המגרש ומשבוע לשבוע הם מוכיחים מחדש איך צריך לשחק כדורגל הוגן, התוצאות לא כלכך חשובות אלא רק בונוס, הם באים לרוץ ולהנות מכדורגל וזה הכי חשוב פשוט כיף לראות אתכם תמשיכו ככה.

מכבי שרון
הקבוצה בלבן פתחה את הערב עם הפסד אבל התאוששה מהר מאוד והצליחה להשיג ניצחון ותיקו ונישארה חזק בתמונה לפני המשחק האחרון של הערב, ניצחון במשחק והיא יכולה לסיים כזוכה של הערב, אבל הם לא הצליחו לעמוד במשימה והפסידו וסיימו את הערה במקום השלישי, ולצערי גם הם נגררו היום לויכוחים מיותרים דבר שלא מתאים לקבוצה הזאת מקווה שלמדו ולהבא זה לא יקרה!

מקאלן
הקבוצה שמצליחה סוף סוף לייצר יציבות בסגל מה שעוזר להם מאוד לשמור על היכולת המעולה בתקופה האחרונה, גם הערב הם ניראו מעולה על המגרש והצליחו להשיג שלושה ניצחונות והפסד בודד מה שנתן להם את הזכייה הערב בטורניר , ברכות על הזכייה .

לשון הרע לא מדבר אלי!
נתראה בשמחות...

דירוג סופי
1. The MACALLAN EST. 1824 מוסיפה עוד זכייה
2. FC Atletico Medellin מקום שני מכובד
3. HAVIKINGIM בכורה טובה
4. מכבי שרון היו עד הסוף מועמדים לזכייה
5. הפועל שלולית כיף לראות אתכם

מבקיעים

מבשלים